• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hmm jenze tam se obavam to nepujde na vikend...mimo jine pocitate s tim, ze to bude zrejme vikend?? :confused: jdu do kina tak paa zitra nebo mozna zajdu vecer hodne vecer :wink:
8. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
jj mě to je jedno,stejně nevím jestli bych vůbec jela,taky nemám řidičák a petr nepojede a půlka lidí by ho stejně vidět nechtěla... :confounded:
hodila sem nové fotečky
8. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
tak to mám doma odsouhlaseno,že mě manžílek odveze,prý jestli teda pojede pan Kostřáb,aby se necítil tak sám mezi tolika ženskými,ale prý není problém,jen je problém s jeho dovčou takže potřebuji vědět co nejdříve datum,aby si mohl vzít volno nebo dovču,jo a já počítám s víkendem,když už pojedu takovou dálku ( Kaci já to mám taky sakra daleko,ale chci vás vidět :wink: ) tak a´t to není na otočku :wink:
8. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
kaci: pěkné fotečky :slight_smile: přesně tak stojí Maty a drží se hrazdičky..no vlastně držel, dneska jsem ji prodala....ale musela jsem být o toho ,jinak by hodil držkopád......
já spálila ucho od hrnce,když jsem krmila matyho v pokoji, prvně jsem myslela,že ten smrad je od chycené utěrky,tak jsem vystřelila do kuchyně a bylo to ucho...už je v popelnici,ale toho smradu se neljde zbavit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
pan Kostřáb je kdo? niikkyy a spol.?
8. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
maru: tak to je hodný manžílek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: má pochopení pro " žlutého psa" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
no jo žlutý pes ho bere semnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo od Veru manžel :slight_smile:
Takže pojedu 100%,Lis napiš si mě na seznam :sunglasses:
8. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
tak já nevím jako zda jo či ne :frowning2: to je zas peněz pak a to nevím jak jako zmáknem..víš co,béňo,atd :frowning2: te´d jsme měli nečekané výdaje no
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Veru :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Víš jak jsme na tom my,budu šetřit :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
já vás taky chci vidět ale můžu je chtít :sweat_smile: :pensive:
8. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
gabi-děkujeme,jsou to lumpíci vid?! :grinning:
8. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Hezký večer,
nakukuje až dneska jinak jsme pořád někde courali. Zachvíli jdeme grilovat buřtíky:slight_smile:

Maru, Niky to je dobře, že jste si to tak hezky užili - holky jste se hledali až jste se našli to je super:slight_smile:
Jinak ten první odkaz byl lepší pro mě přijatelnější okres Jihlava. Niky o financích mi ani nemluv nějak nemůžene pořád vyjít, já pořád nechápu, jak to dělaj ty ostatní :frowning2:
Kaci, Verunka je šikulka krásná:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte?

koukám, že se plánuje srazík, bych i jela, ale musím se na to už teď psychicky připravit, myslím hlavně na řízení, Venca by se mnou nejel, takže to budu muset zvládnout sama..

dnes jsem porpvé zkusila brusle a mazeeec, musela jsem se držet kočárku, jinak bych už tady asi nebyla
ale dá se... musím trénovat, no...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2869680&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
takj se včera Vašík pěkně bavil... a docela dlouho :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Gabus, to je mi líto, že musíte do nemocnice. Hlavně, aby všechno dobře dopadlo. Stejně jako kdybys těch starostí měla málo že? Držím Matyáškovi pěstičky:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
také mi více sedí okres Jihlava, mám to po dálnici a pak někam sjedu.. to bych mohla zvládnout, ne? abych se někde po cestě neztratila.. to bych vás pak nepoznala :grinning:

jdu kouknout na vaše fotečky
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
kaci: jj..lumpíci to jsou :grinning: a ještě nám dají zabrat :grinning:

petul: díky :slight_smile: starosti jsou furt,ale to je něco,z čeho jsem hodně špatná....ale nemyslím teď na to.Teď bych potřebovala doma nějakou tu silnou oporu.... :frowning2:

leni: Maty taky čučí do pračky,ale tak jak Vašík nee :slight_smile: zatím ho to tolik nebere,možná proto,že si nikam sám nedoleze :slight_smile: je vidět jak i pěkně stojí,tak samo tu měla fotku i Michele s Michálkem u sporáku,jsou to šikulové :slight_smile: se už pletou pod nohama :grinning:
8. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, no koukam ze se tu planuje srazik... no ja bych teda asi i jela a osobne se mi teda vic zamlouva Bedrichov, mozna i proto ze to tam okolo znam :slight_smile:
Jinak uz mam 5ty den migrenu jk blazen tak docitam tak letem svetem :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj kočky, no kdyby mhl jet i pan Matoušek :slight_smile: tak by to bylo fajn, páč já jsem neřidič :slight_smile: a Béďov by byl OK, neb drahej je z Liberce, takže teoreticky bychom mohli celá rodinka chrupat u příbuznejch... I když na Jihlavsku je taky krásně.... a teprveco takový Beskydy, moje srdeční láska... :dizzy_face:
9. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím že jedeme určo taky. Jen potřebuji vědět datum :slight_smile: Ten zatím nějak podle toho co jsem prolezla dozadu nikde uvedený není.

Jinak holky státnice mám 15.6 od 9 do 9:45 takže prosím prosím držet palečky :sweat_smile: děkuju a jdu se učit. Papa
9. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Pepi a když se poskládáme do auta tak klidně můžeš s náma v autě :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani, mno a vešla by se k vám do autí i Pepínova sedačka? ještě uvidíme, třeba by taťka vypadnutí i uvítal, uvidíme, a jak jsi podotkla, ještě není termín... a te´d huš huš se učit :grinning:
9. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Hezký dopoledne,
dneska je venku tak krásně akorád máj prej odpoledne přijit nějaká bouřka a déšť :angry:
Poobědě valíme za babi (tchýní) do Radiměře na chaloupku se podívat.

Samík se konečně sám udrží stát u chodítka nebo v postýlce, ale jinak pořád nic. Žádný lezení nic :cry:
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Peti, mě se oba prcci nejdřív postavili a až pak začali lozit a sedět ... tak to třeba u vás bude stejně :wink:
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Juliet to doufám, protože příští týden jdeme do poradny, tak doufám, že nebudeme muset na rehabku :unamused:
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Petu, klídek, každý děcko je jiný... a i kdyby vás poslali na rhb, není to nic tragickýho... Já to první den obrečela, brala jsem to jako svý selhání že jsem špatná máma, a pak jsem si ještě nechala připsat, aby mi ho zkontrolovali než se postaví a začne chodit. Přece jen aspiruje na to mít dva metry tak aby zapojoval správný svaly atd.... Prostě to neber jako svou prohru, kdyby k tomu došlo...
9. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
holky dky se Vám začali mláďata přetáčet na bříško?
9. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj,
5měsíců a 2 týdny.
9. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
holky ahojky...ja bych prave asi videla to zari...leto je takovy, ze ne kazdej je doma a je sezona a tak..a Maru muze v zari, takze bych to smerovala tak nejak...zatim byly tedy ty dva navrhy, ale ten Bedrichov se prave obavam..je tam jen tydenni moznost ubytovani v sezone a zari je snad jeste sezona..takze se spis zeptam Maru kdy ze to bude v tom zari?? :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Leni super s tou prackou vyzkousim :grinning:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
MAru ahojjj tebe se neptám,to ví :grinning:
9. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.