• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
dobrou Gabus

no jedině,že by kluci byli spolu..to jo :grinning:
19. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ránko!!!

tak opět máme hrací pauzu, pak půjdeme pokračovat chrupkat...
tady stále prší a ještě nepřestalo od včerejšího rána... :frowning2: , takže nepůjdeme ani ven...

dnes tady asi nikdo moc nebude, co? je víkend a manžílci doma...
20. čer 2009 v 06:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Leni my už jsme v obýváku, Honza ještě spí :slight_smile:

Holky, jak budete slavit zítřejší den otců? :slight_smile: Já Honzovi slíbila upéct buchty :slight_smile:
20. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ráno, u nás také lije jak z konve.

Pepi, já ani nevím, že zítra je. A manžel na sladké není, tak nevím
20. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno,
Tak koblížek znovu spinká dneska k němu vstával tatínek tak jsem si dala hoďku k dobru,ale jak jsem slyšela,že se mu chce spát a tatínek ho nemohl uspat tak jsem vstala. Asi zabrala meduňka jelikož Domi spinkal v noci hezky,vzbudil se jen 0:33 a to jsem dala právě čajík s meduňkou a spinkal do 5h ráno,pak opět čajík a spinkal ještě do 06:12 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pak vstal taťka a mamka pořád chrupkala takže jsem vyspinkaná do růžova,ani mi to počasí nevadí leje jako z konve taky od včerejšího dopoledne nepřestalo.
pepi ani nevím že nějaký den otců je,Martin to taky neví tak se to ani nedozví :sweat_smile: však nějaký den matek taky neslavíme :wink:
20. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Pěknou sobotěnku! Tak u nás noc hrůza - o půl jedné už jsem to nevydržela a dala kristýnku k nám do postele a bylo to lepší. Jen jsem jedna modřina jak mě zuřivě okopávala :angry: Teď sedí na hrnci a hned povalí spát a já asi s ní.....dnes vaří taťka tak si ten luxus můžu dovolit :dizzy_face:
Malé teče z nosu z očí - no chudera to zase vychytala, ale aspoň, že nemusím odsávat. Podle mě je pořád nachcípaná jak se válí po té zemi a máme všude plouvoučku a dlažbu- už aby chodila.

No už má asi bobek tak jdu utřít zadek :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak to byla teda rychlovka. Malá exla dvoustovku čaje a už spí :slight_smile:

To je tak super jak už nemusím umývat posranou prdelku..... už víc jak měsíc mám od této činosti pokoj :slight_smile: No kecám, jednou jak jsme byli celý den na výletě se samozřejmě do plíny posrajdila.....

Den otců????? to jsem ani netušila, že něco takového je. Ale u nás se snad nic neslaví - myslím tím, MDM,MDŽ, valentýn atd..... ale včera jsem od manži dostala kytičku jen tak :dizzy_face:
20. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
U nás se to taky nedrželo, ale chtěla bych tyto tři svátky - MDM, MDD, MDO zavést, myslím že by se z toho dala udělat hezká tradice aby pak dětičky měly nač vzpomínat až budou velký :slight_smile: Tak uvidíme jak uspěju :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Doni já už nevydržela a v sekci "recepty" založila téma o dortu k prvním narozkám, tak čekám kdy a kdo mi odpoví. :slight_smile:

Mládě chrupe, jdu to využít a umýt si kebuli, jedem na oběd k mámě tak ať nemá řeči :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Nevím proč se mě tam neukázal rovnou ten obrázek, ale je to na druhé straně ta mochomůrka :slight_smile:

Nebudu jistě dělat žádný speciální recept, malou kousek piškotového těsta a nádivky z másla nezabije. Jde mě spíš o to jak bude vypadat :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Jo a takovej mikro přehled:
MDD - 1.6.
MDM - 2. neděle v květnu
MDO - 3. neděle v červnu :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak místo abych spala tak jsem se zakousla na netu :angry: No aspoň jsem dala malé vařit oběd a jak bude hotový hned valím do ložnice, snad bude malá spát dlouho jako včera ať si aspoň chvilku dáchnu.

Kde dnes všechny jste?
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
poklízím a chystám nám věci na návštěvu :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky,
já vařím,umyla jsem si hlavu,iž hodinu uspávám,ale ten lump mi už nechce dopo vůbec spát.... :frowning2: ale ještě nemám vyčištěné zuby,musím na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já slavím jen MDD :slight_smile: ..ale tak normálně sladkost ,něco malého....příští týden je vízo,tak třeba zas něco vymyslet...
20. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
tak už papám...děcka si vzal BM,tak mám doma klid...Maty mi tu jen zůstal :slight_smile: ale ten konečně spí....
dneska jsem čerpala z MMB tip na oběd,takže jsem udělala todleto i pro matyho,jen jsem to nepekla v troubě,ale dusila:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46321

uvidím,zda mu bude chutnat...
20. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak už mám dojezeno,jsem jedla u PC..byla to mňamkááááááááá :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky

taky budem slavit jen den dětí...jo,ale na den matek mámě dám vždy kytičku aspoň...jinak nic neslavíme :sweat_smile:

Tak ten můj rarach byl táák protivnej,hysterie jak blázen...řval jak tur a nakonec teda usnul,jsem zvědavá na jak dlouho...

