• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ve 23 letech jsem už měla Míšu a fúru starostí :grinning:
18. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
a už stahuji fotky, kde je Véna ostříhaný, tak je sem hodím

dnes jsem mu dělala poprvé koprovku a moc mu chutnala a mě také....
dělala jsem ji z jeho mlíčka...brambory a žloutek a byla fakt výborná, prý už mám dávat normální mléko plnotučné, dle Dr.. a mám už vařit tak nějak normálně.. prostě zkoušet
18. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
taky jdu poklidit nádobí a měla bych vyžehlit něco..dávám tomu tak 1/4 obsahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: v koši....
18. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Leni dáš receptík? A na foto se těším,uvažuji jak jsou ty vedra že ho prostě ostříhám už teď,chudínek se potí pod vláskami.
18. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
tak foto už je tam...

Maru, normálně na másle udělám z mouky zásmažku a přidám mléko, pak kopr, trošičku jsem přisolila a dala jsem i drcený kmín, abych to trochu dochutila a ještě jsem dala pár kapek citronu..
to je vše...je to jednoduché a dobré...

Vašek se mi probudila strašne plakal a nebyl k utišení, ani náruč nepomohla, do postele také nepomohlo, tak jsem ho převlékla do bodýčka s kr rukávem. Asi mu je horko... měl jen overálek.. ale je fakt, že tady je strašně :frowning2:
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
no, tak jsem nevysála a ani nevytřela...jdu alepson vysát, než mi začne seriál
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
jéé Vašík je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: A moc mu to sluší jak je ostříhaný,no tak to půjde Domi taky :dizzy_face:
Mě se teď taky nějak budí se šíleným řevem v noci,tak chodím utišovat a nevím proč tak křičí :rolling_eyes:
děkuji za receptík,taky brzy udělám :slight_smile:
Jdu si lehnout a dokoukám na ordu,páčko :wink:
18. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Leni, no joo, moc mu to sluší :sweat_smile: :slight_smile: !
18. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
holkyy zitra jedu k nasim tak nebudu ach joo uz aby meli net :frowning2: jinak me zacinaji opet bolesti bricha..presne na mesic a zase si to zitra protrpim ale bez MS ja to nechapu :cry: a to mam zrovna ridit a tak..asi me klepne nejsem schopna nic jen lezet...holkyy me ani gynex nepomohl ale asi ho musim brat jeste dele... :frowning2:

prihodim asi jeste nejake foto a kouknu na Venu s letnim sestrihem...holky do pondelka asi necham hlasovat a pak musim uz nejak objednavat rezervaci hotelu, takze prosim kdo jeste chce hlasovat at hlasuje a pak uz se to uzavre a ja zacnu jednat... :wink:

jeste jsem neco chtela.... :confused:
18. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
jeee Vena je sladkej fakt moc :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Lis fotky boží..malá je fakt kouzelnááááá :dizzy_face: ty kukadla...mazec :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
diky :dizzy_face: joo je to rarašice.... :grinning:
18. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
úžasná ale jako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
se červenám za ni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: joo se nam povedla...jako ostatni rarašci.. :wink:
18. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak Véna je fešák,má to super ostříhané, no a Káťa jako vždykrásná. :slight_smile:
Maty si teď našel zábavu,chodím s ním po bytě,a on před sebou kope do prázné PET flašky od minerálky - má z toho děsnou prču a jak do toho kopnu já,tak ještě větší...takže se honíme po bytě za flašou :grinning:

valím spát....stihla jsem něco vyžehlit,jsem dobrá :grinning:

dobrou
18. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
ty jooo ale jako Kubajs frci uz otocky a jak vypada dospele v sedacce...a to mu neni ani 5 mesiců...

gabi: dobrou noc a hezkou flaškovanou :grinning: jdu se sprchcit..a pak vasen asik....po 14 dnech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
no manželské povinnosti se plnit musí........... :grinning:
18. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
jj váli je dokonale jako...až čumim....už si i přitáhne k sobě hrazdu a ohlodává jí...neskutečný jako

no joo v židličce je frajer největší...ale dávám ho tam fakt jen na jídlo když ještě nesedí...takže 5 minut než to sní a jde ven...ale líbí se mu tam,má přehled kde co dělám..no ale dneska už přišel na to,že když se ohne přes židličku,tak může ohlodávat potah..božííí :sweat_smile: :angry: takže poutat a to je histerie největší
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
prej vášeň.....já nevím co to je...u nás je vrcholem pusa na dobrou noc a když přijde z práce :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
ja taky nevim co to je :grinning:
18. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj baby :slight_smile:
Moc gratuluju šroubkovi ke // :dizzy_face: .Tak těhulko hodně štěstíčka,zdravíčka a časem pevné nervy :wink:

Fotečky dětiček jsou božíííííííííí :sunglasses:

Hračky dovolím ožužlávat dětem kámošek.Kája moc nedudá,spíš jen v noci,tak s dudlíkem problém neni.A na baby mejdlech,kde se scházíme 1xměsíčně šest maminek a šest dcerušek se teda občas stane,že se holky občas obslouží samy a napijou se z cizí lahvičky :grinning: :sweat_smile: .Ale jsou to opravdu děti,kterých se neštítíme :wink:

Jo a naší dračici je dneska už 1Oměsíců :confused: a já na to ráno málem zapomněla,až když taťka volal,ať dám pusinku 1oti měsíční kočičce,tak mi to docvaklo :sweat_smile: Jsem to ale matka :sunglasses:
18. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak to já raději antikoncepci užívám :wink:
18. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
mandul jee vidis, zapomely jsme Kaje poprat tak vse nej nej k mesicninkam.... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
mandul mate skluza s foto :wink:
18. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Lis,to mám pořádnej.Sedm měsíců :grinning: Ale Kájule je furt stejně plešatá :grinning:
18. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
to nevadi ale urco roste do krasy... :wink:
18. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
A děkuji za přáníčko :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak já se pokusim sem co nejdřív nějaký aktuální fota naházet :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Děkuji, jsem ráda že se vám střih líbí, jojo, mě také, konečně vypadá normálně, už to měl přerostlé... jak hipík!!

tak pro antiko si chodím už 9 měsíců a zatím jsem se tam nedostala,a le přiznávám, zcela dobrovolně, že tomu sexu moc nedám... :frowning2:
18. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Sroubi a jak se zatím cítíš? pak musíš dát vědět, co a jak.. doufám, že sem bude za námi stále chodit, si to zase prožijeme s tebou!
docela mě zajímá, jestli budeš mít stejné těhu nebo jiné..
18. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.