• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno, tak dneska mě pěkně bolelo v noci v krku, teď je to už lepší, tak uvidím, co se z toho vyvrbí.

Leni, normálně vždycky když chtěl dolů, natočila jsem ho prdelkou ke kraji, a vysvětlovala, že musí jednu nožku a dala jsem ji dolů a potom druhou nožku a stačilo to asi jen tak 3x jeden den a 2x druhý den a teď už to zvládne sám :slight_smile: .

Holky, držte palce ať neprší, začínají nám dělat střechu, tak jsem zvědavá.

Jinak jsem se zapomněla přidat ke gratulacím, tak to napravuju a taky jsem si všimla, že Matyášek má dneska 10m, tak tomu samo taky a o dalších nemám přehled, tak se kdyžtak nezlobte :grinning: !
15. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: já zase mám dneska nějaký rozhádaný střeva, nechápu proč.... Tak s čím přijdou ostatní? Peti má problém v krku, já o něco níž... :grinning:
15. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Já mám taky problém,nepovedla se mi pomazánka :angry: :angry: :angry:

Mandul já to malého neučila nijak,do 6m spal u nás v posteli a pak ze dne na den šup do pokoje,tam jsem s ním spala asi 2 týdny,aby si zvyknul na nové prostředí a pak už tam spal sám a v pohodě :wink:
15. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
My budem asi přesouvat malýho až po dovolený v září.... Do tý doby ten pokojík i dotvoříme do podoby pokojíku :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky písklata mladý, pomožte!!! Co byste si tak přály k 25.narozeninám???? A nechci slyšet že nepřerušovaný noční spánek a podobné tipy :wink: :grinning: Ségra pro kterou to má být je zatím bezdětná :wink:
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
jéé tak já těch 25 budu mít za nějaký ten měsíc tak bych si teda přála nový depilátor :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
15. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
MARU, ten má. Šup sem s něčím jiným. A děkuju!!!! :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Veru a co třeba dárkový poukaz do nějakého wellness studia? na nějakou masáž, nebo třeba do nějakýho krámu - céáčko to dělá stopro, ostatní nevím.... a "nahraješ" tam kolik chceš a můžeš... Nebo jestli se třeba zařizuje tak stejným principem funguje Ikea...
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo holky, úplně jsem vám zapomněla napsat, že Aný včera udělala první krůček bez držení. Sice to bylo takový nesmělý a fakt jen jeden krok, ale i to se počítá, ne? :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
PEPI, já právě poukaz moc nechci, přecijen jsou to pětadvacátiny. A navíc ona zatím bydlí s mámou, takže většinu peněz rozfofruje za nový hadry. No a tím pádem je mi i Ikea k ničemu. :frowning2:
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
PEPI, prý ti Martinka volala, to je dobře :wink:
15. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
No já ho mám taky,ale chci nový :sunglasses:
NO pak existuje jedna stránka,kde můžeš koupit netypický dárek jako třeba romantický večer v rozhledně,skok padákema atd. je to wéwéwé tečka esennce tečka cé zet :wink:
15. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
No určo se to počítá,tak Aný bude brzičko chodit,to je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
verus, volala, tak snad to k něčemu bude :slight_smile:ty mý rady :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky,
chtěla jsem tu psát něco,ale nemám nervy na toho koně!!! už 3 den blbne!!!! píšu už jak debil po x-té a hovno z toho!!!!

takže hezký sluníčkový den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
tak že by se ta chromá herka zase trochu rozešla? Gateway už není bad? :angry:
15. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
tak už to zase jede,ale 100% to prý není..tak snad ten kůň už cosi vydrží...protože s takovou by mě brzo odvezli :grinning: :grinning: :grinning:
dneska na chcípnutí a já měla plno vyřizování,no prošla jsem se teda pěkně,ještě že jsem po cestě potkala Míšu,už bych ten kočár neuvezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mi přišlo vyúčtování za plyn..no doplácím 700,-...na to ,že používám jenom plynovou desku teda mazec!!!!za necelý rok..holky,on se plyn nějak brutálně zvedl??? nevíte???
15. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahojky, Gabi, Matyáškovi vše nej k měsíčninám :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
V lednu se zdražovalo, ale jestli brutálně či nikoliv ti neřeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
PEPI, admini jsou trošku bad, by s tím měli už něco udělat, bývá to už celkem často.... A taky by teda mohli udělat něco s tím, aby jedno téma mělo nekonečně příspěvů (teda aspoň "společný termín"). :angry:

Jo a Aný si dnes udělala slušnýho moncla, večer vložím :confounded:
15. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
15. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
děkuji za gratulace :slight_smile:
no já právě taky nevím,se v těch papírech nevyznám,houby z toho vyčtu....ale se*e mně to ..furt cosi...nevýhoda matek samoživitelek.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

veru: to jsem zvědavá na foto :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
ahojky!!!

tak jsme pak ještě spali od 7hod do 9hod, takže super, jen musím vydržet vždy tu hodku po jídle, si pohraje a pak šup a jdeme ještě dospávat, protože tedy budíček v půl 6 nezvládám!!!

a je tady strááááášné horko a dusno!! ale tady pršet prostě nebude... tady prší jen málo.. ale chtělo by trochu jen tak pročistit vzduch...
Vašek mi ani venku nespal, asi mu to horko nedalo, ted je v postýlce ale spát asi také nebude.. no to bude protiva a za hodku se jde stříhat!!!
tak pak ho vyfotím, pokud to tedy bude nějak poznat

Veru, tak to je krása, první krůčky!!! to víš, že se to počítá!! každý samostatný krok, i když není 100%tní :grinning:
15. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Gabi, my doplácíme vždy a za vše!!! je to nehorázné!!!

i strejda doplácel za elektro a to v bytě vůbec nebydlí, jen sem tam o víkendu... fakt to nechápu
15. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
no já jsem v září tenhle byt ještě neobývala,byl prázdný a stejně mám spotřebu..to je fakt prdel!!!...linka tu už nebyla aani sporák..no nebudu se rozčilovat...
leni: opravdu je to nehorázné....
Vašíka chceš ostříhat strojkem nebo jenom zkrátit?
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky, Gabi tak to doplácíš ještě málo, my jsme v domečku a dopláceli jsme desetkrát víc :sweat_smile: , a to jsme naq to m byli z ulice nejlíp částka deset tisíc a výš nebyla vyjímka.
15. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
peti: to já vím,že v domečku se platí mnohonásobně více....zas na byt je to částka vysoká... :frowning2: no nic s tím nenadělám..no nezávidím vám v baráčku ty vysoké nedoplatky..to aby si člověk dával stranou ,protože naráz je to hrozná pálka
15. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
holky ze nesel kun? porad nejde nebo jako nam blbne net ci co?? :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
LIS, nešel a blbne furt.
15. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Mám to jen z telefonu a tak to není moc vidět, ve skutečnosti je bohužel horší :confounded: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2896352&vReferer=
15. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.