• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Kata mi od 12 hodin spi.... :fearful: to je tim pocasim...me odjela kamaradka a nic me nebavi..a tady taky nikdo... :pensive:
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mě prcci spali dopoledne 2,5 h .. to se mi nestalo už hoooodně dávno. Ale je pravda, že včera usnuli až kolem 9 a ráno je zřejmě vzbudil manža jak šel do práce, tak to museli dospat.
23. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
jo to pocasi je vylozene na spani...me uz tu Kata radi, kamoska ji dovezla panenku tak ji tu zkouma...je to prvni panenka co ma :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
hoj :slight_smile:
u nás dneska neprší tak se těším na zítra,to tu dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se naprd jezdí s golfkami v dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No holky ad.sraz : porada večer s manžou nedopadla dobře,prostě to nedáme dokupy v září je toho hodně,jedu do prahy,svatba kámošky,moje kulaté narozeniny,výročí svatby(to neslavím,ale maličkost manžu potěší a i ta stojí penízky) a pak měl být ještě sraz,dneska se odvezlo auto na servisní prohlídku už teď mám odhad ceny a je mi s toho šoufl,peníze které měli být na sraz jdou na auto,takže vím,že teď mě ukamenujete a tak,ale prostě nemůžu přijet ... zatím se mnou nepočítejte,kdyby se cokoli změnilo můžu si tam zavolat a hotel si doobjednat klidně i týden předem,nerada to komlikuji,omlouvám se Lis i zbytku snad mě tady někdo pochopí.
23. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
moje půlkulaté narozeniny,ne kulaté :sweat_smile:
23. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
:cry: :cry: Maru
23. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
ja jsem hlavne kvuli tobe preferovala termin :pensive:
23. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Jo já vím a to mě sere :pensive: Jako teď fakt nemůžu,vysralo se to všechno najednou,už jsme to cvakli a je to fakt pálka,já vím,že to je fuk a nezajímá vás to,ale já ty peníze navíc nemám :pensive:
Jak jsem říkala,Martin mít dovču bude a uvidím přesně v tom září,když tak dojedu a objednám si to sama,ale teď vím,že fakt nemůžu si dovolit to odsouhlasit a pak třeba nebude.
23. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojek maminy a rarášci! Tak máme další dva zuby - snad přestanou na chvilku ty uřvané noci.

Kacis krásné fotečky a kde jste přesně byli? Taky plánujeme v září Itálii.....

Já si nemůžu na beton pokoj na srazík objednat, protože nevím termín naší dovči. Pokud se termíny nebudou krýt ráda dorazím, ale ještě to nevím :frowning2:
23. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
nezlob se Lis,fakt jsem to nechtěla takhle :frowning2:
23. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky holky jdu se pochlubit http://jdna.rajce.idnes.cz/cerven_09/ uz mame sedacku.
23. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Adi,no paráda :dizzy_face: :dizzy_face: Sedačka super,taky mám světlou a s mimčem to je naprostá slast :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
marus jo jo taky ssi budu nechavat od tchyne sit potah. :grinning: :grinning: :grinning: Mozna zkusim 2
23. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahojík,

KACIS - krásné fotečky z dovolené, my odlítáme v pondělí do Bulharska, tak se taky už moc těším. Jen mám nemocné obě děti, tak doufám, že se stihnou uzdravit....

DONI - gratuluji k zoubkům, určitě se Kristýnce už uleví, ony ty zubiska dají dětičkám opravdu zabrat.... :unamused:

LIS - organizování takovýho sletu musí být fakt na palici, máš můj obdiv, že jsi se do toho vůbec pustila. Já takový věci vůbec neumím, nejsem ani trochu organizační typ - pro mě je už fuška oslava narozenin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ADI - sedačka nádherná, taky bych chtěla novou, ale tedkom nás čekají velké výdaje a na sedačku určitě nevýjde, tak doufám, že se dočkám alespoň v příští pětiletce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MARU - s těmi penězi je to fakt někdy děs, chtělo by to nějakou injekci, co?? :pensive:
23. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
mery no jako penize litaji do bytu a pak vidis neco co by chtelo nove a tak.
23. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
don-byli ´jsme na severu v bibione a bylo to super,hlavně že počasí vyšlo....ale jen co sme odjeli tak se se tam dělo věcí,hrůza děs....na netu toho píšou plno.... :frowning2:
adi-sedajda pěkná,taky máme světlou a už bych jí nikdy nechtěla... :wink: :sweat_smile:
mery-díky snažily sme se :grinning: :wink: tak at se kluci koukaj dát do kupy :wink: tak přeju krásnou dovču a at výjde počasí a bez větrů,vichrů a bouřek :slight_smile: kluci si to určo užijou....
23. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
tak zemřel ten matyášek co se narodil ve 23 týdnu :frowning2: hrůza děs
23. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
jj Kaci vím :cry: Víme ...

marti injekci,ale pořádnou :pensive: Užijte si dovču :wink:
23. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
aha,je to smutné....bojoval ale bojovníček jeden :frowning2:
23. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojda,

tak jak je to s tím srazem???? Holky, šup šup, pište se do tabulky, páč teda zatím můžu udělat sraz u nás na chatě, abysme to s LIS měly na půl cesty.

MERY a jak jsi nakonec vyřešila tu cestu do Brna? Vezmeš Tobískovi sedačku?
23. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj ženy,včera nám nešel net :angry: a já se taaak chtěla pochlubit,že má Kája 7,6kg a 7Ocm :dizzy_face: Takže patříme do skupiny menších rarášků :grinning:

Lis a Veru berete na sraz manžílky?
23. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
MANDUL já neberu, LIS myslím že jo.
A teda Kájulka je drobínek :dizzy_face:
23. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
AHojky tak jen nakukuji a zítra si to pořádně pročtu co a ja,na dnešní kontrole vše Ok akorát mě zarazila trošku váha naše míry jsou 9.560 g a 77 cáku...za 2 měsíce jsme přibaly necelých 600g ale dr říkala vše OK...
Přeji krásnou dobrou noc dnes mi něni nějak nejlíp tak zítra dočtu pa pááááá
23. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Nazdarek, sorry ze Vam sem lezu, ale jen chci pozdravit lisounka, dlouho jsem ji nevidela :grinning:
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Trojčátka???? :confused: :confused: :confused: Hééézky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Smilers jakožto trojnásobná matka máš můj veliký obdiv!
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
verus :grinning: diky
23. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,

ja ten sraz potvrdim ve ctvrtek, jak jsem psala, uvidime se s holkama. A jela bych bez manzi :wink:

A my mame dnes taky za sebou prohlidku a patrime teda spis do te vetsi skupiny :wink: 9,4kg, 77cm :slight_smile:

Zdravim Smilers, ukaz se zas u nas v ol.m. :wink:

Dobrou.
23. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Neděkuj. Jsi fakt frajerka. Jako já mít 3 Aničky, tak už jsem asi v blázinci :grinning: Jak to děláš??? Spíš někdy vůbec? :confused:
23. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
linn jj stavim, ja porad lezu do nejakych diskuzi, ze pak nevim, kde vsude jsme byla:grinning::grinning:

veru spim :grinning: :grinning: i kdyz nekdy mam nocleznika, ale da se to:slight_smile: a jak to delam, ani sama nevim, uz je to docela o hubu ted :sunglasses:
23. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.