• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ty jo, Lis, co blázníš? Vždyť má Kaťule, jen 9 a půl měsíce, nemůžeš po ní chtít zázraky. A emily z rodiny ti tímto zakazuju číst anebo pořádně, protože je tam vždycky ten dovětek, že každé dítě je jiné a pokud nedělá to a to, tak to vůbec nic neznamená :slight_smile: ! Mimochodem Toník vůbec nechápe, že by měl řešit nějaký tvary, prostě oddělá víko a všechno nastrká do kyblíku :grinning: . Matko, matko, máš úžasnou holčičku, tak buď moc ráda, že to tak je a nerozčiluj mě :grinning:!
13. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Peti ja vim diky moc to same mi rekli nasi ze jsem prdla, ze je zdrava, krasna a ze je sva a ze to proste neni cvicena opicka, tak me moc potesili a je to pravda..jsem stastna ze ji mam je to moje zlaticko nejvetsi..my dnes byli cele odpo na oslave a ona celou dobu kouzelna, usmevava proste zlaticko ...je tak spolecenska a ja si tu lamu hlavu ..HLAVNE ZE JI MAME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted jsem si nasla maova..hrozny ta holky mela takovych potratu uz :cry: :cry: snad to malej ustoji je to skoro zazrak ...proc nezustal v brisku dele ?? ach joo :cry:
13. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti Kata to ani nenastrka do kybliku ona jeden tvar po druhem ochutna a odhodi a kdyz to dam do kybliku pred ni tak ho vytahne ochutna a zahodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
No vidíš, tak se mně líbíš :slight_smile: .
13. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Diky :pensive:
13. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tonda má teď novej hit, se vším hází a křičí bááá, tak jsem pochopila, že je to asi bác a když se rozsvítí světlo tak zase křičí ba. Jestli všechno bude ba, no tak to jsem zvědavá jak se budeme dorozumívat :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
No nic, valím se umýt a jdu do pelechu. Dobrou.
13. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
maru: taky nevydrží u PC hezky sedět jen,pokud má něco zajímavého v ruce...když ne,tak taky mi točí monitorem a chce mi sebrat myš,to se potom nedá nic dělat a jdu od PC, bo na to nemám nervy :grinning: :grinning:

tak dobrou :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
taky valim spat dala jsem si vanu, ale nebavi me v ni lezet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou nocku... :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj všem,

Sil : jdu tě malinko povzbudit Filípek taky nechce dělat paci paci atd. a to nám bude za 14 dní rok sice se jim odečítá měsíc a půl, ale stále nic a to ani mama neřeknou ani jeden a to mě moc mrzí a stále jim to opakuju. Tomášek je jinej ten má snahu se učit. Ten umí paci a jak je velikej a indiana a čau. Tady opravdu vidím, že každý dítě je jiný. Tomášek ten se už staví, sedí, péruje na čtyrech, ale nechce moc lozit. Chvíly popoleze a zase žuchne na bříško. Filípek to je drak a pěkně divokej ten tohle ovládá dobře. Já vím, že nesmím na ně tlačit a až to příjde tak to příjde. Tak uvidíš, že se to brzo naučí. Jo, a v kládat taky neumí Tomik do tvaru jen do větší díry a nebo do autíčka to umí naložit dobře
:sweat_smile:

A ještě jsem četla o Matyáškovi moc držím palečky a věřím že to zvládne. Modlím se za něj a posílám reiky....
13. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
omlouvám se ale mělo tam být Lis..
13. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko!!!

tak dnes jsem snad poprvé první...
jelikož už to není tak spavé mimi, ale prostě ráno po mlíku si chce hrát a pak jít spát a já nemám na to, abych se tam s ním prala a hlavně jsem měla stále výčitky, že jsem ho šupla do postýlky, aby si hrál a chrupkala jsem dál.. sice ne natrvdo, ale i tak, tak jsem s ním dnes vstala a už tady lítá a hraje si...

chtěla bych si zvyknot vstávat, ale je to pro mě boj... s tím jsem vždy měla problém... jsem sova.. vydržím dlouho, ale ráno? to je pro mě děs, ještě když vidím na hodinách číslici 6...+ minuty

