• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jéééééé ŠROUBEČKU náš to je senzační!!!!!! :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :sunglasses: A // byly nalezeny kdy? Respektivě, na kdy ti vychází TP?
18. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
holky dneska dal tomášek dvakrát filípkovi pusinku to bylo tak kouzelný až mě to dojalo. Nestihla jsem to vyfotit :frowning2:

Holky nemíváte teď před porodní depku mě teď skoro všechno rozbulí i jak jsem jukla na fotečky od Maru. A nebo jestli to není že už nám bude rok a že to uteklo moc rychle :confounded:

Mandulko, to bysme mohly někdy jít na prochajdu. Často chodím k lesu za pod strání za školu a nebo k vám ke hvězdě, ale ze zadu jak mají děcka hřiště, ale tam je dost teď hluk tak se držím lesíka je tam klídek.
A ten vozík ještě nemáme jen jsem ho byli vyzkoušet a super ani jsem nepoznala, že vezu za kolem kluci. Už ho máme objednanej tak se moc těším až budem jezdit na zahradu na kole. a klukum se tam moc líbilo :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Takže zlatá medaile putuje k ŠROUBKŮM. To jsem zvědavá kdo urve stříbro?!? MARU.....???? :grinning:

No teď se vám přiznám, že jsem ještě před 3 dny měla bobky, abych tu zlatou neurvala já, páč MS na sebe nechávala čekat 42 dní :confused: :rolling_eyes: Ale co, mimi by tak už 100% přišlo na domeček, tak by se to zvládlo. :wink:
18. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Maru, v poho je to u obou. A kluci jsou ze zmraženejch a další těhu se už bojím bylo by třetí a ty dvě byli rizikový. Ale jestli se nám vyplní sen a budeme bydlet ve větším bytečku či baráčku, tak bysme si vzaly z kojeňáku, ale ještě asi tak 4roky máme čas než příjde na nás řada.
18. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo a pořídila jsem si menstruačn kalíšek. Dost jsem se ho teda zalekla, když přišel, ale je fakt v pohodě! :wink:
18. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
AJIIK, to je hezký, že byste si vzali miminko z kojeňáku :dizzy_face: A já jsem teda vůbec nevěděla, že kluci jsou sněhuláčci. Moc držím palce, aby vše šlo jak si přejete :wink:
18. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Ajiik, tak pokud by vám to s Mandulkou nevadilo, tak já bych se k vám někdy přidala pokud budu přes týden v HK, což bych přes léto mohla být...naši bydlí na Benešovce, takže to mám k lesíku blízko! :slight_smile: A vzít si mimčo z kojeňáku, tak to je hezké...jsme si s manžou říkali, že kdyby měl člověk ty prostory a hlavně finance, tak si klidně pořídím děti tři, čtyři...jen by to nemohly být všechno ženské, protože jak říkal manža, tak to by nestačil přistavovat koupelny! :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Verusv, díky no snad nám to výjde. Ty přípravky na adopci byli dost vyčerpávající.

Silrej, to by bylo prima. Asppoň někoho bych odsud poznala. Je to tak pokud budou prostory a finance.
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojte! :slight_smile:

Blahopřeji Šroubečkovi k //......
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
SIL, a Luďu určo potkáš, on furt chodí s takovým dvoukolákem a má v něm noviny Metro a různý letáky a nabízí to. Jenže blbý na tom je, že když řekneš že chceš, nebo jakkoliv na něj zareaguješ, tak on se chce kamarádit a začne ti podávat ruku (holky prý i chce políbit), kterou má takovou fujtajblovou jak se furt hrabe v kontejneru s papírem a navíc se děsně potí a smrdí na dálku. Jinak je ale neškodnej :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
No Verusv já určo nebudu stříbrná,ještě je stále čas na početí druhého dítka :wink:
Aji tak to jsem taky nevěděla,že kluci jsou z mrazáčku,ale máte tak krásný plán vzít si miminko z kojeňáku,jako fakt to je tak čistě krásně až můžu závidět :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verus a zkoušela jsi ten kalíšek už? :sweat_smile:
Sil u nás sejně být finance a hodně financí :grinning: no a ještě baráček tak já klidně rodím celý život :grinning: :grinning: :grinning: NO baví mě mateřství,i když si taky někdy postěžuji a děti miluji,všechny je vám tam opusinkuji na to se připravte :grinning:
18. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Verus, tak to se mám na co těšit a zřejmě nasadím výraz "s nikým se nekamarádím"! :grinning:
Ajiik, tak se někdy domluvíme až budu v HK! :slight_smile:
Marusko, já mám taky vždycky chuť děti umuchlovat... :slight_smile: Chci se zeptat, jak se díváte na to, když cizí dítko vezme tomu vašemu třeba pití, začne ho pít nebo dudlík a ožužlávat ho?
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Maru jaký kalíšek to je nějaká novinka?
Já zase závidím vám co v pohodě otěhotníte a mužete plánovat další :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
jo Aji to věřím,že závidíš,to je přirozená věc,já bych pukla závistí,kdybych nemohla a přiznám to :astonished:
NO menstruační kalíšek novinka není,zavede se do pochvy v době krvácení a je tam místo vložky,ale jako víc nevím nějak jsem to nestudovala po jaké době se mění atd. to nevím,snad nám to Verusv prozradí :slight_smile:

Sil jak které dítko,jako dovolím to jenom jednomu dítěti od KOzinky a to je vše,nikomu dalšímu to nedovolím a dokonce když se přiblíží nějaké dítko k našemu kočárku a já vidím,že se sápe po hračkách malého tak ho hned pošlu za maminkou a prostě nedovolím to,možná hnusné,ale chráním své dítě.
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jo a samozřejmě kUbíčkovi dovolím vše,klidně ať malému hračky oslintá :sunglasses: NO asi takhle,když vím,že to dítě je z dobré čisté rodiny a je o něj postaráno tak mě to neva,ale jak je to napohled ušmudlané dítě a kort když je tmavé barvy (asi od sluníčka :grinning: ) tak ho ženu na 100 metrů.
18. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
No, my jak chodíme na hudebku, tak je tam taková jedna holčička, která s oblibou každému prohrabává tašku, bere pití, hračky, dudlíky a vše ožužlává a všichni se tomu smějou, jak je šikovná...jen mě z toho není nějak do smíchu, hlavně když vím, jak tady řádila ta šestá nemoc, a to nejsem zase taková, že bych držela Káju ve sterilním prostředí, to né, ale tohle se mi nějak příčí...tak jsem si říkala, jestli nejsem nějaká divná oproti ostatním maminkám! :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
:slight_smile: Sroubku, take gratulujem

Maru, malymu to na fotkach moc slusi.

Sil: hracky mi nevadi, ale dudlik a piti jo, to uz mi prijde moc.
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Maru, aha to jsou teda vynálezy :confused: JJ já jsem ráda, že existuje umělé oplodnění a že se nám to na po 4 povedlo :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47721
Domiho oběd :dizzy_face: Místo smetany sýr a udělala jsem to více mazlavější,aby to lépe klouzalo do bříška,je to dobré
:wink: Těstoviny jsem,ale vařila zvlášť,měla jsem totiž ty dlouhé vřetena či co to je,tak jak byly hotové tak jsem je vytáhla a pokrájela na menší kousky pro malého a přihodila do kastrůlku s mrkví a masem,pak žloutek a nakonec ten sýr Apetito Kidiboo :slight_smile:

Sil cizímu dítěti bych to nedovolila,dětem známých a přátel asi ano.
Venuse Domi děkuje :sunglasses:
Aji to věřím,jako fakt ještěže je jiná možnost jak mít dítě,když to jinak nejde :wink:
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Sil, dudlík a pití bych také nedovolila. Hračky známým dětem, cizím také ne. A nejsi divná, spíš se divím té mamince, že to malé nezakáže. Mě malá v plavání také lozí a chce brát věci ostatních, ale okamžitě ji beru zpět a nenechám ji to dělat.
18. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
NO mě taky udivilo,že to té mamince nevadí,já právě učím malého že cizí věci nejsou pro něj a nesmí to dělat.
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak nějak, když to dítko znám, tak hračky jsou v pohodě, ale to pití a dudlík mi přijde taky moc! :confounded: Juliet, jak už jsem se několikrát přesvědčila, tak hodně maminek tyto věci neřeší...já se taky snažím Káju "usměrňovat" když chce brát věci ostatním a přijde mi to takové logické, ale víš jak...no, jen jsem se vás na to chtěla zeptat, jestli jsem fakt z jiné planety!!! :grinning:
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojky,

šroubku: tak velká gratulace :slight_smile: ..já čekala,že to bude někdo jiný....

jinak boty máme taky se žirafkou..Pegres,či tak nějak..objednávala jsem je přes net,věděla jsem už jakou velikost dle sandálků,tak jsem vzala o číslo větší...a v pohodě :slight_smile: takže máme 20.mají se brát o 1,5 cm větší.

tak já bych se asi zbláznila,kdyby mi nějaké cizí dítě oslintalo hračky nebo dudlík nebo flašku...fůůůůj...jako u známých mi hračky nevadí,ale dudlík a flaška ,to jo...taky bych nedala matymu napít z cizí flašky....
18. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpátky z procházky.....

My to máme tak, že když je u nás někdo na návštěvě a děcka jsou spolu v ohrádce, tak hračky jasně, ať si půjčí (většinou je pak ale vyperu :wink: ) a dudlík ne, to beru zpátky... A cizí "šikovnou holčičku" bych asi usměrnila, když to neudělá maminka.... :confounded:
18. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
veru: a už to máš odzkoušené? ten menstr. kalíšek?
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
nikkyy: tak už máte židličku... je v ní Kubík roztomilý :slight_smile: ..mám podobnou,ale docela mně štve,že jak v ní Maty déle sedí,tak má úplně zpocenou vzadu hlavičku a mokrý ten potah....

fajra: taky jsi mla´doška..25 let..tak vše nej..jsi je musela mít asi te´d někdy,dle foteček,že?Bibi je smíšek :slight_smile:

jinak na to CT hlavy jdeme příští čtvrtek,ve středu nás čeká anesteziolog,asi nějaké testy a ráno šup na to..docela se obávám...a v pátek je pak vízo,tak snad nás ve čtvrtek pustí potom domů..no nevím..budu na to myslet až po víkendu.....

dítě uslo,tak jdu hledat něco na zub a trošku to tady zkulturnit...

jinak u nás je vichr a zase tak velké teplo není..Jančařík kecal ráno ve snídani :grinning:
18. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
hmmmmmm.... naše velikost je 21... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
pepi: vy máte velké nohy všici...to já mám 36-37 jak co,ale jestli Maty zdědí nohu po tátovi,no tak potěš koště,ten má hnátu :grinning:
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
no ale třeba Míša ( moje dcera) tak ta má už 38 a někdy si musí koupit i 39...to bude :grinning:
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sroubkuuu gratulaceeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: mazeccccccc

Maru: dík,že Kubovi dovolíš oslintat hračky :grinning:

Gab: taky je spocenej,ale dávám pod něj ručník
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.