• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj Gabi samotné,bylo sladké a dobré :dizzy_face: Poznala jsem Danečka a taky jsem si všimla,že to je album MOniska :wink:
No já večer budu šít,když to nešlo přes odpolední spánek. žehlení zítra to mi neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oho a přestalo tu pršet,zázraky se dějí :sunglasses:
20. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Mě spal Honza po plavču jen hodinu a je protiva jako blázen, ale ne a ne usnout. :frowning2: Jsem zvědavá kdy jako půjdeme spát.
Maru neboj já jsem ve východním sk a tady chčije jak blázen, jen tak to konec brát nebude. I když by mohlo.
20. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
ufff, tak konečně padla, jsem docela ko.. celý den se stále něco dělo..
od tcháňat jsme dorazili docela pozdě, tak jsme hned malého umyla a dala mu mlíko, v domění, že když je unaven, tak kaši nee a on nechtěl mlíčko!!!
tak jsem udělala kaši a tu snědl pro změnu zase celou!! no jsem z toho jelen! :slight_smile:

každopádně hned po zalehnutí usnul!!! jdu si hodit nohy nahoru, jsem fakt ko a asik půjdu brzy do hajan!
zítra bude vstávat Venca, musím mu to ještě sdělit, pak ho zase týden neuvidíme!!! :unamused:

zatím papapapapapa
20. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Dobré ránko!

jak to, že tady ještě nikdo není?

my dnes spali celou noc až do 7.45.. ještě teď jsem v šoku! :fearful:
ale to bude asi tím, že včera celé odpoledne nespal a pak šel spát až v 20hod...

a svítí nám tady sluníčko!!!! tak snad bude krásně, i když asi žádné velké teplo tam zatím není

a co dnes máte holky v plánu?
21. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
ahoj už sme doma,až bude čas hodím fotečky,bylo krásně.... :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Pěknou neděličku! Tady už taky začíná vykukovat sluníčko. Ráno jsem hopsla pro probuzení do bazénu a byla teda dobrá kosa na první letní den! :grinning: U nás noc jako každá jiná :frowning2: Malá teď chrupká a já mám dnes dopoledne zase volno, protože ještě má službu v kuchyni manža a já nemusím vařit :dizzy_face: Ale šla jsem si aspoň natrhat třešně a po obědě upeču nějakou buchtu. Taky jsem si včera konečně koupila kytky do truhlíku u dveří tak je musím zasadit.

áááááááááá malá už mě povídá do chůvičky :grinning:
21. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Krásné odpoledne u nás sluníčkové :grinning:
MÉ OKRADENÍ V OBCHODˇÁKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
V pátek jsem měla den byla jsem u nás nakupovat v Hyperce .... byla jsem si před tím vybrat v bankomatu peníze 2. tisíce a strčila jsem si je do tačky u kočárku, když jsem byla i regálů a vybírala si zboží a pak šla k pokladně a chtěla jsem zaplatit, tak peníze z kapsy byli pryč, byla jsem jak opařená obečela jsem to, fakt si holky dávejte na své věci v krámě pozor, zloděje jako vůbec nesralo, že jsem v krámě s miminkem a okrade maminu na mateřské, fakt je to sviňárna,ale zase si říkám jsou horší věci na světe... :astonished:

Kači vítej z dovolené!!!!!!! :grinning:
21. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kacm, no to je teda hnus, Ti lidi fakt jsou svině!!! :angry: :angry: :angry: Dneska je třeba si dávat pozor...To teda musel mít pěkně vyhlídnuté, že to tam máš. Já, když jdu na nákupy, mám peníze u sebe a nehla bych se na krok. Chudinko, 2tisíce, to už jde hodně v rozpočtu poznat :pensive:
21. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Kaci, vítej zpět z dovči!!!

povídej a přeháněj jaké to tam bylo, už se těšíme na fotky
a popiš jaká byla cesta, co malá atd... ať víme co nás čeká na cestách :wink:

jinak koukám, že tady zdechl pes!
21. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
KAci vítej

mám nové fotečky a taky video jak se smějeme http://www.youtube.com/watch?v=87newcmaIbs
21. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
hezkýýýýýýý to je ale fuška je rozesmát a při tom natáčet, co?
21. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
on se řechtá furt :grinning:
21. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj Holky, tak jsme dnes meli oslavu 1. narozenin, Julie byla úžasná. Dovolila jsem si vlozit par fotecek.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2922774#navigator
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Venus: jéé zapoměla jsem popřát.....tak všechno nejlepší :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
jůů pěkné fotečky,moc jí to sluší
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahooj zeny tak jsem vas poctive docetla krome dneska, to jeste napravim.... :wink: jo ale koukam, tam toho moc neni...no tim lepe.... :wink: musim shlednout vsechny nove fotecky a odkazy na ty dortiky, co jste tu davaly...ale my si dort objedname, delat ho nebudu na to nejsem fakt sikovna...