Lis, Vašík je také šikovný, ale pacipaci, pápá a jak je veliký prostě děůlat nebude, tak ho do tho ani netlačím a už to tak neopakuji.. a hlavně Neřeším!!!

kolem kámošky, co mají děti, tak to dělají a my ne... takl prostě ne...

až bude chtít tak, to sám začne dělat, on ví, co to je... ale mám dojem že dříve to snad řekne než ukáže...
a Káťa je šikulka... a jak říkáš, tak je prostě svá...uvidíš, že tě ještě překvapí...
včera si Vašík začal tleskat, ale na ppvel pacipaci to rozhodně neudělá :grinning: je to Lev... a je to znát :wink:

začal poznávat věci, ukazuje je prstíkem... krtečka a jiné, co je v knížkách.. ale vezme můj prst a ukazuje jím... , tak alepsoň za to jsem ráda..
14. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
a také hlavně, že je zdravý!!!!!

četla jsem o Moavě, je to šílené, takový drobný mimuško Matyášek... moc jsem na ně myslela, a věřím, že to zvládnou... i když to bylo na hraně, že?
od kolikátého tt jsou děti schopné přežít mimo tělo matky?
Vím, že Adajar byla také nějak tak, kolem 21tt, ne?
14. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ranko,
téééda Leni tebe bych tu tak brzy nečekala :sweat_smile: :dizzy_face: My to máme naprosto stejně s tím vstáváním,Domi vstává mezi 5-6h ráno většinou před tou 6h a chce mlíčko a hrát si na 2 hoďky než jde znovu spinkat,tak vstávám s ním,taky ráda spím,ale od té doby co ho mám jsem vstávala nejpozději v 7h :sunglasses:

