• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru udelala, kdyz budu vedet tak nejak lokalizaci a datum, pustim se klido do toho :wink:
8. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
staci, aby klapl datum,upresnilo se kdo pojede, kolik bude lidi dame cca 3 navrhy mist a uz to pojede... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
No jsem právě chtěla říct,že stačí hlavně dát jistý datum a pak se všechno rozjede,nějaký návrh datumu?
8. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
zítra :grinning:
8. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
:grinning: haha,fakt mě bavíš jak na ICQ tak tady :grinning: :grinning: :grinning:
No já jedu do prahy v září tak kdyby to bylo kolem začátku září někde tam tak se zlobit nebudu :grinning:
8. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
jsem koukala,kolik holek z jiných diskuzí srazíky už mělo...třeba záříjovky,těch tam bylo mraky....
8. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky já tu brečím jak želva... koukla jsem se do alba maové, která rodila 23+2tt.... chlapeček je statečnej...
8. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Pepi: ufff :pensive:

nikkyy: ja ti dam zitra :grinning:

tak kdo prijede?? Pokusim se s manzou najit nejaka mista cca 3 a hodim to sem...(asi zitra, dnes jdu do kina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a zacneme neco organizovat...myslim to vazne zensky.. :dizzy_face:
8. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
vybereme nejaky zlaty stred a taky aby se tam mohlo s detmi atd..hodime navrhy a budeme hlasovat..pak budu prijimat do IP kdo by mel zajem prijet..a navrhnout datum to bude asi nejtezsi...ale aby tam byla Maru klido to zari chci ji moc poznat,kdyz se nebudou s nikkyy bavit jen spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Teda ty jsi se Lis do toho dala, ale to je dobře, třeba se konečně něco naplánuje a zrealizuje...u mě to bude ale se zářím trochu komplikované, protože se máme stěhovat, takže nechci nic slibovat... :sweat_smile:
Pepi, je to smutné...mě bylo zase docela do breku včera když jsem koukala na Střepiny a ukazovali tam toho kluka se svalovou disfunkcí...v tu chvíli jsem si uvědomila jaké máme štěstí!!!
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Prej zda se nebude bavit se mnou,no jasne ze bude,pecem na Vas :grinning:
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
:angry: neprud!! :sweat_smile:
8. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Lis jasně,že se budu bavit se všemi,hlavně s tebou a s Niikyy :grinning: :wink:
NO,ale je to u mě komplikované,nejsem ten řidič a manža nemá dovču akorát to září,takže nechci prudit,ale mě by se fakt šiklo to září :pensive: JInak,když ne pokusím se udělat pro to cokoli,abych se tam nějakým způsobem dopravila,chci vás poznat všechny :sunglasses:
8. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
nepruď??? ok nikam nejedu :angry:
8. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
tak já nikam nejedu,ale dodáte fotky a já se kouknu :slight_smile: teda pokud nějaký srazík bude :grinning:
8. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Gabi tak dej hlídat děti babičce a dojeť s Matyáškem :wink: Nesmíš chybět!
8. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
to já bych vzala celou tlupu :grinning: :grinning: ...nééé auto není..však uvidíme,jak to všechno bude.... :slight_smile:
jdu na Ulici...Míša pohlídá na chvilku Matyho :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ulice už teď? :confused:
8. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
gabi to si pis ze bude protoze ja uz jsem se do toho oprela a hlavne jsem do toho uz zainteresovala manzu, takze se tresne :grinning: :grinning:

nikkyy: nebud mala ne ?? :wink: to si pis ze pojedes :grinning:
8. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Lis asi jsme potřebovali takový hnací motor jako jsi ty :wink:
8. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
http://www.ubytovani.cz/vysocina/telc/hotel-anton/10059/ prvni navrh....Maru ty bys potrebovala v Pze? No to by asi u ostatnich neklaplo..snazim se vybirat nejak v pulce republiky..kdyztak nahodte navrhy..tento hotel je uz otestovany jednim srazem z MK :wink:
8. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Nepotřebuji v Praze :wink:
mrknu :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Lis to vypadá božsky :dizzy_face:
8. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
joo a pry je to tam super :wink:
8. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
no a dle mě to je tak akorát uprostřed :wink:
8. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
http://www.ubytovani.cz/jizerske-hory/bedrichov-v-jiz-hor/penzion-uko/82/ jeste jeden ale zde pisou v sezone od so do soboty coz je blbe, ale kdyby to bylo nekdy v zari..to by se muselo zjistit...a podotykam, ze na ceny tedy moc zatim nekoukam...piste namitky a komentare..a propo nevite jak se bere letni sezona dokdy? :confused:
8. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
ahojky,koukám že se plánuje se vší vervou,jen já to budu mít trošku z ruky :unamused: :sweat_smile: mám taky rýmu :rolling_eyes:
ale ta Telc by mohla byt dobra :wink:
autor
lis tak já jsme 100% pro ten druhý odkaz to máme docela přijetelně daleko :grinning:
8. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
jdu naházet náky nový fotečky :wink:
8. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.