• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
dobré ránko
NIKY-malej je fakt nádhernej,moc vám to sluší a jak už pěkně drží hlavičku vid..??!! :grinning: super!!!!
ADI-tak to jsem ráda že ti to vyšlo na 1,jen tak dál.... :dizzy_face:
MARU-jo a co máte za káru teda???to víš sem zvědavá????tak at jezdí.... :wink:
JULI-a nelince gatulujeme k zoubečku,raráši se asi domluvili s těma zoubkama,či co?! :fearful: :sweat_smile:
LENI-tak si užíjte oslavu.... :wink:

my jedeme na oběd ke tchánovi a odpo k našim na chvilku...je krásně tak jsme hned dala prát prádlo tak mě to venku pěkně uschne.....tak si holky užíjet víkendík a svátek já tu nejspíš budu až v neděli...tak papa kočky moje moc na vás myslím...JO!!!A NENAKECEJTE TOHO MOC....KDO TO MÁ PAK ČÍST?!!! :angry: :grinning:
8. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky

KAci: děkujeme :dizzy_face: hlavičku už drží nádherně...šikulka moje,taky jsme byli včera pochválený od DR :wink:
8. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko,

přeji všem krásný prodloužený víkend s rodinou!"!!!

tady je zatím krásně, tak se dnes těším ven... k našim je to docela štreka, tak se pěkně projdeme

Nikky, moc pěkné fotečky... Kubík se mění před očima... už je to kus chlapa :dizzy_face:

Adi, to je super, že je vše tak jak má být... jen tak dál!!! těšíme se na dalšího raráška...

Kači, díky, myslím, že si to snad užijeme... docela se těším, hlavně pokud bude hezky, tak posedíme venku

Juli, také gratulujeme k zoubku....
8. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Lenca: ahoj..jj mění a děkujem :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
hoja,
dneska je tam krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nikkyy: jseš kočka..moc vám to sluší :slight_smile:

kaci: hlásí pěkně,nebude co dočítat :grinning:

jsem si pověsila prádlo ven a ti sousedi pod náma hulí,jéééééééžiš to je smradu...bude mi pěkně smrdět prádlo..já jsem na ně tak nasraná!!! nesnáším huliče!!!!neustále jsou v okně a hulí!!!!

juli: já s malým bojuji,když ho z vany položím na pračku,jednak je velký a neustále mně kope do žeber a pak mám nachystaný olejíček,který mu vrazím do ruky a který furt žužlá a mám klid,ale jak ho obleču,musím ho posadit na pračce a musí si prohrabat košík se svou kosmetikou,jinak je zle..takový rituál :grinning: :grinning: :grinning: ale ve vaně v poho,nejprve leží,já ho umyju a pak sedí,a zatím neřve ,když ho z vany vytahuji.

kaci: vám gratulace,že se salmonela nepotvrdila :slight_smile:

maru: gratulace k autu :slight_smile: a jakému?????

tak jsem dojedla gulášek a jdu na nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak malej dneska zreprízoval stání, zase stál dlouho a strašně se smál, když jsem mu říkala že je pašák :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Gab: no nevím,ale dík :wink:
8. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Juli, Nelinky je mi líto, má celoživotně o trápení vystaráno, i když bude (a to pevně doufám) bez záchvatů, bude muset pravidelně na kontroly, brát prášky.... Ale je to statečná ženská, popere se s tím. :wink: Ale možná bych, být na tvým místě, zašla na neurologii s malým - přece jen dvojčata, tak bych chtěla mít jistotu, ať jakoukoliv. V tomhle směru se nevyplatí zavírat oči a říkat si "třeba ne..." Jistota je lepší. Držím palce, nevím zda víc tobě nebo Nelince... :pensive:
8. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2736710&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
holky, dneska jsem ostříhala Vojtu,jelikož nevím,jak se strojkem zacházet,tak jsem to vzala asi pořádně :slight_smile: ,ale zas dobrý,jede na školu v přírodě,nechytí vši a každá havěť půjde na hlavě vidět...kdyžtak to zachrání kšiltka...