Lis holka tak rodina mě umí taky pěkně vydepčit,ale už jsem si to zakázala srovnávat,každé dítě je opravdu jiné a každé umí jiné věci,Domi umí taky paci,paci,papá a tak,tak všelijak,jak jsi veliký a nenene a jediné co s toho ukáže vždycky 100% je jak je veliký a nenene,on je spíše stydlín takže před někým neukáže nic a mě podle nálady,s tím skládáním věcí dle tvarů a velikostí atd.tak to u nás nehrozí,s krabice vše vyhází a stejně jako Káťa každou kostku nejdříve okouše,ocucá a pak jde na další,umí to jenom vyházet a dát zpátky už nehrozí,stejně si myslím,že Xena toho umí až moc na svůj věk a to,že neskládá věci do krabičky tak na to prostě nemá čas,nezajímá ji to,zajímá ji prozkoumat byt,jiné děti třeba nebere toto,tak Lis vážně klid :wink:
Jdu uspat :slight_smile:
14. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Dneska to bylo rychlé,už spinká :dizzy_face:
NO a Verusv s tím jaké máme štěstí povídej mi o tom,nezapomenu si to nikdy připomenout pokaždé,když vidím nebo slyším něco podobného o předčasně narozených dětech a pak třeba z následky,jako fakt štěstí nejvyššího kalibru,to je moje výhra a nic už v životě nepotřebuji vyhrát,už jsem vyhrála zdravé dítě :slight_smile:
Ještě k tomu porodu já jsem taková,že i když jsem to nemohla ovlivnit tak si prostě ten porod vyčítám a trvalo mi strašně moc měsíců než jsem se s tím srovnala,že jsem ho nedonosila a to byl opravdu "jen" o měsíc a půl dříve,no a chci tím říct,že kdyby se narodil tak jak malý Matyášek tak s tím bych se asi nesrovnala celý život a jako fakt to Maova nese hrozně statečně,taky ji sleduji a osud malého Matyáška mi není lhostejný.Věřím,že si vybojuje svoje místo na světě :dizzy_face:
A už mám slzy v očích tak končím,jak se mi blíží porod (jako Domiho narozky,říkám že budu znovu rodit) tak se mi to všechno vrací,to teplo,ty stavy pak ta porodnice,jipka,desinfekce všude vůně desinfekce a ty modré nivea pur kapesníčky na prdelku,měla jsem je tam pro Domiha ta vůně no nemůžu,už bulím tak mlčím.
14. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpomněla,přeji dvojčátkům Tadíkovi a Nelince krásné poslední kojenecké měsíčniny :dizzy_face:
14. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko, tak my měly dnes vstávačku v 5 hodin, a to se mi fakt z postele nechtělo, protože jsme ponocovali, takže jsem se do postele dostala až kolem jedné, ale Kája usoudila, že je vyspinkaná, takže chtě nechtě! :sweat_smile: A teď už zase spinká, manža taky, já už stačila vyprat, půjdu dát druho pračku, narovnala jsem myčku a pak se půjdu vrhnout na obídek, však se dospím po obědě až s ní půjde manža ven! :wink:
Lis, neblázni holka, buď ráda, že máš zdravou a usměvavou holčičku a přestaň řešit blbosti!!!! :wink: Však se podívej na tu Maovu, co ta by dala za zdravé dítko a myslím, že jí je do budoucna úplně jedno co bude a nebude umět podle tabulek! :sweat_smile: A podívej se na naši Káju, ta podle tabulek nedělá fakt nic a kdybych to měla pořád řešit, tak nedělám nic jiného, takže buď v klidu, však až Kačka bude chtít, tak tě něčím novým překvapí!!! :slight_smile:
Jdu si uvařit kafčo na probrání... :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko,tak oproti vašim dětičkám si moje Kája pěkně pospala.Vzbudila se až v 8:15 :confused:,což už se hooodně dlouho nestalo a to šla spát včera v 21hodin.Měla prodlouženou,byli jsme grilovat :slight_smile:
Dneska je krásně už od rána,tak se těšíme ven :sunglasses: .
Lis tak i já se přidávám,že naše dračice je nadaná spíše pohybově,miluje společnost,ale aby ukázala paci paci nebo jak je veliká na to jí neužije,jen občas,když ona chce :slight_smile: A to se mamka(tedy já) tak snaží :grinning: :angry:
A tvary do správného chlívečku?Tak to už nehrozí vůbec :sweat_smile: Má ráda hračky,co hrajou melodie nebo na ní mluví,takže moc dobře ví,kde co má zmačknout,aby hračka začala vydávat zvuky,ale čtvereček do čtverečku prostě nestrčí. :rolling_eyes:
jestli ty naše srpňátka nejsou nějak vyjímečně opožděný všechny :wink: :grinning:
14. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
a jak píšou holky ,ještěže jsou naše dětičky zdravé :dizzy_face: .Však se časem naučí všechno.Až budem vzpomínat na dnešní časy :grinning:
Na maovu myslím a držim malému pěstičky ať všechno dobře dopadne :pensive:
Maru já jsem sice neporodila předčasně,ale hned druhý den po termínu,ale dost dlouho jsem se nemohla smířit s tím,že jsem rodila císařem.Že jsem prostě jako matka-rodička selhala :frowning2: ,že jsem nedokázala porodit dítě normálně :confounded:
Naštěstí teď už je to lepší,než se podívám na tu hnusnou jizvu na břiše :angry:

Vytiskla jsem si z netu recept na bublaninu,tak mi držte palce :wink:
14. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Maru, myslim, ze ti rozumim,mě se to take vsechno vraci, v tyhle dobe uz jsem lezela a doufala, ze tam Julinka jeste chvili vydrzi a za 10 dni byla a venku. Dulezite je, ze jsou zdravi :slight_smile:

A do ted si myslim, ze jsem musela v porodce potkat Verusv s Anickou....ale nejsem si jista.

P.S: teda zdravi, Julinka ma zakazano stat, muze se postavit, ale musime ji hned polozit (takze nedelame nic jineho), kvuli jaderku, ktere je asymetricke. Mame ji v chuzi brzdit, co nejvic, aby nedoslo k deformaci jaderka, kontrola za pul roku (RTG), doporucil nam plavani, odstrkovadlo, aby jsme te kyclicce ulevila, co nejvic.

