• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
me to nejak jde pomalu dneska..asi jdu spat...jsem mrtva... :fearful:
21. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
V poho...má mateřská demence je mnohem větší nebo jak psala Verus, tak mozek se ještě z dovolené nevrátil!!! :grinning: Taky mi ten koník pokulhává, takže se loučím, dobrou.
21. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobrou... :zipper_mouth: jo tak muj mozek odcestoval hoodne daleko nebo zustal na posledni dovolene v Egypte :sweat_smile: paa
21. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ránko!!!

tak dnes opět budíče v 5.30... ufff :confounded:

dnes je tady zatím zataženo, tak jsem docela ospalá...

dnes spíme u našich, zítra jede s námi mamča na plavčo a bude natáčet Vášu..tak jsem moc ráda, jedeme naposledy, pak až v září a to už budeme chodit plavat asi tady do Vyškova

jdu se mrknout na malýho Kubíka!!! ještě tady usínám..
22. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak se taky hlásím po dlouhé době a přidávám se k Lencak80 s budickem 5:30, uz druhy den za sebou... Se mu nejak posunulo kakani o hodku dopredu a on narozeni kdyz spinka tak se nevykadi :frowning2: No uzivam si to :frowning2:
Maru noce jsme meli taky takove, ted posledni dobou se to malicko zlepsilo (tuk, tuk, tuk) uz neuspavam 1,5hodiny ve 3 rano.
Gratulace k rocku - oslava byla krasna :slight_smile:
Na srazik asi nepojedu, museli jsme ted zrusit dovolenou v cervenci, nebot malej jak leze tak by to pro nej u babicky nebylo, tak se tam chystame v zari pokud uz bude chodit.

Jinak mame od ctvrtka teplotky, takze odpolko se pujdeme mrknout na pani doktorku at se mu podiva do krcku, me ho neukaze.. Pokud nic neshleda tak to vidim na zuby i kdyz teda nevim kde mam co hledat, prijde mi ze ma natekle uplne vsechno, ale nevim zda to v te pusine nevidim jen proto ze to videt chci. :pensive:
22. čer 2009 v 06:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj děfčata :slight_smile: tak my se dneska chystáme na desetiměsíční prohlídku, přesně v den kdy mu těch 10 měsíců je... vlastně slaví první kulatiny :grinning:
22. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ranko,
tak nejdříve Veru krásné video,úplně ho vidím před sebou,měla jsem Domiho v klíně a řehtal se zároveň s Kubíkem :dizzy_face:
Sil Kája je kouzelná,mě hrozně berou její brýličky,je mi ji líto,ale vím,že jsou na světe mnohem horší nemoci. Venuse tak Julinka je jak princezna s mašličkou ve vláskách,fotečky jsou super a došlo mi,že nevím co tomu mojem raráškovi na oslavu obleču,takže musím nutně do obchodu :sweat_smile:
Pepi gratulujeme k 10 měsícům,přijď se pochlub s mírami svého dlouhána :wink:
Lis já vlastně zapomněla tak jedině Káťě dám Domínka,ale musíte se odstěhovat pěkně do Karviné ať ho mám blízko :sweat_smile: :grinning: :grinning:
No a ty ukřičené noci,tak normálně od té doby co mu na noc dávám čají s meduňkou tak už nekřičí a když jo tak jenom jednou za noc a hned jak mu dám cucnout čaje usne znovu,či-li tuto noc jsem u něj byla opravdu jen jednou a vstávalo se AŽ 06:30,ty jo to jsou věci :confused:
No a opět prší už mě to ani nepřekvapuje jen mě čeká další náročný den doma :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj, dekujeme za gratulace :slight_smile: Musim jit sprtat, jinak ve ct zkousku nedam. Krasny den.
22. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Maru ty jo tak cajik s medunkou? Jakej od Hippu? bych ho takyzkusila ale po nejakym se mi osypal... no mozna to byla vyrazka k zubum (i kdyz o tom nikdy nikdo neslysel :slight_smile:)
Prosim o radu, vim ze se to tady uz milionkrat probiralo, ale nemohu to najit... homeo na zoubky jake a jak davkovat?
22. čer 2009 v 08:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Venuse a vsechny studentky - smekam pred vama jak to zvladate, ja jsem rada ze zmaknu domacnost, prcka a kdyz zbyde sila tak vecer hodinku - dve prace :frowning2:
22. čer 2009 v 08:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Malej právě usnul, je to slaďoch... Nechám ho pokud se sám nevzbudí dřív, do 9.15 protože musíme k tý doktorce....

