• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
ach jooo vzdyt to byl maly zivot a ona prisla o dite uz tolikrat sakraaaaaaaaaaaaaa :pensive:
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
je to prostě mazec jak je k němu ten život krutej :angry: :frowning2:
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
adi když jsem byla poprvé těhotná, tak špatně dopadly testy, tak proto, ale jinak jsem se strachovala celé těhul.
16. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ajik jo jo ja to chapu uplne neboj.
16. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
no tak to mně taky dostalo...je to tak nespravedlivé,tak jsem té maově držela palečky,ať ten boj vyhrají..chjo...čím vším si musela projít :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojenky

maova je mi moc líto, to by se nemělo vůbec dít takové věci, není správné, když rodiče pochovávají své děti... :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

JANI - gratuluji ke státnicím, tedkom už z tebe bude co????

ADI - gratulace k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Drž se holka a opatruj toho našeho posledního raráška, ať se v bříšku dopeče minimálně do to 38tt :slight_smile: :slight_smile:

MARU - noc fakt super!!!! Já prostě ty dítka nechápu - noc více probdí než prospí a brzy ráno vstávají s usměvem ve tváři - já bych na jejich místě spala a spala.... :sunglasses:

GABI a VERU - koukám, že štafeta v karambolech pokračuje, my jsme sice ještě modřinku neměli, ale pár pádů už taky proběhlo.... :unamused:
16. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
jooo a konečně už jsme dneska vybrali a zaplatili dovolenou. 29.6. odlítáme na 11 dní do Bulharska a už se moc těším. Jen už jsme nestihli odlet z Ostravy, ale až z Brna, tak jsem zvědavá, jak Tobík vydrží být v autobuse 4 hodiny :unamused: Když sedí v sedačce, tak je ještě poměrně v klidu, ale nevím nevím, jak vydrží být tak dlouho na klíně.....Budu muset ještě něco vymyslet.....Nemáte někdo nějaký tip??? :wink:
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Přidala jsem pár nových foteček, jsou sice už 2 měsíce straré, ale dřív jsem se nebyla schopna přinutit je vůbec stáhnout s foťáku do pc :sunglasses:
16. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
chtěla jsem napsat už dříve,ale sebrala mě ta smutná zpráva co jsem se tu dočetla :frowning2: Nebudu komentovat,víme své a život je fakt kurva!!!!!!!

marti fotečky krásné,líbí se mi ta poslední a teda jestli toto bylo 2 měsíce zpět tak teď už Tobík chodí,ne?? :wink:
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
MAruuuuu lásko.....Kubula se mi otočil na bříškooooo :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
MARU - přesně tak, kde je tedy ta pomyslná spravedlnost, když umírají nevinné děti!!!! :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
Né Tobík ještě nechodí, on se vždy velmi brzy všechno naučí, ale dlouho mu pak trvá trénink, zaseknese a snaží se ten nový kousek vypilovat :slight_smile: Takže chodí jen kolem nábytku, ještě ani sám nestojí a už vůbec nechce chodit za ručičky, to když ho vemu, tak hned klesne jak hadí tanečnice k zemi a šupajdí po čtyřech :slight_smile:

NIKY - Kubíček je ale šikulka!!!! Obr GRATULACE!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky,

tak jsem vás dočetla a už tady brečím jako želva.... je mi moc líto Matyáška, to se vůbec nemá stávat takové věci... :frowning2:
nedokážu si představit tu bolest jako teď musí prožívat... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive:

Maru, zítra Vašíka vyfotím a hodím foto, moc mu to sluší, každopádně už to není miminko a kdybch měla ještě 2 měsíce čekat, tak to má snad až po ramena.. :wink:
už vypadal divně, teď vypadá normálně...

Nikky, to máš doma šikulku, my se přetočili až po 5 měsíci

JaniKrop. gratuluji ke státnicím

a ještě jedna gratulace letí Adajar, že má testíky na 1-ku.. to jsem moc ráda, jen tak dál a držte se, hlavně odpočívej a nic nedělej!!! to je rozkaz!

