• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sroubku: to máš termín někdy v únoru co????jako já :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoooj no co to vidim jdu na skok a tady uz se hlasi // carky no supeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr gratulujeme sroubkovi.. :wink:

Jinak holky akce gynekologie na pokracovani, dnes jsem byla hned brzy rano manzel hlidal..dite rvalo jak tur no asik jak me videla jit pryc...odchazim se slovy porad si :sunglasses: a poradil...prisla jsem dite vykadene na nocnik (bobek mi pro jistotu v nem nechal pry abych videla tu kladu :astonished: :sweat_smile: ), ciste, prevlecene z pyzama a hrala si vesele s tatinkem...no jen nez jsem otevrela komodu s jejim oblecenim...netusila jsem ze ta slova "nevedel jsem co ji mam dat na sebe" myslel tak vazne...bodycka rozhrabana dohromady s pyzamky hmm hmm no ale jinak si poradil...pry ale jak je neuveritelne rychla, ze nez ji zapl bodycko (rozumejte zdlouhave s prikousnutym jazykem v puse zapinal jeden patent za druhym vseho vsudy tedy 3), tak Kata NEKDE! vzala rybilku a hned ji mela po celem obliceji :grinning: :grinning: joo jo tatinek nevi co mam denno denne na programu dne.... :wink: ale jinak dobry....

NO a na gynde nic noveho...moje deloha stale nula nula prd..takze MS jen tak asi nebude...nasadil mi antiko, pobavil me par pribehy ze sve gynekologicke praxe (on je fakt k nakousnuti ten muj dr. Tomik :slight_smile: ), rekl jak dobre vypadam a poslal konecne i na hormonalni profil..takze jsme pres cele mesto s manzelem leteli do nemocnice, kde delaji odbery tam asi 15 lidi, nicmene bylo uz toliko hodin, jako on mel byt na porade.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze nervil a nervil...ale vse se zvladlo a uz doufam budu mit na chvili klidek...no tak ted jen nevim, zda brat tu antikoncepci jestli si nemam uzivat, ze MS nemam :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
SIL, záleží jaké děti to jsou. Třeba když jsem u mé nej kámošky co má stejně starého Davida, tak to prostě máme na hormadě naše a jejich věci a je normoš, že Anička má v puse Dády dudlíka a Dáda pije z její flašky (teda teď mluvím o situaci, kdy víme, že jsou 100% zdraví, bez rýmy atd.) Ale jako teda na plavču bych dudlík ani flašku nikomu nepůjčila, a kdyby si to vzali, tak bych to šla pak opláchnout. Jako hračku ještě kousnu jakž takž. :confounded:

A jinak ohledně kalíšku... teď ho mám a je to v poho, vůbec o něm nevím. Hodně info o něm je tady http://www.kalisek.cz/ , dělá jich víc výrobců, já mám ten českej Ladycup.
18. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jsem dočetla minulou stránku a myslela že je to vše :fearful:

LIS, takže jste spolu s doktorem Tomíkem laškovali, jo? Zatímco pološílený taťka hlídal :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
holky děkuju :dizzy_face:

raduju se, ale současně si uvědomuju...že to bude mazec :dizzy_face: ..kamarádka co má takhle děti, prohlásila, že poznám, co to znamená, když se člověk začne potkávat :grinning:

ale že záhul to je hlavně v šestinedělí..to já mám teda objednáno a obsazeno lidma uuuuplně :slight_smile: manžel 3-4 týdny, tchýně a možnáááá moje mamka... :wink:

no a pak huraaa do života...od prvního půl roku budu ráda, že si spolu můžou hrát...a víte proč je to mimi tak brzo...z nostalgie že bude kubíčkovi už rok :slight_smile:

kubíček je nádhernej..den ode dne sladší..on se umí tak krásně smát, uuuplně se zakření a raduje....tak ho doufám miminkem potěšíme...

