• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky, my také spíme

Cipin, držím pěsti aby bylo na neurologii vše OK
23. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, chápu Lis, že je organizování srazíku na prd, že si to každý rezervuje sám, je asi jediné řešení. Já se moc omlouvám, ale včera jsem zjistila, že jde o ten prodloužený víkend v září, na kdy jsme plánovali se známými dovču v Beskydech, takže mě, prosím, vymažte z tabulky. Ještě to nemáme 100%, tak kdyby to nevyšlo, zkusím si hotel zamluvit později a když nebude volno, přijedu třeba aspoň na otočku na jeden den, když to bude v Telči.

Pepi, časopisy "čte" Helča taky s oblibou :grinning: Nemáme ji v ohrádce, tak je to pro ní většinou snadno dosažitelný cíl. Hrnečky a mističky musím dávát jen na místa, kam nedosáhne :wink: Včera jsme spolu jedly jahody a vůbec nechápu, jak se to stalo, ale mám celou nohavici červenou. No ještěže to nebylo něco horšího, třeba jak píše Sil :grinning:

Cipin, držim palce na kontrolu!
23. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
čau holky,počasí na p..u :angry:
my sme dnaeska vstaly v půl 10 a to verunka spala jeste o 10 min.dýl no páč večer nechce spát a jde až kolem 11 hodiny hrůza děs... :rolling_eyes:
cipin-taky držím palečky aby bylo vše v pořádku
musím do města nemám čajík a musím koupit zase homeo na usínání a na zácpu :confounded:
23. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
kači tak to já vstávala v půl třetí v noci - nejdřív že malýmu baštu, ale pak se mi začaly vařit střeva a šla jsem na záchod "čůrat zadkem" takže přestože Pepča byl hodnej, tak jsem se nevyspala
23. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
pepí-jééé to nezávidím,takto doženeš přes den né?já taky kolikrát jdu po o s verčou spát...a z čeho máš hnačku? :fearful:
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
kači kdo ví....
23. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
:frowning2:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
ale už je líp... nejhůř bylo v noci kolem třetí
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
jj to znám když chce člověk spát,to je nejhorší....tak at tě to přejde...si papala něco ee :sweat_smile:
23. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
holky co máte klasickej nutrilon 2 mají po něm děti zácpu??
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
kaci, Pepča po nutrilonu 2 zácpu teda fakt nemá :grinning: občas jde i 3x za den
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Pepča dělá hladový oči, tak uvidíme zda bude jíst líp než jedl před tím :slight_smile: jdem to zkusit :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
veru jako taky zácpu vyloženě nemá ale když kadí tak u toho hrozně moc tlačí až je rudá a začně brečet ukrutně a pak jí jdu přebalit a tam malinkje srnčí bobeček,asi to má tvrdší a bolí ní to a tohle je celý den že kadí po bobečkách a hodně tuhý.....no nevím no....
23. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Kači, tak ho radši nechceš? neboj já ho kdyžtak udám jinde :slight_smile: ať nemáš doma tři pixly něčeho co Verunku zapejká :wink:
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
né já si ho vemu,dyt to musí být něčím jiným né????kaše ty vůbec nedávám to jsou hrozný lepidla občas udělám krupicovou ale tu taky dlouho neměla a puding jí taky dělám ale ten taky dlouho neměla,asi budu muset koupit švestku
23. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
nutroš máme asi 3 tejdny a začla od dovči tak blbě kadit....cirka asi týden,
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Kaci, může to být tím mlíkem, ne že ne.... zkus jí něco vysadit, ať zjisítíš, po čem se jí to zlepší.... třeba jeden týden vysaď Ntrln, druhý týden vysaď třeba ten puding nebo tak... a zjistíš co ji tak staví
