• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
sroubku - ja budu delat ten tvarohovej.

Pridala jsem nejake nove stare fotecky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2924151&vReferer=
22. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Sroubku,že by želatina :grinning: a gratulace Kubíkovi k 11měsíců
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Kubíkovi a Pepínovi vše nej k měsíčninám :dizzy_face:

Julince všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a usměvavých dnů :dizzy_face:

a také Káje gratulace k lezení, malá je bojovnice a šikula :dizzy_face:

U nás je hnusně, blééé, to asi ani nepůjdeme ven.
Holky, kolik vám děti naspí přes den? Ti moji tak hodinu max hodinu a půl dopoledne a Tadeášek odpoledne tak půl hodiny, Nelinka ani to ne. Není to nějak málo? V noci spí 10 h v kuse.
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Juli me Misa chrupka v noci cca 10,5-11,5 hodiny a pres den dopoledne hodinku a odpoledne 20-40 min podle nalady. Ne kazde dite je spavec... Bohuzel, taky by se mi libilo kdyby spinkal treba 2 hodinky v kuse 2x denne jako spi kamaradce holcicka
22. čer 2009 v 10:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
tak to máme zhruba stejně ... jé 2 h v kuse to by bylo bájo
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky tak koukam, ze ohledne srazu se mnou nikdo nekomunikuje :angry:

Me spi Kata cca 10-11 hodin v noci a pak treba jeste 2-2,5 hodky pres den bud v kuse pred poledne nebo dopo a pak i odpo to uz je ale kratsi cas....no ale spi cca tech 13-15 hodin za 24 hodin....

kari: jak ma Barborka chudak velikej ten hemangion, ja bych asi trvala na tom to fakt jako nechat odstranit..bala bych se :frowning2: asi ji to musi i nejak vadit ne??

Me ted Kata spi uz od 9:30 hodin a to jsme vstavaly v 7:30 hodin...mela jen mliko a ted nevim, zda dat svacinu nebo az pak obed..ale asi uz obed...jeste vzhuru neni tak uvidim.. :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojek!

Gratulujeme Julince k ročku - moc to oslavenkini slušelo :dizzy_face:

KACM s tím okradením je mě to líto, dva tisíce už je fakt dost peněz!

Já jsem dnes v práci a prďolka se hlídá s babičkou.

Ty noci a křičení je u nás taky. Spát chodí malá nejdřív o půl desáté a vstáváme mezi šestou a půl sedmou. V noci se budí tak 5x a utiším ji jidině u sebe v posteli.
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj don :slight_smile:

stejne to hrozne uteklo za chvili to bude rok co se narodila Ani a Dominek a pak uz to jelo...ty blaho a za chvili budou zase Vanoce :astonished: a sroubek uz ma pod srdickem dalsi mimi je to krasny... :dizzy_face: pada na me nostalgie...uáááá
22. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Lis možná ještě já pojedu s manžou na srazík.A řešim dilema zda tam spát či nespat :confounded: .Vybrala si super místa a od našich to máme opravdu kousek-cca hoďku cesty-předpokládám,že nejspíš stejně vyhraje Telč nebo Zubří :wink:
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
Lis já se s tebou bavím ohledně srazu,jedu kamkoli ať vyhraje cokoli a peníze jsem raději,když to teda budeme platit až na místě,to je pro mě nejlepší volba.
Dále program nevím asi to necháme až na místo a tam se rozhodneme,ale to je můj názor.

Malý spí v noci 10h - 11,5h a přes den tak 2h dopoledne a odpoledne hodinu dohromady tak 14h :dizzy_face:
No a pokračuji v přidávání pokrmů,po kiwi žádná rakce měl ho 2 dny po sobě a dobrý tak dneska přišel na řadu pomeranč,celý jsem ho ošlupkovala a dělali se mu boule až za ušima jak mu chutnal,uvidíme zda se neopupínkuje.

