• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
:slight_smile:

HLASOVÁNÍ O HOTELU

http://www.doodle.com/p4gxrcfagupd3yqf

TEN KDO URČITĚ POJEDE MŮŽE UŽ ZDE NAVOLIT NA JAK DLOUHO A JAKÝ CHCE POKOJ

http://www.doodle.com/tzwzz882xkvhebz5

:slight_smile:
22. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
manza vznasi dotaz pry jako jestli Vase deti jsou taky tak neposedne tj. ze nevydrzi ani minutu (co minutu snad vterinu) v klidu...nase Kata jede proste porad jede a nezastavuje se pred nicim..nevydrzi pomalu chvili sedet a sama si hrat (to ho nejvice dere, kdyz ji hlida jako treba ted :sweat_smile: )...ona ale fakt jako porad neco vymysli a dela blbiny..a hracky ji moc teda neberou, jen na chvili :confused:
22. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Veru jsi zlata nejzlatejsi :dizzy_face: snad uz to bude vsem jasne!!! Kdo neodhlasuje nepocita se s nim....
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
LIS, když Aný na chvilinku zaujme nějaká hračka a třeba minutu je v klidu a hraje si s ní a já jí pochválím jak je šikovná, tak to je jak kdybych jí probudila a ona si řekla "jejda, jsem byla nějak moc dlouho v klidu" a už zase jede.... Takže nejlépe si jí nevšímat, ale já na to vždycky zapomenu :grinning:
22. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Veru tak to je jak u nas...jenze se mi vecne plete pod nohama a nejvic ji zajima to co je v kuchyni tam kde jsem ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak porad lozi od niceho k nicemu a je jak fredka...vypada to jak kdyz se proste k uzoufani nudi... :pensive:
22. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
No jasně, to co dělám já je nejlepší zábava. Dneska jsem matlala ovocný knedlíky a ona přilezla za mnou do kuchyně, chytla se madla od trouby a pověsila se ne něj :rolling_eyes: Tak jsem chca nechca jí musela chytit těma upatlanejma rukama, jinak by si šeredně natloukla.
22. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
joo tak to mi neco pripomina visi tam takhle porad a nejhorsi je, kdyz je trouba zapnuta tak zurim, ze se spali... :rolling_eyes: jenze je u me porad...akorat dnes mam volnaska...pondelky jsou manzovi jako ze se stara o Katuli az do spani a ja bych si mela dat nohy hore..jenze varim veceri atd..no ale i tak je to uspech, mam na to klid... :sunglasses:
22. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem se na chvilku zastavila, děláme střechu a do toho nám leje tak je to fakt super, ach jo.
Holky moje zlaté. Lis a Verus, nerada bych vám to komplikovala, byl by velkej problém, kdybychom chtěli přijet jen na pátek a sobotu?
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo trouba, zrovna dneska jsem premyslela jak ji zabezpecit a asi ji nejak privazu. Jinak Barunka si hraje i sama (tak minutu - 5, zalezi na co narazi), pak prileze a zase se vzdali. A dneska vecer dokonce vydrzela na me sedet20min, kdyz jsem ji zpivala. To me zarazilo, jelikoz jinak se tuli jen kdyz ji nosim.

