• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsme zpět z města, všechno zařízeno a dokonce jsem v jedné masně potkala telecí, to si Jolanka šmákne:slight_smile: Pěkně nám to vyšlo, vrátily jsme se a začla buřina, manža mi tu nechal zaplej PC, tak tu dnes budu strašit, i když odcvičíme a frčime do ostravy, měli jsme jet už ráno přes přerov, je tam nejaká výstava o bydlení, ale po té vcerejsí rehabce jsem to posunula, at to neflákáme zas moc, škoda... :pensive:

Holky, co ten srazík v tom záři nešlo by to teda o týden posunout?
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
No sotva jsem to napsala tak se malá probudila! Už je i po obědě, mlaskla skleničku 250g jak nic a teď sedí na hrnci. Jsem myslela, že půjdu do práce tak jsem nevařila, ale malé naštěstí jede i kupované i domácí jídlo.

čísílko už mám v mobilu, veruš :wink: Určitě se ozvu!
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
A ten déšt mě pekne stve, jeste jsem valila vecer na zahrádku zalívat, když byl vcera takovej parák, kdybych to veděla, tak se na to vyprdnu. Taky mi zmoklo prádlo a chtela jsem jeste zabehnout pro redkvicky s sebou, schválně jsem je nevzala vcera, at jsou cerstvý, ale takhle nevím, to bych se utopila v blátě...
19. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Srazík v září! To mě uniklo??????
19. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
AHojky holkz tak tady taky buřina a prší už od rána takže nic se nekoná sedíme doma malá spí a nevím co jako sní odpoledne to zase bude protivka.... :unamused:

Maruško tak my máme tohle to samé,malá jde spát okolo 8 v 00.30 se probudí na čajík cucne si a spinká se dál a spávalo se až do 7-8 do rána ale ted od 4 hodin se probudí já ji dá mdudlík a spinká za 5 minut znovu histerie tak zase dudlík otočí se a spí a tak je to třeba hodinu pak usne a spinká se až do 7.30, už to dělá tak od pondělí nevím čím to muže být ale myslím si že stoličky pač si pořád jedním prstíkem šahá do pusinky a nepustí mě tam...nemá teplotku a panadol nebo něco takového jí dávat nechci...no nevím jinak fakt nevím čím se tak muže budit ale ona začne tak plakat jako by se uhodila nebo prostě měla strach je to hrozné.... :unamused: :unamused: :frowning2:

Jinak Vašík je fešak a Katulka taky je to krásná dračice...
19. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj DOni nad tebou jsem kterýsi den přemýšlela co budeš dělat malé za dortík na narozeninkz ty máš takový dobrý nápady..
Chci něco jednoduššího a málo pracného ale nenaadá mě co já jsem přemýšlela nemám formy jako medvídka a takový ale klidně si je muže pujčit ale není problém něci i vykrojit...pošli nějaký pěkný tip :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ali já mám taky pocit,že on se něčeho bojí,kouká hrozně vyděšeně a v náručí mi spinká,jen co ho položím a odejdu tak se probudí a opět pláče,kouká vyděšeně do stropu a pláče,tak já nevím :frowning2:

Holky kde všude ještě prší??? Máme dneska ve městě akci chci jít se tam mrknout,ale jak bude chcát tak asi banán,tak dejte mi naději,že to jen přeháňka :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ali tak malé to ještě vymyslené nemám, ale nějaké pohádkové postavičky to určitě nebudou.....přijde mě to právě dost pracné...... to musím ještě vymyslet.

Neteři udělám asi něco takového jako jsem dala do albíčka....tyhle tyčinky má moc ráda a nemusím řešit velké zdobení :wink: Na horu ještě zapíchnu desítku a bude vymalováno :grinning:
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
http://www.doodle.com/p4gxrcfagupd3yqf

Doni tady se hlasuje kam že to vlastně pojedeme,úplně dole je odkaz,kde jsou odkazy kam by se mohlo jet :wink: Mrkni :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tady neprší
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Praha je konec světa,něco blíž by nebylo :sweat_smile: :sweat_smile:

Veru krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kuba je číslo a přetáčí se jako ďas :wink:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Doni,Cip,Ali prší ještě?
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
konec světa????? :angry: :grinning: :grinning:
no to se přetáčí bravurně,mám ho na videu
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
MAru no malá se začne převalovat ze strany na stranu a prostě začne plakat ale fakt jako moc....

Takdy pršííí pořád chvili jo a chvli ne je to na pytel...

Doni já mám jeden tip chci udělat žížalku Julii :grinning: klasicky z rolády tam dám nějaké lízatka jako tykadla a nožičky kokinka hady je to jednoduchě a je to za cvilku..tak nevím no... :grinning:
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Maru díky, už jsemi hlasovala :slight_smile: Jen ještě nevím, jestli nebudeme zrovna na dovči.....chceme jet v září k móřu :dizzy_face: Ale počítám, že by to bylo hned začátkem září.
19. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Maru, u nás neprší, ale leje jako z konve a ani náhodou nevypadá, že by mělo přestat... :frowning2: :unamused: :unamused: :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Doni dortík je krásnej a ono se nezdá ale není to tak pracné dobrý nápad stěmi tyčinkami...
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
cip jj to máš tedy pravdu leje jako z konve na chvili přestane a za chvilku zase...to nechápu včera nádherně 30 stupnu a dnes tohle no kdo by stoho nebyl nemocnej jako...
19. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ali jůlie je dobrý nápad :slight_smile: Možná udělám Kristýnce prostě jedničku a ozdobím ji jako rozkvetlou louku......bude se to i dobře krájet :grinning: Ale fakt ještě nevím.
Neteři asi vyhrály ty tyčinky :wink:

Maru před chvilkou pršet přestalo, ale sluníčko nevykuklo tak nejspíš ještě začne :frowning2:

Malé se po probuzení spustila parádní rýma. Teče jí z nosu proudem - asi proto tak dlouho spala....
19. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak to jste mě nepotěšili to jsem teda zvědavá jak budu celý den bavit mého raráška,mě odvezou :pensive:
S tím převalováním Aji tak to máme stejně,taky se pořád převaluje a pofňukuje až začne šíleně plakat. Dneska jeho první jídlo,když nepočítám ranní mlíko bylo až teď a to oběd,svačinu úplně odmítl nedostala jsem do něj nic. Asi taky zuby,ta stolička jak se nám klubala tak se ještě nevyklubala je tam nějaká zaseklá tak nevím jestli ho to netrápí,do pusy se mu nepodívám nepustí mě,ale tyn oční estrády mě dávají zabrat :confounded:
19. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Maruško, u nás prší

Verus, poslal bych ti pusu :astonished: díky za odkaz. Mě se nepodařilo nic najít.
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás zase po dlouhý době :wink:

Vypadá to, že jesme tu poslední bez zubů :slight_smile: Jinak je Helča šikula, vží 8,6kg a měří 74cm :slight_smile:

Dneska jsme měli jít na plavčo, ale musela jsem to zrušit, malá má rýmu, od půl roku už po čtvrtý a dr. říkala, že určitě z plavání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baví jí to, já jsem taky ve vodě ve svým živlu a od září jsme zase přihlášený, ale nevím...

O dortu už jsem taky přemýšlela, chtěla bych udělat něco, co bude Helenka moct i jíst, ne se jen koukat. Sladký jí ještě nedávám, tak asi udělám jogurtový s ovocem a piškoty. Mám silikonovýho méďu :slight_smile: Další tipy jedině přivítám :wink:

Maru, myslím, že podle toho, jak to popisuješ, by Domík mohl mít noční děs (tak nějk se tomu říká), prostě noční můry. Něco se mu zdá a bojí se... Jestli ti pije čajík, zkusila bych mu dát večer meduňku.
19. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
U nás taky leje, byly jsme venku celý dopoledne, Helenka pěkně spala v kočárku a já měla kapucu, jen naše psina byla mokrá jak myš...
19. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
No čajík pije jak alík to problém nemám,tak já zkusím to meduňku snad to zabere :frowning2: Fakt vypadá hrozně vystrašeně a kouká do jednoho místa do stropu tam kde má sluníčko :zipper_mouth:
Super tak jak prší ve vsetíně tak to tu bude chcát až do večera,to je pokaždé když se něco ve městě děje,jak je krásně tak tu chcípl pes.
19. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Maru a nebojí se toho sluníčka? Co ho zkusit zakrýt?

My zase míváme pravidelnou scénu při usínání, nechce zůstat sama v postýlce, stojí tam a řve až jí přeskakuje hlas... Nakonec se vysílí tak, že usne, párkrát jsem jí musela uspat i v náručí a teď asi zkouší, jestli jí zase nebudu chovat...
19. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
NO když to sluníčko je lustr,tak to nevím jak ho mám jako zakrýt,to tam bude navždy tma :sweat_smile: Kolem sluníčka mám fosforové hvězdičky tak možná ty mu vadí,já fakt nevím musím to vypozorovat až to na něj v noci zase přijde.když,ale ve tmě v noci to vidět nemůže :confounded:
19. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zdravim.
Maru,tak Kája to má občas,že tak vyděšeně pláče,taky mi přijde jakoby se jí něco hnusnýho zdálo a bojí se.
Jinak hlásim,že v Hradci taky lije.
A to mám jít dneska na mejdlo z práce,který je v přírodě u rybníka :angry:

Jo a o uspávání mi ani nemluvte.Musim sedět u postýlky dokud neusne.Jinak řve jak kráva(omlouvám se za ten výraz,ale je to tak!!!)a když jsme si řekli nene holčičko musíš se naučit usínat sama a odešli jsme,tak řvala tak až se velá poblila :rolling_eyes:
No a nejlépe se Kájušce usíná v maminkou v posteli :angry:
19. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Maru já si myslim,že se na to sluníčko upne,až když je vzhůru,ne :sweat_smile: ?Kája pak taky kouká na jedno místo a bulí.A dokonce mi někdy přijde jakože neni pořádně vzbuzená a tak strašně brečí,protože ten sen pokračuje.Jestli mi rozumíte jak to myslim :wink:
19. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
NO jenže on teď brečí takhle každou noc :frowning2:
Usíná přes den i večer pohoda,dokonce se to zlepšilo a nemusím tam být,usne si sám,ale kurňa ty noční estrády mě fakt nebaví,nevím asi se upne až když je vzhůru,ale pořád se snaží usnout.Usne třeba na 5 minut a spustí znovu a tak dokola.On ospalý je a chtěl by spát,ale nemůže.

Se mnou v posteli fakt nehrozí začne řádit,děsná prča a konec se spaním.
Tady taky pořád chčije,mě to neba takové dementní počasí,to radši fakt zimu to jsem chodila ven pořád sníh mě nerozhodí,ale déšť je úplně na prd.
19. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tady už přestalo,ale pršelo dlouho.Tak to třeba taky přejde a ještě vyrazíte ven :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.