• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno,pro mě hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co to jako bylo zase za noc nechápu,mladý se 23:04 rozhodl,že bude šíleně plakat dokud nepřijdu a jakmile odejdu tak zase začne šíleně plakat :confounded: Když jsem ho měla v náručí tak spinkal jak jsme ho položila tak řev,přišlo mi že ho bolí bříško,hrozně se kroutil a pak si ublinkl večerní kaše,ale stejně ještě nespinkal,tak jsem ho dala ke mě do postele no komedie největší jelikož on tam fakt řádí,tím se úplně zbudil a začal pištět štěstím,že si jdeme hrát :angry: NO haha tak už mašíroval zpátky do postýlky a než se mi opět ho podařilo uspat tak bylo 01:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno se na mě už zubil 06:20 a já jsem hotofson,jelikož včera večer jsem do 21:30 žehlila a jak jsem se konečně dostala do postele tak on spustil. MIluji ho :grinning: :grinning: :grinning:

Gabus hele taky nám včera přišla faktura za plyn a doplácíme 600kč,každý rok nám vrací letos doplácíme,mě se taky otočili panenky jak jsem to viděla,někdo si řekne 600 je nic,pro nás už je to dost :frowning2: Jelikož jde auto na plíánovanou servisní prohlídku tak se bojím kolik toho ještě tento měsíc vyplázeneme,čeká nás víkend na Slovensku a malý má narozeniny,budeme kupovat dárky a prostě tento měsíc je 600 fakt hodně :angry:

Leni tak mě taky přijde Domi hrozný pohodář fakt že jo,pokaždé když někde sedíme tak každý obdivuje jaký je hodný,že vydrží v kočárku při jedné hračce sedět i hodinu atd. je hrozně klidný a do pohody a ta reklama tak fakt nevím které mimi myslíš,ale zaměřím se na ni :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych ho do reklamy nedala,ale díky za názor potěší :dizzy_face:

Verusv moncl hustý,měli jsme podobný na líčku a ta hrazda hrací nás už stála dokonce krev,stoupl si o ni a zapřel se a ona se převrátila,Domi s ní a spadl na záda a skousl si ret a tekla krev,já vyplašená hned budila manžu myslela jsem,že si vyrazil zuby,no máme doma teď taky veselo :confounded:

Alcatko dobrý taky si ji občas přečtu a řežu se vždycky :wink:

Jani gratuluji k státnicím,jsi hustý při dvou dětech,máš můj obdiv :slight_smile:

A už fakt nevím co jsem to ještě chtěla ......... jóó Leni to ostříhání ty jo taky se na to chystám,ale nevím proč chci až po roce,ne že by pověra to ne na to já nevěřím,ale chci aby měl na své oslavě prvních narozenin ještě první vlásky,aby měl památku jak dlouhé je měl a tak prostě chci fotky ještě s těmi dlouhými vlásky no a hned potom jdeme stříhat už se na to těším,chudák se po vlásky potí,má potničky a má je husté a fakt se potí hrozně,Leni a fotečka by nebyla nového účesu? :wink:
Tak a já jdu uspat broučka :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Tak už spinká,jak já bych šla taky,ale nemůžu musím vařit a chlap si spí,celou noc jsem na nohách,on spí a ráno si vyspává a já opět na nohách,je nějaká spravedlnost? :frowning2:
16. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Maru, spravedlnost není :slight_smile:
likviduju tady učebnice a komplet papíry ze školy a asi s toho zešílím. Nějak na mě dolehl ten stres a jsem ko.
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahojky MAru...
koukám,že jsi měla zas pernou noc :frowning2:
My sice spali,ale já jsem KO...v noci byl šílený fučák a na chodbě mlátili okna..tak po nějaké době jsem vstala a lítala po baráku a zavírala je..takže spánek nic,pak mě vzbudil Tomáš když šel do práce a pak Kubík :unamused: Takže jsem taky KO ale já prostě když on usne přes den neumím jít spát s ním :confounded: a nevím co se děje,ale v poslední době jsem neskutečně utahaná :cry:
Jooo jinak včera došla židlička :dizzy_face: Tom laboroval nad složením,už chtěl volat Martinovi..ale nakonec jsem v tom bordelu našla návod :grinning:
Jinak s tím vyspáváním jo....v sobotu jsem byli na té oslavě....šla jsem doml dřív,Tom dorazil půl hodinky po mě,ale už přece přišel později než já,tak na co ráno vstávat že? Takže já jsem spala 3 hoďky a Jakub vstal a náš drahý tatínek si vyspával do 11 :angry: celej den jsem byla jak opařená...hlavně že on se vyhajal..vždyť šel spát asi 10 minut po mě...to je sakra rozdíl a chápu,že se musel vyspat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ale včera měl jet ráno k DR...no a zrovna prý když se oblékal,že pojede,kluk se vzbudil....já ho slyšela,ale nevstala jsem,tak tatínek nikam nejel a postaral se o kluka a já spala :grinning: hmm jenže jsem si přispala jen 30 minut než jindy,pač jsem slyšela,jak mu tu dělá jídlo, se vším mlátí,nahlas ječí,že neví kde má Kuba to a támhle to atd...takže boží :angry:
No a já vstala a on se sebral a odjel,nevěděla jsem kam a najednou dolej s kytkou...čumím co jako je a pak jsem si vzpoměla,že máme 2leté výročí od svatby :grinning:
16. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky,
nemam silu, to co popisuje Maruska je u nas uz 14 dni, proste si mladej v noci da hodinovou (i vic) pauzu od spani. Dnes jsem myslela ze ho necham vyrvat ale po pulhodine jsem to vzdala, nechce byt sam holomek jeden!!
Konecne jsem mu koupila ty kukuricne krupinky a muze se po nich utlouct, jen mi prijde ze ho desne nafukuji :frowning2: neprdi vam po tom deticky???
16. čer 2009 v 08:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
No vidíš jak je hodný, sice tě nenechal vyspat, ale vspoměl si na výročí :dizzy_face: toho si važ. Ten můj si po 5letech nevspomene ani na narozeniny :rolling_eyes:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Samo že velká GRATULACE
16. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
no já se z něj zvencnu...dala jsem ho spát,už mi tu usínal....teď slyším jak ječí,piští,směje se..tak tam jdu a frajer bez ponožek,bez deky,mantinel servanej a měl ho v puse...strašná sranda,jedna noha z postýlky ven a výtlem největší :angry: tak mu chcu nasadit fusky a kopal jak ďábel,samo,že sranda největší...přikreju,dala čaj a milostpán záchvat smíchu a teď se krmí peřinkou :sweat_smile: já ho fakt asi sežeru :grinning: mantinel už je totál ten cíp ožužlanej,deka to samé..krokodýl dostává čočku v postýlce..chudák...vše mu rve,bojuje s ním a pak do něj kope nohama a snaří se ho procpat skrz šprcle :sweat_smile:

Jo a už se přetáčíme hodně na bok..tak čekám,kdy přijde na to,že se dá přetočit a to už se z toho fakt poseru :grinning:
16. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jani já gratuluju ke zkouškám :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jo jo díky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
neříkala jsi mi to včera do telefonu? já byla venku,nic jsem skoro neslyšela,tak zda jsem to nepřeslechla :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: mně nejvíc bere, když si PT (čti Pán Tvorstva) přijde domů, a tváří se jak umučení bóží, a vyloženě čeká až mu řeknu ať si jde lehnout že ho za hodinu vzbudím.... A já to řeknu jako správná kráva vždycky... ale ne z důvodu kterej si myslí on, jako že mi tak moc záleží na tom aby se vyspinunkal :angry: - ale kdo se na ten jeho ksicht má v tu chvíli koukat :grinning: Jako nic ve zlým ale neměl by spíš on říct mně, hele jsem doma běž si dáchnout? Kdepak, já vlastně zapomněla, já jsem na té dovolené.... :angry:
16. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak jsem si ulevila a jdu krmit juniora, už se dožaduje :slight_smile: Pak mě tu zas máte....
16. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky máte nějaké hračky do vany?Mě přijde,že se tam už nudí a nevím co mu tam dát,míčky má,chrastítko,houby a nic..už ho to nebere :sweat_smile: akorát umí žužlat žiňku co má na bříšku
16. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
jo a koupila jsem Kubíkovi plavky...jsou mu velké :angry: tak zítra vyrážím směr nákupy s kámoškou a musím mu je koupit a já musím taky si koupit plavky..to bude něco :confounded: já nemám depku z postavy,to jako jsem i celkem spokojená,ale ty strie :cry: :cry: já v tom nevylezu prostě
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
MArušátko kde jsi? :confused: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
mládě nakrmeno, spokojeno :slight_smile:

Nikky, tak si kup takový to pareo nebo jak se to jmenuje, to se uvazuje přes boky :slight_smile: anebo i přes ramena, je to takovej velkej lehkej šátek použitelnej na mnoho způsobů....
16. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
pepi s tím mě asi do bazénu nepustí :grinning:
16. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
To ne, ale můžeš ho mít po ruce hned jak vylezeš... Pod vodou tě stejně nikdo pozorovat nebude :wink:
16. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
hmm..asi se zakreju Kubíkem a šup do bazénu :sweat_smile:
ach joo,krasavice fakt..čáru na pupku ještě mám obr,strie na břichu a nohách..břicho vytahané,kozy žádné..no kočka k pohledání :grinning:
16. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Tu jsem,jsem KO,vařím malému čočku :sweat_smile:
Jako já nechápu chlapi,já bych se styděla kdyby manželka lítala a já jako chlap si spinkal :angry: Ještě mi ráno řekne proč si mě ráno nevzbudila :angry: :angry: :angry:
a jóo výročí včera,to letí co? :wink:
Veru mantoš je už dávno hotový,jen se nemůžu dokopat pro krabici na poštu,nemám to včem poslat,tak dneska to napravím :wink:
16. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
kecá :wink: Postava supr a pár strií no bóóže :wink:
16. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Tady zase nikde,tak já jdu jako správná manželka zpátky do kuchyně :frowning2:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
MAru pár strií?? na těch nohách jsi to neviděla co?
hele zabal do igelitky,omotej folii a nalep na to adresu a nekupuj krabici
Krásné ránko no moc krásné no v noci pršelo a ted fouká děsný vítr,za chvili vzrážím ke kadeřnikovi a malou nechávám a segry ale ta jede takz przč a bude tam jen se švagrem no on to zvládne je šikovnej a má takovou přípravu v září čekají mimuško taky....tak snad to zvládnou!!! :grinning:
Gratuluji Jani ke státnicím.....
Jinak havárie no tz jsou u nás často jak si ted malá stoupne ale už je jistější a opatrnějsš nejhorší je že ona když leze tak prostě někdy neudrží ručičkz a spadne na tlamičko no a nedávno si rozkousla ret krve jak s prasete a já kontrolovala zubz no dobrý za chvilku bylo po pláči ale chudinka no ale snad už nic takového hrozného nebude.....
Jinak s vychrupováním manža nechodí do práce a tak se střídáme že jeden den nechá vyspat on mě a druhý já ho a tak i uspávání,je to pohodka ale stejně i když mužu ráno si přispat tak nespím a poslouchám :grinning: :grinning:
No to jsem udělala minule a ta piksle za tou překážkou mi říkala,že budu platit nějaké penále za neskladný balík a že to je jako fakt vysoké penále,tak jsem to musela dát do krabice,aby to mělo tvar čtverce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
NOhy jsem neviděla to je fakt.
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
maru, jakou čočku malýmu vaříš, můžeš plácnout recept? my s H. čočku rádi tak bycho na ni rádi logicky naučili i malýho....
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Čočková polévka

od ukončeného 10. měsíce, 2 porce

Ingredience:
hrnek přebrané čočky,
2 brambory,
1 mrkev,
kousek celeru,
1 menší cibule,
kousek másla,
hladká mouka,
1 stroužku česneku,
majoránka

Postup:
Nejlépe přes noc namočenou čočku dáme vařit v nové vodě a asi po půlhodině přidáme na kostičky nakrájené brambory, nahrubo nastrouhaný celer a prolisovaný česnek. Mezitím najemno nakrájíme cibuli, osmahneme ji na másle, přidáme mouku a připravíme světlou jíšku. Tu zalijeme vodou, dobře povaříme, přidáme uvařenou čočku a zeleninu i s vodou, ve které jsme ji vařili. Dochutíme majoránkou.
16. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
co ti to kecá? já to taky balim do tašek :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
No chytračka největší,ji nebudu poslouchat,raději to rovnou zabalím do té krabice a budu mít klid :wink:
16. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.