Kaci - super fotky, jsem rada,ze se dovca vydarila.
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky ja nevim a nechcete si kazda z vas ten hotel zarezervovat sama? pac ja fakt jako nevim, jak to mam dat dohromady..nekdo bude chtit od pa do so dalsi zase od so do nedele no mazec....napiste proste do ty tabulky jak byste to ktera videla, at je z ceho vychazet bo ja nevim uz... :pensive: a kdyz si to kazdy zaridi, tak to alespon bude na nem a ne na me :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já se napíšu až budu vědět 100% kolik nocí jaký pokoj :wink: Zatím u nás probíhá porada :sunglasses:
Lis vůbec ti to nezávidím,jako fakt máš můj obdiv páč dát tohle dohromady :pensive:
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
no obdiv dochazi mi trpelivost..jsem proto, aby si to kazdy zabukoval sam protoze to je jistota, ze si to kazdy zajisti po svem...a ja jako nevim :fearful:
22. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já tě chápu Lis,je to na prd :rolling_eyes: myslím,že tak to bude určitě nejlepší :wink:
22. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
kdyz me prijde prave, ze kazdemu komu na tom zalezi, tak v pohode vezme tel. nebo udela ty dva kliky na netu a zabukuje si to na sve jmeno a pak si to prinejhorsim taky sam odhlasi nebo tak...protoze je to nevdecny, pak me pulka z vas ukamenuje za to a za to..jako me by to bavilo a i jsem mela tu chut hledat mista, kam jet, ale tohle me neba...pisu to uprimne...a rada vas strasne vsechny uvidim..ale jako za takovych podminek nemam jine vychodisko.... :rolling_eyes: a hlavne, nikdo nemusi mit pak vycitky, ze odjede odpo nebo vecer ci tak..ja si to chci uzit a kdyz uz jedu jedu na celej vikend a chapu, ze spoustu lidi to ma jinak nebo ma pak i jine plany, ale jako vylet tak vylet se vsim vsudy, at je to jak chce... :wink: a jak mi rekla Verush ikdyby jsme tam mely byt my dve :grinning: i za to mi to stoji totiz!! tak promyslete a dobrou..
22. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lis, myslim, ze je to dobre reseni :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
lis. to je určo narážka na mě co? hele já ti to taky řeknu uprímě....máme 1 auto,bydlíme na vesnici,dovču manža nedostane,pač předtím přesně má dovču na chorvatsko a přesně ten víkend dělá...busy o víkendu tu skoro nejezdí,takže bude potřebovat asik auto a bez auta já nejedu...takže já zas nevím jak to bude a tohle já prostě můžu řešit až cca 14 dní před!Prostě manža dělá směny a s tím já nic neudělám..chápu tebe,že s tím máš starosti,ale chápej i ty mě,že prostě to je u nás složitější..a hlavně budem po dovolené a já nevím zda budu moct vzrazit prachy na benzím a ubytování..nejsme milionáři....chci Vás vidět,to ano! právě že v pátek auto nebudu mít na 100% musela bych jet až v sobotu a přesně,to se skoro nevyplatí!
Takže si to zamluv te dle sebe a mě nechte plonkovou,popřípadě si tam pak zavolám,zda bude volnej pokoj...

ach joo.je mi z toho fakt smutno :pensive:
22. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
Veru vymaž mě z tabulky prosím..děkuju...
22. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky, vsichni uz urco spíte, tak aspon nakukuju:slight_smile: Byli jsme ted o víkendu v ostrave, v pátek to počasí vypadalo dost beznadejne, ale nasetstí se pak docela umoudrilo, tak bylo fajn a dalo se courat... Jen jsem nejak odvykla velkýmu svetu, za dva dny jsem videli tri rvacky :astonished:

Zítra jedeme na kontrolu na neurologii, tak doufám, že bude vsechno Ok, malá je pohybově pozadu, ale proste je lenoch po rodicích:slight_smile:, cvičíme, tak nás jen preventivne sledují, snad nebude nejaké nemilé prekvapení...

Jinak k tomu srazíku, v září jedu na 14 dní fuč, myslela jsem, že v té druhé půlce, ale dnes jsem mrkla do mailu a jsem fakt trdlo, je to v té první půlce, takže bych se srazíku účastnit mohla, proste prejedeme s místa na misto, snd to prdoch zvládne. Jen musím zítra s manzou probrat co a jak, abych mohla závazne odhlasovat... Ale vidím to pátek až nedele i s manžou... :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz
Ahoj holky....

Lis - máš můj obdiv žes byla ochotná organizovat něco tak náročnýho jako sraz lidí, kteří mají každej úplně jiný nároky, volno atd, a vůbec se nedivím že se ti do toho už nechce.

