• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Větší asi ne :sweat_smile: nebo tak nastejno :grinning:
prý neškodná,ti říkám počkej až dojedeme! Jak Kuba tak Tom se pomějí :sunglasses: A o tobě to je jasná páka,bude povlečeníčko :grinning:
22. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
jak pomějí? tě vyhodím oknem frajerko
22. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
nebudeš mi je rozmazlovat ti říkám
22. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
kde je zas ten Lízounek? :grinning: no nic,jdu budit satana a jde návštěva..mě jebne.ty nesnáším :angry:
22. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeru tě
22. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
tak proč je pozíváte jak je nesnášíš?
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Holky, my nepojedem, bylo by to těsně po návratu z dovči, tak ať toho není moc naráz :slight_smile: ale jak vás znám, určo to není poslední slezina :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
jste moc rychly na me teda...
22. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
maru některý návštěvy se zvou samy... taky to znám.... :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
jo tak to je pravda :pensive:
jak rychlý :wink: běžím stavět kostky než to malý zbourá odpovím a pak běžím stavět znova,když to neba tak jdeme čumět z okna a on mává autíčkům a pipinkám (ptáčci) a tak furt něco :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
jsem se zapomela chvili a tady toho bylo... :astonished: a Kata mi tu hazi delobuchy zadnici..nevim co jedla jako.... :sweat_smile: jo a ted se posrandila uáááá a to kandi do nocniku kdyz se to zrovna povede...ale tohle byla necekana akce.. :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
jako Domi přestal čůrat do nočníku :frowning2: tak jednou za den zázrak,on jak se naučil stát tak jakmile ho posadím už se zvedne,musím ho zabavit,aby seděl a to ještě se mi málokdy povede o hovínku nemám nouzi,to je jasné,že bude až tak ve 2 letech :confounded:
22. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Maru i me ted Kata cura mene nevim cim to sedet ji nebavi musim ji neco strcit a sedet u ni...driv curala tak 4-5x denne a ted tak stezi 2x a kandeni to podchytim, kdyz vidim, ze se chysta tlacit, ale ted to bylo podruhe a to uz se nedalo...a taky se mi snazi zvedat porad...

Jo a taky se z ni stava mamanek neskutecny...jen nekam zajdu tak ac je s tatkou zacne rvat a mam mam mam a sape se porad po me.. :pensive: jo a ja ji proste nedokazu s nikym jen tak nechat treba pul dne nebo par hodin...s manzou jo ale tot asi vse....jsem srab a budu mit zavislaka.... :frowning2:
22. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
tak o závislákovi pomlčím,Domi ještě beze mě nebyl,když je vzhůru,maximálně jak spí a to jen s taťkou a i tak mám výčitky,šiju si bič závislák už je a srab jsem a pořádný!
22. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
jo tak my ji nechali treba u rodicu a jeli pryc na hodku nebo tak ale jako byla uplne ticho celou dobu a porad smutne koukala, ozila az kdyz jsme se vratili..vubec proste s nima nekomunikovala.... :unamused:
22. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Maru, nebude zavislacek, bude sebevedomy a sebejisty, protoze mu maminka dava hodne lasky, akorat az se osamostatní, tak nevim, co bude delat maminka :wink:
22. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
No to já ne :pensive:
22. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
on se pozval sám bohužel..přišel zapít žal,včera se s ním rozešla přítelkyně ( no já bych s ním taky nevydržela) :sweat_smile:
ale dobrý,jsem na netu
22. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
jé Venus ty jsi to krásně napsala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maminka se zblázní :pensive:
22. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
maminka se přestěhuje do Prahy za mnou :grinning:
22. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
jo tak to jo :pensive:
Do prahy na konec světa? :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
hele mě stačila OVA...malé město a milion kruháků :grinning:
22. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
OVA malé město? to je velké město :grinning:
22. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=389547&vReferer=

fotečky z dovči,bylo super,krásné počasí,30 stupnů akorát jeden den bylo pod mrakem tak sme vyrazili všichni do benátek,ale tepto bylo stále,verunka měla hned první dva dny teploty pak den nic a pak zase,no a nahoře jí narostly najednou 3 zoubky....tak to bylo od toho,dneska taky má teplotu :unamused:
jinak byla ůžasná,voda jí moc nechutnala ale to asi nikomu že? :wink: Nejradši byla na pláži ve svém vyhrátém bazénku ale moc dlouho né pak jí byla vždy zima,jednou se do něj i pokadila to bylo :grinning: :sweat_smile:
jinak cesta dobrá tam jsme jeli v půl 3 ráno a to spala do 7-8 hodin a pak knourala a ke konci už řvala,bylo jí asi i teplo a ten prudkej tepelnej šok asi nebo co ale pak dobrý až na ty teploty,no a cesta zpátky byla na jedničku,vyjížděli jsme v 9 ráno páč začlo pršet tak sme jeli hned domů a to skoro celou cestu prospala domů jsme dorazily v půl 12 večer,hodně sme stavěli a tak takže bysme jinak byli doma dřív...naši a tchánovci si to taky užily,no celkově to byla super dovolená....příští rok se těším na další.... :wink:
22. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
jo a na to hlavní sem zapoměla naučila se tam lézt..takže máme doma taky malou motorovou myšku.....ale na xenu jestě namá :sunglasses: :grinning:
22. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
kaci tak super ze jste si to uzily, jdu juknout na fotecky...nakadino v bazenku muselo byt super akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
juhůů krasa fakt se vam to povedlo..fotecky uplne jedna basen, jsem se tam videla uplne :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
lis děkujeme,bylo to fajn fakt :slight_smile: se těším na další....
no a akce"hovínko v bazénku" byla fakt super.....sme se nasmáli,manža tam lítal s kornoutem od calipa a sbíral bobky :grinning:
22. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
22. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jéé sluší vám to :dizzy_face: :dizzy_face: Muselo být super a Verunka si to určitě užila :dizzy_face: A zoubky nemohli přijít jindy jak na dovče :wink: Fotečky krásné :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.