• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Děkuji Marus, ale prvenství ti ráda přenechám...mě to vstávání v šest bohatě stačí!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejsem odborník, ale neurolog by děti měl vyšetřovat svlečené, protože přes bodýčko neuvidí, zda je vše v pořádku nebo ne, leda, že by byl Batman! :sweat_smile: Naše neuroložka vyšetřuje Káju svlečenou, dokonce i bez plíny... :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
hm tak ten můj neurolog jedině v bodýčku :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
podobně u nás neuroložka...naše známá...kubík byl uuuplně nahatej a dělala s ním teda psí kusy :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Krásné ranko mamulenky, tak dneska mě ten můj raubíř vůbec nenechal spát, budil se v noci asi 4x a navíc vstával už v pět ráno........takže jsem jak praštěná :angry:

posílám tady odkaz na pár fotek z mích tanečních hodin.......kdo se hlásí tančit naučím........ :grinning:

http://kacm.rajce.idnes.cz/venecek/#album
25. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
HLASOVÁNÍ O HOTELU

http://www.doodle.com/p4gxrcfagupd3yqf

TEN KDO URČITĚ POJEDE MŮŽE TADY NAVOLIT NA JAK DLOUHO A JAKÝ CHCE POKOJ

http://www.doodle.com/tzwzz882xkvhebz5
25. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
ahojky holky
MARU-jéé tak to je taky mazec,co ty děti si tímhle dokazujou vid?! :grinning: potrvůrky jedny.....
dneska spala do 9 hodin,aspon to ale ty večery jsou katastrofa.....už nevím co s ní fakt
KAČKO-hezké fotečky,mě by to i bavilo ale čas by nebyl to určitě né,možná kdybych měla svoje auto tak možná ale to než bude :sweat_smile:

co budete dneska vařit mimískům dobrého???(maru :wink: )
25. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky, jen na skok, musím chystat věci na objezd (zítra vyrážíme směr Český ráj, švagrová se vdává, tak snad to počásko vydrží).

Holky, my také chodíme na neurologii a jezdíme do Zlína do specializovan nenatologické poradny pro nedonošené děti a v obou případech vyšetřijí děti v body ... podle mě už v tomto věku není třeba být vyslečený, vidí, jek děti lozí, sedí, reagují, co umí. Na rehabilitaci to je jasné, tam musí vidět zapojení svalů ale neurologiie je přece o něčem trošku jiném.

Holky, my na sraz nepojedeme, fakt to finančně přestáváme zvládat. Moc mě to mrzí, ale vy nám určitě poreferujete a dáte moooc fotek, že jo?

Já myslím, že je Gabi s malým na tom vyšetření, myslím na ně ať je vše OK.
25. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi taky chodíme na neurol. a tam jsme pokaždý jen v plínce. Musely jsme je svlíknout. A jdeme tam až kluci budou oba sami chodit jupíííííí.
A na rhb jdem ještě v červenci, ale už asi naposledy páč Tomik konečně se rozlezl a dr. se Tomik líbil jaký udělal pokroky. Jsem moc ráda :slight_smile:

Juli, tak si hezky užijte svatbu taky bych šla někomu, ale není komu :rolling_eyes:

jinak já klukum vařím duš. mrkev, maso a brambor.

A včera jsem volala dr. kvuli mlíku a nejdřív začít bramb. kaší a tak jednou týdně pudink a na ryby i po roce být opatrný.
25. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, koukám že nejsem jediná která to finančně nezvládá... díky díky díky

už jsem si myslela nejen že jsem špatná matka za to že nechávám Míšu v ohrádce když jsme v obýváku (dle mé matky příliš dlouho a on pak na ní ječí když jí vidí a chce nosit - co si naučila to má a ať mě ne.ere!!!! ), ale že neumím hospodařit, neb mi teď finance taky nějak docházejí a tak makám každou volnou chvilku abych si vydělala.

