• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ráno v 9h...sice je to na nás brzo, ale snad to zvládneme! :slight_smile: A vy Niky?
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
tak my 11.30
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Hm, tak to se budeme míjet...škoda. :frowning2:
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
no pač mi jdem do nejmenších :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
ahooj :slight_smile:
jen tak pro zajímavost, kolik platíte za lekci?
11. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
hodně :grinning:
11. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Ano, hodně...my budeme chodit plavat přes léto 2xtýdně a stojí to cca 5000 Kč...a od září budeme chodit 1x týdně od září do prosince a cena je obdobná...takže hrozně levná záležitost!!! :angry: Já vím, že jdete do nejmenších...do Tygříka chodí plavat kamarádka a právě si to vychvalovala, že je to tam fajn, tak jsem si řekla, že to tam také vyzkoušíme, aby jsme přes léto nevyšly ze cviku! :slight_smile:
Přidala jsem pár foteček http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2881304&vReferer=
11. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
no já jsem zvědavá jak to zmákne..bude ječet a hned se vykadí a vyčůrá do vody :grinning: to maj mít jen plavky :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja bych na srazik jela asi bez manzi, nejak me nenapada co by tam delal, zbytecne ho tam tahat, babince (s prominutim) ma dost v praci :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
SIL, NIKKYY, to bude 100 m ode mě, se na vás zajdeme juknout aspoň k autu :wink: Jsem zvědavá na reference od vás, přemýšlím, že bych až budeme odstěhovaní chodila taky sem, páč ten Motýlek je drahej jako prase a furt zdražujou :unamused:

KACM, Daník je šikula, vidíš, že to nakonec přišlo z ničeho nic :slight_smile: Teď si užiješ, na Anču spadl včera plechový tác, páč rabovala skříňku v kuchyni. A myslíte že jí teda dnes nechala být? Ani náhodou. :rolling_eyes: :grinning:

A nevíte co je s MANCOVKOU? DLouho tu nebyla. Nebo jsem jí přehídla?
11. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Verus, rádi vás uvidíme! :slight_smile: Prý to v tom tygříku je dobrý (sice jsou tam menší prostory - šatny a sprchy, ale koutek je tam udělaný v restauraci), jak už jsem psala, tak referovala kamarádka, prý to vede nějaká instruktorka, která dřív byla v Kenny! :slight_smile: Jj, slyšela jsem, že v Motýlku je to čím dál dražší! :frowning2:
11. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
CIPIN se nám také zatoulala
11. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Holky, tak už máme taky zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Ráno ještě nic a jak jsme přišli ze cvíča, Tonda se na mě zasmál a já jsem viděla krvavou čárku, tak jsem mu tam hmátla a ona tam pěkná pilečka :grinning: :sweat_smile: !
11. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
jůůůůůů Peti tak to velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je tu ještě nějaký bezzubáček? :wink:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Maruško, dík, už jsem si myslela, že se snad nedočkám :sweat_smile: !
11. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Ono to dřív nebo později přijde :wink:
Bezzubý by nezůstal :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Peti gratulace

tak mám nějaké nové foto....mladej pán jak hačá :grinning: ale opřenej :grinning:
11. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
nazdárek...

Peti, tak to moc gratuluji k zoubečku, jsi se konečně dočkala, co? ale dal si na čas! potvůrka :slight_smile:

jsem dnes byla konečně u kadeřnice a zase můžu s klidem vylézt mezi lidi... jsem moc spokojená...

a dnes mám svůj seriál, tak se jdu nachystat, udělám si pizzu a rozdělám vínko a dvě hodky budu relaxovat!!!
prostě italský seriál, tak mám italskou kuchyni!

jinak jsem včera byla max vytočena, díky jedné paní ve spořce mě bude stát její chyba kolem 1000,- ale asi to jen tak nenechám a půjdu si to tam vyřídit za vedoucí...
proč bych měla platit za druhé, že? tak uvidím, jak to dopadne!

jojo, spousta holek už za námi nechodí!!! ale chápu, že není čas.. i když...
11. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
PETI, jupííí, tak už je Toníček taky zubák!

NIKKYY, Kubík je božan a hlazení pupíku nemá chybu!

LENI, na co italskýho koukáš???
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky...jdu pozdravit...zatim si tedy pisu seznam, kdo by mel zajem a kdo se vyjadril ke sraziku: mam tam Veru s Ani...Maru s manzou a Domikem, Nikky jen s Kubikem??, Janis s Honzikem.., Petipacku s Tonickem, u Lenci jsem nepochopila zda jako jo nebo spis ne...potrebuji vedet tak nejak na pevno chapu, ze to nejde uplne muze se cokoliv vyvrbit, ale rezervace mist pak bude nutna na pocet, takze proto :wink: a Kaci taky pojede? Tusim, ze ano...bez manzela...a co ostatni? Jestli jsem na nekoho zapomela ted tak se omlouvam, pisu si to na papir, ale ne u vsech je mi to jasny... :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Veru...děkuju,no je to božínek...hele ty pojedeš taky na srazík? co vzít jedno auto??????vyjde nás to levněji,složí me se na benzín..co? teda kdybych fakt jela
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
lis a kam by se jelo??? No kdyby to nebylo moc daleko tak bych jela asik taky rada bych vas videla.
11. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
adi: je to az v zari 19-20.9 a zatim hledam jeste nejake tipy..mam mezitim jeden pobyt v Telci
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hele klíďo, akorát mám strach, jestli bysme se vešli. Vem si že každá budeme mít kočár, cestovní postýlku a do toho nějakou tašku. :frowning2:
11. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
lis hm tak telc nic moc pro me to uz budu mit pupek. ja bych to rekla az tesne pred
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ty budeš mít golfky co?já už asik taky...to bychom se nějak vešli,kufr mám velkej celkema prckum pod sedacku na zem muzem neco hodit...no uvidíme
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já budu mít asi sporťáka. Vůbec nevím, zatím jsem nepřemýšlela nad tím co bude v září (teda kromě srazíku :grinning: ). Asi to necháme až na to září, až budeme vědět jak na tom prckové jsou :wink:
11. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Veru diky :wink:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
LIS, není zač :wink:
11. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak ju Veru...pak se když tak domluvíme
Taky bychom se mohli domluvit dřív a jít někam kočárkovat..co???
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.