• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jupííí, konečně se nemusí po 10000 příspěvcích zakládat nová témata!!!! Taky to mohlo přijít aspoň o rok a něco dřív :confounded:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
(nejposlednější příspěvek)
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se vás ještě zeptat, jestli někdy dáváte dětem přes ruky, jako že je plácnete, aby to nedělaly!
Vašek mi stále točí kolečkama na trobě, tak jsem mu stále říkala NE a on si myselal, že je to hra, i když se u toho opravdu nesměju... a tak jsem mu pak plácla a odstrčila ho od trouby a on stále a stále dělal to samé a plakal u toho, a začal se dokonce i vztekat...
musí, přece jasně vědět, že to dělat nemá, ne?
24. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Veru, tak to je dobrá zpráva.... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
já plácnu a malý moc dobře ví,že nesmí a že to bylo špatně. Taky na něj platí zvýšení hlasu a jednoznačně NE,NESMÍŠ!
24. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Leni tak Karolínka občas dostala.Vylejvala Kvídovi vodu z misky,chodila na granule a vyhrabovala hlínu z květináčů :angry:
Tak párkrát dostala přes ruku až jí měla červenou :sweat_smile: s důraznim NENENE a už si toho ani nevšimne :grinning:

I v porodnici nám jeden hodnej pediatr řikal,že k vymezení hranic občasné plácnutí prostě patří :slight_smile:

Veru no konečně!!!! :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Taky malého bere hlína v květináči atd. ale pokouší to stále znova a znova,ho nějaké plácnutí neodradí asi ho to nebolí,fakt ho jen tak klepnu :confounded:
24. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Maru tak to ona to ze začátku zkoušela taky znovu,ale dostala přes ručku fakt dost a teď už se dlouho nestalo,že by jí to lákalo.Hlavně do květináčů si nedovolí vlézt ani na navštěvě :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
No květináče a trhat palmu Domi bere taky jako super zábavu :angry: On mě poslechne a odejde od toho,ale když už tam jde opakovaně po 3x a více tak ho plácnu a nejde tam déle,ale pak znovu a znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak kluci už taky dostali párkrát přes ručky musí vědět, že se to nedělá. Leni taky mě Filípek šahá na knoflíky u sporáku a otvírá troubu :rolling_eyes:

A začíná mi super období kluci už sami bez pomoci vylezli na křeslo, tak teď budu jen hlídat aby nežuchly, ale učím je jak sléjzat, ale to jim zatím nende :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky,
dnešní noc byla katastrofa!!! Tobík mi dostal záchvat laryngitidy, myslela jsem, že se mi udusí, chudáček můj. Nemohl skoro dýchat, byl celý opocený a nevěděl co se s ním děje!! :frowning2:

Ještě že bylo venku docela chladno, hned jsme ho dali k otevřenému oknu a šoupli jsme mu dithiaden a to zabralo, takže jsme nemuseli volat záchranku!!!! Ráno jsme jeli k mudře a ta nás vybavila léky, tak doufám, že se to alesponnan dovolené nebude opakovat :unamused: To mi dal malý teda hezký dárek k narozkám... :confounded:
24. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Mery, tak to mi je líto :cry: a z čeho to je ze suchýho vzduchu? A vrací se to nebo se to dá vylečit nadobro?
A všechno nejlepší k narozeninám
24. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Tak jsme byli venku a pěkně jsem zmokla.Už mi ten déšt leze na nervy :angry:
Za chvíli pojedu na autobusák pro mamku.