Od babicky k 1.narozeninam dostane krasnou trikolku. Přísti nedeli slavime, tak se moc tesim a musim ji objednat dort a koupit vyzdobu na oslavu :grinning:
14. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky,
Nelince a Tadeáškovi vše nej k 11 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lis: myslím si,že chtít po dítěti vkládat nějaké hračky do tvarů když nemá ani rok,je blbost...takové hračky jsou pro děti tak od roku - roku a půl..já ,co umí a neumí Maty vůbec neřeším,mám 3 dítě a srovnávám,co každé uměl,ale nijak se tím nezatěžuji...všechno nakonec zvládnou dřív nebo později.....takže nedepči,myslím, že se zbytečně stresuješ....

jdu krmit....
14. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, jak tady píšete opravdu není duležité jestli se trefí do tvaru hlavní je, že jsou naše dětičky zdraví. Měli jsme mít postižené mimi a to vím už teď, že bych to psichycky nezvládla a teď máme dva krásný zdraví kluci a jsem moc vděčná že to tak dopadlo i to že jsem si skoro celý těhotensví odležela v nemocnici. A na to teď dost myslím jak se to blíží a jak jsem měla pořád o ně strach. Ono pokoušet se 6 let o děti je dost psichicky vyčerpávající.
A teď ty dva raubíři nechtěji usnout :angry:
14. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
taky přeji vše nej dvojčátkum krásné 11té měsíčnani :slight_smile:

Juli jak jahody chutnali dětem taky mě to láká to vyzkoušet
14. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Maru a ten porod si nevyčítej prostě Domča už chtěl jít ven. Tomik to taky rozhodl, že už chce ven měl tam malinko místa a Filípkovy museli píchnout vodu ten by tam asi ještě zustal a pak mu pomáhaly s dýcháním 50% .

Koukám, že se to všem vrací když jsme rodily. Já na to myslím teď pořád.
14. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky jdu jen LIs trosku podporit je mi jasne ze te to vystresovalo, ale kasli na tabulky taky jde kdyz vysetruji dite zda chytne hracky a tak v ruznem veku a jak na ne reaguje a hold nektere deti proste maji negativni obdobi a nic delat nebudou. Jen ma obdobi kdy se ji nic nechce a to ty deti mivaji proste. A neboj ona se srovna co nejdriv.
14. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Maru hele klid mas nadherneho syna a sikovneho a on to dozene vsechno. Hele treba u nas se chtelo mlademu jit moc brzo ven. A ted se modlim abychom to zvladli aspon do 28tt a ver ze je to zlaticko vsechny jsou zlaticka holky.

Aji ty jo kluci uz budou mit rok toto utika. :wink:
14. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Dvojčátkům vše nej nej, ať si užijí poslední měsíčniny. :dizzy_face:

VENUSE a kdy myslíš že jsme se tam potkaly? Jako že osobně? Nebo že jsme byly prostě pár dnů spolu v jedné budově? Teda a to pokládání Julinky musí být teda mazec, to asi neděláš nic jiného co?

Jinak já už Aničce dávám syrové ovoce a vše ok. Měla už jablíčko, ananas, meloun, jahody a všechno jí moc chutnalo.

A LIS klííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd! Mně nic z Rodiny nechodí a jsem v klidu. Ale i kdyby mi chodilo, tak já mám naštěstí takovou povahu, že se mi nikdy nechce nic řešit a prostě nechávám věci plynout a přijít samotné (někdy je ze mně manža trochu nervní). Já třeba úplně nesnáším, když se mě někdo zeptá nebo ptal "a kdy chceš přestat kojit?", "kdy začneš dávat Aničku na nočník?" apod. To mě úplně vytáčí, páč to se prostě nedá naplánovat, takovýhle věci choděj sami a to mimčo si samo určí kdy už je té dané věci schopno.
14. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
verus teda holky pak mi budete muset poradit kdy co davat vizivu nemam zmaklou :grinning: Jinak u nas v rodine jsou tyhle otazky porad a od vsech uz ted kdy co budu delat a jak. :grinning:
14. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo a MARU opovaž se si něco vyčítat!!! Prostě to tak mělo být aby sis třeba uvědomila jiné věci. Všechno se děje z nějakého důvodu a ty to nemůžeš ovlivnit. Jako jestli si má někdo něco vyčítat, tak já, že jsem v pátek 4.7.2008 tapetovala skříň a lezla na židli a ze židle a na židli a ze židle.... Ale naštěstí si to nevyčítám, prostě stalo se. Ale přísahám, že příští těhu na židli nepolezu :grinning: :sunglasses:
14. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
ADY, to bych asi nezvládla a poslala je slušně někam. :rolling_eyes:
14. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.