• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Adi letí to hrozně a to mám opravdu pocit, že jsem tam nedávo ležela. A ty se drž vím taky jaký to je mě tipovaly, že porodím taky kolem 24 tt a já to vydržela do 34tt. Tak se drž a ať tě taťka zašpuntuje
:slight_smile: hlavně se šetři a nic opravdu nedělej. Mě se zkracoval čípek. A ve 30tt jsem si nechala píchnout aby jim dozrály plíce kdyby náhodou šly dřív na svět. Akorát teď mě vypadlo jak se to jmenuje. Mám mozek na dovolený a už mě to moc nemyslí :rolling_eyes:
14. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
verus ja nasi rodinu znam a neresim. Oni maji o me strach a snazi se me odvest od stresu a abych nato nemyslela co bylo loni. Treba ted mi volaji vic jak mi je nojo no. Je to rodina a mysli to semnou dobre. Jinak uz 3 den jim magnesium zacalo mi tvrdnout bricho tak se celkem bojim no uvidime v utery, ale prcek je asik i usidlenej dole
14. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
AJIIK, tak já už přes 11 měsíců čekám, kdy se mi mozek z dovči vrátí... se mu tam asi nějak líbí.
14. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Ajik to jsou kortykoidy. No me strasi od zacatku tehu 50/50 tak ja verim ze to zvladnem, ale nevim no a muj doktor me zve i presto po 3 tydnech me to prijde nedostacujici. Jinak ja ani neuklizim nadoby do mycky vetsinou jen varim zbytek dela manza ted co mi tvrdne bricho jen sedim a lezim. A jo vcera jsem si koupila saty a byli jsme na obede.
14. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
verus no me odesel v breznu. A to se snazim cist veci co jsme se ucili ve skole.
14. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Díky za přání. Nelinka to oslavila tím, že se jí prořezala jednička a dvojka nahoře.

Lis, beruško, vůbec se netrap tím, co píšou na rodině. Prostě každé dítě je jiné .. vidím to na těch svých. Jsou stejně staří a přitom umí každý něco jiného, Nelinka je šikovnější na paci paci, vařila myšička, Tadýsek zase rychleji prospívá pohybově. Fakt se tím netrap. Hlavně, že je malá zdravá.

Holky, vy přece za to nemůžete, že malí chtěli jít na svět dřív! To jsou věci, které my těžko ovlivníme a myslím si, že není třeba si to vyčítat a trápit se tím. Já jsem také odpočítávala každý den, který jsou zvládli, ale kdyby si malí usmysleli, že chtějí ven, tak bych s tím nic nenadělala.

Ajik, chutnaly jim, dnes je měli s banánem a jogurtem a snědli všechno s chutí.

Venuse, to si nedovedu představit, jak bych malého udržela nestát a nechodit. Tak budeme moooc držet pěsti, aby se to Julince všechno spravilo.
14. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
juliet vse nej brouckum-
14. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Adi ano kortikoidy, díky. Když jsem přešla s Kostelce do Fakultky k primářce, tak jsem myslím chodila každých 14dní ale pak jsem jen byla v nemoc. a najednu stranu jsem byla ráda, že se tam dr. staraly a denně kontrolovaly mimi což mě vždy uklidnilo

Veru taky doufám, že se už konečně vrátí :sweat_smile:
14. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ajik no uvidime jestli me nastve dohodnu se s nekym v nemocnici aby si me tam vzali pod ochrana kridla.
14. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky moje zlate dekuju za vase slova utechy, uz jsem taky v pohode...Kata dnes predvedla dalsi xenovsky kousek...otocila se mi ve Fabule a stala v ni no to vam sem musim dat....ona ma pred sebou pultik, takze kdyz jsem u ni tak ji nepoutam, ale dnes jsem se presvedcila ze asi fakt musim ty blaho....jo prdlacku tvary do kybliku ale kravovinky na to ji uzije :grinning:

Leni jak pises, me se Kata budi az kolem 7 hodiny a zacne si tam povidat a hrat ja se jeste chvili povaluji a pak se prinutim vstat, udelam mlicko...pak ji dam jeste po prebaleni a papu do postylky a ona si tam klidne hodku dal hraje a prendava dudlany a pisti a tak...no a nekdy jako dnes usne a spaly jsme do 9:30 hodin :astonished: to je spis zazrak, ale kdyz nespi tak se treba i spolu povalujeme v pelicku jeste hodku a ja ji spis porad chytam, aby nelezla z postele...a zabavuji...a rikam si to jsem matka misto, abych neco delala poradneho.... :confused:
14. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Juli detickam krasny 11 mesic.... :dizzy_face:
14. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
mame nove fotecky... :sweat_smile:
14. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
LIS, fotky jsou opět úžasný!
14. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Veru, myslim, ze osobne, ty jsi rodila v sobotu? A Anicka byla na intermediarni peči (OPN2) a nebo na JIPU v so a v ne?
14. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Juli: nedelame nic jineho, nez ji neustale vracime na ctyri, ale bere to sportovne :slight_smile: bude mit pekne posileny svaly.
P.S. a to uz chodila podel nabytku a za rucicky, coz vubec nesmime delat.