Manža má od pátka 14 dní dovo tak bych chtěla vyrazit na nějaký výlet - LISOUNKUUUU jsou na Konopišti ještě medvědi a pávi? S manželem jsme tam byli jako malí a nevíme co teď máme čekat :slight_smile: a je to od nás celkem kousek tak bych se tam chtěla juknout :grinning:
25. čer 2009 v 10:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Kaci pangase s rajčaty,mám pravidlo úterý - hovězí maso,středa - špenát,čtvrtek - ryba :wink:
Juli,Michel my to teď finančně taky nezvládáme,doufám že bude lépe :rolling_eyes:

Tak jsem si šla lehnout zároveň s Domínkem,když usnul,spali jsme 1,5h a jsem jak praštěná palicí,třeští mi hlava no raději už nechodit spát to jsem se přesvědčila několikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Přidavám se k vám do klubu. Co manža nastopil do práce tak je v práci až do večera, že ani nevidí moc kluci a přinese domu prd :rolling_eyes: Ale snad bude líp. Jsem pořád sama a už mě to leze na mozek :pensive: máme dost krušný období :frowning2:
25. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak my zatím s penězi v pohodě, ale ve chvíli kdy se přestěhujeme do domečku a začneme ho splácet, tak to bude asi krušné... :sweat_smile: I když jak manža s nadsázkou říká, tak na vesnici toho prý moc potřebovat nebudu...výkřik módy pro mě budou holínky a rádiovka a taky zástěra...prostě ze mě bude krasavice k pohledání!!! :grinning: :sunglasses:
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Cauky,
no u nas financni situace taky nic moc, od zacatku roku uz manzovi v praci skrouhli plat a pracovni dobu o 20% , k tomu barak, hypoteka :pensive:

Sil, s tim stehovanim na vesnici muzu potvrdit, ze tady jdu klidne v domacim obleceni a nenamalovana :wink: zasteru a radoovku jeste nemam, ale to je otazka casu :grinning: :grinning:

A dnesni noc asi diky te bource hruza, Sebik byl od 23 do 1 vzhuru :angry:
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky holky,

tak už jsme doma, táta se nám dnes vrátí...

konečně jsem zavolala na gyndu anechala si napsat receptík na pilulky.. po 3 letech... ale mám tak hroznou pleť před mrchou, že se to nedá...jak puboš, fakt!!! a to je mi 29 let...

ajji, to ti věřím, že je to náročné, celý týden tady bylo hnusně, že se nedalo jít poádně ven, tak jsme byla raději u našich, protože 4 dny být sama doma s Vašíkem a nebýt mezi lidmi, tak mě rovnou odvezou na psychinu

a Váša má asik ekzém!! :confounded:
pod krkem, na tváři, vypadá to hrozně a ještě ta modřina, no fakt super...
naše Mudra stále nic neřešila, jen že to to díky slintání, ale teď bych řekla, že je to opravdu ekzém a ne jen nějaká líšej, tak mě to sere, nechali jsme to dojít tak daleko, tak se objednáme do PV na kožní...

a máme další zoubek, dvojka dole a ani jsme o ni nevěděli :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
a dnes má na oběd skleničku Hami... nevařím...
25. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
maru a jak děláš to hovězí,docela to trvá než he měkké vid..?! :unamused:
skleničky mám taky doma pro sichr ale radši uvařím :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Leni taky mel na krcku neco co vypadalo jako ekzem tak jsem sla na kozni a tam mi ekzem vyvratil a je fakt ze kdyz prestal slintat tak se to zklidnilo, ted uz mame zase bernardynka a zase se to objevuje...

