• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis myslím,že bude nejlepší když si ubytko každej zajedná sám.Už kvůli tvému duševnímu zdraví :wink: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Smilers taky obdivuju,to musí být mazec... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
smil jsi zlata :dizzy_face:

mandul: manza jede na 100% a kdyz nikdo jiny, alespon budeme mit vylet my tri s Katou a radi tam budeme i s Verush...manza bude hlidat a my s Verush budeme kecat :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
jinak uz k tomu nemam co rict, kdo pojede pojede asi tak.. :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Lis já pojedu takyyyyyy :sunglasses: Jen ještě počkám s hlasovánim,neva?
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
furt nevim,zda vzít manžu s sebou:+měla bych chůvu a někoho když s Váma nebude řeč :grinning:
-2xse mu tam nechce,že prý tam nikoho nezná!!!A já snad JO?? :wink:
23. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
mandul neva :wink: hele jako to nesmi manza resit, ten muj to taky neresi..treba si chlapi pokecaj...
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky manzel na sraziku je opravdu k nezaplaceni :wink: vlastni zkusenost, ja met i jedno, tak manzel jede se mnou,
23. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
smil vid? ja vim, ja uz jsem prave slysela, ze kdyz jede zenska sama, tak si to proste tolik neuzije a ja si to chci uzit...navic manza je partak, tak co :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
lis jj uzit a hlavne je to takova opora a pojistka, kdyby se neco stalo :wink:
23. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
no prave nehlede na to, ze se vlastne nezname, takze co pak tam, kdyby neco.... :confused:
23. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
lis jj uzivat si srazik jde i s pritelema a manzilkama, nehlede na to, ze si chlapci muzou vyjet kocarkovat a vy muzete poklabosit:grinning: s prckama se blbe keca :grinning:
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Muj manza na takove odpo sraziky s holkama z Ol. jezdiva, ted bude hlidat doma Samika :wink:

Smilers, holky jsou krasny :dizzy_face: a budu tady opakovat , co uz bylo receno, ale taky mas muj obrovskej obdiv, ja mam dost casto plny keckytech mych dvou zlaticek, mit tri a stejnyho veku musi byt fakt zaprah :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak já ho překecám,já si právě řikala,že by bylo fajn ho tam mít.Nedej bože bude zrovna Kája vysírat a já si s váma ani nepožvanim :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
mandul no prave :wink:
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Lis a třeba si kuci padnou do noty :grinning:
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
linn se budu cervenat, ale lvi podil na tom ma i muj manzel a ma rodina :dizzy_face: ze to jakz takz stiham, byt sama tak bych do trojek asi nesla, tezko rict

drahe nase polovicky jsou opravdu v nekterych vecec nepostradatelni :grinning: :wink:
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
treba jooo :grinning: no ja pocitala i s Maru manzou ale ted teda je to jinak..hmm tak to mandul musi ten tvuj prijet premluv ho :zipper_mouth:
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
To bude mít radost,až mu to oznámim jako hotovou věc :grinning:
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
jinak to nejde :grinning:
23. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
mandul koukala jsem do alba, ze jako kolem vas same deti ted jsou ne? jako mladsi nez Kaja.. :astonished: mazec...same tehule to tehdy byly...manzel vypada sympatak... :wink: a mate chuvicky?? my je asik budeme muset koupit..
23. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak ja valim od pc...
23. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
lis máme vysílačky,kde se dá nastavit i odposlech dětí.Tak když nebude chtět láďa jet a Kája bude večír zlobit,tak budem kecat přes ně :zipper_mouth:

No dětí jako smetí,loni to byla samá těhule. :slight_smile:Snad zítra naházim new fotky :sweat_smile:

Veru musíš vzít manžílka taky :sunglasses:
23. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky,

mandulko nejela jsi dneska odpolko za hvězdou jak jsou školy a hřiště s kamarádkou?

smilers, máš muj obdiv jukla jsem do albička a já bych asi tři nezvládla. Mužu se zeptat jsou holky přirozeně nebo po umělím?? Snad neva že se ptám :wink:
23. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ajii jj to jsem byla já :sunglasses:.Pořád teď pokukuji po kočárkách s dvojčátky :slight_smile:Tak mi kdyžtak písni telefonní číslo po IP a můžeme někdy vyrazit spolu. :wink:
Ty jsi šla s mamkou?
23. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
mandul jj, šla jsem s mamkou světlá tříkolka a já za ní jako buřt :grinning: tak už jsem tě kolikrát viděla u lesíka unás :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jakej buřt prosim Tě :grinning:
.Zrovna jsem si ale řikala,že se tady musim zeptat jestli už všichni schodily kila nabraná v těhu??? :astonished:
Bo mě jich ještě 5 z 25kg zbývá :angry: :angry: :angry: :frowning2:
23. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky dobrou,nakrkněte mě až zítra :wink: Pa
23. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
tak já sice mám menší váhu než před těhul., ale mám břicho a prdel a stehna :rolling_eyes: ale na cvičení kašlu nemám časík s drakama :angry: ale to je asi výmluva :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
mandul ty jsi hubená vždyť jsem tě viděla :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.