• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Cipky a sirupy maji stejne slozeni, ale cipky maji rychlejsi nastup ucinku, z toho konecniku se dostava ucinna latka primo do krve.

Ja davam spis sirupy, Samous je primo miluje a do Sebika jsem je taky zatim nejak narvala.

Lis, a co Kata a chozeni? Bych ji tipovala na prvni chodici srpnatko :wink:
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lis, teliska jsou s i bez hormonu, ale to horm. je spolehlivejsi.
Sil, jj :wink:
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Michel, také nám Mudra říkala, že je to od slin, je to možné, ale my už to máme od dubna a ne a ne se nám to ztratit.. teď leze zub, tak je možné, že se mu to zhoršilo,a el stejně s ním zajdu, at mám klid a vyvrátí mi to, budu jen a jen ráda...

vařila jsme celý týden a 2x týdně vždy dám skleničku pro změnu...

a vždy jsem brala Mercilon a nikdy jsem s ním neměla problémy, tak mi ho zase naspal, prý pokud mi seděl, tak ať zbytečně neexperimentuji... musím si to jen někam napsat, přece jen jsem si odvykla, tak abych moc nezapomínala. :grinning:

a doufám, že se mi pleť zlepší a že to nebudu mít tak dlouho, teď to mám delší po porodu, než jsem to mívala
25. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
linn ja myslela ze lepsi je sirup pac jde primo do krve?? :confused:

no hele Kata ted tak nejak stagnuje, jako zacala obchazet nabytek a tak..ale jako jeste se drzi rukama a ja jsem za to rada :sweat_smile: prece jen chytat bych ji nechtela jeste .... :zipper_mouth:
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Včera u nás byla Sroubek a říkala, že první chodící srpňátko je Honzík od Janisy... :grinning:
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
A já taky používám sirup, čípky nám doktorka nedoporučila. :unamused:
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
jj myslim, ze to Janis psala tady
25. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
klidne jim to prvenstvi prenechame s radosti :grinning:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Lis, konecnik je hodne prokrveny a vstrebava se to hned, u sirupu je to pomalejsi :slight_smile:
S tim chzenim je to u nas podobny , Sebik stoji uz dva mesice, obchazi a taky jsem za to rada :sweat_smile: chlapecek od kamosky chodil v 9 mes. a uzili si s nim :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
No Sroubek bude mit ten vekovy odstup skoro jak ja, myslim o dva mesice vic :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
linn: Kata taky stoji uz 3 mesice ...a dr. nam to zakazala..ze je brzy....ale my se na to vybodli, protoze jeste ji porad davat na zem, to bych nedelala nic jinyho... :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zakazala????? No to by me taky zajimala, jak to provadet? My jsme teda ze zacatku u Sebik skoro porad museli byt, stoupl a neumel dolu a kdyz jsem ho nesundala, tak padal dozadu na hlavu. Pak mu nastesti doslo, ze na zadek to bude lepsi :wink:
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
míšo-verunka měla teplotu skoro 40tky 2 dny je měla pak den v poho a pak zase,hodně pila čaj a jedla jakžtakž ale pak to přešlo a vylezly jí zuby a když jsme přijely domů do čech tak zase a den horečku a pak dobrý a zase zoubek venku.my na ty zuby hodně trpíme...
o té mireně jsme slyšela ale dr to prý nedoporučuje ženám co chtějí mít děti věkově blízko sobě,je to na 5 let tak je fakt blbost si to dák když pak budu chtít dítě za 2 roky,a prý se po tom špatně otěhotnuje....já beru antinu asi 2 měsíce a tedka mě to začlo dělat,předtím sem měla azalii pro kojící a pak nic a pak tohle...ale asi půjdu na testy jaterní,dělala mi je v 15 letech naposledy,vím že se musejí obnovouvat jaterní testy...
hovzězí taky dělám v papináku to je nejrychlejší a dělám ho většinou s rýží...
25. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
dneska sem verče udála bramb.s kukuřicí,růžičkovou kapustou a kuřecím a nakonec posypala pažitkou a je to mnamka... :sweat_smile: zítra budou žampionky...
25. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
linn: jj ze je brzy a ze je to zatez na kycle...jenze ona uz stala 2 mesice a tak jsme si rekli, ze je to proste jeji vyvoj...a basta...a jako za mesic bych ji pak zase ucila stoupat ne?? :fearful: at si to dela Kacule po svem... :grinning: joo a parkrat mi takhle upadla taky ale pak jsem ji naucila proste klekat na kolinka tak dlouho jsem ji to ukazovala, az vedela a pohoda... :slight_smile: ted mi to tak vyhovuje...at si leze jak chce a radeji nechodi jeste :grinning:
25. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
ruzickovou kapustu jsem jeste nedala dobrej napad :wink: jdu ji dat najist..uz ji mam vzhuru, jen jsem si uvarila ale zehleni zase nic...normos mi spi 2 hodky a dnes hodku a kousek..ale co bych chtela, kdyz spala v noci 12 hodin v kuse...nas rekord.. :fearful: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
lis, 12 hodin, to je teda fakt vykon :slight_smile:

Mizim, pekne odpoledne :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky diky, no snad to ty zoubky taky budou, kdyz tech prvnich 8 vylezlo aniz by jsme o nich vedeli tak ted to asi zlobit bude, ale v pusince nic nevidim :frowning2:
25. čer 2009 ve 13:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj holky...

