• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
hmm tak jsem jukala že i Telč je cca 3 hodinky cesty...tak to ženy fakt nevím :unamused:
12. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak už jsem taky hlasovala :sunglasses: ,musim sem teď chodit víc na kus řeči,abych pak na srazíku jen nemlčela :zipper_mouth:
13. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
jůů tak konečně to fáchá :dizzy_face: :dizzy_face:

Hm tak já LIs taky nenechávám malého samotného s nikým,nějak mi to taky nejde :zipper_mouth:
Ovoce syrové dávám,teprve začínám zkoušela jsem jabko a hrušku a chci přidávat.
No tak mě to je fuk,kromě asi pekla no,to je 5 hodin a něco a to je fakt dost. Verůů tak jeď s někým :zipper_mouth:
13. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak zatím je Telč a Zubří 4:4 :fearful: :sweat_smile:
13. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky tak konečně už to funguje jsem si říkala co se děje....
13. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Maru,já bych byla klíďo i pro Zubří :slight_smile: ,ale Telč ja opravdu krásná.
13. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
jj Man je krásná,ale tak jsem si zahlasovala pro to co mám blíž :sweat_smile: O půl hoďky což je nic,takže klidně bych brala i Telč jak se většina rozhodne pro ni :wink:
13. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
A vůbec jsem se nekoukala na ceny a ani to nechci vědět,to bude překvápko na konec :sunglasses: :zipper_mouth:
13. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jinak smekám před holkama,jak se do toho pustily :dizzy_face: :slight_smile: .
A taky za pro mě super výběr místa.Zubří a Telč je od našich z Vysočiny fakt kousek a do Jizerek to zas máme celkem blízko z Hradce :slight_smile:
Takže holky díky,díky :slight_smile: Škoda,že tady neni pusinkovek smajlík :wink:
13. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Maru :grinning:
13. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojky ne ja spis nechapu proc nikkyy pises o Zubri, vzdyt v tabulce mas hlasovano pro Telc??? :confused: nejak mi to nedocvaklo teda... :unamused:
13. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
http://www.doodle.com/p4gxrcfagupd3yqf pro ty co nechodi casto rekapitulace... :wink: ja si necham hlasovani na konec alespon budete napnuty a prekvapeny.... :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
no jdeme ven kouknu vecer
13. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Lis já myslim,že to Niky myslela tak,že pokud vyhraje(padne)Zubří,tak že nikam asi nepojede páč je dál než Telč,NE!?? :sweat_smile:

Taky razíme ven,zatim...
13. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Holky toto je zkopčeno z diskuze, kam Maova (rodila ve 24tt a malinkatého má JIPce) chodí podávat info...

sylvinka • 1d • Dnes ve 14:02

ENERGIE PRO MATYÁŠKA

Holky, navrhuju dnes večer ve 20:30 společnou myšlenku pro Matyáška od Martinky ( Maova). Účast je dobrovolná, forma libovolná - modlitba, myšlenka, posílání energie a síly, ...............

Vkládám do diskuzí únorovek 2008, říjnovek 2009 a do vlaštovek. Pokud chcete, přepošlete si to vzájemně do IP, popř. pošlete dalším lidem, o kterých víte, že na ně myslí.

Díky!
13. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
veru,taky to čtu.... na únorovkách :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
13. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
GABI, je to strašný, já jim tak moc držím palce a myslím na ně. Ty 2 fotky Matyáška mě vždycky rozbrečej. :cry:
13. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jinak ten koník mně dneska vysloveně se*e!!!!! a to je skoro celý den..... :angry: :angry: :angry:
13. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
GABI, to samý jsem psala teď i já, akorát že se mi to neposlalo. herka jedna po*raná!!! :angry:
13. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
jj veru,je na tom hrozně špatně,jak píše maova...bobanek malý :frowning2: :frowning2: :frowning2: taky mi je do breku,když to čtu :frowning2: snad se vše v dobré obrátí.....
13. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
já to psala 3x a teď se to konečně poslalo....
13. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Škoda že tu není PEPI, zta umí posílat energii. Počkat, já mám na ní mobil, tak jí to písnu sms.
13. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
veru..zkus to.... to je dobrý nápad :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Jelikož mé dítě je taky narozené předčasně (sice ne až tak moc předčasně jako Matyášek) tak se samozřejmě připojím,věřím,že to Matyášek zvládne a mé myšlenky ve 20.30 minut budou patřit jen jemu.

Gabus koukala jsem,zaujalo mě jak s Matym sedí Míša na PC stole,tak takhle by to u nás nešlo,za 1) by Domi chtěl utéct za 2) začal by olizovat monitor za 3) myš by už dávno snědl :sweat_smile: 4) začal by se o monitor přitahovat do stoje a sečteno podtrženo takhle teda ani omylem :sweat_smile: On si stoupne ke stolu kde mám PC a mám po ptákách,vezme mi myš tu si na zemi okusuje a jak ho to přestane bavit tak si stoupne znovu a vyškube všechny kable od noťase a pak začne tříškat do klávesnice :rolling_eyes:
13. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
To je dobré já jsem tento příspěvek psala,než jsem se šla koupat a to bylo 19:30 a on se odeslal až teď ono to totiž vypadlo při tom odesílání tak jsem nedoufala,že to tu bude,jinak jede to šíleně fakt akorát kopnout herku někam :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
No mám tu ještě nějakou práci tak jdu to dodělat :dizzy_face: páčko shledáčko

A dneska jsem vůbec nepotkala Niikkyy,ach jo jsem na ni závislá :zipper_mouth:
13. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
MARUŠKO, to si teprve, když tohleto slyšíš, člověk uvědomí jaké obrovské štěstíčko mám. Ještě že jsme držely, tak jak jsme držely, co?
Jo a Maru, ty jsi byla u nás, když se pokouším napsat něco na koníka a Aný je vzhůru ne? :grinning: Úplně přesně takhle bych to popsala já :wink:
13. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky prisla jsem az ted a nestihla jsem poslat energii :confused: :pensive: no jo moc ji nemam...ja jsem o maova jen slysela ale fotky nevidela ani tedy nectu nevim kde...no ale urco je to smutny a bulet se mi nechce... :pensive:
13. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
ja vcera mela depku, jak chodi ty mejly z rodinky tak tam bylo napsano, ze deti uz umi davat veci do kyblicku a strkat i tvary do spravne dirky..no asi vite, chodi vam to taky...no a me popadl divny splin, ze Kata to nedela a vlastne nechce delat nejak nic..ucim ji paci paci, paa a jak jsi velika a dalsi veci, ale jen se tomu smeje a proste to neudela..vsechny hracky kouse, cuca a kouse a zase kouse..dokonce i knizky..neda se s ni nic...je netrpeliva a chce si jit po svem..proste si hraje sama a lita po byte a tak...mezitim testuje ty veci kousanim... :pensive: :sweat_smile: holky ja mela depku, ze to neni normalni..ona je jako pohybove nadana to jo, ale ted uz delsi dobu vcelku stagnuje a navic jak se pozna spravny psychicky vyvoj, kdyz je kazde dite jine? No tak jsem psala kamosce a ta mi jeste tu depku prohloubila, protoze zacala psat, jak ten jeji klucina uz umel to a to a jak je sikovnej a jak bych mela to a to no v tu chvili jsem si pripadala jako nemozna nejnemoznejsi matka, ze jako se ji malo venuju..holky prosim vas co vsechno delaji vase deti? poteste me necim.. :pensive:
13. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.