• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a nebo povlečení na polštářky
22. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
pak stan a záclony a závěsy a žaluzky atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
jaké polštářky? Ty malé? Nebo nějaké takové podobné?
Stan,záclony atd.píšu si do deníčku :grinning:
22. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
jj asi nějaké malé ještě k nám do ložnice...mám jen pár povlečení a ty střídám...juknu na látky někdy :wink:
22. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
22. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
maru, stanov si ceník a taky se přidám :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
zlatooo: bych to mohla obhlédnout ty látky,poslat ti to zas a v září by jsi mi to dovezla,ať neplatíme poštu..co? :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Jasně Veru to by bylo nejlepší :wink:
pepi taky by jsi měla zájem? Pro mě není problém :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
jedna noc s MAru a je to :grinning:
22. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Jedna noc :grinning: A to jsi byla stejně ke mě otočená zády :grinning:
22. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
abych tě nějak netento :sweat_smile: jen to řekni: hubou ke zdi :grinning: jsem zvyklá z domova..abych na tu příšeru vedle mě nemusela koukat :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
ha zase vy dve :sweat_smile: byla jsem venku a nafackovala bych si to je chcavec..Kata to prospala, ale jinak promoklej kocar, promokla ja a ke vsemu to neslo ridit, protoze ty golfky jednou rukou fakt mazec...takze ze jsem nesedela doma :fearful:
22. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Maru...Tom se ptal,proč prej nerozjedeš živnost,že jsi moc šikovná :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
jo měla si tu sedět s námi Lis :wink:
Já a živnost,to bych se neuživila :wink:
22. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
ale potěší to,děkuji :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
teď to čtu,prý abych se nemusela dívat na tu příšeru ... ty jsi tam měla někde zrcadlo? :confused: :grinning:
22. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Maru lehatko super!!!! :dizzy_face: Domik je v nem taaak spokojeny fakt super!! A co manza uznal, ze je dobre vid?? :slight_smile: vy jste toho nakecaly, ale jako vite co myslim, ze to neni jedno, kdo kdy prijede vzdyt ta rezervace musi obsahovat odkdy dokdy, takze nemuzu jim rict jo a mozna nekdo neprijede nebo vubec nebude potrebovat pokoj..to jako holky zase nekomplikujme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
a k siti se pridavam jsem tele, ale Marusky veci fakt parada... :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Lis já to myslela tak,že se dojede v pátek a když někdo nemůže moc tak si to zaplatí jen na jednu noc,ale jak je to problém tak já to doma ukecám,chlap v práci tak až přijde tak se s ním domluvím,jasně že bych chtěla na 2 noci tak se budu snažit :wink:
22. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
já myslela Toma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tebe néééééééé
ale to bonznu..frajerka jak vstává k Domínovi dřív než já ke Kubovi,tak se rychle namalovala abych jí neviděla nenamalovanou a po ránu a ona mě viděla :angry:
22. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
já šiju jen povlaky na polštář,povlečení a mantinel,to jsou naprosto nejlehčí věci,jak říkám moc děkuji,jste hodné :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Lis: MAru šije bezvadně...mám od ní polštářky a Kubíčkův mantinel a fakt božíííííííí

Maru,tak si tím přivydělávat
22. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
však jsem večer byla odlíčena to stačilo :sunglasses: Prý Toma,prdlajs mě jsi myslela :grinning: Já jsem fakt ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes: NO k něčemu to brzké vstávání malého bylo :grinning:
22. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
JO Veru to se snažím,ale konkurence veliká,času málo tak nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
jsem psala,že jsem zvyklá z domova ležet prdelí k němu,abych ten ksicht neviděla..ty jsi krásnááááááá
22. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
jj konkukernce na hovno

hele co ten Martin? nebyl naštvaný? to sedátko nechtěl přece? a už vychlastal lahvinku????????
Tom už by zas prej jel s Morybundusem grilovat :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Maru to jo jako muze v z patka na sobotu a odjet v sobotu proti tomu nic nemam, kdyz uz si to tam kazdy sam zaridi, ale abych nerezervovala nekolik pokoju z patka do nedele a pulka pak prijela v sobotu anebo tam vubec nespala, to by asi bylo blby...neumim si to predstavit teda,,, :confused:
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
ty mě bavíš :grinning: krásná nejsem,ale děkuji :wink: To ty jsi krásná a to fakt!
Naštvaný? ten to doteď komentuje jako takový drahý dárek,to nemuseli :zipper_mouth: jj lahvinka padla :angry: však počkej až dojedeme!!!
22. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
jo Lis já to naprosto chápu,byl by v tom bordel a to doslova a do písmene,mě jde jen o to volno od Martina,už nemá dovču tak nevím jestli to vyjde na celý víkend,jak jsem psala posnažím se :sunglasses:
22. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
ať nic nekomentuje..nebo mu jednu fláknu jo?jsem větší,ať mě nesejří :grinning:
no fajn,aspoň se nezkazí lahvinečka neškodná :grinning:
22. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.