• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jejeee Ani bourala... :unamused: no znas to nez se vda...asi ted slysis DD :sunglasses:
15. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
jejda..chudáček a jak k tomu Anička přišla?
15. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Majzla se o hrací hrazdičku. Boule a modřiny se připouštějí, hlavně aby si nic nerozsekla a pod. Na krev já moc nemám žaludek.
15. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky já si dala jednoho pivánka a jsem pěkně líznutá... a to jdu v pátek s kámoškou na sommeliérský večer ( http://www.blueorange.cz/cz/doporucujeme-sommeliersky-vecer.aspx ), nechci vědět jak tam dopadnu. :confused:
15. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Verus, velká gratulace k prvnímu krůčku, jasně, že se počítá! Hm a ten páteční večer bude mooc příjemný, samé lépší mňamky :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
z bezpecnostnich a jinych duvodu uz hraci hrazdicky nemame :grinning:
15. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
juhuu Veru to bude luxus :wink: ...jinak taky prejeme Matymu vse nej ke krasne 10 :wink: nas ceka taky coby dup...a Ani uz kruckuje to je sikulka....Kata dnes mavala...takze asi zase tak zabrzdena nebude :sweat_smile: ...v 19 hodin padla za vlast a to tak, ze mi usnula v naruci to se snad nestalo za celou dobu co ji mame :confused:
15. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
tak Váša už je ostříhaný!!! :grinning:
sekne mu to , musím ho vyfotit, ale teď už chrupká, protože celé dopo nespal, takže dal mlíčkoa usnul mi u brknutí...kaši jsem se ani nenamáhala dělat, jak vím, že je unaven, tak by snědl 3 lžičky a už by si to patlal po obličeji a stejně bych musela dělat mlíko... takže půl 6 ranní to jistí :unamused:

jo a nešel strojkem, kadeřnice ho normálně stříhala a držel úplně na pohodu!!! je to fakt šikulka... stále koukal po pejskovi a byl klid a když po něm skočil, tak byl také v klidu, je to fakt pohodář!!!
myslím, že druhé dítě mi to dá 2x sežrat a bude úplně jiné než Vašík... takového pohodáře bych přála každému!!!

Maru, jak dávají reklamu na Hami příkrmy, tak mám v první chvíli dojem, že je to Domča.. je mu docela podobný, a dělají to i ty vlásky...by také mohl být v reklamě!!!

a oslavenečkům přeji VŠE NEJ!!!!
15. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Veru, tak modřina je výstavní!! ale takových ještě bude, také si říkám, že je to v poho dokud neteče krev!
to už bude horší!! toho se docela obávám...

a v pátek si to krásně užiješ, hned bych šla také!! :grinning:
15. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Leni taky se obavam, ze bude Kata vzhuru brzy kdyz odpadla...a kasi davam jedine flaskou vecer uz by to lzickou nedala... :pensive: my chceme vzit Katu strojkem na podzim, ale to tak snadne nebude se obavam..uz pri ofine se nam znacne komihala, abychom se nemohli trefit a byl to boj vcelku..no a to mamka strihla jen 3x :fearful:
15. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
ty joo je dusno jak prase a ja jdu zase zehlit..uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
LIS, co Kaťulka vyváděla že odpadla? A v tomhle pařáku žehlit, jo? Prďánkuj na to :wink:
15. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ty jo, Veru, to si Anýsek dal pěknou pecku! A gratulace k chůzi, je moc šikovná, ta naše vlasatice :grinning:!
15. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
PETI, chůze je silné slovo :grinning:
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Veru prďánkuju na to uz asi 14 dni porad zehlim na etapy jak trapka :pensive: ... cele odpo radila s kamoskou na zahrade..ty joo porad ji hlidam, jestli nema upal nebo tak bylo na padnuti, ikdyz mela satecek malo pila a tak..uff vecne vyplasena matka.... :cry:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
vyzehlenooooooo :astonished:
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2897529#navigator taky byla havarka :confounded: , ale uz je to dele jen mi to pripomela Anicky nehoda :fearful:
15. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
ty voe kde jsteee??????????????????????????????????????????????????????????????????????? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo a to jsem jeste chtela, ze jako ta slunecni clona mi prijde uplne na prdlacku..vubec to nedrzi, je to cely zkriveny a proste vubec se mi to nelibi.. :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
lis: díky :slight_smile:
tak my úraz zatím takový neměli...no říkám zatím :slight_smile:
lis: tak u Káti to bude asi pořád nějaký úraz,když je tak akční :slight_smile:si užiješ...
veru: aby to byly jen ty modřiny a boule..já u krve normálně omdlívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mně se teda ještě nestalo,aby mi Maty vytuh,jako třeba při kaši ve stoličce nebo tak...ani jednou...

