• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
PETIPACKO, tak co vyhrály jsme? Aný má vylezlou jedničku vpravo dole! :wink:
7. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Veru, tak jste první, Tonda nic :grinning: !
7. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky.

tak jsme bylo na kontrole a máme 60,5cm a 5630g..a prej jsme mooc šikovný a krásníííí :dizzy_face:
5.6 jdem na Hexu..au au..to bude!

máme se objednat na kalmetizaci,tam jsem volala a oni to prej budou rušit,tak si mám zavolat po 14 hodině..no jsem zvědavá.
Jinak jsem oznámila,že jsme na UM...Dr naprosto v pohodě,byla tam ta mladá a ta je super...a mám dávat čajíček kolik si kluk veme...což dávám :dizzy_face:
No a krásně paseme koníčky,byli jsme pochválený i jak trénujeme..tak super.A mám ho prej držet za ručičky a nechávat aby se zvedal...jste to tu probírali že?má se to nebo ne? Ronie????

No a na hexe mu budou 4 měsíce a tak mi DR řekne co mu začít dávat jako příkrmky...takže brzo začnem. :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jupííí. Ale teda řeknu ti že dnes dopo obzvlášť masakr. Kudy prolezla, tam potopa a hysterák neuvěřitelněj, pomohl až Calgel.
Hele, ale když se po sobě tak opičej, tak myslím, že zítra by už Tóna něco mít mohl :wink:
7. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
jéé mě se to sem zkopčilo celé to co na únor... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak Vašík se mi teď pěkně pos..l
jelikož seděl a bylo to řídší, tak mu to vylezlo z plíny na záda :zipper_mouth: no fakt super akce
tak šel hned do umyvadla...
a pak jak jsem ho nesla v osušce, tak mě počůral, tak jsem se převlékla i já... :grinning:

Veru, tak konečně zoubek, co? jste se holky načekaly :dizzy_face:

Peti, přece jen je Anička starší a dáma má přednost, že? Toník to určo ví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Nikky, to to letí, to není ani možný, že Kubík už má 3 měsíce...
je to šikula! :grinning:
nedávno jsi rodila!!! a za chvíli budete na příkrmech, no mazec!!!
7. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Leni jojo letí...za měsíc už začnem příkrmky....To bude super,akorát se chystám k Marušce,tak ona mi dá školení přes víkend a pak od pondělka toho 8.6 začneme se těšííímmmm :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
NIKKYY super!!! Kubíček je kluk jako buk!

LENI, ty prosírky jsou fakt boží. Já pak nevím, jak jí mám z toho svlíknout abych jí ještě víc nezasrala a samozřejmě že tím jak jsem přeopatrná to je ještě horší než kdybych jí to normálně sundala....
Na zoubek jsme se načekali a máš pravdu Toník je džentlas :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
to jo, Maruška to má v malíčku, prostě je to naše šikovná holka... ještě že ji tady máme.. :wink:
je fajn, když někdo poradí.. bych spoustu věcí nevěděla..
7. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
jj právě a na Maru se můžu 100% spolehnout...takže aspoň mi vše řekne osobně se na ní táááákk těším :dizzy_face: :dizzy_face:

Maru akorát mi fakt píchnou hexu v pátek a v sobotu jedem..tak snad u vás nestropí nějaké scény :pensive:
7. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Nikky, my u první Hexy byli trochu protivní, večer měl teplotu, ale dalo se, spíš byl takový spavý, ale jak se vyspinkal, tak bylo vše ok..
je dobré dát po injekci ten paralenový čípek, jsem mu ho dala u druhé Hexy a byl bez reakce...
7. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
lenco taky si říkám,že mu hned fláknu sirup a nebo čípek je lepší?
No snad se z toho přes noc vyspí a v sobotu bude u MArušky hodnej...jsem zvědavá

jdeme ven.veřer paa
7. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
myslím, že ten čípek je lepší
7. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
ahojda kočeny
tak ůklid hotov :sunglasses: ,mám puštěné óčko a veru tu tancuje jak divá,já se počůrám :grinning: :grinning: :grinning:
NIKY-no kubíček má pěkné míry...to ani není možný že je už tak velikej,,,ach ach :sweat_smile: napiš jak to dopadlo s tou kalemtizací :wink:
LENI-to znám :grinning: taky jsme se třeba 3x za den myly jak měla tu srajdu tak to bylo hned :confounded:
VERU-gratulujeme k zoubečku... :wink: za chvilku jich bude plná pusinka...nám holky rostou 3 najednou...mazec... :astonished:
7. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
dneska tomu teda dáváte... :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky! Teda já vůbec nezvládám koníkovat - jak to děláte? :confused:
Teď jsem byla sice nějaká nepohyblivá - bloklo se mě rameno prej od krční páteře, takže sranda. Hlavně malá to nějak nemohla pochopit, že ji nemůžu zvedat :slight_smile: Ale už je to lepší.

