• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
beru béééééé.... tak to teda bych brala taky...
No nic jdu se oblíct ať jsme zase co nejrychlejc doma.... do Globusu to máme 5 min busem, tak snad tam budem rychle hotoví :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
dekuji :wink:

ja varim vecer tak na 2 - 3 dny a malymu na 2 nekdy na 1 .. to bych se zblaznila, uklidim docela s nim nebo vecer.. a uz je vzhuru tak pa zatim...
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jé holky já nikam nemusím :dizzy_face: mně nakoupí kámoška která ven beztak musí :wink:
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
ajiik k tvemu vcerejsimu dotazu, holky jsou z umeleho :wink: a uz vas tu necham drbat :grinning:
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,dneska opět vstávačka po půl 10 :sweat_smile: a to šla verča spát večer kolem 22 hod.no jen tak dál :dizzy_face:
jinak k váze se nevyjadřuji,mám jeste necelých 10 kilo nahoře z 22 kilo :confounded: nák to nechce a nechce jít dolů

máme už 8 zoubek nák jí začli moc růst tedka,a kakání je o něco lepší,leju do ní čaj litrama a dobrý :grinning:
24. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
zdravím smilers a berušku :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
kaci taky zdravim, ale ja tu jsme jen na navsteve, ja mam holky narozene v prosinci:slight_smile:
24. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky já mám radost.... vím, je to "maličkost," já bych to pro ni udělala taky, ale to že nikam nemusíme, že se nabídla, no fakt mě to potěšilo :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
kaci a jak do ni caj lejes? ja do nej dostanu par loku a to skoro klecim na kolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Pepi, ona i takova malickost potesi, co? :dizzy_face: Zvlast v tom hnusnem pocasi, jsem se tak tesila na leto, ze budem cele dny na zahrade, takhle jsme tam chvili, kluci jsou hned jak cunatka, piskoviste vecne mokre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vitam berusku - ja davam ovocny granulovany caj, vetsinou Hami a vypije mi za den tak 200ml, taky do nej vic nedostanu.
24. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
smil-já vím ale tak je to slušnost :wink: :slight_smile: máš krásný holky a hned 3 to je príma vid :sweat_smile: :grinning:
beru-ona pije sama a ráda,chodím za ní furt s flaškou a dávám pít i když si cucne jen trochu aspon něco za den mě vyije tak 400 ml čaje a na noc vypije tak 260 ml.a čajík máme bio s ovoce a mléčným cukrem jinej nesmíme...a vůbec ne ten kde je cukr... :unamused: ale jen dobře.

pepi taky bych byla ráda ale mě to čeká dneska musím něco nakoupit právě ten čaj mě došel a potřebuju do lékárny a tak a tady prší jak prase ach jo.... :angry:
24. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Beru já granulovanej HIPP - jablko meduňka nebo malina šípek, ale teda ředím ho daleko slaběji než oni radí - oni říkají lžičku na deci vody, a my dáváme lžičku na 250ml :slight_smile: a stejně to pije ochotně :grinning:
24. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
pepi od hippu jsme taky měli a jsou dobrý a taky jsme dávala mín,ale jak máme problémy s těma ledvinama tak musíme tendle....je taky dobrej ale není tak sladkej to je asi tím mléčným cukrem....ona ale vypije i vodu začla konečne takže dávám i čistou převaenou vodu.... :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
pepi manžovi vše nej k svátku :wink:
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Kači jééééé ráda mu to vyřídím :grinning:
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak už mám jakš takš uklizené, a obídek už se vaří. Dnes máme úplný BIO oběd :grinning: Brambory ze zahrádky, salát ze zahrádky, domácí vajíčka - jen květák je kupovaný :slight_smile:
Je to paráda vyjít ze dveří a mít na zahradě z čeho uvařit - zvlášťe když se o to nemusím starat :sunglasses: :wink:

Mě malá teda pije hodně a dávám ji dětský čaj a jeden sáček mám tak na 0,5 až litr čaje - neslazený. někdy ji dám jen čistou vodu a občas koupím ovocnou šťávičku (na přilepšenou) a ředím ji 50 šťávy a 200 vody - to pak tu flašku exne :slight_smile:) Dnes už mě vypila 350ml - no má zrovna šťávičku :grinning: :grinning:

Kila mě taky nějaké pořád po porodu zůstala a jsem líná jak veš začít s tím něco dělat :angry: A přijít o jídlo?????!!!!! To je to jediné co mě dokáže uklidnit :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
don-tak to ti pije hezky,a to jako doma pěstujete brambůrky a tak??no my né ale tchánovci mají hodně zeleniny a naši zase králíky a vajíčka domácí a tak..takže po návštěvě jedeme napakovaný žrádlem a je to taky dobrý... :grinning:
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
no nic jdu poklidit a vařit,dělám kuře na paprice a domácí knedlík....to se pak hubne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
No bydlíme s tchánovcema a ti nadšeně zahradničí a mají i slepice a naši taky i králíky - takže super! :slight_smile:

Jé už neprší!!!!!!
24. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojda.
Jee Don to máme asi dneska stejný oběd jako Vy :slight_smile:
Kája spí,já vařim a musim jít žehlit :frowning2:
24. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
A vítám berušku,máme stejný kočárek-ale v černé barvě a Karolínka být chlapeček tak je Šimon :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj všem, tady je pořád zamračíno, tak přemýšlím zda jít ven. Kluci malinko pšikaj, tak asi budu doma.

Jo a k tý váze, tak mám o 4kg míň než před těhu, ale je to asi tím, že jsem v prosinci přišla o žlučník, tak proto mám asi míň, ale jinak to není na mě vidět. Jak psala Nikky tak mám taky pupek a ještě k tomu vytahanej :rolling_eyes: jedině bych ho musela osekat :grinning:

Holky chtěla jsem se zeptat vaříte pořád v kojenecký vodě? A ještě jaký kravský mléko se muže použít až klukum bude rok? Myslím jen z něho vařit na pití ještě nee to vím. Chci jim udělat v sobotu pudink když budou mít rok a vyzkoušet to jestli jim bude šmakovat :wink:
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
ajiik nám bylo řečeno že koj. vodu do roka...

A s mlíkem min. do roka, ale lépe do tří let nic.... a když už, tak plnotučný....
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak už zase prší :angry:

Malá si už 20 minut hraje v postýlce!!!!!! To je snad po dvou měsících, že tam je chvilku sama a hraje si :confused:

Ajik já v kojenecké vodě nevařím a vařila jsem v ní asi jen první měsíc příkrmů a pak už jsem na to prděla. Ani jí nepřevařuji na pití kojeneckou vodu.
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak na kojeneckou vodu jsem lajdák taky :sweat_smile: ,ale Kája to naštěstí dobře snáší :grinning:
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak já stále vařím z kojenecký, ale od roku začnu z normální jen možná čaj ještě z koj.
Možná na to mlíko cinknu dr. půjdem tam asi až příští týden na roční prohlídku :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Nazdárek holky,

Kci, máte krásné fotečky z dovolené, fakt super, bych jela také hned, ale k moři se chystáme až příští rok, je to docela daleko.. až jih Itálie..

Váša chrupká, tak si dávám kafe.. na chvíli jsme doma a odpo zase pofrčím k našim, když je tak hnusně, tak mě to samotnou doma nebaví.. hlavně tady stále prší, ale je teplo

a Vášík měl dnes havárku, pěkně se narazil do tváře a do kosti nad okem, no hnus.. má tam červený pruh, který asi bude měnit barvy... :cry:
řval jak tur, ale nemohla jsem tomu zabránit, prostě mu ukliuzla noha, když si pod sebe shodil časáky a knížky, keté tam má

kámošce se dnes narodil syn Onřej, tak jsem moc ráda... :wink:

Maru a jak to, že nemůžeš dorazit, co jsou to za změny? musím vás dočíst, at vím co se děje...
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
také zatím vařím z kojenecké, jen když dojde, tak dám normální, ale když pak vidím co tam plave, tak zase raději koupím.. máme tady hodně tvrdou vodu
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ajik jestli už dáváš jogut tak je to taky z kravského mlíka....určitě je trocha mlíka nezabije...ale klidně si brnkni co ti mudra řekne.

Tak jsme obě po obídku a venku zrovna neprší tak rychle frčíme ven - jsem zvědavá kdy zmokneme :grinning:

Jo taky mě dnes přišly jedlé papírové obrázky na dorty. Hned to na ten pro neteř co budu v pátek péct vyzkouším :dizzy_face: Přemýšlím, jestli nenechám udělat Kristýnce její fotečku na dort......
24. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
donko, já to chtěla taky, myslím jedlou fotku na dort pro Pepu, ale H. vznesl argument, aby si pak Pepča neříkal že papír je zkrátka obecně jedlá věc.... a něco na tom je.
24. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.