a žehlení mám teda fůru,už nějakou dobu,ale nemůžu se donutit,já jsem teď taková lemra, já vůbec nic nedělám,se jenom starám o Matyho a vše jde stranou,já bych potřebovala být jeden den úplně sama a vygruntovat v klidku, ale to se mi nepoštěstí... :frowning2:

no bolí mně hlava,už od té doby,co jsem přišla z města..asi jsem málo pila...jinak nevím z čeho,nebo z těch starostí,co mám....chjo

leni: hoď foto Vašíka zítra
a jdu ,bo jak to po sobě čtu,se mi zdá,že to nemá ani hlavu a ani patu...

tak brou ženy :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ty voe no odcházííííííííííííím :grinning:
15. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
odchazis??????????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
15. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
no bolí mně hlava
15. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
joo dnes byl taky rev, my koupili Kate nafukovaci balon s medou Pu a je v nem rolnicka a je na gumicce s kterou se jako sponuje a balon se odrazi...joo jenze Kata natahla gumicku a prask do ruky ufff :confounded: to by me nenapadlo, ze s tim bude delat toto :confused:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak se jdi vychrupcit a at je Ti lepe...paa a dobrou noc :wink:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
ještě jsem vám tady hodila story od ALCATKA,já ty její story fakt zbožňuji :grinning::
Ahoj Berusky, musim vam napsat co se mi zas stalo!!!