Manža mi řekl,že se chce dneska vyspat,fakt super,já se nepotřebuju vyspat...takže chrápe :angry:
Já dojela z nákupu,kluk ječel v pelechu a tatínek si chrupal..takže kluka na ruce,dělat mu rychle jídlo,do toho dát akutně věci do mrazáku atd...mazec,pak hysteráček a tatínek stále nic....za to má slavit den otců jo? NIKDY :angry:
20. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1&vImageID=2916239#navigator
bomba fotka a ta zatím ještě lepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
20. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
niikkyy: tatínek si nic nezaslouží...vidím,že máš super sobotu :grinning:
20. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
jdu uklidit ten bordel v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jj super..tak už je malej vzhuru dal si 30 minut,orima,ani uvarit jsem nestihla..noo nic,bude MM jíst až budu mít čas :angry:
20. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky, tak jsem s klukama v lázních a tatínek je snad už doma. Pěkně mě vytočil, ale díky tomu, že vím, že tu mám sledovačku tak si nemůžu ani pořádně ulevit :angry:
Od jídelny to máme dobrých 10min a co čert nechtěl i tady už prší, ale tatínek chytře vyhýzel s kočáru pláštěnky a deštník raději nechal v autě s kterým odjel. No ležím v posteli a snažím se zahřát. Kája je u sousedů, měl pučený deštník a Honza v postýlce. Je to kulíšek.Může se uplně zbláznit z vody.
Dnes tomu spaní taky moc nedal tak doufám, že ještě usne.
20. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
nazdárek, tak se ještě hlásím!!

za chvíli vyrážíme směr Prostějov, jedeme ke známým na návštěvu...
a den otců slavit také nebudeme...jen DM, MDŽ, MDD... to je vše, takže téměř všechno :grinning:

Gabi, receptík vypadá skvěle, také hu zkusím...

Vašík začal dělat paci paci, jak se má a jak je velikej... konečně.. i když mě to je jedno jestli to dělá nebo ne, jen to prostě začal tak nějak sám ukazovat....

tak se zatím mějte krásně, nakouknu večer!!!!
20. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky,
to je zase den,vůbec mě to nebaví jak tak chčije to je masakr,Domiho jsem teď odpoledne uspávala 2 hodiny,jak usnul tak jsem si sedla ke stroji,že něco pošiju a prd jelikož ho to budí a on u toho nespí,musela jsem ho znovu jít uspat,ale ještě se chytl naštěstí,tak tu sedím u compu a jsem naštvaná jelikož chci šít a nemůžu :angry: Si budu muset koupit nějaký tlumič na stroj asi nebo co :confounded:

Počasí mě vyloženě prudí,jsem jak časovaná bomba,raději se mi vyhýbat fakt,že jo :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabus fotečky jsou parádní,ty brýle nemají chybu prostě :sunglasses: A receptík taky vyzkouším :wink:

Ty jo Veru chlapi jsou fakt strašní,on ho tam nechal plakat v té postýlce? :fearful: Martin teď taky spí s Domínkem,ráno přece k němu vstal nekřesťansky brzy a to v šest hodin takže je silně nevyspalý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
MAru on jak usne,tak ho neslyší :frowning2:

jdu žehlit,ven jsem nešla,pač nestíhám...musela jsem vařit až tatínek vstal,nakrmit kluka a už byla tak unavený,že šel do postýlky a já musela pověsit prádlo,vyprat další,přesadit kytky a teď jdu žehlit.musím využít toho,že je doma a popřípadě se o něj postará :pensive:
20. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
NO jo to mám taky doma,usne a neslyší :angry:

Já jsem taky ven nešla páč chčije a chčije :angry: :angry: :angry: :angry:
žehlit taky musím a chci šít a teď už vůbec nemůžu jak je malý vzhůru a tatínek pořád spinká :frowning2:
Dala jsem malému poprvé kiwi,jsem čekala,že to nebude chtít a snědl celou polovinu,druhou jsem raději nedala,počkám zda se neosype,ale nestačila jsem nabírat lžičkou jak mu chutnalo a teď pořád na mě huláká ham,ham mňam :sweat_smile:
20. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
maru: na těch fotkách je Dany od Moniska....ale má to hezky udělané
a to kiwi jsi dala samotné? já bych to dala s banánem..tak jsem si to dělávala i já.....

Matyho jsem už uložila...spal jen přes poledne 2 ho´dky,tak už byl protivka.a já ,když tu nejsou děti půjdu žehlit asi.....
20. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
leni: to je Vašík šikulka, Maty umí jenom paci,ale dělá to se zavřenýma ručkama,a taky podle nálady,jinak nic,jo ještě berany,ale to dává perdy,tak to radši už neděláme :grinning:
20. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
tak už spí...tak jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.