• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No hele, já teď dost často jezdím na domeček, což je skoro kolem vás, tak ráda někdy přibrzdím a dáme prochajdu u vás. :wink:
Pošleš mi do IP přesnou adresu? Já to nastuduju dopředu a když budu vědět že jedu na domeček a Aný je na pohodu, tak cinknu, ju?
11. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky, všem dík za gratulace k našemu zoubečku!Mám se zeptat, jestli nechcete někdo koupit motorku, Jáwu 350/639 r.v.1991 černá barva, STK do 5/2011 za 12000,-. Sorry, to jsem musela napsat pod nátlakem :grinning: !
11. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
PETI, nechceme, ale četla jsem to manžovi a ten mi tady teď přednáší o tom, že je naprosto šílené absurdno, že pitomý kočárky jsou ještě o 3000 dražší a nemají motor...... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ježiškote, že já jsem mu to četla! :rolling_eyes: Stále přednáší..... blablabla.... Jawina to je prostě mašina, poskládaná z milionu součástek....... můžeš s ní skočit z metrové výšky a nic se jí nestane......
11. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak to zakončil slovy, že to nechápe a šel kouřit. Díky Marlboro! :grinning:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Veru, mám vyřídit manželovi, že nemá sajdu, že tam tudíž nejde vozit dítě, ale jinak prý nemá chybu :slight_smile: !
11. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
PETI :grinning:
Se fakt úplně neskutečně rozohnil, nad nepříměrem cen za kočárky a mašiny. :grinning: Holt starej motorkář :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ale Veru, když si to tak vezmeš tak má pravdu, je to hrozně nepřiměřený.
11. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Já vím že má pravdu. :wink: Ale ta mega dlouhá přednáška mě fakt pobavila :grinning:
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jo holky nechcete kotě? Máme čtyři, začala jsem krmit těhotnou kočku a ona nám donesla čtyři nádherný koťata. Dvě už mám zadaný a dvě jsou volný :sweat_smile: ! Tak kdyby byl zájem, klidně vám je dovezu, kamkoli. Tak a už dost inzerce :grinning: :sunglasses: .
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Veru se tu musim smat jak manzel basni o motorkach :grinning: :grinning: on je motorkar jo? ty jooo to bych nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednou jsem mela pritele a ten delal veterany...predstavte si me v novem bordo pradelku jak lezim na posteli a cela se klepu zimou, protoze tam bylo chladno a cekam az si toho vsimne..jenze on si mezitim stacil prolistovat celej katalog nahradnich dilu a jeste se me pritom ptal na nazor a ja tam jen slepe zirala a kroutila se, aby si me vsiml a ono po hodine rekl dobrou a zhasl a moje naznaky jako nic noo, takze smolik....dnes uz se tomu smeju ale uz nikdy to radeji IT co mam doma :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
IT jsou na ty cudliky :sunglasses: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Lis, já pojedu, pokud tady budu.. je to se mnou těžký, zatím je to moc daleko a opravdu nevím, co bude...
ale budu dělat maximum pro to, abych prostě jela...

Veru, koukám každý čt na slováky na 1-čku... dávají tam italský romantický serál, ale není to jen ¨romantika, a hlavně Miluju Itálii, takže si to vychutnávám a doufám že se na ten ostrov někdy dostanu...
je to pro mě oddech... Venca má tréning, takže si to užívám při skleničce a jídle!!! dne jsem si dala i nugetu, mnam

Lis, to jsi mě pobavila... prostě u něj byla nej láska motorky, co? a ještě staré
11. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
holky nemuzu si pomoct zatim jsem nenasla nic lepsiho nez tu Telc...ono proste vsude maji rezervace na tyden jen tady ne a tady jsou taky rozumny ceny...prijde mi to fakt hezky...ja porad hledam, ale tohle mi prijde proste takovy dostupny i ne tak drahy a pekny...no kdybyste mely nejaky tipy klido je sem dejte, ale ja rezolutne asi hlasuji pro tuto Telc...Veru mi dala nejake odkazy, ale bylo to ponejvice v Krkonosich...a co jsem to prosla hodne obsazene nebo prave se musi objednavat na tyden.. :fearful:
11. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Leni kdyby motorky...on veterany jakoze auta...mel to vypulirovany a cisty ani se v tom sedet pomalu nemohlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze jinak v posteli jedl chleba s kusem salamu fujjj :astonished: :rolling_eyes: tam mu drobky nevadily.... :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
hojky,
jenom tu házím odkaz na chatu..jedou tam te´d květnovky 08..vypadá to hezky,ale nevím,zda je to tak v půlce....
11. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak brou,brou,brou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Lis píšou že maj dětské postýlky...napiš tam,kolik jich mají? :grinning: bychom někdo nemusel táhnout
11. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
to jsou taky Krkonose..me ty hory prijdou horsi... :pensive:
11. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
nikkyy: to je detail to se poresi pozdeji :wink:
11. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
hotelpeklo - tak hazim dalsi super penzion od sroubka zda se mi taky good... :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
jo holky podotykam, ze asi nikdy uplne nenajdeme super lokalitu pro vsechny to je proste smula, ale jako snazim se vybirat peclive...aby to proste bylo vhodny pro deti a nebyly z nas vyjukany (coz stejne budou :grinning: ) a ten vybere se timto suzuje, takze abyste me pak neukamenovaly..ale ja mezitim nabizim Telc a Peklo...a prosla jsem toho uz fakt dost...jeste budu hledat... :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
a diky vsem kdo mi dava odkazy docela to pomaha...jen asi nebrat ty hory..to mi prijde vzdy uplne nejdal, ale treba se pletu...
11. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
do Pekla jezdí tchán :wink:

jdu spát..dobrou
11. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
ty jo jenze jsem si dala planovac tras a Maru by to mela dalku jako prase...chjooo :frowning2: no nejak to ale udelat musime...a vetsina asi rozhodne..no dnes si tu uz stejne pokecam sama se sebou tak brou..
11. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
12. čer 2009 v 07:05 • petipacka
Ahoj holky, dneska spal Toník poprvé od osmi do půl šesté sám v postýlce :grinning:, tak jsem se konečně po deseti měsících krásně vyspala. Teď tady řádí jak černá ruka :slight_smile: .
Lis, ten můj příspěvek "panorama blansko", nic neznamená, chtěla jsem si to dát do vyhledávače a protože u mě je mateřská demence na pochodu, tak jsem to napsala na koníka. Ale mrknout se na to můžeš :slight_smile: .
12. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
LIS, mě je to jedno kam se pojede, dojedu kamkoliv. Úplně úžasný je, že to vybereš za mně a pak mi jen napíšeš kam mám poslat prašule :wink: To je pro mě all inclusive! :slight_smile:
P.S. ta Telč se mi moc líbí.
12. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Jo a s tím, že je M. motorkář nic nenadělám. To víš, že z toho nejsem dvakrát nadšená když někam vyrazí, ale pak jsem o to víc happy, když slyším "bejbinku" burácet v ulici a M. je vpořádku doma. Prostě jsem si ho jako motorkáře brala a zakazovat mu to nemůžu, je to jeho koníček, jeho způsob vyčištění si hlavy. Myslím, že DONKA rozumí, páč je na tom úplně stejně, že? :grinning:

PETI, takže jsi nechutně vyspaná jo? To je super, držím palce aby se to stalo pravidlem!
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Verunce a Domínkovi vše nej k měsíčninám :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.