• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky,

tak hlásím, že i my už prožíváme svou první nemoc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tobísek má od včerejška přes 39°C teploty (bez odečtu), nejvíce měl 39.5°C, nejhorší je, že mu nejdou vůbec dolů!!! Střídám Paralen čípky s Ibalginem sirupem a pořád se to drží kolem těch 39...ale naštěstí nic navíc nemá - ani kašel, rýmu, průjem, jen ty horečky....Je úplně hotový, pořád jen leží, nechce nic jíst, je jak mátoha... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak doufám, že se z toho nevuklube nic vážnějšího a nepřidají se další příznaky.... :fearful: :fearful: :fearful:
9. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Marti,tak to je mi líto,jsem myslela,že už tu bude klid a padá jedno dítě za druhým,sleduj malého jestli se neosype může to být šestá nemoc,když nemá žadné další problémy.Držím palečky ať to je brzy pryč :wink:
9. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
GABI - já ulici nesleduju, ale jen pro zvědavost - co tam tam tak hroznýho??? :confused: Vojtíšek je šikulka, moc mu to sluší :dizzy_face:

MARU - gatulace k autečku, no to je super, že jste už pojízdní, to se bude ale výletovat, co??? Tak ať dobře jezdí a jste spokojení :dizzy_face: :slight_smile:

JULI - koupání a přebalování u nás probíhá podobně - malého prostě nepoložím, jsou to boje, abych mu spláchla hlavičku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Nelince držím palečky, aby vyšetření na kardiu bylo v pořádku :slight_smile: ...jo a krásné fotečky :dizzy_face:

AŃULCE i NELINCE - gratulace k zubábákům :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Maru děkuji... :pensive:
9. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
lis: jj prdítko,ale máme jedno větší auto a pro mě pak bude stačit něco malého...nepotřebujem mít 2 kombíky :wink:

Mery: tak snad bude malej brzo OK :wink:
9. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak jsem zrovna objevila Domčouškovi 7 zoubek,dvojka dole je na světe a tentokrát bez bolení :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůůů gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky,
dneska se nám to vyčasili, je zase krásně :slight_smile: dopo jsme lítali po obchodech,nezvyk..lidí jak mraky ,ale mám vše a klid..zítra jdem k mamce na oběd,tak se nemusím párat s jídlem :slight_smile:

mery: snad už je Tobiskovi lépe :slight_smile: možná to fakt bude 6 nemoc...
maru. gratulace k zoubku...my jsme furt dvouzubí :slight_smile:

já bych brala taky malé auto,aspoň všude zaparkuji :grinning: jsem malá, a ve velkém bych vypadala jako blbec,musím mít auto,kde se dá zvednout sedák,jinak nevidím :grinning: :grinning: :grinning:

mery: k ULICI..nevím přesně,protože to přepínám,ale jde tam o únos,psychické vydírání,a hlavní viník si chodí mezí lidma a nikdo nemá ani tušení,že je to on...ještě ho hraje takový herec,který fakt vypadá a mluví strašně....respektive jde o Farskou a Kukačku a její dceru Lídu......a víc nevím,třeba se něco ve včerejším díle změnilo...ale už vím,že to dobře dopadne :slight_smile:

tak si jdu uvařit kafčo a pak asi na hřiště.co doma::..uklízet se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
GAb: v oplu co máme,tak naštěstí se ná zvýšit sedačka...taky vypadám jak debil v tom větším autě :grinning:
Ale pak až budu jezdit do centra do práce,tak fakt mi stačí něco malého....jen pro mě a nákup,popřípadě Kuba :grinning: a Yaris je moje láska! :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
yaris je pěkné autíčko..já byla zvyklá na Citroen C4..fakt super..ale teď jsem bez auta :frowning2: a asi budu,dokud budu sama...
nikkyy: taky jsi malá???jo a ještě jsem se chtěla zeptat,vy se s maruskou uvidíte prvně naživo???
9. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Gab: mám 166 cm,takže taky žádný čahoun!
C4 je taky krásný,taky jeden horkej favorit,ale než budu v práci,tak třeba bude něco hezčího co si zamiluju! :slight_smile:

Ty jsi bez chlapa???To mi nějak uteklo :sweat_smile: :pensive:

Jj uvidíme se prvně,ale mám pocit,že jí znám od narození...taková moje spřízněná dušička :dizzy_face: a mocinky se na ně těším :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
nikkyy: tak já mám 158 cm :grinning: :grinning: :grinning: ..jj.jsem bez....sama samotinká,ale je mi fajn :slight_smile:
tak to vám závidím,,no to budete kecat,to bude drbárna :grinning: no mně právě přišlo,že se znáte už hodně dlouho :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahaa..tak to je mi líto...já myslela,že když máš 3 miminko,že máš taťuldu :frowning2:

no mě to taky přijde že se známe :grinning: no drbárna...jsem zvědavá,kolik toho naspíme :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
taťulda byl,ale neshodli jsme se v těhu v mnoha věcech,tak jsem ho poslala.....a Matyho si nechala :slight_smile:

no pak musíte pisat baby ukecané :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu něco dělat

zatím :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
aha..no já popravdě moc něčetla potom potratu,tak jsem nevnímala..tak promiň že jsem se ptala..nic příjemného :pensive: ale Matýsek to vynahrazuje

tak jo..páá my jdem taky ven
9. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
nikkyy: v pohodě,on o tom nevěděl nikdo tady do nedávna..já o tom nepsala :slight_smile: pa
9. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahaaaa.taky proč to ventilovat že? :wink: tak papík školko :sweat_smile: :grinning:
9. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
jůů tady se rozebíráme,no jsme si souzené :dizzy_face: :dizzy_face:
Spát se nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojenky babulky,
tak teď vás tady čtu a já myslela, že jste kámošky co se znaj od školy a vy se teprve uvidíte poprvé! :slight_smile: :sweat_smile: vubec bych neřekla, že se znáte odtud.
Jinak jste pěkný malý píva já mám 178cm :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aji: piva?ne my jsme normální..ty jsi přerostlá :grinning: :grinning:

néé kecáme..Maru je ségra :wink:
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
jj však jsme si podobné :wink:
9. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
jen já má o 10 kilo víc než MAru :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
A já o 10 cm míň než Veru :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
jako ve výšce :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: my jsme dvojka :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
No a co teprve naši kluci :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
no to jo..to jsou jedničky :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
A tatínci sto padesát osmičky :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
my už ne...my už 156 :sweat_smile:
9. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
No jo,zradili jste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.