Včera byl pěkně protivnej, ale myslím že za to můžem s Honzou i my, ne že bychom se poštěkali, ale byli jsme kvůli jedněm ouřadům bez nálady a on to logicky cítil...
22. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Pepi tak tuhle nervoznost znam taky, jakmile se zacneme o necem dohadovat (nemusi to byt hadka, proste jen resime) nebo jsem ja ve stresu, malej me dokonale kopiruje :frowning2:
22. čer 2009 v 08:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele no přesně tak to bylo.... A když jsme to s Honzou vyřešili, i když jsem se vnitřně klepala ale vzteky, tak najednou fuuuuu - a malej se usmál...
22. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Chamomilla vulgaris 15 CH a ty druhé Pulsatilla (nevím jak dál) 15 CH a já dávám 5 kuliček do 50 ml na noc.
Koupila jsem čaj klidné sny od Lerosu Baby obsahuje meduňku,dobromysl a lipový květ atd. a opravdu se v noci spaní zlepšilo,asi ho fakt trápili noční můry :confused: Ne že by se nebudil vůbec,ale nekřičí ze spaní a když jo tak jenom jednou za noc a hned usne,předtím jsem musela 2 hodiny uspávat.
22. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Holky, našla jsem na svých oblíbených stránkách recepty.cz i novou kategorii vaříme pro děti :grinning: Tak už jdu kouknout co otestuju :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím všechny po víkendu, v noci jsem se vzbudila a myslela, že bude teprve neděle a pak jsem si uvědomila, že ne :frowning2: :wink: Váhám, jestli jít dneska na plavčo, včera jsme malé ještě odsávali z nosu, ale už jsme kvůli rýmě rušili 2 hodiny a tu dnešní už by ani nešlo nahradit... Jsem hrozně nerozhodná... :unamused:

Maru, jsem ráda, že meduňka zabrala :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Sveli, a frká malá ještě?jestli jo, tak bych to plavčo asi obětovala i bez náhrady... ale pokud už je v pohodě, tak bych asi šla
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Maru diky, vyslu posly do lekarny :slight_smile:

ja se bohuzel nikam nedostanu, uz od ct odpoledne sedim doma zavren a asi me brzo hrabne :frowning2: uz aby ty horecky presly... :frowning2: nemuzeme ani na zahradu
22. čer 2009 v 08:30  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Krásné ranko maminy tak jakpak jste se měli o víkendu :grinning:
Já se stále vzpamatovávám z toho zloděje co mi ukradl 2 tisíce.....fakt mě to štve, chtěla jsem tento měsíc mělému koupit už dárek k narozeninkám tříkolku a bohužel nemůžu.....ty zloděje jako fakt nesere, že okrade maminu na mateřské....... :angry: :angry: :angry: ruce bych mu usekla za to fakt!
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
kacm - děs běs no... co ti na to mám říct.... holt musíš být pořád jako ostříž...
22. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
zloději jsou bezostyšní... já si teda peníze ukládám vždycky ještě u bankomatu, i když za mnou stojej lidi, ono je o těch pár vteřin neubude když počkaj :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
JJ já vím Pepi, ale já pospíchala malý do toho ještě začal ječet, takže se seběhli věci a já si je dala do přední kapsičky u tašky na kočárku a prostě mě asi někdo viděl, jinak si to nedovedu představit.......v tom spěchu ti ani nedojde, že by ti to mohl někdo ukrást........schoda blbých náhod........ach jo.Tedˇ už budu hodně ostražitá! :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Kaci, taky bych z toho byla smutná :frowning2:

Helča řádí jako vždycky celý ty 2 týdny, co rýmu má, většinou to v ní chrčí jen když leží... Nebo když se rozeřve, lítá jí to z nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel radí, ať radši nechodíme, jenže jim mamka doma měřila teplotu pokaždý když chtěli ven a třeba jim ani nic nebylo :grinning: A já jsem zvyklá všude poctivě chodit, když už je to zaplacený :wink:
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko, tak my dnes spaly do půl sedmé, ale dvakrát proběhlo kojo! :slight_smile: A dnes ráno udělala Kája radost mě i manžovi, protože proti nám začala lézt, sice nesměle, ale začala, takže se brzy určitě rozleze...já vím, že vaše dětičky už jsou dále, ale pro nás je tento její pokrok sláva...a taky si včera poprvé sedla, sice s opřením o mě, ale sedla, takže vás pomalu v pokrocích doháníme!!! :grinning:
Kacm, lidi okradou kohokoliv a je jim to úplně jedno, však se stačí podívat kolem sebe jak jsou všichni bezohlední a jak se k sobě lidi navzájem chovají, pak není divu, že okradou i maminu s mimčem!!! :angry:
Tak nás dnes čeká poslední hodina hudebky, takže já dosnídám a půjdu se zkulturnit, aby se mě tam ostatní maminy nelekly!!! :grinning:
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Kacm kdyby se tohle stalo mě tak mě to mrzí ještě hodně dlouho a sakra bych to ve výplatě poznala,ale nemá cenu si něco vyčítat,stalo se a věř,že na každého jednou dojde,takže ten kdo ti to ukradl si může být jistý,že se mu to stokrát vrátí třeba ne hned,ale vrátí :wink: je to,ale humus on totiž neokradl tebe,ale Danečka :cry: :frowning2:
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojky,

opozdene gratuluju Julince k ročku, moc ji to sluší.

kacm - je to pekna svine. :angry:

poslední dobou se Barunka budí ve 3, musim ji strcit k nam do postele a připojit na vyzivu (prso), jinak neusne. Pak se vzbudí po čtvrté a už nezabere.... Navic jsem s ni od ctvrtka sama, manzel dela na baraku a ve volnych chvilich sepisuju disertacku, tak uz mi trochu hrabe. Potrebovala jsem si postezovat.
22. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Silrej - gratuluju k lezeni. Tedka to uz bude urcite peknej fofr, jak bude vsechno dohanet. Bari taky porad nic a pak najednou behem jednoho tydne zacala lezt, sedet a stoupat si. Tedka zacina obchazet nabytek, ale rozhodne ne nejak rychle, porad objevuje neco zajmaveho, co dlouze zkouma.

Ve Ct jsme byly na 10ti mesicní prohlidce, Bari ma 8,67kg a 72cm. Az me to polekalo, že pribrala za 2 mesice jen 250g, ale podle doktorky je to OK, prej už tak pribirat nebude. Je fakt, ze ted vsechno vybeha a basti za 2.
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Kacm, hele já si nedělám iluze od 22.12.2002 kdy mámě ve večerních hodinách v centru tuším na Zličíně čajzli celou kabelku.... A ona si tam bohužel nechala peníze na lítačku, na dárky, takže celková ztráta asi 20tis.... "Chytře" si ji totiž pověsila na vozejk.... a přitom se jen na vteřinu otočila.... a já byla s ní... nejvíc mě tehdy dožrala reakce ochranky "ale paninko, my sme tu proto aby ste nekradli vy, ne abyste vy nebyli vokradený..."
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky.
Vše nej Julince k ročku :slight_smile: ,moc jí to slušelo :dizzy_face:
Pepínovi vše nej k 10měsícům,pak napište míry.My jdem taky dneska na 1o měsíční prohlídku :wink:

Fotečky samo všechny úúúúžasný :sunglasses:

Kacm to je fakt děs,ale zloději se neštítí ničeho :angry: .To víš,chlast nebo drogy něco stojí.... :confounded:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
tak gratulace julince k ročku..to je mazec holky..že už je to skoro tady...dneska mi pán přivezl houpacího koníka...je z druhé ruky, ale krásnej...

kubík se samo na něm hnedka zhoupl...a teď usnul..tak ho schovám a vybalím za měsíc
dneska máme 11 měsíců a zítra jdeme k mudr. minule měl přes 10 kilo...tak jsem teď zvědavá :wink:

o víkendu jsme se měli báječně..ačkoli byla zima a já jsem teda i dneska unavená až skoro mrtvá...na tom těhu mě fakt vadí ta brutus únava...
byli jsme na chatě v jizerkách s asi 12 lidma..pavlovi bratranci...takže samí chlapi+ jedna slečna+ já a kubík...tak jsem si říkala jaký to bude a byla to nakonec bomba...kuba řádil..kluci s i s ním vyhráli...a jak pozoroval když sekali dřevo a tak....prostě suverén :grinning:

jo a první suverénní kroky...sice se mnou...ale čučela jsem kolik toho ušel :slight_smile:

jak jste psali o dortu, tak já furt váhám mezi piškotovým dortem z jogurtu, ovoce a tvarohu s rosolem (kurňa, teď si nevzpomenu, jak se tomu říká..to víte..těhu a mateřská demence současně) nebo dort a la koláč...piškotový koprus, puding a oovoce s rosolem :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.