dali jsme tomu volno, ale je fakt, že tenhle měsíc jsme trošku vášnili...a výsledek je tady :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ale zase člověk ví, do čeho jde
:slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
A já už mám venku nafouknutý a připravený pidibazének. Počkám až opadne to největší vedro a půjdeme se cachtat, navíc M. slíbil, že dnes dorazí opravdu hned po pracovní době, tak budeme zase po dlouhé době pospolu jakožto rodinka /doufám, že se k nám nepřiprdelí nějaký důchodce, ale mohli by bÝt vzhledem k tomu vedru zalezlí a myslet na své zdraví/.
18. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
veru: myslíš tchyńku,jo?
18. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
u vás nefouká?
18. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Veru presne tak :grinning:
18. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
sroubku: to budou od sebe tak rok a půl,tak to bude v poho..já mám děti od sebe s velkým rozdílem a to je na houby..úplně..si nerozumí...
18. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
ale je fajn,že se štafeta předává dál..... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak já sežrala celé balení trubiček...peru a čekám na děcka..ti přijdou tak kolem 15...pak vyšlu Míšu na nákup a až si vypiju odpolední kávičku,tak půjdu s matym před barák do chodítka..u žse mi nikde kočárkovat nechce,mně táák bolí nohy...
18. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky ja jsem si pres kone nasla kamosku a ona ma temer stejne starou holcicku...je o mesic starsi, ale jen proto, ze byla driv narozena..jinak jsme mely mit termin den po sobe...tak porad neco podnikame...holky si tak vyhrajou..uz jsou na sebe zvykle...vcera jsme byly se s nima koupat v Merine v aquaparku..super skoro zadny lidi a holky plavcily....no Kata trochu klepala kosu, kamoska uz tam byla, takze byla otrkana...Kata zkoumala teren..a zvykala si na studenou vodu..prvne byla ve velkem jakoze bazene.. :slight_smile: a pak venku na trave na dece no super den :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
tím chci říct,že všem maminám,co mají zahrádku úplně záááááááávidííííííííííííííííííííííím.... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
jako na venkovním bazéně????
18. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
nee gabi zastresenym...venkovni to byla kosaaaaaaaaaaaa :astonished:
18. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
aha..no já jsem vůl :grinning: no mně zmátla ta tráva a deka....
18. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Maru musim rict fotky krasa krasa krasa...Dominek je sladous nejsladsi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ho fakt miluju, kez bych mela chlapecka a vypadal podobne jako Domik.... :slight_smile: ale je na Katu trochu podobnej... :grinning: dnes jsem s ni byla pro maso a ona se tak sladce smala na pani prodavacky a oni uplne zapomely prodavat....a porad jezis ta je krasna a jak ma ty zoubky....ja jsem pysna matka !!! kazdy chvali jeji kukadla...no holky ale ktera nejsme pysna ze?? :dizzy_face:

Veru: uzijte si odpolko s malou i tatkou a fakt jsi me pobavila, jak jsi psala o Bone, ze snedla tu mouchu..prej jeste ji naucim zehlit a mam leharo :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
gabi spis jsem to blbe napsala :wink:
18. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
sroubku, samozřejmě veliká gratulka... a jenom malinkej dotaz, až bude mimi 2 mít rok, tak bude další? :grinning:
18. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak jsem vas docetla jako Kata ma nohu c.18 :confused:
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
teda botku... :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
lis... no my máme koukám opravdu veeeelikou tlapku :grinning:
18. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
lis: dyť je drobeček :slight_smile: holky mají mít malinkatou nožičku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
jako ja vam povim koupila jsem ji sandalky v Deichmannu a cislo 20, protoze 19 mi prisly uplne stejny a navic nesly zapnout poradne pasecky....no rikaji, ze kdyz se zkousi, tak se ma vejit za nozku jeste jeden prst pri nezapnute bote...a ono to pasovalo, ale jako vepredu to mela porad plno mista...byla pekny, ale ja jsem nad tim porad premyslela, ze jsou veliky a navic sem nasla rozparany cely ten suchy zip a to je mela jen na zkouseni...tak jsem je dosla vratit, dali penize a koupim ji jine a asik fakt nekde jinde ty atestovane....me to vadi hlavne treba venku, kdyz jsme na zahrade, tak je na dece ale porad stoupa popoleza a stoupa..no a ponozky ty jsou strasne spinavy, ale zaroven proste nechodi a mit boty, tak ji prekazi pri lezeni, nevim jak to vyresit...nechci mit zniceny vsechny ponozky...holky ja ji na ven normos koupila detsky backurky...jen proste na takovyto ucel...jsou pevne a nekrouti se ji kotnicky jako v tech nechodicich botkach...ale porad nevim...boty jako takovy zatim nekupuji..ja fakt nevim co udelat... :fearful:

holky berete tu nektera antiko?
18. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Lis, já zkouším tenhle měsíc poprvé antikoncepční kroužek Nuvaring.... Tak uvidíme
18. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
já anťáky neberu :slight_smile: na co,že???? :grinning:
18. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já antiko taky neberu, nechci zbytečně nějakou chemii, i když taky mám teď nějaké zpoždění :sweat_smile: .
A s těma hračkama, taky bych asi nesnesla aby mi cizí dítě ocucávalo hračky...já jsem na takové věci cíťa :slight_smile:
Gab děkuji za přání :wink: , měla jsem narozky 9.6.
18. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak sjem vás doočetla a koukám a moc moc moc gratuluji Sroubeckovi....
JInak co se týče těch hraček tak ty jako mi nevadí ale ta falška a dudli ano to bych to taky šla umýt a holčičku bych usměrnila at jde o tašku dál.... :sweat_smile:
Já beru anitiko už jsem jí brala a začala jsem znovu zatím mimi neplánujeme do budoucna takže radši pro jistotku :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.