• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky díky za odpovědi, tak buď mají všichni známý výjimečný děti a nebo si prd pamatujou :grinning:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
prd si pamatujou :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
GABI, taky si spíš myslím :wink: :grinning:
10. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
hele já chodila v 9 měsících :grinning:
10. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak jsi výjimečná nebo si vaši prd pamatujou :grinning:
10. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Výjimečná :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
bohužel v tomto vyjímečná :grinning: na to si pamatujou moc dobře :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Hele tak chlap jede se mnou na ten sraz i na noc a Veru zrovna jsem se bavili kdyby nejel Tom tak bereme trojlužák a Martin nám večer pohlídá děti a jsme volné jako pták :wink:
Jdu se koupat,budu ráno páčko
10. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
A kdyby jel tak bereme 4 lužák :grinning: A jdeme večer ven i tak :grinning:
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky vy jedete nekam na sraz?? No kam a kdy?? Jako to bych se treba pokud to neni moc daleko pridala jestli me budete chtit.
10. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jako celou dobu co jsem se koupala jsem přemýšlela nad tím jak jsem to napsala tak,aby to někdo blbě nepochopil tak to upřesním,můj chlap pohlídá naše děti od Niikkyy a mě a to samé očekávám od vašich chlapů,¨když s vámi pojedou abychom mohli v klidu večer jak usnou pokecat někde na kafíčku všichni spolu(haha kafíčko :grinning: ). Doufám,že jste mě pochopili a teď už to fakt vypínám,páčko

Adi chystá se sraz ještě nevíme kde,organizátor Lis :wink:
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky, všechny vás zdravím...

koukám, že srazík je v plném proudu, ráda přijedu, pokud tady budu, zatím plánujeme Italii, ale ještě nevím přesně kdy v září, záleží to na švagrové, kdy tam ještě bude, pak už bude až do porodu v ČR...
jinak se budu moc těšit...

Veru, myslím, že samostatné chození je až kolem roku, +- 2 měsíce... takže je to prostě normální, když někdo začne dříve nebo později....
dvojčátka od bráchy začaly v roku, jeden začal, druhý se přidal

v pátek se jedeme mrknout na auto a v sobotu frčím na nákupy, nemám co na sebe... a od neděle mají být horka a já nemám ani sukni ani šortky...
Venca je zase ve službě, tak toho využiju...

a my ještě nespíme... byly tady tchánovci, takže je zase vše vzhůru nohama a Váša kňourá v postýlce...
10. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Gabi díky za odkaz, někde jsem četla, že FARE a ještě ESSA jsou dobré
10. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj ženy,tak v šestce jsem tu poprvé :sweat_smile: .Nestíhám dočítat,páč nemám doma počítač.Jen občas :angry: .
Holky až domluvíte sraz,kdy a kde dáte vědět všem po IP nebo jak to plánujete? :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já Vás chci taky vidět na vlastní oči :sunglasses:
10. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
MAru nepojede...pač dělá v neděli...... :frowning2:

Jo a hele potřebuju vědět kdy se k nám chystáte,pač první 4 víkendy v září dělá a dovču asi neodstane...ale zda má Martin volno,můžete dojít v týdnu,už jen proto,že chcete vidět Prahu,aspoň MArtin říkal a o víkoši to bude masakr
10. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobré ranko,
no Veru tak to budeme muset určitě udělat v týdnu,Martin má dovolenou a pak už taky ne,tak mi napiš kdy má Tom volno v září (hned ten začátek) a budeme muset to nějak dát dohromady. Co třeba hned 1.-2.září? On má dovču tuším od 1-7.9 :wink:
No a na tom srazu to je jasné teda,budeme spolu na pokoji a Martina beru jako chůvu :grinning:
11. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
Krásné ranko ač u nás deštivé, ale dneska mě malý nechal vyspat do 7:20 tak jsem docela plná elánu, ale ten mě běhe dne určitě odpadne.
Holky já jsem Vám úplně zapoměla říct že už 14 dní lezeme a stojíme v postýlce a v ohrádce, a máme 6 zubů.....no jsem to ale zpravodaj....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Teda Kaci tolik novinek,to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daneček je šikulka :sunglasses:
11. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak teda dneska je vyloženě hnusně :frowning2: Malinkej už taky spinká skoro hodinu, což tohle zdaleka není jeho hodina...

