• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Já právě potápění taky moc nemusím, ale když vidím jak to zvládají ty prckové, tak proč bych to nezvládla já, že!!! :grinning: A od té doby co chodíme plavat, tak Kája odmítá ležet ve vaničce, chce sedět a cákat, takže to pak vypadá vždycky v koupelně jak po potopě a ještě horší je, když jí vyndáme, protože to se vzteká, že chce zpátky do vany...je to taková naše žabička! :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Zdravím Doni, na to večerní usínání nám pomohlo, že chodí uspávat taťka a né maminka mlékárna! :sweat_smile: A pokud se do půlnoci vzbudí než jdeme spát, tak tam chodí taky taťka a utiší a ona zase hned usne, tak to zkuste, třeba to u vás taky zafunguje! :slight_smile:
A co jedete Doni dělat do Prahy, že by jsi se přijela podívat na nás pražačky? :grinning:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jéé DONI a nebudeš mít čas na mini srazík?
19. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Jedu tam za kámoškou a máme v plánu ZOO a lodičku - tam jsem nikdy nebyla. To by bylo super, kdyby jsme se někde potkaly :slight_smile:

Já mám s potápěním asi přesně opačný problém. Je to můj velký koníček a mrzí mě, že s malou nechodím do plavča :frowning2:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Je to čistě dámský víkendík tak určitě někde nějaké kafčo by bylo super :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
DONI a v které části Prahy budeš bydlet?
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Jak tak prohlížím alba tak jsem teda pěkná ostuda :pensive: Nejsem schopná přidat fotky..... Ale vaše prďolky jsou všechny krásné a rostou jak z vody!

Jo a malá má svou první jízdu na labutích :grinning:
19. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
No já jsem taková pražanda - co já vím :dizzy_face: Ale tuším je tam někde IKEM
19. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ta je v Krči? Já taky teda nevím. No hele a nevadilo by, kdybysme vás pozdravily v té zoo?
19. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jj, je to Praha 4... :unamused:
19. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojky,
rychle jsem dočetla co jste napovídali.
Sroubku moc gratuluju k těhu :wink: My plánujeme, že by jsme se začali snažit někdy ke konci příštího roku.
Maru, já tě asi taky nepotěším my spinkáme do těch 4,5 hod to se budí na papání a pak pokračuje do 8 někdy do půl 9, tak to má třeba jenom nějaký blbí období uvidíš, že se to zase zlepší :wink:
Jsem nějak zapomněla co jsem všechno chtěla napsat.
Včera bylo úplně luxusně, tak jsem Samíkovi napustila bazének. Hrozně se mu to líbilo.
19. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak mám uklizeno,huráááá :grinning:
NO Juli tak nevím jestli teda separační krize,ale za chvíli budu v krizi já :sweat_smile: Nevěřím,že se někdy vyspím v kuse celou noc :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
MARU, dneska jsi to vzala nějak hopem :grinning:
19. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
jéžiš do půl 9?????? Tak to je hawai :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
NO ta ZOO by byla super - už se těším :slight_smile: Předpokládám, že tam půjdeme asi v sobotu, ale to ještě upřesním.....
Veru Domi spal 2 hodiny takže jsem jela jako fretka,abych to stihla a jak se vzbudil tak jsem jen povysála a hotovka :slight_smile: On hačal a koukal jak jezdím s vysavačem a byl nad míru spokojený :wink:
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Včerejší koupando v bazénku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2913178&vReferer=

DONI, šak číslo na sebe máme :wink:

MARU, tak to jó! Aný někdy vysavač honí a někdy před ním zdrhá, obojí ale považuje za báječnou zábavu :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
jéé koupání boží a Anička jako nevím,ale to je celý taťka co?
JO Domi se taky řehtal jak ho přestalo bavit tak mi honil hadici a hrozně se tomu smál.
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
přestalo bavit sedět :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Verus, to je super pidi bazének :slight_smile: a těžká pohoda
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
holky, dotaz: jaký dosah mají chůvičky? Příští víkend jedeme na svatbu a když budou děti spát někde v pokoji v hotelu, mám šanci je slyšet?
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
MARU, no jo no, je to prostě Švarcová jak když vyšije. :slight_smile:
JULI, bezének je super, jsem ho koupila v hračkářství za 40 Kč a je super, že je takhle malinkej.
Včera si furt potápěla obličej a bublala do vody a my jsme jí museli tleskat, hérečka jedna. No a jinak teda už u ní začíná plaváčkovské šílenství, jakmile vidí bazén, tak se do něj sápe. My máme na zahradě ještě větší s filtrací a ona normálně vyšvihla hysterák, že jsem jí do něj nechtěla pustit :confused:
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
JULi, záleží typ od typu a taky kolik je mezi základnou a vysílajdou zdí, pater atd. Nejlépe vyzkoušet na místě, manža ať ti zazpívá a ty lítej po hotelu :wink:
19. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
tak mamka vyjela s matym ven..počasí se umoudřilo :slight_smile:
a zase jsme měli úraz..se z toho picnu :frowning2:

ale tu se dneska se mnou nikdo nebaví,tak zase jdu......
19. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
GABI jak nebaví? Vždyť jsi teď písla před 5 minutama :grinning:
Jakej úraz, zase žuchnul a biouchnul se do hlavičky? :frowning2:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
verus, my ji právě nemáme a právě nevím, jestli to vůbec má cenu kupovat, jestli ten dosah bude stačit :unamused:
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
u nás ráno krásně, teď hřmí a je pěkné černo :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý žuchl v postýlce a odřel si o šprušli čelo :confounded:
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
ááá už je to tady, bouřka jak blázen a vzbudilo mi to děti .. tak páček jdu se jim věnovat
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Aha, no tak to bych určo nekupovala, ale někde půjčila, např. jsem našla toto http://www.mimisvet-brno.wz.cz/index_soubory/page0005.htm
19. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak jsem dnes měla v plánu jít do práce, ale malá mě pořád spí!!! Usnula v devět a chrápe jak dřevo! Asi se jí spí dobře při tom dešti....

VERU ještě že jsi ta čísla připomněla....mě se pokazil mobil a přišla jsem o čísla tak mě to tvoje ještě písni do IP :slight_smile:

Vybírám jaký budu péct příští týden dort neteři k 10. narozeninám. No chtělo by to něco efektního, ale málo pracného, protože upéct to s malou bude sranda :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.