A Nelince a Tadeáskovi vse nejlepsi k 11 mesicum.
14. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
VENUS, ano v sobotu 5.7. A první noc byla Anička na intermediarním, ale zapomínala dýchat, tak jí ještě v noci přesouvali na JIPku a tam byla do dopoledne 10.7., pak jsme byly spolu na nadstandardu a od 12.7. byla 2 dny na intermediarním na světýlku kvůli žloutence.
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
VERUSV, to vypada, ze ti ta mamina byla jen podobna, take cernovlaska, nas v po 7.7. poustely domu. Koukam, ze holkam to dychani nepripadalo moc dulezite :wink:
Ja zustala na pokoji s Julinkou na intermed. a pak jsem litovala, ze jsem take nesla na nadstandard, myslela jsem si, ze to nejde.....
14. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
To intermedi. je pěknej humáč, co? Já tam byla jen asi 4 hodiny, než se uvolnil nadstandard a teda měla jsem z toho depku jako prase. A ta vrchní intermediártního??? To teda taky bylo něco. Smrděla cigárama na 10 metrů.
14. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se vám pochlubit, včera jsem Toníka učila lézt pozpátku z postele, aby nespadl a on to už umí, mám z toho děsnou radost, vždycky se natočí ke kraji prdelkou a pak jednu nožku po druhé dá dolů a je to :sweat_smile: .
14. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
peti: taky takhlenc lezeme z postele,ale u nás je to tím,že se přetočí na břicho a plazí se vzad,ale vždycky sleze na nožky,pak je z toho úplně hotový,jakou má radost,že může zdrhnout :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
a konečně nám vylezl 3 zub ..nahoře :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Musim rict, ze po porod. salu, ktery byl paradni, to byl docela sok. Dobra byla JIPka tu meli peknou, tam byla Jula tyden a pak ji jeste 4 dni svitili na interm. a pak jsme spolu byly 3 dny na pokoji a to bylo silene (byla tam s nami mamina s dvojcatky), kdyz jsem pak cetla, ze jsi mela nadstandard, tak jsem si nadavala, ze jsem si o nej nerekla.
Jak se ti libily lekari? Jsem si delaly srandu, ze takový pekny dets. lekare jsme tam necekaly :wink:
14. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Juliet taky se připojuji s gratulací pro prcky :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky....

gratulace prckům

holky chci se zeptat,jaká zeleninka krom mrkve,brokolice je vhodná pro začátek příkrmů???
14. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
květák..a dáváš i brambůrky nebo jenom zeleninu?
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
já dávala tyto 3 druhy a pak už zeleninové směsi s bramborem..tam už bylo více druhů zeleniny..ale já ze začátku kupovala jenom skleničky
14. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem zase tady, ale ještě napůl spím, takže jakmile se Vášovi začne chtít spát, tak jdu dnes s ním, necitím se ještě dospaná... uffff, jak to holky s tím vstáváním zvládáte?

Gratuluji dodatečně Ráráškům od Juli...

Peti, tak to je super. a jak jsi ho to naučila, budu to muset také zkusit, at nemám stále nervy, že mi spadne :slight_smile:

Nikky, jsem také ze začátku dala skleničky, brokolici, květák a mrkvičku, pak jsem to začala vařit s bramorem
až později jsem začala dávat další druhy zeleniny.
15. čer 2009 v 06:10  • Odpověz
za chvíli jdeme pokračovat ve spaní, tak se ozvu zase později...
15. čer 2009 v 06:11  • Odpověz
Dobré ranko,
jůůůůůů zase Lenca,ty jo to jsou novinky :dizzy_face:
15. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ranko,tak hlásim že dnešní noc děs běs :frowning2: .Kája od půlnoci řvala,ale jako tur a usnula snad někdy kolem třetí hodiny u mě v posteli.Takže bych si nejraději,stejně jako Lenca,až pujde spát dopolko zalezla,ale mám takovýho žehlení,že se obávám že to neklapne :angry:
Holky jak mám Káju nejlépe naučit spát sama v pokojíčku?Zatim je s náma v ložnici,myslela jsem,že do pokojíčku půjde tak kolem roku.Ale teď jí dost často mívám u sebe v posteli :sweat_smile: a dost se obávám,že pokud jí nenaučíme co nejdřív být sama,tak to pak bude ještě větší utrpení pro nás všechny :frowning2: :angry:
A já si vždycky myslela,že se s ní nikdy nebudu moc párat a bude to,ale teď nějak ztrácím pevnou vůli. :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.