• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru - dík za recept :slight_smile: zkusím...

A k té poště, já kolikrát i dostala věc zabalenou ve fólii a igelitce, na tom nalepený adresy a nazdárek to spíš měla soudružka ouřednice blbej den
16. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Nik říkala, ale neslyšela jsi :slight_smile:
Maru nechceš tu druhou porci poslat poštovním holubem? Nechce se mi vařit.
16. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky,
malý měl před chvíli úraz..stál opřený o konferák a žuchnul sebou a pěkně se majznul hlavpu o parkety...chudák maličký a to jsem stála u něj...jsem ho nedokázala zachytit..tak snad bude vše OK....

na poště ,jak která baba bere balíky..někdo vyžaduje krabici a někdo ne..já to balím do tašky a balícího papíru....vím,kde mi to vezmou bez remcání...

jani: gratulace ke státnicím :slight_smile: to se pyšníš nějakým titulem? nějak tomu nerozumím....

maru: tak s nedoplatkem teda nejsem sama....tak to máme skoro stejné :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo holky a musim si postěžovat :grinning: zkoušela jsm s malým už dlouho pití z hrnečku, a bez úspěchu... včera jsme malýmu udělali "banánovej koktejl" - do Nutrilonu se rozmixuje banán :slight_smile: a táta říká "chlapa musí učit pít chlap," tak mu dal hrneček on, a milostpán se mohl zadávit jak začal pít a pil a pil a pil.... To má u mě lump jeden :grinning:
16. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Končím,jde mi ségra.zatím páčko
16. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
já tu bulím jako kráva....že mojí blbostí mu může třeba něco být, fakt to byla šlupa...musím ho kontrolovat...no fakt mega kráva...už tak má něco v hlavičce a ještě todle... :frowning2: :frowning2: :frowning2: dala jsem ho te´d spát...a já jdu snídat
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Gabus, nenechávej ho teď spát.... a teda já bych radši zajela k mudře..... ale nevyčítej si to děti jsou občas neuhlídatelný
16. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Gabu min tři hodiny nesmí spát. Honzík mi spadnul ze schodů 2x poprve až na první podestu a podruh na čtvrtý schod. Podruhé jsem stála pod schodama a něco tam dělala. šel mě hledat. Smál se na mě a vydím jak dává ručičku do prostoru a šup a už se kutálel. Naštěstí vše OK.
16. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
no Maty už spí..budu ho hlídat
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Gabus, mě tehdy mudra řekla, když jsme u ní byli jak spadl z postele že máme ještě dva dny hlídat zorinčky, zda reagujou na světlo stejně.... a kdyby zvracel, nebo krev z nosu či tak, tak okamžitě na chýru
16. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
jj pepi..budu kontrolovat...
16. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj tak jsem po kontrole a tripply ok tak mam radost dalsi kontrola za tyden.
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Jaru tak to je super :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ada, tak superrrrr :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky ted jeste 10 tydnu vydrzet, ale je mi o hodne lip dneska.
16. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
ada, proč 10 týdnů?
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:
tak jsem vás po víkendu dočetla včera koníkovat nešlo.
K tomu co by děti měli umět a neměli mi ani nemluvte. My jsme strašně moc líný fakt že jo, ale naudělám s tím nic. Samík musí chtít sám. Taky mě to mrzí, že jsme tak pozadu, ale co hlavně, že jsme zdraví.
Maru, že se Domínek narodil dřív ty přeci nemůžeš. Prostě to tak mělo být. Ale chápu tě, já mám na takový věci taky blbou povahu. Ale hlavně, že je všechno ok a Domínek je zdravoučkej a velká šikulka.
Jani, taky moc gratuluju ke státnicím. Jsi fakt dobrá já bych to asi s malým nezvládla :wink: :slight_smile:
Gabus, hlavně ho hlídej, ale třeba to bude ok. Samík mi taky spadl ze židle. Byla to taková rychlovka, že jsem nestačila zareagovat a to u toho byla i moje mamka, ale nezvládli jsme to ani jedna. Taky si dal do hlavičky, ale dobrý. Chodila jsem ho pořád kontrolovat. Hlavně buď v pohodě takovej pádů ještě bude :wink:
Veru, gratuluju Aničce k prvnímu krůčku:slight_smile: šikulka jedna :slight_smile:
My chodíme konečně za ruce. Ze dne na den se rozchodil. Chodíte s prckama často za ručičky?
Adajar, to je super, že testy jsou v pořádku:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
holky, proč je život vůči některejm lidem taková kurva :cry: Matyášek od Maovky to vzdal :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
co??? to neee :pensive: :pensive: kde jsi to zjistila?
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Ježiši to je mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
už jsem to našla :cry: :cry: :pensive: :pensive:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
jdu raději luxovat a opusinkovat Kubíka :pensive:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
já to sledovala prakticky pořád, už jak jsem zjistila že je Mao zase těhotná.... taky jsem malýho musela hned omazlit... :pensive:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
jj ted jsem vam to chtela napsat :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
pepi ja bych nechtela aby se dite narodilo moc brzo i ten 28tt je moc velke riziko.
16. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
adi: davej na sebe pozor :unamused:
16. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj, :cry:

teď jsem to četla a je to hrozný. Je mi z toho moc smutno hned jsem opusinkovala Filípka když se zbudil. Život je nespravedlivej :pensive: :pensive: :cry: :cry:

Adi gratuluju k testum s manžou jsme je radostím obrečely
16. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ku*va, ku*va, ku*va!!!! Miminkům a dětem by se tohle dít nemělo. Čím on se provinil, že musel na tomhle světě být jen chvilinku a ještě tak trpět? Máš pravdu PEPI, život je někdy kurva. :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky me je tak do breku z Mao ja si s ni psala jak to zvladne to tehu do konce a tak. A nakonec je to vsechno jinak. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ajik dekuji. No my jsme jeste v klidu.
16. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.