Holky ja se picnu :frowning2: malej mel do nedele teplotky, dle Mudry vse OK asi zuby, po,ut,st klidek a dneska zase 38 po odectu :frowning2: uz jsem zoufala, bojim se mu dat cipek po nem ma prujmy a sirupy tak nezabiraji :frowning2: Zitra jdeme na stredisko :angry:
25. čer 2009 v 11:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
autor
jo a holky jakou antinu berete???já mám lindynette a jako hrůza děs za 1 měsíc sem to měla 3 jako jo :rolling_eyes: gyndařka má dovču tak tam pak hned naklušu.....nechápu
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Jinak ja nevarim, mame jen sklenicky, proste mi bylo receno ze to je pro prtouska zdravejsi, jsou tady vsude dusicnany (zasrany Polabi).
Kaci ja mam Jeanie a musim rict ze 2 mesice mi trvalo nez se mi to ustalilo, ted tuk tuk :frowning2:
25. čer 2009 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Kaci pokud se nemylim, ty jsi psala ze Verunka mela taky na dovce horecky a ted se ji vratili?? Jeste to trva a kolik mela? At nevysiluju zbytecne treba to budou zuby, nevim jak dlouho to muze trvat
25. čer 2009 v 11:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele, kdyz bude mit nad tech 38 a vezme si sirup, tak mu ho klidne dej, taky zabere, jen o neco pomaleji.

Kaci, ja mam Mirenu - horm.telisko, sedimi, takze mam na 5 let klid :wink: a tohle mi tabletky taky delaly, co pises, mas je nove nebo uz delsi dobu?
25. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
A taky mame dnes Hami :wink: teda skoro porad mame Hami :wink:
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Já neberu žádnou antinu, protože jsem si díky ní užila už své a nikdy více!!! :angry:
Michele, já taky nevařím, zatím skleničkujeme a na vaření se vrhnu až po prvních narozeninách, třeba Káju do té doby přemluvím, aby začala jíst jídlo s kousky...zatím nechce! :angry: A držím palečky, ať je malému brzy lépe, a to, že zavoláš doktorce, tak tím nic nezkazíš, aspoň budeš klidná... :wink:
ahoj holky resite koukam antiko..ja mam ted nove nejakou Sunyi cili Sunya se to jmenuje a beru tyden, takze zatim nevim...

linn a to telisko neni to divny? ja jsem o nem premyslela, ale pry je lepsi az po dvou detech, takze u tebe je to ok..jenze me se prici pocit cokoliv ciziho ve svem tele :rolling_eyes: :confused:
Kaci, já hov. maso vařila v papiňáku a v pohodě.

Já antinu neberu žádnou :grinning: taky mě čeká gynda v srpnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

michel a to má pokaždým čípku průjem? Já myslela, že sirup či čípek mají stejné složení.
Já musím Filípkovi dávat sirup páč čípek neudrží v prdýlce :unamused:
25. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
taky davam Hami je to nejlepsi a ted udelali nove polevky, tak chci zkusit... :wink: dnes ma ale domaci papu..ja to mam tak pul na pul a kousky basti jako fik..dnes mi Katule snedla krajic chleba s lucinou a mohla se uzrat....byla to sranda mnam mnam..lucinu vsude :grinning:
25. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
me zase Kata po sirupu blindi, takze taky jedine cipky... :frowning2: michele snad to nic nebude ty joo :astonished:
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Lis, mne to tak nejak neprijde, teda to zavedeni bylo neprijemny, ale jinak ok a doktor ti to kontroluje pravidelne utrazvukem, jestli je to v poradku. Tam uz pak zalezi, v jakem odstupu chces dalsi dite, kazdopoadne se doporucuje tem, co uz aspon jednou rodily.
A peroralni ani naplasti mi nesedely, tak jsem moc moznosti ani nemela.
25. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
linn aha tak to joo no ja jsem o telisku jen uvazovala, protoze bych spravne nemela vubec hormony, ale v tom jsou taky vid? noo ale ted na to gyndar prdi, protoze uz proste nevi co se mnou :pensive:
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Já po druhém dítku asi taky půjdu do tělíska pokud mi to doktor povolí, protože normální antikoncepci ani náplasti nechci...no, nemáme my to holky starosti a chlapi, tak ti jsou tohoto ušetřeni! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.