JInak ad srazik....no cipin tu psala, ze nic nevi..ale pak asi docetla...ten datum 19-20 odhlasovala vetsina, me osobne je to jedno, je to jeste daleko, ale myslim, ze prave vzdy bude nekdo komu se to nebude hodit tehdy a tehdy..takze to proste by neslo asi nikdy nejak naplanovat... :frowning2: musim na to mrknout, kdo jak hlasoval a co vede..a jeste me napadlo budeme organizovat nejaky program nebo nechame volnou zabavu kdo jak chce?? vyjadrete se prosim.... :fearful:

Jinak Maru jak ze Domika nikomu nedas, my uz mame domluvene dohazovani, tak to uz necouvnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Dnes jsme byli v ZOO Kata vse sledovala a pistela, bylo to dobry..vyhnalo nas az zhorsujici se pocasi, ale jinak jako dobry..tesim se az bude vetsi a bude z toho neco uz taky mit.... :wink: a vikend byl u rodicu taky fajn, jen Kata provedla vec no to proste nemohu ani nikde publikovat...ikdyz je to teda k popukani, ale jako no neda se to popsat proste :grinning:
21. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
kaci vitej ju a popisuj jsem taky zvedava...

venuse: Julinka mela krasnou oslavu, taky vse nej... :dizzy_face:

nikkyy: Kubajs sladkej presladkej..jak uz reaguje nadhera!!

Jo jinak k tomu placi deti v noci, obcas se Kata taky vzbudi s hroznym neutisitelnym revem..dnes se to stalo i odpo prave v ZOO normalne rvala ze spani a tak jsem ji musela vzbudit uplne nasilim, bylo to uplne hrozny...plac, ktery vleza az do morku kosti... :unamused: a taky si myslim, jak tu nekdo psal, ze je to tim, kolik maji dojmu a rostou, tak maji zive sny a vse musi vstrebat v tech snech, takze to bude tim....
:rolling_eyes:
kacm: to je teda svinarna na entou :confounded: :angry: no to bych taky orvala protoze cloveka stve uplne ta bezmoc vid??
21. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
koukam ze Telc a Zubri je 6:6 ale psala Janisa, ze Telc chce taky, takze asi vede....holky musim to uz nejak osefovat...bude konec hlasovani, musime dat do kupy pokoje a presne kdo tedy pojede, abych mohla dale jednat...co jsem zjistovala, zalohu pry nechteji..kazdy si zaplati pri prijezdu, coz by bylo ideal..jeste ale pozjistim...musim to obvolat...

a taky nikde nikdo...chjooo :pensive:
21. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Lis: děkuju :dizzy_face: reaguje pěkně....šikulka moje
dneska jsem mu převlékla povlečení a dala mantinel od Marušky.....uvázala na pevno,aby ho zas nežužlal a co udělal?rval ho tak dlouho až ho rozvázal a oslintal :angry: :angry:
21. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
a manzela budu mit jen ja a Maru? hmm divne tedy.. :confused:

jo holky ad potapeni...ja vzdy plavala prsa tak jako rekreacne s hlavou pekne nad vodou lazo plazo, jenze pak prisla kruta realita v podobe studia na 3.LF Univerzity Karlovy ... telocvik byl povinny a jeste se menil sport co semestr, tudiz se proslo docela hodne veci, florball, volejball, posilovna a plavani...jenze plavani to bylo tak ze prvni hodinu do bazenu a stihnout uplavat bazeny v urcenem case, v tom sledovali vas styl plavani a pak zacal teror zadne plavani ala dovolena..pekne vyfukovat do vody, prsa profi, kraul, motylek, znak..myslela jsem ze chcipnu nebo se utopim, ale pak bylo to lepsi a lepsi..a reknu vam byla to skola, ale fakt jako dobry a dnes uz nedokazu plavat jako na dovci...musim mit bryle a pekne plavat v pruhu pro plavce a jedine s hlavou pod vodou..je to o zvyku akorat ted nemam moznost plavani :unamused:
21. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojenky,

fotečky máte ďoušky moc krásné, jsem se rozplývala nad tím, jak jsou ti naši rarášci šikovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak my máme za sebou 11ti měsíční prohlídku a vážíme 11950g a měříme 80 cm. Další kontrola opět za měsíc :slight_smile: Jen doufám, že mi Tobík neonemocní, páč se mu na večer spustil trochu soplík a zdálo se mi , že i chraptí, tak doufám, že se z toho nic víc nerozjede, jelikož za týden odlítáme na dovču... :unamused:

LIS - to nás jako necháš napjaté???? Tak když už jsi nakousla, že Káťulka něco vyvedla, tak sem s tím ....šup :sweat_smile: :sweat_smile:

KACM - to je fakt hustý, 2000 už je velká částka, to si teda někdo přilepšil, ať ho ztoho pokroutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!! Já se taky snažím si dávat na peněženku pozor a dávám si ji až hlluboko do tašky, nikdy do žádné venkovní kapsičky... :unamused:
21. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
nikkyy: ma hrozne krasny oci :dizzy_face: je celej ty myslim...
21. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
mery: ty jooo skoro 12 kg :astonished:
21. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lis: no hele já má chvílema pocit,že je celej já,pak z boku je zas celej MM no mazec jako :grinning:
21. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hezký večer všem, poctivě sem vás dočetla, ale už nevím na co reagovat... :sweat_smile: Jo, chtěla jsem popřát Julince k ročku!!! :grinning: A taky jsem přidala nějaké fotečky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2922920&vReferer=
21. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sil a vy jedete tedy na sraz? Koukala jsem ze jsi nakonec hlasovala... :wink:
21. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ty joo Kaja je fakt trida, jak ma ty brylicky a nesundava je... :astonished: :slight_smile: sikulka....a jak krasne spinka.... :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já a hlasovala??? Že o tom nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nejedeme, protože nevím jak na tom budeme se stěhováním! :unamused: Kája brýličky nesundává, tedy jen občas když se nudí a zjistí, že i s brýličky se dá hrát... :grinning:
21. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
jsem se spletla? :confused: hmm kouknu lip :rolling_eyes:
21. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
joo to byla svela jsem tele omlouvam se :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.