venku bylo parádně, stavili jsme se do Tesca,nic moc tam nebylo,ale v Takku jsem pokoupila Vojtovi a Matymu,mají slevy :slight_smile:
tak jdu vysávat pokojík,je tu čurbes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Gab: koukala jsem na fotky..ostříhání super :dizzy_face: fešák :zipper_mouth:
jo a jak máš foto Matyho v židličce,tak jsem se lekla,že je to focené u nás :grinning: ta samá lednička...vláčk z jogurtů na lednici a podobná podlaha :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
fákt? tak to není u vás ,ale u nás :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
hele a kdo u vás papá kostíky???
8. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
manža :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Teda dneska měl Jakub den,furt chtěl jíst,nespal od 13 hodiny i v kočáru měl histeráky a největší histerák měl ve vaně a potom při oblékání,úplně se zajíkal.šílený,třeští mě hlava z něj..nevím co má dneska za den a neskutečně slintá,ale hrozně
8. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
že by zuby?už spinká?mně zas Maty furt kňučí,taky je to bolehlav,se těším,kdy to přestane....
8. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
no tak já jdu vysávat,ale už fakt,snad nevzbudím malého....
8. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
už zuby? no nevím,ale do pusy si cpe jen ručičky..jojo už hajá,totálně vytuhl...jsem z něj hotová,furt řval a řvala,ale totální záchvaty.že 3x jsem ho musela skoro křísit..se zakuckal v tom řevu a nemohl se nadechnout.rudé oči vyvalené a jukal na mě :frowning2:
8. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
nikkyy: tak zítra bude jako andílek hodný,neboj :slight_smile:

já se te´d nemůžu koukat na ULICI,mně to ,co se tam teď odehrává dělá zle...musím počkat :frowning2:
8. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
já ulici neviděla už pěkně dlouho..jen tak zběžně..ale co se tam děje vím :sweat_smile:

No snad bude zítra už OK...snad to ještě nejsou zuby...mě děsilo že nešel utiit,dudla nechtěl.ke mě nechtěl.furt kopal nohama a mlátil do mě :pensive:
8. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
vím,že u každého je to jinak ale kdy začínaj cca zuby?
8. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Brý večer :sunglasses:
Vojta je fešák,týýýý jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Veru můžou to být zuby nám to začalo nějak po 3m a v 5m byli první dva venku :wink: Ale spíš myslím jestli neměl zaražené prdíky nebo prostě neměl den :zipper_mouth:
ulice je mazec,udělali z toho akčňák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
prdíky ne.prdí krásně...byl hotovej,nespal,protivnej,mazec :frowning2: nejhorší,že fakt nešel uklidnil,úplně hořel jak plakal :pensive:
8. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj devcata tak jsem Vam nejak premyslela, ze jsem rada sesly jsme se zde fakt dobra parta a chtela jsem Vam to rict :dizzy_face: Kata usnula az ted dnes to mela posunute..od te doby co jsme se vratily z nemocnice, tak v noci hrozne blbe spi..uz jsou to 3 noci co se porad budi a vyzaduje mliko, coz nikdy tak nebylo...tak nevim, mozna potrebuje nabrat sil a novou energii jinak nevim, jak si to vysvetlit, ale v noci jsem porad vzhuru :pensive: takze ted uz jsem zrala snad primo na rakev nebo nevim... :zipper_mouth: bylo dnes opet krasne, sice to vypadalo na prehanku, ale pak se to prehnalo a byl hezky den...opekali jsme s manzou burtiky a Kata byla po dlouhe dobe venku delsi dobu.... :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Lis to může být i tím stresem,kterým si chudák musela prožít. Má špatné zážitky tak se tím budí,to přejde až se dá zase do kupy,musíš vydržet :wink: Taky to může být tím,že potřebuje nabrat sílu.

Jo a to auto zapomněla jsem napsat,Fabie v Combiku,oktáva nakonec nevyšla a má moji milovanou stříbrnou barvu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
JO a já si taky myslím,že jsme fajn parta a pěkně o nás přemýšlíš :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Lis: tak snad už jí bude jen a jen líp a spaní se zas upraví!

Maru stříbrnou žeru takyyyy a až budu makat chci pro sebe Yarise stříbrného
8. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tak to si musím najít jak to vypadá,fakt nevím :sweat_smile:
Jdu spát,dobrou nocku :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
juj Maru stribrna no musi byt krasna...snad mate holky pravdu s Katuli :unamused:
8. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
yarise je prditko takovy, ale hezky :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
jdu asi taky spat, dnes mam nejak divnou naladu..manza chce povinnosti ale ja fakt na to nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.