• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Peti TAK NA TO VEM JED, že se na to příště z vejšky vyvíšco.... :wink: člověk chce aby měly radost, a pak mu to takhle zkazej. No nic, až zas budu chtít bejt za hodnou tak jsme si s Honzou domluvili heslo "botička" aby mi to bylo hned jasný. :angry:

Ony samozřejmě nejsou tvrdý jak z betonu, špičku ohebnou mají, ale proště nejšou měkoušký, protože to je jak s měkkou matrací, že jo, prostě by mu to tu nožku kazilo...

Ha jdu si zgooglit tu Veletu :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem tu,dítě spí,ale teda nevím na jak dlouho jelikož tu začali cosi sekat a kácet tak kraválu požehnaně :angry: Ještě se může přidat výtah (dělají nám nový) a bude to aspoň stereo.
Děkuji za fotečky,je to koblížek můj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Leni taky teda tě jdu šťouchat,kde je ta fotečka Vašíka ostříhaného,chci si vzít příklad a´t vím jak bude vypadat malý až ho ostříhám,no už to fakt potřebuje :zipper_mouth:
boty už Domi taky má,kupuji je v CCC,tak nevím jaká to značka pro děti je,asi taky ne moc známá,ale boty dělají kvalitní,Domi má sandálky,ty mají špičku akorát bych řekla ani měkkou ani tvrdou a plné boty má tvrdou špičku.
Vůbec nevím co jsem ještě chtěla :confounded:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
PEPI, každej dobrej skutek budiž po zásluze potrestán. :grinning:
18. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky

Maruško fotečky naprosto luxusní..jen se na ně nerada dívám,pač hned je mi ouzko,že už nejsme u Vás :frowning2:
18. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
MARU, fotky jsou krásný, je vidět že je to super foťák, já žeru ty fotky s krásně ostrýma obličejemä a rozmazaným pozadím, to s digitálem neuděláš ani náhodou.
18. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ranko
Holky mám dotázek malý má už 4 den průjem a nevím z čeho, vymlouvám se na zuby, ale nevím no, třeba 4x za den kajdí teplotu nemá nic je živej a chutná mu, tak nevím zda nejít k Mudr. Možná fakt ty zubiska, neměla jste to některé?
Jinak botičky jsme koupili u Bati zdravotní zančka Žiravka jsou přímo atestované a nebo ve zdravotních potřebách, jinde bych asi první chodící botičky nekoupila. Mám tetu ze zdravotnictví a dělá s malými dětmi a říkala, že první botičky by měli splňovat 5.P :wink: atˇ jinde nekupuju než tam.
18. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Veru :frowning2: NO dočkáme se brzy zase :dizzy_face: Dálka nás nerozdělí :wink:

verusv děkuji,to taky žeru fakt,ségra má fakt pořádný dělo,zrcadlovku :dizzy_face: :dizzy_face: Bude mi fotit malého,juchůůůůůů :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky, já mám v pátek premiéru první noci bez Aničky, vezu jí k mámě na noc a pak si pro ní přijedu až v sobotu odpo, páč musím na domečku malovat. Už teď nevím jak to přežiju...
18. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Veruš, to teda... taky se na to příště vykašlu... Jako ale by mě zajímalo co si myslej, že ty výrobci nevědi jaký ty botky maj bejt či co?
:confounded:
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky, už se vám stalo, že sotva jste přinesly přebalený mimčo (po kakání,) tak jste opět zacítily závan? I jsem si myslela jestli mi třeba někde neuvázlo pod nehtem či co, a přežilo to mytí rukou, ale ruce mám opět umytý, vydrbaný, a závan opět... Takže na to asi jdem znova... :grinning:
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko tak u nás noc po dlouhé době katastrofa malá se budila pořád jí vypadával dudlík a nechtěla ho tak jsem jí ho nedávala ale pořád fnukala ta ksjem si jí vzala k sobě a i tam se budila tak nevím asi zuby no ale dobrý nějak jsem se probrala :dizzy_face:
HOlky já boty ještě neřešila tak si tady píšu ty značky co píšete a opptám se ale malá fakt jako ještě netapká jen stojí drží se všeho takže zatím je ještě čas ne??? no 23 jdee na ko tak se zeptám ještě dr....
Pepi to já kdybych jela ukázat boty tchánům tak by to bylo taly hrozné jen otázky jsou zdravotně nezávadné a má to nějakou značku nebo něco no konec..už jsme taky na to alergická.no to bylo to samé se vším s hračkamy nesmíme kupovat čínu nesmíme kupovat to co není atest no a autosedačku nám tchán prolezl ze všech stran,tchýně ani ne ale tchán je takovej,někdy z něj taky rostu :angry:
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Veru: tak to držím palečky,aby ti bez Aničky neruplo...taky budu trpět a bojovat až to jednou dojde :pensive:
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Verus tak at to zvládnete,jednou to stejně muselo přijít a Anička je šikulka a zvládneto a ty to taky zvládneš!!!!
Pepi no víš co si mi někdy zdá že malou přebalím pěkně do čistého posadím třeba do židličky a za chvilku si říkám to není možný ted jsem jí přebalila a jdu se mrknout a ona je znova posranděná... :wink:
18. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
No jako té páteční noci se nobéjím, to budu ovíněná, takže budu ráda, že budu moct v klidu spát, ale pak ještě budu bez ní celý den :confused:
Ale jinak jako budu v klidu, protože mámě naprosto důvěřuju a vím, že se o ní stará perfektně.
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
ale Pepča nic nereklamuje... No ale radši se jdem mrknout, a pak asi na nákup, vezmem to zadem přes rybníky, aby to měl i trochu jako procházku a my se vyhli tomu nejhoršímu pařáku :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
PEPI, takže ten závan byl od suchého prdu? :grinning:
18. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
verus no fakt to tak vypadá :grinning: tak to byl ale hutnej prd :grinning:
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
pepi :grinning:
18. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky Veru to zvládneš. Mě oba kluci odjeli už v sobotu a uvidím je až v pátek dopo :grinning: Nemůžu říct veget, ale spíš se svažím všechno zvládnout co jsem si naplánovala a ne a ne to stíhat. Odjíždím večer a mám práce tak na tři dny.
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
jo prd holky.... od prdu by nebylo špinavý bodynko :grinning: Fakt během 15 minut kajdil dvakrát....
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko, tak snad dnes bude krásný sluníčkový den...sednu někam do stínu a budu relaxovat u knížky, tedy pokud Kája bude chrupkat! :slight_smile: Jéje, vy tady řešíte botičky, tak to mě zatím nechává v klidu, protože Kája ještě nestojí, takže máme ještě chvíli čas, pak z vás budu tahat rozumy jak jste s botičkami spokojené!!! :slight_smile:
Maruško, krásné fotečky...moc vám to na nich z Domčou sluší...jak z reklamy! :sunglasses:
A Cipin, zdravím tě po delší době a k tomu co jsi psala, tak děti můžou mít při zoubkách opruzenou prdelku...a nejenom Jolanka si dá se vším načas, Kája není jiná, si holky můžou podat ruce!!! :wink:
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Verus, dej pokoj s nějakým ochechulou...sice psa nemám, ale kousat umím taky! :grinning:
18. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky holky..hlasim //

je to mazec..rychle za sebou..až jsme to nečekali..těším se, aj mám trošku obavy..ale myslím, že už to zvládneme...držte nán palce :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
jééé ... veliká gratulace :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
GRATULACE OBROVSKÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Kacm je možné že to je od zubů,malý to tak taky mívá,já myslím,že jak je bez teplot a nic mu není,stolice není nijak jiná a nezapáchá,tak je to oki :wink:
Verusv taky mě to brzy čeká,to bude mazec a asi to nepřežiju :sweat_smile:
18. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Teda Sroubku gratuluji!!!!!! :sunglasses:
18. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahooj,

sroubek, mooooc gratulujuuuu :slight_smile:
kamarádce se včera narodila holčička a má už druhou a jsou od sebe rok a 3měsíce. Já bych chtěla taky ještě mimi, ale vím že už nebudu mít :pensive:

maru, moc krásné fotečky. Jsi opravdu krásná mamina a máš kouzelnýho Dominka :slight_smile: :wink:
18. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
jůů Aji děkuji moc,to potěší fakt :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Aji nebudeš mít ze zdravotních důvodu? Promiň že se ptám :sweat_smile:
18. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.