Tak dneska prožíváme porod online.... sice ne s člověkem, ale zvířetem - naší fretkou. Včera se bohužel narodily dvě mrtvý :frowning2: ale dneska jsme s ní byli u doktora, a na utz jsou ještě dvě srdíčka, takže dostala oxytocin a musí to ´porodit do 17 h jinak musí na císaře :slight_smile: ale teda vůbec netuším kolik může fretčí císař stát :confounded:
25. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky všem, po odmlce se hlásíme, nějak nestíháme.
Šroubku, velikááánská gratulace k //. :wink:
My dnes máme za sebou 10-ti měsíční ko a Tomša má 12,85kg a 80cm, takže jsme úplně jiná váhová kategorie, než vaši rarášci :grinning:
Jinak já antiko neberu, nemá to pro nás moc smysl, vzhledem k plánování 2.mimi
25. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
ivdo téda Tomša je vážně kousek :slight_smile:

A kdy plánujete druhý? po roce se začít snažit? nebo jindy?
25. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Až se zadaří :wink:
25. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahaaaaa takže snaha už je :slight_smile: tak držím palečky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
snaha nesnaha, až teď mám za sebou první ms po porodu, takže to hned tak nebude.
Ale díky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Holky, tak jsme snad prekonaly virozu, musim rict, ze uz to nebylo tak hrozne, jak pri te seste nemoci nebo jsem si zvykla :wink:
Jako obvykle jsme nemohli chytit moc, Jula naprosto odmita se vycurat do nocniku... tak jsem ji na radu pani doktorky dala na pipinu mikroten. sacek, oblepila, nedala plenu (celou dobu jsem tuhla, ze se vykaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a po 1,5 hodine cekani, jsem ji posadila na umyvadlo, pustila vodu na nozicky a cekala a to zabralo. Moc ma nastesti v poradku.
Tak mam do nedele narizeny klidovy rezim a snad uz bude OK.

Na neco jsem chtela reagovat, ale normalne jsem to zapomněla.... :angry:
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
ahojky,

tak jsem si byla konečně pro ty pilule a cestou zpět jsem zmohla, ale ne moc, prší tady spíš tak zahradně a je strašné dusno...
Váša protiva, nepodařilo se mu usnout, vadila mu pláštěnka, tak jsem ho teď šupla do postýlky a uvidíme..

Ivda, tak to je Tomášek kus chlapa, ale kila na něm nejsou vůbec vidět, když na něj mrknu, jak je v plavečkách.. asi je celkově veliký a má těžké kosti, ne?
a asi se docela pronese, co? My ještě nemáme 9Kg a stačí mi to... mám co dělat, kdyby měl 12Kg, tak ho už učím chodit :grinning:
25. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Michele, třeba mu lezou špičáky? ty jsou prý hrozný...
nevím, my horečku u zoubků zatím neměli, ale každé dítko to má jiné...takže to být určo může
25. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Leni, je to síla. Taky mám pěkné problémy se zádama. Je veliký - má 80cm a na ta kila se asi nezdá. Ale má to po kom mít. MM jako přes kopírák. :grinning: A s tím chozením - jak je těžký, vše trvá o dost déle. :cry:
A taky tu mám pěkného protivku. Tak to jdeme zkusit ven, jestli bude chvilku spát a nezmokneme.
o těch špičákách jsem to taky slyšela, že ty jsou prý nejhorší...
25. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj holky,
omlouvám se,nějak jsem tu te´d nechodila,neměla jsem sílu,jenom jsem brečela a měla myšlenky na to vyšetření..ale cosi jsem četla :slight_smile:
teď jsme se vrátili z nemocnice,všechno jsem s Matym absolvovala,cudáček můj malý,trpěl,ale už je to dobré...a závěrečná zpráva zní:
že je to v POŘÁDKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: komoru sice rozšířenou má,ale nemusí se stím nic dělat a ani hlídat..JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: JSEM ŠŤASTNÁ JAK BLECHA....
děkuji že jste na nás mysleli..jste zlaté :slight_smile:
dneska je ještě plačtivý a málo jedl a spal,tak snad už zítra bude úplně v pořádku a najedeme na náš režim.....
25. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.