• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
alí kam si mě utekla?????? :wink:
9. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
pepi- :frowning2: zvlášt tebe sem chtěla poznat,moc si mě pomohla
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
ale až pojedete za starouškama :grinning: do liberce tak se určo sejdem ju?!už se moooooc těším.... :dizzy_face:
a alí na tebe taky dojde řada vždyť ty víš.... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
kači, a co vám brání dojet s Verunkou do Prahy? Nebo kdyby byl sraz třeba max víkendovej, ne týden jak tu taky padlo, a třeba jak budou volný dny v říjnu, tak by to mohlo už být průchozí.
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
kači jestli ti bránila absence pozvání, tak už nebrání :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
tak my za váma někdy dojedem,to je super nápad.....hihi :slight_smile: no vidiš to.......
9. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak dostal 4 lžičky mrkvové šťávičky a má to až v oku :grinning:

a na bříšku vzal právě poprvé hračku do rukyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2872984#navigator
9. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
ale tedka v sobotu jedem na týden k moři,tak až přijedem tak se zase aklimatizujem a domluvily bysme se....to by bylo príma... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
doufám že bude pěkně at vyvětráme prcky....ukážeš mě tvůj rodnej kraj... :grinning: (nevím jeslti rodnej ale jen tak plácám už) :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
jo a nejde mě tě přidat do icq...jakou máš přezdívku přesně???prostě si tě přidám a ta kytka je furt šedivá...přidej si mě kdyžtak do IP pošlu číslo :wink:
9. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
kači, určitě, však telefony na sebe máme... a už je na tom světě líp? klidně odpověz IP
9. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
jj je....je to super,tedka....zítra jdeme do kina na terminátora 4 tak se těším,a je to všechno jinačí,lepší bez stresů bez obav a bez modřin :sweat_smile: :dizzy_face: néé fakt zatím ťuk,ťuk,ťuk....je to super a doufám že to tak zůstane už ani peníza po mě nechce..... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
pepi máš IP
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj,venku je tak krásně a vy tu kecáte??? musím dočíst :slight_smile:

dneska jsem matyho dala v obchodě do košíku hačat,ten byl táááááááááák spokojený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
týý jo tak tady je průtrž a bouřka... :unamused:
9. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
MONI-malej je krásnej,fešák opravdu :wink: má moc pěkné oblečení,takovej frajírek malej, :grinning:
9. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky můžete mi některá stálice stručně napsat do IP něco o tom srazíku? Jestli tedy není jen pro zvané, nějak vás vůbec nestíhám... Děkujuuuuuuu :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
Tak jako já jsem zrala ná oběšení a frajer na proplesknutí.celou dobu v kočáře řval,pak začalo pršet,šli jsme domu a řva a řval,dala jsem mu jídlo a řve a řve..je přetaženej,nemůže spát...zbořil si denní režim jak nespal v kočáře a furt ječí a ječí a spát jako ne.je celej rudej,popadá dech z toho řvaní a je flekatej...se z něj zbláznim,fakt jako nevím....že on si vybírá dny kdy jsem sama doma jako...včera bylo to samé :angry:
9. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
nikkyy: ja si delala srandu pojedu s manzou a budu s nim na pokoji... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Kubik je sikulka a s tim vytacenim Te to taky umi :grinning:
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
ty se mnou nepojedeš? na co manža????bude křenit..jsem myslela,že to bude dámská jízda
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hojky :dizzy_face:
Tak já musím s manžou nevím jak jinak bych se tam dostala,ale taky bych ho mohla poslat domů a mohl by přijet pro mě druhý den :sweat_smile: Veru když tak objednáme trojlůžák :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Hezký den:slight_smile:
koukám, že plánování srazíku je v plném proudu. Ráda se přidám, ale nic neslibuju, protože bych to sama tak daleko taky nedala musel by manža semnou.
Kámoška měla taky teďka srazík s holkama z netu a byli v Kejžlicích někde za Humpolcem a prej bezva. Majitelka domu není to hotel to tam má udělaný hlavně pro děti. Je u toho i areál, kde si děti můžou hrát, bazén, sauna a tak.
Ale zase vím, že pro některé je to dost daleko.

Jinak se musím pochluit. Včera ráno jsem si stěžovala, že malej nedělá žádný pokroky no a odpoledne sám zjistil, že má kolínka. Dokonce se i na nich začal houpat. Udělal mi tak velikánskou radost bobišek můj :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky...vidis Petul, ze se malej umodril :wink: ted uz to pofrci...

Jinak holky co se tyce srazu, tak teda souhlasi datum 19-20.9.?? A pak bych potrebovala pomalu vedet kdo asi 100% pojede kvuli nejakym tem rezervacim...po tech mistech kam jet to se jeste porozhlidnu a to nejak odhlasujeme... :confused:
10. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
jen pro ujasneni kdyz by jste jela nektera jen s ditetem, asi bych objednala jednoluzak...pocitam, ze cestovni postylku by asi kazda vzala, kdo nema tak v hotelech s detmi je snad i tato moznost pujceni...kdo by jel s manzou tak dvouluzak...holky snad to klapne a nebude vsude obsazeno na to zari, ale snad neee proto potrebuju co nejdrive asi tak seznam kdo pojede piste klidne do IP :wink:
10. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
a tak já myslela že kdo pojede sám s mimčem bez manži tak spíš víc ženskej na pokoji po dvou maxpo třech,,,takhle to bude hafo pokojů ale jak chcete,já bych asi byla na pokoji s někým než sama s mimčem....vid kacm,alieh,pepi... :grinning:
10. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
kači jj ale kdovíjak to s náma bude....
10. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
pepi-jj to je jasné,a hlavně to mám na prd taky já s manžou jet nemžu a sama se nemám jak dostat,nevím zda pojede kačka takže je to 50/50 no :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
NO já pojedu a beru si Niikkyy :sunglasses: Jenom ještě nevím zda manžu či ne :grinning: Napíšu přesně buď večer nebo zítra ráno :wink:
10. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jako taky u vás chčije :confounded: To je hnus to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru mantoš je téměř hotov chybí jenom suchý zip,ale ten nemám doma tak až přestane pršet tak skočím pro něj :wink:
10. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.