• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jéje malýho zas po dlouhý době berou zoubky :frowning2:
17. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
tchýně mi ted koupila na malou krásnou teplákovku zna. NIKE a já jsem to trochu nepochopila jen to koupily a hned mi to hlásily že večer dojednou že malé něco koupily nevím jeslti to bylo záměrně ale nechala tam cedulku já jsem se večer podívala a bylo tam 1040 kč mě se jen protočily panenky jako je to hezký ale zbytečný....malá to má tak max na 3 měsíce takže když jede knim tak jí do toho obleču at nemají řeči a je to....
Já co chodím do bazárku prohrabávat krásné trička a nebo hledám ty nejlevnější a ona koupí tohle mě docela zarazilo,je to jejich první vnouče tak to i chápu ale co je moc to je moc...
17. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
pepi tak at to Pepína přestane co nedříve bolinka posíláme pofoukání a pohlazení...
já čekám kdy nám to zase začne je dlouho klid..a myslím že se nám nalívaly dásničky na stoličky ale nic zatím vše v poho.....
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky, diky moc, uz jsem z nastvanosti, presla na to, ze mne to mrzi. Jsou s nima neustale nejake trable. Ona je ani moc Julie nechce, proste je nezna nebo citi tu zvlastni energii, co z nich jde. Myslite si, ze dite pozna, instinktivne, jaky ten clovek je?
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Allieh: to je k nastvani, ale je to lepsi, nez kdyby si ji nevsimali...
Pepibubu: chudacek maly, at ho to brzo prejde.
17. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
venus já si myslím že možná něco pozná i chováním a i myšlením ale nemužu to posoudit nikdy se nám to nějak jako nestalo malá je fakt kamoška s každým pohodářka po nás a za to jsem i ráda....

Musím jíít už něco dělat, ale já mám dnes takovou lenoru....no ne jen dnes :grinning: :grinning: :sweat_smile: :pensive:
17. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
holky, VŮBEC NEVÁHEJTE
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
mělo to pokračovat...

VŮBEC NEVÁHEJTE.... jasně že poznají kdo jaký je.... děcka ještě nemají utlučenou intuici jako většina dospělých....
17. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Alieh: Julka se na kazdeho smeje, pochovat ji muze kazdy, jen s tchanama ma nejaky problem.....

Pepi: nekde jsem cetla, ze jim to vydrzi, tak do 4 let, pak uz jim to pry zaciname kazit....a skola ta to pry dorazi :cry:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj všem,

souhlasím s vámi, že se nemají dětičky vodit za ruce. Taky nám to bylo už řečeno a opravdu není kam spěchat děti sami poznají kdy je čas.
Tomášek stále leze a neleze příští týden jdem na rhb, tak mám ztoho strach co nám řekne. Je mu dělá jen problém to lezení jinak se staví....

Holky říkají vím děti mama mě kluci vubec mají tu svoji řeč a mama tam zatím není. Moc se už na to těším až to řeknou...

Pepi, nás už taky začínají zase trápit zoubky Tomikovi už leze 7 zubík :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky... tak tohle se mi za skoro deset měsíců ještě nestalo.... byl pokaděnej - to je normál že :grinning: ale on to měl až na ramenou....:grinning:
17. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
pepi :grinning: a jak to dokázal? Měla jsi to zdogumentovat... :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Ajiik, Pepča cíleně říká mama, a to myslím i ví komu to říká.... jinak tata, baba, papa, etě, am (to jako ham) ale to si myslím že spíš jen trénuje hlásky, než by věděl co říká...
17. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ajiik jo to nevím, taky mě napadlo to blejsknout ale pak mi to přišlo eklíček :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
tak naše kluci asi mluvit nebudou a to mluvím pořád a kecaj tu svoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím jak je to už učit :unamused:
17. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
tam myslím dost hraje roli to že si vystačí sami a mluví sami se sebou tak, jak si rozumějí... mrkni na www.dvojcata.cz třeba ti někdo poradí :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Jenom k tomu chozeni za rucicky, tak jsem v knize Nezna naruc rodice, vycetla, ze se jim smi pomoct, ze je nedrzime za rucicky,ale za hrudnicek, ale u Julky je to jedno, protoze stejne nesmi...
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj,hezký den :slight_smile:
Venuse, úplně chápu, jak tě to musí mrzet, ale nic nenaděláš a je asi zbytečné se tím trápit. Nechce, nechce, stejně by byla myšlenkama u koní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já myslím, že děti vycítí kdo to s nimi myslí dobře.

Nám malý chodí kolem nábytku a v postýlc. Často natáhne ručičku a když se mě chytne za prst, tak jde, je stabilní, nepadá, tak ho nechám pár krůčku ujít. Ale dělá to sám, ruce má na úrovni toho jak se drží, já ho vědomě nestavím a nevodím, tak doufám, že mutím neubližujeme. A už stojí bez držení sám tak půl minuty.

Včera jsem se byla dívat na botičky FARE, ty ceny jsou šíííílené ... mají to tak na 3 měsíce a stojí 560 Kč sandálky a plné boty o stovku víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, prcci také mama neříkají. Umí baba, tata, ale to ma ještě ne .. ale také jen trénují, vědomě to nepoužívají. A u nich to bude s mluvením horší, jak píše Pepi, vystačí si sami mezi sebou.
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Pepi občas tam chodím, ale málo.

Juli, je pravda, že když jsou večer kluci v pistýlkách, tak se tam na sebe tlemí a žvatlaj. Je to sranda je poslouchat. Já se jdu v pátek juknout na botičky pro Filípka, tak jsem zvědavá, ale ty ceny jsou šílený. Tomik zatim se jen staví a ještě necupká jako Filík.
Juli a koupili jste botičky?
17. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Hehe koukám že většina srpňátek tenhle týden dostane botky :grinning: my pro ně jdem po rehábce.... Je to na poliklinice Prosek, a víceméně přilehlý u polikliniky je krámek s dětstkýma certifikovanýma botičkama :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Nekoupili, já jsem se jen šla podívat, jestli je u nás vůbec mají a za kolik. Nelinka má ještě čas, ta stojí jen v postýlce. A malému je koupím až bude chodt sám, teď je to ještě zbytečné.
17. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Dr. na neurol. nám řekla pokud chodí kolem nábytku, tak už máme koupit aby si neničil nožičky, ale ven ještě ne jen prostě na doma. A nějaké sandálky s pevnou patou a měkkou špičkou. Už jsem si jedny vyhlídla tak snad mu padnou a bude držet když mu je budu zkoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Jee,tak to Kája už kolem nábytku chodí dávno a botky ještě nemá :sweat_smile:
Holky a ty boty zn.FARE,je spešl značka pro dětskou obuv? :confused:
17. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Man, je to jeden z velmi dobrých výrobců dětských bot. Má i certifikátZirafa o zdravotní nezávadnosti. Tady je odkaz, který dávala nedávno Gabuse http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/volny-cas/5836-detske-boticky-testovali-jsme-kvalitu
17. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
mandulko kde ty bydlíš v HK? Jestli neva, že se ptám.
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky díky,ještě že Vás tady mám :slight_smile: :dizzy_face:

Ajiik bydlim na moravskym předměstí u Hvězdy.A ty?
17. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
já zase Pod Zámečkem pod Novým Hradcem
17. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ajii,tak třeba už jsme se někdy potkaly s kočárkama,je to kousek!Tak se někdy sejdem a půjdem vozit spolu,ne?Jestli teda chceš :wink:
17. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Jee a máte Croozera,tak to Tě musim vidět a vyzpovídat :grinning: My ho chcem totiž taky koupit :sunglasses:
17. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.