jak jsem dneska jela na kole To byste se posraly, kdyby jste me videly Dnes byl na Jadranu detsky den, jadran je takova prirodni nadrz cca 3 km od Lipnika, vede tam cyklostezka a taky pro bruslare stezka, je tam super hospoda a jezdi se tam posedet, k vode, na brusle, byvaji tam tanecky a tak, schazi se tam pres vikend celej lipnik.A dneska tam byl v obore destky den pro deti, jasny ze pro deti a byly tam kone. Tak ze tam pojedem, jenze pesky se tam jde, navic s deckem tak hodku, hodku zpet, pak jsme byli domluveni, ze si tam moje mamka prijede pro Nelinku, tak stejne bysme sebou museli brat helmu, tak jsme si rekli, ze pojedem na kole i my Jirin mi dotahl kolo od sveho otce, ja mam kolo jeste u nasich, asi uz zrezively ale, dal mi uplne dole sedatko nevim proc, mel dojem, ze mi tim pomuze a vyjeli jsme...tak si predstavte, ze jsem na tom kole vypadala, jako bych sedela ridiila,(nevim jak se to pise, napisu to foneticky) čopra Prdel uplne dole, ruce na riditkach nahore, nohy pokrceny a kdesi daleko Slapanim jsme si porad bouchala na bricho, nemohla jsem po dvou metrech, jeli jsme proti vetru, prdel me bolela, mam tam ted mozol, vypadala jsme jak malomocna...nemohla jsme vubec slapat, zapomnela jsem, jak se prehazuje..chtelo se mi brecet..jeli jsme strasne pomalu, nelina na me porad porvavala :"mamí, delééj" a vyklanela se ze sedatka, mrcha mala protivna Jirin se furt ptal, jestli dobry, mne tekly slzy a sopel a tvarila jsem se statecne, at nevidi, jakej jsem srac pak se mne zamotala nohavica od rifli do retazku, jen ale tak, abych mela gate uplne zasrany, tak to uz by mi snad tekly slzy i z usi, kdyby to bylo mozny Lidi nas mijeli na kolech, na bruslich, divali se po mne, nekdo litostive, nekdo pobavene a par lidi si me i vyfotilo Byla strasna zima a ja jsme mela i bundu, jenze v te neni tak uplne videt, ze jsem zbouchnuta a ja chtela vypadat min debilne,jakoze mam duvod, proc vypadam jak trotl na tom kole, tak jsem si bundu sundala a jela jsme jen v tricku, staly mi čudle Husina po celym tele, az me chlupy v pipine staly a zavazely pri slapani, tak jsem se tak nadzvedavala Byla jsem uplne nestastna...no a jak trpim inkontinenci, tak jsem zavelela, ze musim chcat..tak Jirin zastavil a ja sla do krovi..jenze...chcaly jste nekdy s brichem nekde jinde nez na zachode???Jestli ne, zkuste si to!!! Roztahla jsem co nejvic nohy, jenze tim padem se mi kolena dostala k sobe a utlacila mi miminko, to me zacalo kopat, tak kolena od sebe, jenze zapusobila gravitace a ja zacala prepadavat do zadu.tak ruky na zem dozadu za sebe a podpirat se, to jsem si vsimla, ze Jirin i Nelina na me fascinovane cumi, misto aby hópli a jeden me podeprel z jedne strany a druhej z druhe A pak jsem zacala chcat...hruza hruza..lechtala me trava, kdovi co mi lezlo do pipinky a kadacku!!!A zase jsem si pochcala nohu!!A zase pravou, proc si dycky pochcim pravou nohu?!?!
A pak jsme zas jeli..nastesti to bylo uz jen kousek, nohavice jsem si obe vyhrnula, tak mokra skvrna nebyla videt nazpatek jsem pro jistotu sla celou dobu vedle kola
No a kdyz jsme u tech trapnych situation, tak jeste jedna ze vcerejska
Muj trapas s policajtama
Stal se mi vcera Vecer jdeme s Jirinem asi kolem pul 11 spat, oba vypiname pc, jdem chcat, cistit si zuby a ja jeste nez lehnu, jdu k Nelince, vzdy se na ni divam, prikryvam, hladim po tvaricce, pac spi s tim Jirinem v pokojicku, tak abych si to vynahradila, ze A v pokojicku hluk jak prase, otevreny okno, volam Jirina a ten taky cumel, jakoby nekdo venku poslouchal muziku nejakou.Ale jak!?Fakt strasne nahlas, my bydlime na sidlisti a vyrostci obcas sedavaji pred vchodama s Ipodu nebo mobilu poslouchaji tu jejich satanistickou musicstrasne me to sere, pac ja jsem na to alergicka, ale nemuzu byt krava a hlavne neni to tak davno, co jsme tez byla mlada Nicmene toto bylo akesi cudne, fakt mnohem vic nahlas, jakoby to hralo v tom pokojicku...tak jsme s Jirinem vlezli na balkon a cumime, ale nikde nikdo, ani zivacka, zato hudba jeste vic nahlas a fakt nechutna.Nam pripadalo, ze nekdo je v otevrenym aute a ma na plny kule radio, nebylo ani poznat, z jakyho smeru to je, bo to hralo odevsad ja jsme uz penila, u toho bych neusla, i kdyz mam spuánty do usi a i Jirin udane nee a to je co rict, on usne u cehokoliv tak ze jako chvilu pockame, ze...po pul hodce cteni knih to furt hralo stejne silne, humusne,mne to fakt prislo jak nejaka ritualni hudba, jakoby nekoho u toho zabijeliA tak jsme se nasrala a rikam Jirinovi, at zavola mestakum Jirin zbledl a ze prej neee, tak jsem se nasrala tim tuplme, jakej je to kokot, ze se o me ani neumi postarat a ze zavolam sama, jirin mi byl v patach, ja do loznice na balkon, at to kdyz tak taky slysijou Rec pripravena a volam Zvedl to nejakej mladicek dle hlasu, tak jsme se CELYM jmenem predstavila, omluvila jsem se ze vyrusuju a sdelila jsme jim, kde bydlim a ze tu nekdo kurevsky nahlas posloucha hudbu, uz 45 minut a ze mi to budi dite a mne to spat nedovoli a jestli by se sem nemohli dojet podivat(maji to kousek, stejna ulice), mladicek se me mile otazal, jak se mi ta hudba jevi tak jsme rekla, ze satanisticky A on ze ktereho jde smeru? a ja ze odevsad A on ve kterem panelaku bydlim??? Ja ze ve 1262, oranzada a on at jdu k oknu do kuchyne(jsou tu jen asi 8 panelaku a kazdy jine barvy a pac jsme fakt malicky mesto, tak oni ti polisi vi vsecko ) a mrknu ven tak jsme s Jirinem sli a krve by se v nas nedorezalo my mame vyhled na zahradu byvaleho piaristickeho klastera a tam cumime , velkej ohnostroj a svetla..a mne to doslo, dyt jsme aji videla plakaty!!!Vcera vecer od 22:00 big akce, predstaveni, bajny Prometheus Nahlasena akce....Mladicek se zacal chechtat a ja jsme se pochcala studem, kopla jsme Jirina do kotniku, ten se mi uz chlamal, koktave jsem se omluvila a zavesilaJak maji moje cele jmeno i s adresou, mrknu do pocitace, vyjedou si me, kde maji i fotku, co je na obcance a muzou si na me pak ukazovat prstem.
15. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
lis: dobrou :slight_smile: a Káťa je fakt číslo :grinning:
15. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: je husta
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj
děkuji všem za držení palečků bez Vás bych dnes vylatěla jako blesk. Určitě můžete i za to, že nejhnusnější člen komise přišel hodinu po mém konci obhajoby, ale co je hlavní............................................................STÁTNICE MÁM ............................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

DĚKUJU
15. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jani, velkáááá gratulace, máš můj obdiv!

Alcatka je boží, při čtení mi tekly slzy smíchy :grinning:
16. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.