Mery vše nej k narozkám,hlavně zdravíčko :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Mery, tak to je síla, byla bych úplně paf.. také nevím co to vlastně je, nikdy jsem se s tím nesetkala... a hlavně proč?

vždycky jak kouknu na Vaškův obličej a vidím ten šrám, tak je mi divně...vím, že jsem tomu opravdu nemohla zabránit, ale jaksi mě to mrzí

a dnes snědl celý knedlík se špenátem, špenát je jeho oblíbený, nedělá cirkus a jen otevírá pusinku...

a na scáču jsem mu udělala nektarinky se sušenhkama, tak je dostane odpoledne
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Hezký odpoledne,
venku je od rána hnusně a na Samíka to má opačný vliv dneska usnul osnul od rána až ve 3 odpoledne.
Jinak přes ručičku jsme už taky dostali i na zadeček. Je to hroznej rarach vzteklej.
Včera jsme mu koupili první botičky na chození 700 no mazec, ale jsou potřeba snad mu rychle nevyroste nožička a chvíli je unosíme.
Jinak máme doma opravdu lenocha. Sám si nepoleze ani nepopojde okolo sedačky akorád, když ho něčím motivuju (mobil, noťas a myš).
Mery, vy si teda užíváte úplně jsem si vzpomněla na bráchu míval tohle taky, když byl malinkej, ale pak to nějak úplně odeznělo, ale musí to bejt fakt šílený.
24. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak jsem nakonecbyla venku až do teď :slight_smile: Už nepršelo a bylo pěkně dusno. Teď ještě pojedeme zavést domů babičku, takže ten den celkem utekl :dizzy_face:

Já malou občas plácnu po rukách, ale moc si z toho teda nedělá!
24. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Díky moc ke gratulacím - no jo, už jsem stará hepa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Laryngitida, je vlastně zánět hrtanu. Když je dítě třeba jen trochu nachlazené, tak vznikne otok hrtanu a dítě pak nemůže dýchat, jen tak jako by štěká. Musí se co nejdříve zmírnit otok, nejlépe chladným vzduchem (v létě, když je teplo dát třeba obličej i k otevřenému mražáku) a podat dithiaden. Záchvaty se rády opakují a s věkem samy vymizí. Je to typické tak od kojeneckého do předškolního věku.... :unamused:

PETUL - za botky fakt pálka :confused: . Já jsem se u nás dívala na zn Pegres, jsou žirafkové a viděla jsem je za 530,- , ale měli bohužel jen plné, tak se chci kouknout po nějakých sandálkách, ale ještě nechodíme, tak na ně nějak nespěchám. Tobík je stejně nejraději bosky :slight_smile:

LENI - Vašík si už pochutnává i na knedlíku, jo?? No to je tedy gurmán... :sunglasses:
24. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Mery, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a malý ať ti dělá jen samou radost. I když ta laryngitida .. ale on za to nemůže, bobišek malý. Snad už to bude OK.

Peti, také jsme včera byli na botičky a cena fakt šílená, a to ještě budeme kupovat za chvíli Nelince ... fakt nechápu, proč nám ten debilní stát nemůže dát dvojnásobnou rodičovskou :angry: se budeme brzo pást :cry:
24. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Všem dnešním oslavencům ahlavně všem Honzíkům vše nej a nej :grinning:
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Juliet to s tebou naprosto souhlasím, že když máš dvojčátka, tak by měl být dvojnásobek rodičovské, protože máš dvojnásobný výdaj, jenomže to ti naši drazí poslanci nechápou :angry:
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
jé, Honzíkovi vše nej k svátku :dizzy_face: a měsíčninám ... celý den jsem si říkala, že musím napsat a pak jsem to neudělala :pensive:
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Teď jsem dokoukala na Z1 dokument o nedonošených dětech narozených před 25tt a můžu vám říct, že jsem si docela pobrečela a znovu si uvědomila, jaké máme štěstí!!! :pensive: Oslavencům vše nej!!! :grinning: Hezký večer všem.
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
jéé Honzíkovi vše nej....ůplně jsme zapoměla to je ale ostuda a ještě přemýšlí jeslti máme vůbec v srpnu honzíka.....tak se omlouvám :cry: :sweat_smile:
ta moje mrška spala od 20 hod do 21:30 a tedka tu čumákuje ach jo :angry:
sil-to bych taky ořvala jeste že jsme to neviděla....jednou sem na youTube viděla potrat a vše okolo a jako nikdy víc....fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahoj holky jdu jen pozdravit na predcasne 10ti mesicni kontrole mela Kata cca 73,9 kg a 70 cm..je to jen predbezne, protoze to neslo ji zvazit ani zmerit...proste ma vzdy u mudry amok po predchozi zkusenosti s dr. :pensive: no kazdopadne se ted nejak spravila...predtim 2 mesice nepribrala skoro nic a tak ted to dohnala...ale porad je to muj drobek..holky ja bych ji tak chtela mit porad :dizzy_face: dnes mi spi od 18:30 takze jsem zvedava, co bude rano :confused:
24. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
ty jo nejak dlouho tu nebyla gabi :confused:
24. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj holky, blíží se půlnoc, tak vás jdu zase pozdravit:grinning: Na neurole jsme dopadli tak, že malá je pohybově pomalejší, ale z neurol hlediska OK, jen ji pan doktor vyšetřoval v bodýčku,takže to o něm hodně napovídá :angry: :frowning2: nějakou asymetriii kvůli které cvičíme vůbec neřešil.
Dneska jsme zas byli na KO n a rehabce, cvicíme i nadále, máme trochu změněný jeden cvik, zatím mi to úplně nejde, tak doufám, že se s tím poperu a za 14 dní kdy se jdeme zase ukázat z toho nebude neco uplne jineho :pensive: Jolanka dnes za odměnu pokadila fyzoušovi nohu, tak byl rád :grinning: :wink:

Co se týče srazíku, urco pojedu, zíta bych se konecne mohla upsat i do tabulky až poresime, jak to bude, ale zatím to vypadá, že od pá do neděle a bez manži, max me tam jen hodí...

Lis, ta Kačka je teda najednou težká váha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
jééé lis máte stejnou sedačku jako my....holky jako konenčně mě usnula,...děs běz vám řeknu až sem na ní byla docela nevrlá páč to nešlo jinak :frowning2: a tedka mě to tááák moc mrzí.... :cry:

cip-uvidíš vše bude ok,ale to pokadění musela být prča :wink:
no nic jdu teda spát no,zítra mám od půl 3 do 7 asi volno a budu bez dítěte už se moc těším...i když...bude mě stejně chybět :unamused: ale člověk si trochu oddáchne aspon :wink:
25. čer 2009 v 00:39  • Odpověz
Dobré ranko,
Lis teda Káťa je drobínek,ale váhu nabrala hezky :dizzy_face: :dizzy_face: Gabi nebyla snad je oki :confused:

Kaci noc jsem měla podobnou,malý usnul 18:30 vyčerpáním a spinkal až do 02:30h pak se vzbudil a dělal kraviny do 04:30,dostal dvě flašky mlíka a usnul až po té druhé :sweat_smile: V 6h vyspané oči a já jak přejetá kamionem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti taky přeji všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: A hlavně ať je Tobíkovi brzy líp a užijete si dovolenku :wink:

Sil nedonošené děti nemůžu,však víte proč ..
25. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem chtěla napsat, že jsem tu první, ale Karviná mě zase předběhla!!! :grinning: Marus, vím proč a i když Kája nebyla nedonošená, tak jsem z toho dokumentu včera byla dost naměkko! :frowning2:
Co se týče Gabus, tak já myslím, že jsou s Matym v nemocnici na tom vyšetření ne???
Cipin, někteří doktoři jsou fakt odborníci...tím, že jsme jich už taky pár máme za sebou, tak občas se nestačím divit! :angry: Ale hlavně, že je Jolča v pořádku a je to evidentně šikovná holčička!!! :grinning:
Jo a musím se pochlubit, včerejší potápění jsem zvládla, byla to docela prča a nejvíc se nasmál manža, který mě přitom natáčel... :sweat_smile:
25. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
sil jak ráda bych ti nechala prvenství :sweat_smile: věřím,že jsi byla na měkko,ono to zasáhne každého když to vidí :pensive: ¨

Jo vlastně tak snad to Gabi dopadne dobře a přijde nám dát vědět,držím ji palečky :dizzy_face:
NO my taky chodíme na neurologii právě díky nedonošenosti a zásadně vždy malého vyšetřoval v bodýčku,to je špatně :sweat_smile: Já se v tom nevyznám .....
25. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.