Merry, koukala jsem an fotečky a Lukáš už je tyd chlapák a malej Tobi také! moc hezké...

tak snad už bude jen dobře... strašně mě to bere takové zprávy... být těhu fakt ještě neznamená mít dítě!!
a je to fakt kruté!!!
16. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Achh bože,chudáček Matyášek a Maova :frowning2: :frowning2: :frowning2: Proč je k ní osud tak k.revsky krutej!!!?? :frowning2:
Hned jsem šla dát Kájušce pusinku.
Přijdu na pokec zítra.Dobrou
16. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hezký večer, co k tomu říct...taky jsem si při čtení té smutné zprávy pobrečela a musela toho svého raráška opusinkovat! A pak si člověk uvědomí, jak tu občas řeší úplné malichernosti a že vůbec není důležité, zda dítě už leze, sedí nebo chodí, ale důležité je, aby bylo zdravé!!!
Jinak dnes jsme byly s Kájou na kontrole na rehabilitaci a rehábka Káju pochválila, že je šikovná a že se vyvíjí jak má a že nemá kam spěchat, takže vás chci všechny uklidnit, že děti s chozením nemají kam spěchat! :slight_smile: A k tomu vodění za ručičky, tak rehábka nám to výslovně nedoporučila, protože to pro děti není dobré...tím, že ty ručičky mají výš, tak si vytvářejí špatný vzorec chození, tj. zvednutí ručiček spustí v mozku to co nemá - viz. Vojtovka!
Jdu se věnovat manžílkovi, tak hezký večer všem.
16. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, zase nakukuju, vdávala se mi teď o víkendu segra, tak jsem pomáhala zařizovat a nebyl nějak čas:frowning2:.

Vůbec netuším, která bije, ale pochopila jsem, že někomu umřelo dítko, tak to mě moc mrzí. Můžete někdo hodit odkaz na to, co se stalo?

Jinak u nás přibylo pár zubů, už máme 5, celkem to malá zvládla dobře, ale připadlo mi, že si občas i trochu zaprudila, ale težko říct... A nevím, jak je to možný, ale když jí začly lézt, tak se jí docela prudil zadeček, tak by mě zajímalo, jak to spolu souvisí, taky mte takovou zkušenost?

Jinak k tomu chození za ručky, já vím, že je to takový píchání do vosího hnízda, ale opravdu by se to nemělo, jak píše Sil, tak na ty děti fakt nespěchejte a počkejte až zvládnou samostatnou chůzi, začnou chodit samy - chůzí za ručky jim jen uškodíte...

Malá třeba ještě stále nesedí, je to na nic čakat až to přijde, ale je zdravá, tak je to jen otázkou času, tak prostě čekám a neposazuji ji, pže vím, že to musí příjít samo a tím, že bych se to snažila uspíšit bych ji nepomohla, spíš naopka...

Tak doufám, že mě ted neukamenujete, ale musela jsem to pro klid duše napsat - trochu mi to totiž připadá (pro příklad, nic ve zlém) ony boje o správně stravování a následné prozření po podezření ze salmonely. Jen je nevýhoda, že ta bolavá záda a špatné držení těla se projeví až mnohem později...
16. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky, nám taky sestřička na rhb výslovně nedoporučila chození za ručičky nahoru... tak to necháváme být. Jen by mě zajímalo jak tohle bude respektovat příbuzenstvo, to příbuzenstvo které by mu klidně dalo svíčkovou s dvouma... :angry: :confounded: On si vesele obťapává ohrádku a vypadá spokojeně.

A k baště - už jsem trochu polevila - dostává ochucený jogurty, a když peču bublaninu nebo tak něco, tak taky... Kynutý bych mu asi ještě nedala, ale bublání s ovocem proč ne....
17. čer 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko!
tak dnes byl budíček v 5.15, chvíli jsem ještě poležela, asi tak 15min a pak se tedy vyhrabala udělat mlíčko..
no a pak jsem ho dala do postýlky a vytuhla tak, že nevím jestli spal i Vašík nebo jen já..každopádně mě pak probudil a když jsem si ho vzala k sobě, tak byl totálně mokrý a podělaný... to mě vždy hned vytáhne z postele, nerada ho v tom nechávám.. :slight_smile:

na ručičky ho nevodím, zatím není kam spěchat a mu se to stejně moc nelíbí, hned mi jde do kleku, takže ho nechávám lozit, příjde to samo....

a dnes jud na masáž, tak se zase moc těším! a vypadá to, že bude nádherně

jo a ještě frčíme na 10-ti měsíční kontrolu!!! tak jsem zvědavá, jak nám vyrostl a kolik nabral
17. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Leni to se máš, náš budíček byl 4.15 a milostpán to teď dospává... narozdíl ode mě která už neusne. :confounded: Takže si půjdu udělat kafe abych ten den přežila.
17. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj Holky,

vsem se omlouvam, ale musim se trochu vynadavat. Pozvali jsme celou rodinu na oslavu narozenin Julinky, vsichni, ze prijdou a vcera tchyne zacala vysilat (Julii nevidela tak mesic), ze dostala pozvanku do VIP zony na derby koni(cely zivot nedela nic jineho, nez ze je nekde na konich, dokonce ji to i zivi) a ze Julie si nebude z narozenin nic pamatovat, tak proc by chodila atd. A manzel misto toho, aby ji nekam poslal, tak tady prudil me, nevedela jsem proc a rano to z nej konecne vylezlo.....
17. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Venuse, klídek, tchýně je blbá, sama se šidí... A až se jí cca za 3 - 5 let malá zeptá nad fotkou "a babí, ploč tu taky nejsi," zajímalo by mě co jí odpoví....
17. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojky přeji krásné ráno.... vstávaly jsme v 8 tak jsme vyspinkané,dnes jedeme za kamarádkou co byla semnou v porodnici a má stejně starého Martínka tak už se těším..... :slight_smile:

Včera mě ta zpráva taky dostala a už jsem neměla sílu sem psát a ani být na netu, tak jsem to vypla a nechtěla nad ničím přemýšlet,život je kurva a tohle by se nemělo stávat ale ani jedna z nás to nezměníme i když jsme posílali energii a myslely na všechny at to zvládnou....je to smutné... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Venus nechce tak jí nezvěte vůbec na žádné ta se bude divit bych jí příště řekla at si jede oslavovat svoje koně a ne svojí vnučku.... :angry: :angry: :angry:
17. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno,tak Láďa když ráno odcházel do práce,tak dával Kájulce pusinku a tim jí vzbudil :angry: ,nevim sice kolik bylo hodin,ale byla jsem totálně mimo a nehodlala ještě vstávat.Tak jsem jí chvíli nechala ať si tam po mě leze a spala tak na půl oka :wink: ,pak když začala kňourat jsem jí vrzla kozičku a ještě jsme vytuhly obě :slight_smile: .A čúzina chrní ještě teď :dizzy_face: Tak ne,už se chruje,ale i tak to bylo bezva :grinning:.Asi chce vidět Zora-vždycky na to u snídaně koukáme-na Nově :sweat_smile:

Jinak Káju za ruce nevodíme.Chodí podél nábytku nebo za chodítkem.Ale za ruku ne,to si klekne a nechce.

Venus to bych byla na tchýni taky pěkně na.raná :angry:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
a co se týká chození tak my už stojíme ale neobcházíme ani nábytek tak jsem ani nezkoušela chození za ručičky a nai nebudu....a myslím že by se mi malá taky zkroutila jak žížala jen jak bych jí chytla za ručky....takže ani nebudu :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
však přesně, my jsme mámy, my víme co ti naši raráškové můžou a smějí... ostatní, ač neradi, mají POUZE poradní hlas....
17. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
holky mě taky točí tchíně s tchánem.vždycky malě něco koupí a dodají k tomu to už máš předčasně k ročku a já tak proč jí to dáváte ted??no aby to už mohla nosit začalo to oblečním a minulí víkend jí koupily takovou formuli má to bezpečnostní pásy madlo a vodící tyč je to moc pěkný ale daly jí to ted a jí jsem se jich zeptala proč jste jí to nedaly na narozeninz potom jí nebudete jako dávat nic??a oni že jí to koupily knim na zahradu aby se tam nenudila že v kočárku moc nevydrží a nosit ji dlouho nevydrží no a tak nám to daly ale já jyem řekla že to potom zabalím a dám to ktomu aspon,jako mrzí mě to mohla mít víc dárečků,vím že tomu nerozumí ale přeci za 2 měsíce to bude zase jiné a to rozbalování těch dárečků a všechno no nevím,někdy mi příjde že chtějí ukázat že jí koupí všechno a my nic no nevím.... :angry:
17. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Moje maminka žaše Jožulkovi furt kupuje něco na sebe... on asi chodí nahej nebo co.... :grinning:
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
alli tak to já ještě ani pořádně nevím co malej k ročku dostane od nás.... a ostatní neřeším... a kdyby mu něco přinesli jako že to máš dopředu, tak to buďto dám zpátky, že roček ještě nemá, nebo to frknu do skříně a dám mu to až v ten rok... a kdyby měli cinty příště proč to ještě nemá, tak odpověď je nasnadě: Protože ještě nemá ten rok... :grinning:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
no pepiu oni si to koupily na zahradu ale máme to doma my at se to využije ale Julinka je ještě malinká když jedeme ven s kočíkem tak to za chvilku vytuhne a tohle je aby vtom trošku vydržela ale včera jsem jela naprti babičce a už jak seděla na tom pomalu usínala takže málem zpátečka domu a předělávání do kočárku ale babi už šla tak jsme to zvládli,mě to prostě mrzí pač mi příjde že se chtějí hclubit a honem honem,ale já jsem říkala že jí to tam taky dám ktomu ročku a pokud se budou ptát proč tak jim to hned vylíčím....
17. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.