A jak se všichni máte????
7. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
holky jsme zpet z venku dnes uz jsme se vencily a ted cuci na kouzelnou skolku a hulaka tu u toho :grinning:

don: ani se neptej..tady je to hotovy lazaret, ale nemoci uz jsou nastesti na ustupu :confused:
7. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Kaci tak tam jdem ve středu.....ale prej to mám stihnout tento měsíc,pač pak se to má rušit tyto střediska...mazec no.prej netušej,kdo to bude kontrolovat
7. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
don-taky ty jsi měla takový trápení jo?téda :unamused:hlavně že se to lepší... :slight_smile:
lis-tak ste se s xenou pěkně provětrali jo,to je dobře....
a já mám pro vás taky jednu super zprávu NEMÁME SALMONELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
paní dr mě volala že výsledky z výtěrů to nepotrvdili a že to byl nákej bacil ve střevech,ale příznaky podobné jako salmonela....tak jsme byla trochu zmtená ale pochopila jsem že paní dr nechtěla nic nechat náhodě.....takže asi tak no :sweat_smile: :grinning:
takže si představte ce jsme dělala celou dobu,....obvolávala jsme rodinu a všichni byli rádi... :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
niky-tak to je fajn,to musí vlastně videt to znamínko než půjdete na tu hexu vid...si to už nepamatuju :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Nestíhám reagovat na vše: jen Kaci supééééééér,božíí,jupíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám radost fakt!!!!
7. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
kaci: jj přesně
7. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
A teď snad ještě větší,vyšlo tóóó :grinning: :grinning: :grinning:
Máme auto :grinning: :grinning: :grinning: Jupííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Kaci, to jsem ráda, že nemáte salmonelu, uf :wink: Jinak děkuji za Bibi, je to uličnice, máš pravdu a je celá po tatínkovi a ten prý když byl malý tak pořád běhal, i doma, tak jestli bude i v tomhle po něm, tak se mám na co těšit :grinning: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Marusko, tak to gratuluju :grinning: !

Veru, no mazec, taky žgryndí kudy leze :grinning: , nám to asi s tím zubiskem bude trvat trochu dýl, ale to neva, furt kojím :grinning: !

Kaci, to je úleva, co? Jsem moc ráda, že tu potvoru nemáte!

Leni, dík za radu k tomu oblečku do manduky! Já měla strach, aby se mu to neshrnovalo a neměl nahatý nožky, už mi měla manduka dorazit, jenže jak je volný pátek tak dorazí až v pondělí, ach jo.

Jinak holky, my jsme žádnou pozvánku na kalmetizaci nedostali, nikde jsme nebyli, jen mu ten pupen po TBC změřila naše MUDra, řekla, že je to o.k. a očkovala, tak to nechápu, že to je všude jinak.
7. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky,
tak dnes jsme si odpoledne celá rodinka dáchli, takže jsme ani nebyli venku, ale to nevadí, zítra si to vynahradíme..mamča má narozky, tak jdeme k našim a budeme tam i spát

Kači, tak to je paráda, že salmonela to není, jsem fakt moc ráda....
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nic, jdu si otevřít lahvinku vínka, dám si salát caprese, jako v Italii a jdu se dívat na svůj itaslý seriál... :grinning:
táta se šel dívat na hokej a Vašík právě usnul...takže pohůdka nastala!!!

zatím papa, ještě na vás mrknu

Maru, tak gratuluji k autíčku, nás to teprve čeká..
a jaké jste nakonec vybrali?

a my na té kontrole TBC byli!!! nás si pozvali normálně pozvánkou...
7. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky v albu mam novou fotecku mimiskajinak vse dopadlo na 1
7. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
holky děkuju všem moc vás mám ráda,jste moje netová opora,moc si váš všech vážím :pensive: :dizzy_face:
MARU GRALULACÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ NEJVĚTŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dočtu zítra,musíme s manžou a verunkou slavit....papa tedka se vzbudila prdelka :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojte babulky :slight_smile: Ty jo, nové téma a už tolik stránek!
Jsem vás dočítala snad hodinu! Já vůbec nestíhám Koníka, mylý jak si začal před týdnem klekat a stoupat, tak už jinak nechce být. Ale ještě nemá vypilované klekání zpět, takže ho musím neustále jistit, aby nespadl. Do toho Nelinka také už zkouší, takže nevím, kterého zachraňovat dřív :sweat_smile: Jo a pořád nelezou ani nesedí, v úterý jdeme na neuro, tak se bojím, co řeknou. A přes den mi prakticky nespí (dnes jen 1 h dopo a půl odpo v kočárku, takže jedu fakt od 6 do 19.30 na jeden zápřah).
A Nelince se k té epilepsii ještě přidal šelest na srdíčku, tak to také ještě musíme absolvovat kontrolu na kardio a já to dost těžko rozdýchávám. Najednou se všechno tak sesypalo, je to hrůza :pensive:

Super, že Kačka i Verunka jsou na tom líp, jsou to bojovnice největší.

Aničce gratulace k zoubku, naši malé se vyklubal první včera.

Maruško, auto užívejte ve zdraví, ať vás spolehlivě všude doveze.

Adi, super, že je vše za 1 :dizzy_face:

Přidala jsem nějaké foto.

A ještě jsem se chtěla zeptat: holky, bojkotují vám děti koupání, když už se umí postavit? Mě se malý nechce položit do vany, okamžitě se otočí a vstane. Posadit ho také nejde. Dnes jsem ho umývala tak, že stál a já ho jen opláchla. Ani mýdlo jsem nedala, bála jsem se, že mi vyklouzne. A pak ho položit, usušit a dát plenku naprosto nemyslitelné! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.