• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ranko,
tak dnesa už na nohou,byla jsem pomoct kamarádce,jede do Prahy a vezli ji autem známí no a nemohli zajet přímo před barák,ale museli počkat o ulici dál,což ona chudák by sama nezvládla tam dojít,měla malého,autosedačku,tašku,kabelku tak jsem ji šla pomoct,mě to neublíží stejně vstávám brzy a malý jak na potvoru dneska ještě spí :sweat_smile:
Gabus asi bych Matymu koupila nějaký menší koberec nebo puzzle ty velké jelikož na plovoučce ti lozit nebude tam to dětem hrozně klouže,malý většinou na plovoučce se plazí jelikož na 4 mu podjíždějí nožky.Ale nedávám ho tu moc,spíše do pokojíčku kde má svoje království a tam je koberec.
Všem děkuji za fotečky a Kaci tobě jsem zapomněla pogratulovat k zoubečku :slight_smile:
7. kvě 2009 v 06:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Na dočítání rezignuju :slight_smile:

Jdu se hlavně pochlubit, včera si malý poprvé stoupnul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotky dodám během dopoledne
7. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
ahojky holky
MARUŠKO-děkujeme,snad bude brzo celej venku a nenadělá jeste paseku :wink:
PEPI-tak gratulujeme s verunkou...za chvilku se ty naše rarášci rozeběhnou....
jinak další noc bez teploty....tak doufám že teplota nás už ůplně opustila... :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
jo a holky chtěla sem se zeptat jak to děláte že dáváte třeba víc foteček do jedné fotky jakoby ty koláže...upravujete to v nějákém programu???dík :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno, za chvilku jdem do cvíča, tak jsem tu jen na skok. Chtěla jsem se zeptat holek nosiček, jak oblíkáte prcky, aby se jim nekrčily kalhoty? Máme taky manduku a já nevím, jak ho oblíct.
7. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
tak už je to v albu holky, jsem z něj naměkko... A myslíme že v září na dovolený na Šumavě už bude chodit suverénně, když si stoupnul ani ne v osmi a půl měsících...
7. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
dobé ránko!!!

Peti, tak oblékám normálně tepláčky nebo kalhoty, ale ne rifle, ty dle mého názoru nejsou pohodlné...
dám ponožky a capáčky... to je vše a na tělíčko to moc nepřeháněj, protože se budete hřát navzájem... tak at vám oběma není horko...

Pepi, gratulujeme ke vstávání.... teď u něj budeš pořád, aby ti někde neslítl, tak to také máme...
kde může, tak se staví,a le mám strach aby mu to neuklouzlo, přece jen se mu ty nožky třepou jak ratlíkovi...
nejvíce mě vadí, když se snaží stoupat u pc, máme tady točící židli, ael nedá mu to... pak mu to ujíždí a mám strach aby si nevyrazil ty dva zoubky!!! :zipper_mouth:

Na Šumavě už ti chodit bude nádherně!!! :dizzy_face:

Michel, už nesterilizuji... jen občas udělám roztok z Miltonu, ale to jen občas, jinak to umývám normálně v horké vodě....
ale kojeneckou vodu zatím kupuji, ale sem tam se stane že není, tak prostě převařím normální
7. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
jo a Gabi, k tomu lezení... jak říká Maruška, tak na linu se plazí... tam to klouže, ale na koberci se více snaží lézt, ale dokonalé to tedy ještě není, na Xenu tedy zatím nemáme :grinning: :grinning: :grinning: to je naše šikulka ta Káťa od Lis
by ty naše rarášky mohla učit!!!
7. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
dzrrj žzt v b v cřb íáYSXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

TAK TADY MÁTE VZKAZ OD VAŠÍKA A MY JDEME SNÍDAT :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Gabuse, jestli mate doma teplo, tak mu sundej teplacky a ponozky a nech ho se snazit a jestli pouzivas choditko, tak bych ho ted na chvili schovala, proc by lezl, kdyz muze stat....
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Michel, jeste sterilizuji, tak jednou za 2-3 dny
7. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky já sterilizuju každý den večer, všechny použité lahvičky a dudlíky....
7. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky...ja sterilizuji taky jen tak jednou za 2-3 dny...myslim,ze ted uz to neni tak horky...dudliky stejne porad omyvam a falsky i cumle z nich porad cistim kartacem.... :slight_smile:

Pepi: tak super taky uz stojite...holky ale ja uz Katu nehlidam ona stoupa vsude a ja na ni ani nevidim...my jsme ji naucili, aby si zpatky klekala na kolinka a ona to tak dela, takze uz nepada...nevim jestli je to mozny, ale vzdycky jsem ji rekla Katulko na kolinka a pomohla jsem ji a ted uz to tak dela...navic porad trenuje, takze uz mozna cvik... :grinning:

Furt nevim jak s tou zidli me klepne :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
čauky
já nesterilizuji,jen omývám v horké vodě a jak píše lis tak dudliky myju snad pořád... :sunglasses:
lis-tak furt váháš jo????a ke které tě to táhne lépe???já myslím že to nebude tak vážné,tak losuj
:grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky,
no tak malý má deku na hraní,kde je..jinak všude jsou plovoučky,ale on zatím nekolínkuje,jen je furt na břichu a točí se dokola...líbí se mu,jak může všechny kelímky koulet po podlaze a pak na ně nedosáhne :slight_smile: a samo,že třískat do podlahy :grinning:
pepi: gratulace k postavení :slight_smile:
jinak já nesterilizuji,dudlíky omývám pořád,furt je někde hází a pak jsou na tom vlasy a flašky drhnu večr pořádně :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
jo a kojeneckou vodu nepoužívám od 2 měsíců věku...převařuji naši z kohoutku.
7. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
a dneska už prosvítá sluníčko,tak snad bude líp..včera jsem zmokla,deštník se mi cestou urval,tak nasraně jsem ho mrskla do koše!!! a hlásí letní počasí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
a krmím v lehátku,mám sice židličku,ale ještě blbě se mi v ní krmí... a v lehátku ,to je taky boj,Maty se furt houpe a já abych se mu trefila do pusy...komedie :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
kaci me to tahne k oboum :sweat_smile: jsem rada ze je Veru lepe :wink:
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
holky jdu povlíknout postele a utřít prach všude,...už se na to nemůžu koukat včera sem se na to vysrala a kecala tu s váma :angry: :grinning:
a pak vařit takže až odpo se sem dostanu a rovnou napíšu výdleky z výtěrů....tak zatíííím kočky

lis-já taky :slight_smile: ,já bych vzala tu rostoucí,,,, :wink:
7. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
jak rostouci?? :astonished:
7. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
gabi: jj me se taky Kata houpe musim ji omezit houpani tim, ze tam strcim nohu, protoze jinak ma jidlo v nose, ocich atd.. :grinning:
7. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
lis rostoucí jako že roste s dítětem tu s tím stolečkem víš,,,,, :wink:
7. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
lis: taky tak..chytím to nohama
7. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
joo to jo ale ja jsem videla rostouci jinou nebyla to ta co chci, takze me to zmatlo...
7. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Maru fotkyyy jsou krasnyyy nemam slov :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Gab, no umím si to představit, jak malého krmíš a on se přitom houpe, :grinning: :grinning: :grinning: to naše rošťanda dělá taky, ale já už krmím v židličce, naštěstí.
Jinak se musím pochlubit, Bibi už od včera klečí a drží se horní lišty postýlky a dnes se dokonce už postavila, no nestačím se divit :sweat_smile: asi bude brzy chodit, je dost akční :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
tak ložnice hotová,ještě obývák.... :sweat_smile:
lis-pěkná fotečka... :wink:
fajro-gratulace :slight_smile: koukám rarášci se pěkně zdokonalují,za chvilku už budou pěkně ťapat...se těším i netěším.... :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
fajra-fotečky moc pěkné malá je uličnice je to na ní vidět,ty ksichtíky jaký hází to je božííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
7. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
tak já jdu zase pokračovat,,, :wink: :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.