• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Mám super tip na zabavení dítěte,strčte mu do ruky krejčovský metr :grinning:
Malý už 15minut sedí a žvýká ho centimetr po centimetru a že těch cm tam je :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Maru aby ho nevysral pak :grinning: :grinning:
teda ty jsi rychlík..tak rychlo to nemuselo být jako :confused: jak vypadcá? ta modrí myslím..dobrý jo?
10. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Kaci taky by to tak slo, ze by mohl byt pokoj pro 2 az 3 ale to zalezi na vas, kdyz se nejak sparujete :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Maru Kata by ho s prominutim sezrala :pensive:
10. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Však on ho žere :sweat_smile:
Hele už to mám,manžu beru sebou,vemu mu noťas a koupím mu lahváče a večer až malý usne zůstane na hotelu a bude hlídat a by jdeme pařit,tak všichni manžu sebou :grinning:
Veru no ještě ti chci udělat ty polštářky tak to než bude tak to ještě nějaký týden potrvá :zipper_mouth: Jdu krmit.
10. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jo a vypadá hrozně hezky,řekla bych lépe :wink:
10. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
kačuklo???? :wink: lis to se pak dohodneme,ale mě by to teda nevadilo...beru všechno a všechny :dizzy_face:
maru- :grinning:
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
jééé jsme to ale debžot...kačuklo prej.,.. :grinning: :grinning: :grinning: ta mi dá,... :grinning: :grinning: tak oprava:KAČULKO...????? :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu na skok, když napíšu tak tu nikdo není a nebo se bavíte jen sami se sebou, tak jsem na vás naštvaná.....hihi :astonished:
10. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
ahojky kačí já se s tebou bavím :wink:
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoky Kačí.......no ty jsi mi taky věrná, ještě abys mi tady zahejbala :grinning:
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: to bych si nedovolila neboj.... :grinning: bysme si ale mohli zase někdy sčuchnout a provětrat peněženky vid?ale až přijedu.....co ty na to?a okusíme ten novej babyboom jak si tam už byla :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Normálně mě dneska z Dandy odvezou, kňourá už od rána...... :unamused:
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že plánování srazu je v plném proudu :grinning: . Lis, seš šikulka, že ses toho s takovou vervou chopila :slight_smile: . Já bych ráda taky jela a Dušan by jel taky,jestli by vám to nevadilo, já řídím mizerně a skoro vůbec, ale on je děsně hodnej a umí být nenápadnej :grinning: :grinning: :grinning: !
musím vám něco říct, včera mě málem ranila mrtvice. Tonda mi sebral kabelku a našel pětikačku, byla jsem v ten moment otočená a najednou slyším mňam, mňam, tak si říkám copak to má, tady nic k jídlu není, mrknu na něho a v puse se mu něco leskne, skočila jsem na něho, vydrapla jsem mu to z pusiny a ejhle pětikachle, no krve by se ve mně nedořezal. Ještě, že dělá to mňam, mňam, šiška moje malá.
10. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
No jasně tak doražte s Veru a zase zajdem do krámků a mrkneme co kde mají.....potřebuju si něco kouit nutně na sebe....hihi :grinning: ten nový babyboom je skvělí mají tam i bazén a balónky a nebo můžeme Kači k Vám na smětˇák byla jsem tam minulý pátek a s malým jsem skákala na trampolíně jsi měla vidět jak se řechtal. :grinning:
10. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
kačí klíííd to taky znám třeba právě tedka ....ach jo.....už neví jak na sebe upoutat pozornost :grinning:
peti-no mazec,jeste že to nespolk...pětičkačka je přece jen velká
10. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Hoky musím s ním ven jinak bude kňourat do rána.......tak zatím papík a ty Kači koukejte dorazit s Veru a něco podnikneme.....dlouho jsme se neviděli.........tak pa pááááááá
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
kačí jojo,to bysme taky mohli na smeťák... :dizzy_face: ach jo já fakt musím až nerada tak mě tu huláká dítě a je to k nevydržení,jdu se podívat jeslti nemá poklad a jdu hodit spršku a nakopnout drn a razím do makra a pak s manžou do kina tak si od tý hejkalky trochu odpočnu...tak papa holky

kačí icq :wink:
10. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky,
jen vás zdravím........ :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj Gabus,jak jen vás zdravím :angry:
Hele prší u vás ještě? Tady přestalo,ale je tu opět černý tmavý mrak,takže očekávám další průtrž :angry:
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Je to tak ... opět chčije :frowning2: Já se dneska asi ven nedostanu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojda!

Holky a teď s pravdou ven, komu už dítko chodí??? LIS????
10. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Tobě?

No my tak možná na podzim

:grinning: :grinning: :grinning:

Přestalo chcát tak jsme na hoďku vypadli ven :grinning:
10. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
No mně furt ne, ale spousta lidí co už mají větší děti mi říkali, že jim začli chodit v 9 nebo 10 měsících, tak by mě zajímalo jestli kecaj a nebo to je možný...
10. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Je to možný,ale u Domiho to nehrozí a co vím tak tady nikdo zatím nechodí :sweat_smile:
10. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Verus, myslím, že pokud dítě samo chodí v 9-10 měsících tak je to spíš jen výjimka. Ani v novinách z Rodiny o chození ještě nic nebylo.

u nás je tak: malý se sám postaví, vydrží tak 10 s stát bez opory a když se mě chytne za ruku, tak dokáže jít
10. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
maru: u nás odpo už nechcalo,svítí sluníčko,tak peru :slight_smile:

veru: mně děcka začli chodit přesně v roce, jinak dříve je to opravdu vyjímečné, některé děti začnou i později....
10. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Maty taky chodí za ruce,vždycky mi je chytne a chce chodit.... :slight_smile: ale sám se nikde nepostaví,pže neleze.
10. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
myslím, že Janisa psala ,že Honzík ťapká,že pár krůčku sám udělal....
10. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
A jó vlastně Janisa psala :wink:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.