NO jo já mám nostalgii teď pořád,už ať mám v bříšku dalšího Domínka :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
I když jsem teda Ládinovi o srazu řekla,tak prohlásil Pane Bože..... :grinning: ale asi pojede s náma,abych s sebou měla řidiče :wink:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
no musi vyhrat Telc.... :unamused: ja tam chciiii :dizzy_face: ale je mi to taky jedno v podstate jede se mnou manzel takze bude chuva a to bude fajn :wink: :grinning: jo a taky jeste jsem se chtela zeptat, zda berete prijezd v Pa a odjezd v Ne cili 2 noci? :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Aha 2 noci,tak já počítala jednu noc,to ještě proberu s manžou :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
já chci taky Telč :slight_smile: ,ale přijedu kamkoliv.Jen jsem to brzda nějak blbě pochopila :sweat_smile: Já myslela,že je srazík jen v sobotu a jaksi mi nedocvaklo,že u hlasování byl jasně daný termín od kdy do kdy. :confounded:
Takže to ještě proberu s polovičkou a kdyžtak bych přijela aspoň na tu sobotu :confused:
22. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
no to je prave ono holky vsechny si ujasnete, jak to vidite a pak to dame dokupy... :sunglasses:
22. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
nazdárek...

tak se zase hlásím, teď už čilá!! :slight_smile:
šli jsme ještě spát od půl 7 do půl 9.. takže super...
chystám věci k našim, neumím se balit, takže toho tahám zbytečně moc... ale musím nachystat 1000 věcí :wink:

Julince přeji Vše Nej k 1. narozeninám... hlavně zdravíčko a aby se jen a jen smála a neměla důvod k pláči!

a ostatním oslavenečkům také přeji krásné měsíčniny...

Maru, tak to jsi dobrá, Vašek se mi kolikrát osype ai po jabku, ale záleží... asi bude cíťa, takže na exotické ovoce si ještě chvilku počká

Kacm, to mě mrzí s těmi penězi, to fakt jako nasere, mě by to žralo docela dlouho, se znám!!! kretén jeden!

Lis, ohledně srazíku... program bych nechala až na místě, záleží jak bude atd a také kolik nás tam bude...
je tam kolem nějaká možnost? myslím, že budeme především kecat!!! :grinning:

tak já se jdu ještě dochystat a najíst, ať pak nejedu hladová, odpo jdeme na návštěvu... malý Kubík od kámošky měl 1 rok, tak jdeme popřát.. toto letí!!!
také bych chtěla být stále těhu!!! je to paráda!! ale ještě chvíli si počkám!

mrknu na vás odpo... až budu u našich, zatím papa

a jsem zvědavá na Pepínovi míry!!!! :wink:
22. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Leni v poho,na mlíku věčně nebude :wink: Zkouším pomalu jakmile by byla reakce tak už více nedostane,ale zatím dobrý. Domi spíše trpí na potničky jak osypky z jídla.

Ty jo co když nám to proprší tak jako prší teď? několik dní v kuse? :confused:
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
A kde mám jako Veru? :frowning2: :cry:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Já o srazíku doma ještě neřekla, Koníka před manžou moc neprezentuju, tak nevím, jak mu vysvětlím, kam jedu :wink: :sweat_smile: Jinak myslím, že bude rád za víkend pro sebe :wink: Program bych taky nechala až na tam, v Telči je to pěkný a hotel taky vypadá hezky, záleží i na počasí.
22. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky přeji pěkný den.... u nás tedy je škaredě ale neprší tak pujdem aspon ven....
Pepi vše nej k 10 měsícum a šroubi k 11 měsícum.....
A Julince přejem krásné narozeninkyy.....uff to letííí...
Fotkz máte krásné rarášci jsou šikulky....
My jdeme na prohlídku zítra tak jsem taky zvědavá...
My měli včera brigádu a tchánu na zahradě jsme trhlay třešně a potom doma vypeckovávaly a zavařovaly no mazec...
MAruško takže čajík pomohl tak já ho asik koupím taky a zkusíme pač dnes se malá probudila okolo 6 a stašně moc plakala a nedala se ničím utišit až jsem si jí vzala do postýlky..babulka moje bylo to strašný asi opravdu nějaký živý sen...
22. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
po strasne dlouhe dobe Vas zdravim :slight_smile:

Docetla jsem se o sraziku, uz jsem to prezentovala pred manzou, bylo mi receno, ze si muzu jet kam chci, ale bez nej :sweat_smile: ve ctvrtek se uvidime s januli a Cipin a proberem to, kdyby se nejaka pridala, tak dorazime, urcite dam vedet, asi bych uprednostnila taky tu Telc, je tam krasne :slight_smile:

Sroubku, moc gratuluju k tehu a preji, at je vse v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A opozdene vse nej Julince k prvnim narozeninam :dizzy_face:

U nas vse ok, Sebik zatim nechodi, zacatkem cervna se mi cely osypal, zrejme to byla bud pata nebo sesta nemoc, vyrazka trvala skoro tri tydny, ted uz nastesti ok :slight_smile:

A k dortum, my budem urcite objednavat, Samik mel k druhym narozkam tenhle, pani bydli u nas ve vesnici a je fakt sikovna, dort byl krasnej a vybornej. http://www.dorty-eva.cz/album/detske-dorty/#img-0204-jpg1
22. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky

MAru my byli vyřizovat doklady na úřadě...občanky a cestovní pasy.
Jako mazec,pas stojí 600kč...už je to ten kde snímaj otisky a sami si tě tam vyfotí :sweat_smile:

2 noci? tak to já nejedu..nemám auto :pensive:
22. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Lis, a ten sraz je teda myslen od patku nebo soboty?
22. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
pátek až neděle
22. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak u nas se spí tak 9-10hod v noci, 2 hodky dopo a 1odpo, kdyz je dobrej den.

Lis - ma ho tak velikej jak vidis :frowning2: , ale nijak ji nevadi, uz začina prorustat vazivem a rekla bych, ze uz se tak nenaleva,mozna je i mensi nez byl nejvetsi. Taky se bojim, aby na nej nezuchla, ale zatim dobry. Vemu si kontakt na doktora, co by delal tu embolizaci a poradim se snim, ale spis se priklanim tomu, nechat ho bejt. Kdyz se s nima neco dela, tak vetsinou zustavaji stopy vetsi.

Moc peknej dort :slight_smile:
jinak mi jako Jakub začíná prskat...to je z toho počasí kravskýho :angry:
linn to se prave musime domluvit, ale spis patku... :confused:
22. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lis, ja bych se taky priklanela k patku, v sobotu nez by tam vetsina dojela, tak je poledne :sweat_smile:

Kari, kamaradcina holcicka ma taky hemangiomy, jeden nad hornim rten, ten uz se ji pekne ztraci, a jeden na trupu, jezdi s tim do fakultky do Ol. a taky se to zatim nechava byt, ze by to resili, az bude vetsi, ted ma rok a pul.
22. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
no prave a at to ma cenu vubec, protoze na jedno odpo mi to prijde malo :unamused:

kari: no ja o tom moc nevim, Kata ho ma na zadech a tak se to neresi vubec....jako dr. to jen skoukne rekne dobrej vyvoj a konec...no neresime to tedy taky..ale Barunka ho ma trochu vetsi..my mame asi 2cm na 1 cm...jo a ted mi doslo, zda Ti Maru nebude vadit tato vada na krase pro sveho krasneho dokonaleho Dominka?? :sweat_smile: :confused: ale pry to zmizi, tak nez se vda... :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
jak nejedes nikkyy?? :confused: holkyy to nejde takhle mam v tom peknej gulas...potrebuju od VSECH, kdo planuji sraz vedet s kym pojedou, kdy chteji prijet a na kolik teda noci...popr. i kdo s kym chce byt na pokoji atd...to se pak stane chyba raz dva a to bych nerada...jako a ted v tom mam hokej..prece na jednu noc je to docela o nicem... :zipper_mouth:
22. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.