• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
PETI, počkej jak tě budou všichni na srazíku kontaktovat až si tam otevřeš ten svůj bazar :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Veru, :grinning:
12. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojenky,

tak máme konečně vyměněná okna, ale řeknu vám, ten bordel byl příšerný!!! Bydleli jsme nějakou dobu u mamky páč doma se to nedalo!! Navíc nám vybourávali v každém pokoji vedle oken ty zdi a znovu vyzdívali ytongem, takže si dovedete představit ten čurbes :angry:

Koukám, že se organizuje srazík, tak já se předběžně taky hlásím. Teda tak na 85%, takhle dopředu nemůžu vědět co bude :sunglasses: Jinak souhlasím s Juli, myslím si, že to Zubří je tak na půl cesty s přijatelným dojezdem :slight_smile: Ale samozřejmě se přizpůsobím většině :wink:

Jinak Lukajdo si o měsíc prodloužil prázdniny, páč se mu v krku usídlil streptokok, tak bere ATB...jen doufám, že to od něj nechytí i Tobík. :unamused:
12. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
PETI - tak nad tímhle jsem taky uvažvala, numím navazovat nové kontakty a sama navazovat řeč , tak si říkám, jestli to má cenu, abych tam pak neseděla někde v koutku.... :confused: :sunglasses:
12. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Mery, no právě, ale zase si říkám, že srandu obstará Nikky(teda pokud nebude mít oči jenom pro Marusku) a taky bych ráda viděla ty prcky, když už je znám od narození :slight_smile: , tak to prubnu.
12. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Za chvilku dorazí Duša a já povalím k holičce, to zas bude šleha, jak Lenča asi před včerejškem nebo kdy to bylo, psala, že se vrátila od kadeřníka a zase se cítí dobře, tak já to mám právě opačně, vždycky když se vrátím, tak si připadám jako blbec :grinning: :grinning: :grinning: , ale to je spíš tím ksichtem :grinning: :grinning: :grinning: , ne účesem! Tak držte palce, ať můžu pak vylézt mezi lidi :sweat_smile: !
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
PETI, ty jsi prdlá :grinning:
12. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
MERY, já myslím, že stejně nebudeme moct nějak extra pokecat, páč nás raraši přeřvou :wink:
12. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, kupujete prckum ty protiskluzove ponozky? A pokud jo tak kde... ja mam jen 2 pary z obuvi a teda zadnej slagr to neni ta ty sileny prachy 60,-/ks :frowning2:
12. čer 2009 v 16:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele, já mám z Tesca, prodávali tři páry za 60,-, ale nejsou nic moc,po vyprání mají žmolky, pak mám od vietnamských spoluobčanů Frog jedny za 20,- a ty nejsou kupodivu po vyprání žmolkatý, ale zase jsou trošku menší,ale oboje mají protiskluz jen takový jakoby zvířecí ťapičky, nejlepší mám z CA a ty mají protiskluz po celé šlapce, jenže, zase když jsou na holé nožce, tak za chvilku sjíždí a musím je pořád opravovat, ale jsou nejlepší. Papučky Tonče nenosí, poněvač mu jsou malý přes nárt, ale zatím si na držtičku nedává a to máme Novilon a dlaždičky.
12. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Veru, no zase je to tak jako vdycky, hlavička jako makovička :grinning: :grinning: :grinning: !
12. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
jakej bazar? :fearful: :grinning:
12. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
hooooooooj :dizzy_face:
Všem děkuji za gratulejšnnnnnnn,za měsíc slavíme rok :zipper_mouth: Máme poslední měsíc na to užít si kojence :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem vás dočetla a jdu mrknout na ty odkazy ať si můžu taky zahlasovat.
Jo Lis jsi hodná,že na mě myslíš,že to mám daleko,ale neřeším to,když už jedu takovou dálku tak hoďka navíc mě nezabije :wink:
12. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
TY jo a to Peklo se vám nikomu nelíbí??? Mě tam zaujala ta postýlka hlavně to se přiznám a židličky na krmení a herna pro děti :zipper_mouth: ještě mrknu dál
12. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Zubří : Celková délka: 245.8 km
Celkový čas: 3 hod. 39 min

Telč: Celková délka: 323.4 km
Celkový čas: 4 hod. 7 min

Jizerské hory : Celková délka: 381.7 km
Celkový čas: 5 hod. 27 min

Tak jsem si to vyjela jak to mám daleko já,tak peklo teda zavrhuji to je sakra štreka :sweat_smile: A jdu se rozhodovat mezi těmi dvěmi :grinning:
12. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
ha tak Zubří má to samé co peklo,mám rozhodnuto já bych ráda do zubří :sunglasses: Jdu hlasovat :dizzy_face:
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky!!!