Ale mrzí mě že se kvůli s prominutím "blbýmu srazu" tady do sebe holky pouštěj, padaj výrazy "JSEM ZKLAMANÁ," "JE MI Z TOHO SMUTNO," ŘÍKÁM TO UPŘÍMNĚ..." Sakra holky neměl by sraz být pro radost, a ne pro zlost? Nebylo by lepší to teď dát k ledu, a až vychladnou rozbouřený emoce, tak prostě stanovit jeden den, kdy se pojede - plácnu - do Hradce Králové do safari, kdo může tak může, kdo nepojede ten nepojede, a nazdar?

Vím že do toho vlastně nemám moc co kecat když jsem už rovnou řekla že nepojedu, ale nedá mi to... :pensive:
23. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ránko, teda, že by se mi takhle brzo ráno chtělo vstávat, to zrovna říct nemůžu...nechápu jak jsou ti naši rarášci po ránu tak čilý!!! :grinning: A venku zrovna letní počásko taky není... :sweat_smile:
Cipin, když se pomalu rozlézá naše Kája, tak vaše Jolanka brzy určitě začne taky!!! :wink:
A k tomu srazíku...organizace je nevděčná...a já se přidávám k Niky, v tuto chvíli vím, že nepojedu, ale třeba nastane v září nějaká změna a já se na vás taky přijedu podívat, ale teď nic neslibuji!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobre rano, jestli mohu do debaty vstoupit, ja si myslim, ze Lis reseni, ze si hotel kazdy bookne sam je dobre, protoze urcite v hotelu budou volna mista i v zaří a kdyz nekdo z nas zjisti, ze se mu zmenily plany atd., tak si muze hotel zajistit pozdeji, coz mi prijde dobry. A nejsem male deti, jenom je mame :wink:

P.S. Myslim si, ze bych z Prahy nebo z okolí mohla nekoho vzit, jde o to se poskladat do auta a prtata uz jsou velky, tak uz toho zase tolik nepotrebuji (sterizatory atd), postylky tam jsou k dispozici, tak by to melo byt OK.

Sil: gratulujeme Kaje k lezení, to uz je velká holka :grinning:
23. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Cipin: drzime Jolance palce, at ji vyšetření na neurologii dobre dopadne :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,

hmmmmmm tak teď fakt nevím,to je fakt blbost se hádat kvůli srazu .... a něco někomu vyčítat ......
23. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Holky malej si dneska asi řek, že mi vyzkouší trpělivost....

Ráno u snídaně (jogurt) dělal takový kraviny, zajímalo ho VŠECHNO KROMĚ JOGURTU,
23. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
že jsem ho vyndala ze sesle a procedila jsem ASI NEMÁŠ HLAD.... Pak zkoušel ryk, ale záhy pochopil že neuspěl...No jeho chvíle teprve přišla, že... Maminka si neuváženě odstavila hrnek na stolek, tak ho naváhnul tak že ho takřka vylil do ohrádky - takže výměna deky, drbání koberce atd. A aby toho nebylo málo, spáchal takořka akrobacii aby mohl cupovat časopis, přestože v ohradě má hraček na přehrabování vidlema. :angry:
23. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Pepi, nejsi v tom sama...mě Kája teď vylila nedopitý čaj... :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
sil a taky si v tom ještě spokojeně matlala rukou?????
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak mě nechce spát a přitom padá únavou :angry:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
To naštěstí né, včas jsem zasáhla! :slight_smile: Ale Kája si s oblibou strká ručky mezi nožky a všude možně, když jí přebaluji a ještě se přitom chce s tou plnou plínou obrátit na bříško...jsou to někdy boje!!! :grinning: Ale pořád nemáme a doufám, že ani mít nebudeme na jednu moji známou, kdy jí holčička pokaděnou plínou vymalovala pokoj... :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Marus, taky tady Kája už nespokojeně hejkala, tak jsem jí šoupla do postýlky, tak to hejkání nabralo na decibelech, ale už naštěstí spí... :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.