Ráno nás překvapil, když jsme si ho vzali do pelíšku na pomazlení (jak táta řekl, neumí si už představit vstávání bez tohohle pomazleníčka :dizzy_face: ) a ten se taaaaak rozkecal.... Nestíhali jsme koukat.... A když jsme šli přebalovat, tak se na mě malej moudře zadíval, a vážně pravil: "Dadadahéééé..." a já vůbec netuším co tím chtěl říct :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Maru já jsem si říkala že lézt budeme až tak na roce jelikož mě danda přišel hrozně línej na všechno a najednou se na zahradě rozběhl a bylo to a den po tom vstal v postýlce a stál.....
Ale holky za 14 dní mi malý rozbil lampu,schodil palmu a vyhrabal hlínu a v ložnici když jsem spala tak si stoupnul posunul si fikus k sobě a celý ho rozcupoval a ještě se s ním nasnídal..........je to rarach škodič, jak mu říkám :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
kacm gratuluju, vidíš, některé děti dělají každý den něco, a pak jsou jako Danda - dlouho dlouho nic, a pak naráz....
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky,
kacm Danda je, ale šikulka:slight_smile: dlouho nic a pak toho umí tolik :wink:
Veru co já vím, tak většinou děti choděj okolo toho roku. V 9 měsících to jsou spíše vyjímky, takže Ani má klidně ještě čas:slight_smile:
Já jsem taky zkoušela manžu jestli by náhodou nejel semnou no a zrovna se fakt netvářil, takže vás asi neuvidím:frowning2:
11. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Hezký den holky, tak snad se počasí umoudří a vysvitne sluníčko, ten déšť mě neba a ráda bych odpolko ven, nějak mě od včerejška bolí hlava, tak se chci provětrat...za chvilku se provětrám napřed doma při úklidu, je to tu jak po výbuchu, Kája totiž úřadovala! :grinning: Včera jsme byli celá rodinka na plavču a s Kájou plaval manža (já s ní plavala předevčírem na náhradní lekci a můžu vám říct, že jsem byla tak trochu otrávená z maminek co tam byly, protože jsem se nestačila divit jak byly bezohledné, a to jsem dneska zjistila, že jedna z těch maminek chodí se na koníka... :confused: ), a to jsem se zase nasmála! :wink: Bylo totiž na něm názorně vidět, jak chlapi nic neřeší, Kája byla každou chvilku pod vodou a když došlo na potápění, tak žádné v rukavičkách, ale prostě šup pod vodu...no, hezky si to spolu užili!!! :sweat_smile: Koncem června nám to plavání končí, ale od července budeme chodit na plavčo do toho Modrého tygříka, jak o něm psala Verus a od září pak už do Klánovic, však jsme včera byly na zápisu a manža se jen rosil při sdělení ceny za obě plavání, takže máme s Kájou na jak dlouho vybráno! :sweat_smile:
Co se týče toho srazíku, tak jak už jsem psala, tak září je pro mě K.O., protože budeme v nejvyšším stupni stěhování, takže bych to fakt nezvládla, tak jen doufám, že bude třeba aspoň nějaký pražský srazík třeba v té Stromovce jak navrhovala Verus a poznám díky tomu aspoň nějaké z vás, ale ten celorepublikový srazík mě mrzí... :frowning2:
11. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky

Sil od kdy budeš v tygříkovi? My začínáme od 7.7 každé uterky :wink:
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
čauky,
tak u nás je krásně :slight_smile: :slight_smile: včera lilo,tak dnešek se nám krásně vyčasil :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
musím koupit pleny,chtěla jsem jít ráno do Billy,ale vstávali jsme až kolem 8.30,tak to už se mi nechtělo...a maty nespí,v tuto domu chrápe a zase má přespáno,tak bude až po obědě...
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky díky moc za gratulace, je fakt že děti jsou v tom nevyspitatelné, ze dne na den a takové pokroky. :grinning:
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.