Peti, jezdím ke kazeřnici do Blanska a po roce jsem se k ní dostala, takže jsem max spokojená, člověk ji nemusí moc vysvětlovat a vždy odcházím se super střihem, hlavně mám vlnité vlasy a pro úpravu potřebuji něco jednoduchého...

Tak jsme dnes koupili auto....je to automat, tak nevím, jak mi to půjde, asi bud stále brzdit! :grinning:
Peti, pokud bychom jely, tak můžeme jet spolu, budu jen ráda, že nemusím sama...ale to bychom se domluvilky, až to bude aktuální, ju?

a bolí mě hlava jako čert, tady je také každou chvíli slejvák a pak sluníčko a tak jsme dnes 3x zmokli

Kaci, tak si užijte krásnou dovolenou, hlavně pohodu a aby se vám smůla vyhýbala!!!
těšíme se na fotky!

Verunce a Domínkovi přeji vše Nej k měsíčninám...
Domča už bude slavit rok! a Od Juliet také a také Anička, no je to šílené!!!
12. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
A strašně moc děkuji Verusv za tabulku,je to super nápad,přehledné a super :dizzy_face: A lis jako klobouk dolů,snaží se fakt sehnat něco na půl cesty a má zařizování,no ta čokoška bude :wink:
12. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Maru zatim nechval..prvni chyba je na svete mela jsem vsude zavolat, zda maji volno, ale hned to napravim v pondeli.... :zipper_mouth:
12. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
nebo zitra vsak tam urco jsou o vikendu.... :fearful: Leni co se libi Tobe?? my zatim budeme vybirat..mela jsem jasnou Telc, ale nevim nevim...me byla sympaticka i tim, ze uz byla tady na MK testovana, ale co zase neco noveho neuskodi :sweat_smile:

holky davate detem syrove ovoce jako krome bananu myslim jahody, broskve atd??

a jeste mam otazku kolik vas tu nenechalo deti jeste samotne s nekym jinym? Myslim krome manzela? :unamused: ja to proste nedokazu s manzou klidne ale jinde moc neee :fearful:
12. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
leni-děkuji snad budeme mít pěkné počasí.... :slight_smile:
gabus-jedem do itálie jako vždy :grinning:
jdu dobalovat a dělat bagetky na cestu,ve 2 ráno jedem :wink: tak papa
12. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
jo a díky za verunku ke gratulacím... :dizzy_face:
12. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Kaci tak krasnou cestu... :dizzy_face: opatrujte se a uzijte si to Veru jede s Vami??
12. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
a me se vcelku libilo to Peklo je to primo hotel pro deti a tak..no tak pesek asik... :zipper_mouth:
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
jo jinak dle rozpisu na netu je Anton i Zubri volny.... :slight_smile: jde jen o to kolik mist maji...no jenze to prave musime dat dohromady tabulku a pak se uvidi...spoctu a poslu objednavku...jen nevim jak to bude s platbama...doufam, ze az na miste, protoze to by bylo uplne nejlepsi... :zipper_mouth:
12. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
holkyy ale pozor ted jsem jukla a Zubri je taky v chatkach..no by bylo blbe..v chatce asi byt nechci co vy? :confused: no ale maji i ten penzion tak by to muselo byt asi jedine tam...no uvidime :wink:
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
LIS, já myslím že budou na takový počet chtít určo nějakou zálohu. Ale co, tak ti to pošleme na účet a ty pak jim. :wink: A jinak chatka by mi nevadila. Teda záleží jak je vybavená, ještě jsem na to nekoukala, jestli jsou tam jen 2 palandy, tak to nee.
12. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
no prave ze to vypada ze jsou...proto mi to bylo divny..ta Telc vypada lip ale jako pro deti je tam toho mene... :confused:
12. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Lis, já nechávám děti s mými rodiči, třeba když jedeme na nákup nebo potřebjeme mít chvilku klidu - tak na to odpoledne. Tchýni bych je také nechala, ale nevím, jestli by je sama uhlídala delší dobu, tak té je dávám tak max. 2 h.

A ovoce začínám dávat syrové, zkoušela jsem už hrušku a OK a teď zkouším jahody - zatím měli každý jednu, zítra chci přidat, snad to bude OK. Máme jich na zahradě mraky.

Lis, píšou tam, že jsou pokoje v budově i chatkách - tak asi záleží na objednávce. Já ještě počkám, jak se vyjádří manžel, pak dám vědět jestli vůbec pojedeme.

Kaciska, šťastnou cestu a užijte si to. Trošku vám to i závidím, sice vydržím ležet tak 2-3 dny ale i to by se mi teď líbilo :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak pokud padne Zubří,tak to já asik nepojedu,to už je fakt dál než Telč a pojedu sama a to už nedám,pač Jakub sám nevydrží už tak dlouho a já bych se nesoustředila na jízdu.....stačilo 5 hodin k Marušce...ze začátku spí,ale pak vyžaduje pozornost! :pensive:
12. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.