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Pepča třeba vůbec nemohl kakat po Bebě... jako úplně mini miminko, to nešlo... pak jsme přešli na Nutr comfort a hned bylo líp
23. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
no ten puding neměla snad měsíc z něho to nebude ale asi ten nutrioš čoveče....jedině budu muset zkusit ten comfort...ale prej je hořkej aby mě to chtěla
23. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
hele zkus třeba Hami nebo cokoliv jinýho... comfort skutečně nahořklej je....
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
hami jsme měli ale ona má problémy s těma střívkama a celkově je furt marůdek a tak sem jí chtěla dt zase nutroš že je nejlepší i dr mi řikala at nasadím zase nutroš kvůli imunitě......ach jo....
23. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
hele to jsou reklamní kecy... prý je stejně dobrá i ta Beba, člověk to prostě musí ozkoušet... co mi říkala Karolína tak prý přímá konkurence Nutrilonu je právě Beba, a pro Hami zase Sunar atd
23. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
po bebě mámě jeste větší problémy s tráveným má hrozný větry takže bebu v žádný případě....no nevím no uvidíme,zkudím jí dát štávu ze švěstky a když to nepomůže tak zkusím ten comfort
23. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
hele anebo jí to zkus mixnout.... dvě odměrky comfortu, dvě normálního... nějak jí oblbnout :wink:
a co čajíčky typu Bolavé bříško nebo jak s to jmenuje?
23. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Kaci, a co probiotika? My dáváme malým ráno půl sáčku do Beby a kadí 3x denně úplně v pohodě
23. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
já jí dávám probian mimi a občas nutrilon-b ale příjde mě že má furt prdy a je jak malý miminko začne bulet pak si prdne a zase brek a když kaká to je hrůza jak trpí.....
juli co máte za probiotika
23. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Biopron
23. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Kaci super fotecky z dovolene - obdivuju vas, ja letos dovcu s prckem vzdavam, bylo by to na nej i na me asi moc narocne :frowning2: Jinak na hovinka nam pomohl mocc Lactum Baby (obsahuje probiotika i prebiotika) s kadenim jsme zapasili 3 mesice nez jsem nasla vhodne papu...
23. čer 2009 ve 14:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahoj holky tak jen pro ujasneni, ja se na to hrozne tesim a rada to zabukuju pro kazdeho kdo ten zajem mit bude a vi to na tuty, coz jsem mozna jen ja a Verush ci Venuse... :slight_smile: vubec to nebyla na nikoho narazka a vubec ne na nikkyy to neee ja nejsem ani vztahovacna ani vztekla, nasiraci nic..jen mi to prislo, ze v tomto pripade by to bylo nejlepsi si stanovit kam se jede a kazdy at si zabukuje sam dle svych pozadavku...prave proto, ze nekdo chce jen v sobotu a tak si to zaridi podle sebe nic vic v tom neni..a chapu i ostatni, ze nemohou, nemaji jak nemaji s kym...to zase jo a ze proste nevedi.. me osobne by to bylo jedno, ze to proste budu resit cca 14 dni predtim, ale vite jak to je hotel uz treba nebude k dispozici atd...a ja pak na svy jmeno budu resit proc co a jak...takze jako byl to navrh...a ted se jen bojim, ze nakonec nedorazite nikdo nebo tam budeme dve to by me fakt jako mrzelo asi nejvic :pensive: takze nikdo nic neberte nejak na sebe, protoze to nebylo na nikoho mysleno...jen to promyslete co a jak..diky :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
kaci prosim te kup normos laktobacily od Swissu a jednou denne ji rozsypej kapslicku do jidla, ktere urcite sni nebo do piti, ono to v tom ale plave, tak to davam do mlika, aby to nebylo videt...jo a to Hami pouzivame taky a je v pohode...je to temer uplne stejny jako Nutrilon (dela to stejna firma), akorat ze to neni primo s napisem Nutrilon, na nem platis snad jen tu znacku..takze zadnej stres a fakt po tom muze mit zacpu....zkus zmenit mlicko a je to :wink:
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.