• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru, jo jo pěkně nechutně :slight_smile: .
12. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
12. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
ADI, krásnej pupík. Já na ten první omyl koukla a teda řeknu, že bych nechtěla bejt manželkou pana architekta a uklízet dům, páč všude je jen sklo sklo sklo. Děsně praktické :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
verus to vis kdyz behas odjednoho pc k druhemu je to znat. Jinak se mi to od pana architekta nelibi.
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
ahoj
juli-děkujeme :dizzy_face:
a dominičkovi přejeme taky vše nej... :slight_smile:
jdu balit už se tu asi neukážu ve dvě ráno jedem tak se mějte a za týden
lis- se mnou nepočítej nejspíš nepojedu nemám se jak dostat...pa
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
A jo!!!! Domískovi přejeme krásný poslední kojenecký měsíc :dizzy_face: A Verunce taky vše nej nej. :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Hezký den, teda tady chvíli padají trakaře a za chvilku zase svítí slunko...takové aprílové počásko! Koukám, že plánování srazíku je v plném proudu...hm, mě mrzí, že nepojedu! :frowning2:
Musím se pochlubit, Kája mi včera odpolko usnula sama v postýlce a večer pak po dlouhých třech měsících taky...stal se zázrak! :sweat_smile:
Všem oslavencům přejeme vše nej...za chvilku tu bude ta vytoužená jednička!!! :grinning:
12. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Adi, krásný pupík... :sunglasses:
sirlej je ahojky kocko jak se mas?? Jsem te tu nepotkala jak dlouho.
Mám se fajn...já se sice snažím poctivě dočítat, ale na psaní na koníku nemám moc času! :sweat_smile: Doufám, že se podaří domluvit ještě nějaký pražský srazík, aby jsme to tvoje bříško mohly všichni vidět v reálu! :wink:
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
sirlej no to by bylo celkem fajn. :wink: Jo ja taky moc nepisu.
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
A jak byteček, jak pokračujete v zútulňování?
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky

Verunce a Domínkovi vše nej .....Domík už bude mít rokkkkk no mazec :sweat_smile:

Ada. pěkné bříško :wink:
12. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
sirlej no zitra dodelame neco z koupelny a v tydnu dodelame zbytek bytu krom decaku tam se udela elektrika a mozna vymaluje. Holky jak jste delali ty obrazky na zed??? No proste se to blizi ke konci velkejch veci uz moc neni jen ty malickosti no, ale toho uz taky neni tolik a co vy a baracek.

Nikky dekuji.
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak to budete mít brzy hotové, tak to je dobře a pak už se můžeš vyřádit jen na tom dětském pokojíčku!!! :grinning: Na to já se v domečku taky těším, hlavně jak předvedu své malířské umění...umím namalovat tak akorát sluníčko! :sweat_smile: No, domeček je skoro hotový, chybí nám už dodělat jen koupelny, podlahy a terénní úpravy kolem domu a hurá stěhování,vidíme to tak na konec srpna, začátek září, tak uvidíme jak se stavební firma pochlapí! :wink:
12. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
silej tedak to je docela rychlost co??? No jako vyradim nevyradim ja bych rada, ale tech penez moc neni a ted jedem jen z manzelova platu jelikoz me nechodi neschopenka. A jinak ja taky nic moc neumim nakreslit, ale segra by mohla.
12. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Proč ti nechodí neschopenka??? S penězi je to bída všude, ale jak se říká, tak za málo peněz, hodně muziky...holt si budu muset vystačit sama se svým "uměním" a tak to snad nebude stát moc peněz!!! :grinning:
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
čauky,
lis: hodila jsem tu ten odkaz jen proto,že tam někdo jede...Krkonoše taky neznám..jenom Beskydy a Jeseníky.....

Dominičkovi a Verunce všechno nejlepší ke krásným měsíčninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kaci: a kam jedete????
12. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
sirlej nevim nejakej problem na centrale CSSZ a kdyaz tam volam tak to nezvedaji a nebo je obsazeno. No jo no od dubna to tak je.
12. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
holky, já sice ještě nevím, jestli pojedeme (musel by i manža, já jsem neřidič) .. ale dívala jsem se a nejlepší by byl okres Vysočina - je to tak uprostřed, po dálnici by to měl snad každý a to je pak rychlejší ... našla jsem i toto a když jsem si to dala do plánovače tras tak všichni to máme nevíc 3,5 h
http://ubytovani.cz/vysocina/zubri-u-noveho-mesta-na-morave/rekreacni-stredisko-bvv/15456/
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Jjj, vidíš, Kači hezky si užijte dovolenou u móře...jestli si to dobře pamatuji! :slight_smile:
Adi, jo, jak někde dlužíš, tak je zle, ale jak dluží stát tobě, tak se nic neděje a ty si poraď jak umíš!!! :angry:
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
sirlej hele mas nekde fotecky baracku???
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
SIL, fíha, tak to už máte stěhování za rohem. A teda spíš bych to viděla na ten srpen :wink:
Já se musím taky pochlubit, my už máme i fasádu, dnes bude krb a příští týden se začne pokládat dlažba a dělat koupelna!!! :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Adi, nemáme, ale nějaká fotka je na stránkách té firmy co nám ho staví http://www.rak.cz/nove-rodinne-domy-a-byty/11-Praha-vychod-Mochov/82-fotodokumentace-vystavby/ , ale je fakt, že ta fotka je už dost "stará", však se zítra jedeme podívat co je na domečku nového, tak jsem zvědavá! :slight_smile: Jj, Verus, letí to jak ďas a stěhování je fakt za dveřmi, však se už moc těšíme a pak doufám, že se na nás s Aní přijedete podívat na návštěvu holky!!! :wink: A jak čtu, tak u vás už taky jedete do finále...to je dobře!!! :grinning:
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Je to první fotka z 1.4. :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
verus ty jo vy taky pekne jedete,

sirlej ty jo uplne zavidim baracek.
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj holkyy mooc gratulaci Verunce a Dominkovi....leti to hrozne.... :dizzy_face:

adi: super, ze Ti ty tydny tak naskakuji...pupik uz je jen nostalgie NASTESTI v mem pripade.... :sweat_smile:

Juli: diky za tip libi se mi, tudiz davam odkazy ktere jsem vybrala a muzeme hlasovat: http://www.ubytovani.cz/vysocina/telc/hotel-anton/10059/

http://www.hotelpeklo.cz/ceny.php

http://ubytovani.cz/vysocina/zubri-u-noveho-mesta-na-morave/rekreacni-stredisko-bvv/15456/ no a vic bych toho asi nevybirala, tak se prosim vyjadrete ju? jo a jinak nas tedy zatim moc neni, takze snad se to zlepsi... :astonished:
12. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
také bych chtěla takový domeček ...

Adi, s tě mi penězi to je hrůza. Mě se stalo něco podobného, firma se přestěhovala ze Zlína do Prahy a tam mě na sociálce neměli zaregistrovanou, takže jsem také 2 měsíce musela čekat na vyřízení. A těch telefonů, co jsem musela vyřídit! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
lis casem treba budes chtit druhe. :grinning:

juliet no aspon ti to zvedali me nikdo,
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.