• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru, to povlečení je nadherný :slight_smile:

Dnes jsme byly na kontrole ve 12 mesicich a Julka váží 8 660 g a měří 74 cm, prý průměrné dítě v roce má 10,5 kg a měří 75 cm. Tak, co se týče výšky, uz je v průměru a prý už smí papat kašičku a puding z kravského mléka :wink:
22. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Venus hmmmm tak jsem právě zjistila že jsme nadprůměrné miminko :grinning:
22. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Hm tak jsme silně nadprůmění :sweat_smile: Julinka má hezounké míry,ty jo 8,6kg to jsme měli už hodně dávno :sweat_smile:
Já se taky po roce chystám na puding,se těšínkuji jak se malý bude tvářit :dizzy_face: :dizzy_face:

Svel to bych asi ani podle návodu nezvládla,doma šití je na prd,fakt musím jen když spí a to večer,přes den opatrně a furt kontroluji jestli mi náhodou někde neupadl špendlík,neválí se nůžky atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Pepi, prave jsem to cetla, Pepino je kluk jako buk, chlapy mají byt poradny, aby se pak drobné Julie citily v bezpečí :wink:
22. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá na Domínka v roce,když v 10m byl už nadprůměru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aspoň on bude velký,když mamka s taťkou jsou největší vždy od konce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
jé nám paní doktorka řekla že už může sýry - zatím jen vynechat tavený, kvůli solím ale pevný klidně, nebo Lučinu, tak jsem zvědavá až mu zítra s tátou dáme chleba s Eidamem (v Globusu mají bio tak jsem mu ho koupila :grinning: ) jak se na to bude tvářit :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Ale podle váhy to vypada, ze Julce nedam napapat, ale kdyby jste videly kolik toho sní.....u nas se ji vsichni smejou a prejou ji, at ji ta stihla linie pri tehle spotrebe vydrzi :wink:
22. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Venus já ti věřím,že hodně sní,já taky jím dost,když na to přijde a taky to nejde vidět,nebo od lis Káťa je taky drobínek a papá normálně :wink: Prostě dobře spaluje :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
JJ u nás jsou standardem dva jogurty... málokdy stačí jeden... :slight_smile: a paní doktorka mi na to dneska řekla "on si řekne, kdy už má dost, klidně mu ty dva dejte..."
22. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak to mi stěží jeden a už teď má téměř 11kg,Domi papá,ale nijak moc a je těžký,tak asi těžké kosti.
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Maru fotka super Domči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele na email jsem ti posílala fotky :wink:
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
tak mladej pán snědl celou sklenku mrkve plus brambor a ječel,dala jsem 30 mlíka a ječák..je nenžranej a zkouší co mu dám...tak šel spát :grinning:
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Zrovna jsem je okoukla,já jsem hrozná zapnu jen koně,občas mejla atd. ale kůň jede nonstop,někdy se tu hrozně nudím a nenapadne mě se podívat jinde :sweat_smile: Domi už spí 2 hodiny :confused:
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
vždycky udělám po jednom pauzu, a když do 30 vteřin nepřipluje další lžička, začne uéééééé a ryk, jako "mámo to mě necháš hladovět???? béééééé" :grinning:
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Kuba šel teď...byl utahanej z toho lítání po úřadech
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
hm tak to já milostpána přemlouvám,aby laskavě otevřel pusinku :sweat_smile:

Tak to se Domi vzbudí,zákon schválnosti :pensive:
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
tak to já nepřemlouvám,ale jak je zvyklej na mlíko,tak ho vyžaduje i když je napuclej mrkví
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Ale zjistila jsem,že jak má mixované jídlo tak nechce,cokoli vypadá jako kaše tak nechce,kaši už taky nejí,ale jak mu to dám jako mě dospělácky tak baští jak o život,třeba dneska jsem mu nakrájela masíčko na kousíčky,brambůrek taky a zeleninu teda pomixovala a dala jsem to na talířek každé zvlášť a dávala jsem mu do pusinky kousek masa s brambůrkem,pak kousek brambůrku se zeleninou a takhle a to baštil jak šílený,takže konec s mixováním,vyžaduje už normální jídlo.
22. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
tak to je ale super ne?už je to velký chlap :frowning2:
22. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky taky vám dětičky dělají stále řvoucí scény před odpoledním usnutím, my to máme stále a přijde mi že je to intenzivnější.....fakt už z toho bolehlav :unamused: :frowning2: :frowning2: každý den!!!
Já jsem právě v krámě nikdoho neviděla kolem sebe když mě okradli, jen jsem registrovala tak 14ti letého kluka a pak starší paní, jinak si nevpomínám...........ruce bych za to sekala fakt!!!!!!!Zloději zlodějský! :frowning2:
22. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
No nějak mi vyrostl :frowning2: Fakt miminko už dávno není ani tak nevypadá a už vůbec nejí jako miminkóóó :frowning2:
22. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
dopo spí super,ale jakmile nejdem ven tak doma odpo ječí a nespí skoro :angry:
22. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
no to neni..je to velkej chlapák
22. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Kacm ne,ale kdybych ho nechodila krotit tak by plakal,tak ho uspím buď na flaši čaje nebo řáděním odpadne,ale taky si umí pobrečet :wink: Já bych to i tipla na toho 14-ti letého kluka :frowning2:
22. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
no to zas ne
22. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak tady zatim neprsi, ale hnusne fouka.

Maru - taky jsem si myslela, ze ta poloha vznikla takhle. Chudackove, doslova padnou na hubu.
22. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Co zase ne?

Kari jj jedou prostě dokud neodpadnou a pak spí jako Domi 2,5h a stále spí a spí :confused:
22. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
že neni 14 ti letej

hele polohy dobrý..taková příprava na kamasutru :grinning:
22. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
jako co myslíš 14-ti letej? jako domi? :grinning: ty mě bavíš já reagovala na Kacm,že viděla 14-ti letého kluka v obchodáku a já řekla,že bych ho tipla na toho zloděje peněženky :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.