• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
cudáček = chudáček :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
gabussssssss superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Blahopřeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jste s Matýskem šikulky
25. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
jjupííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Super !!!!!!!!!!!!! už bude jenom dobře :wink:
25. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
děkujííííííí :slight_smile:
jj..bude dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konečně ze mne spadl těžký balvan....
Maty už spí,ale stopro se vzbudí..taky to tak má,že se z ničehonic budí s kraválem a musím pochovat a pak položit nebo ho uspat ve velké posteli...tím si zřejmě projdeme tady všechny :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
GÁBI, paráda!!! Mám obrovskou radost! Užili jste si hrozné nervy a Maty ještě větší, ale teď už víte že je vše ok a to je důležitý, tak to pěkně oslavte! :wink:

PEPI, tak co, proběhl fretko-císař? Hele a to budete mít teď fretky 3??? :confused:

VENUS, já ještě naštěstí moč Anče chytat nemusela, musí to být pakárna, ale hlavně že jste to zvládly.

IVDO, ty brďo, to je chlapák!!! A jako teda nejdřív jsem myslela, že taky hlásíš //, když jsem v tvém příspěvku ty dvě čárky viděla...

KRISTO, díky za info, já už o tom někde četla, ale takhle to máme aspoň potvrzené od "šéfů" :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
nakouknu až večer..Míša se hlásí o počítač a já bych měla cosi dělat..je tu bordel jako v tanku :grinning: tak šup do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Gabi, gratulujeme k super výsledkům. :slight_smile:
Veru, kéž by. Ale ještě si nějaký čas počkáme. :wink:
Pepi, co fretky?
25. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
tak malého jsem uložila a jsem ko, mám před MS a jsem protivná, šílenost!!! :angry:
každá maličkost mě dokáže vytočit.. potřebovala bych se odreagovat!! ještě že je dnes můj seriál..
už se chladí vínko!! :grinning:

dneska zalehnu protože jsme včera s mamčou kecaly do 00.30, takže jsem docela ko...

holky, také vás tak děti kopou při přebalování do břicha.. dneska mě to tak naštvalo, je mi to docela nepříjemné a někdy bolestivé... ale to jsou ty krámy, řeším ptákoviny :wink:
pitomý hormony...
měla jsme to tak vždycky, jsem nepnutá k praskutí... a nervy na pochodu :pensive:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
tak a teď už v klid popřeju Gabi!!
jsem ráda, že je vše v pořádku.. to je super zpráva!!!!! a moc ráda ji slyším....
Gabi a stím uklidnováním ve velké posteli to mám nyní na denním pořádku...
nad ránem prostě putuje ke mně a už je mi to jedno... řekla bych, že se mi to i líbí, cíit to škvrňátko u sebe, až nebude chtít, tak mi po tom bude smutno!!!

my budeme odchytávat moč na příští roční kontrolu, tak jsem na to zvědavá, ale myslím, že s pinďourem to bue snadnější, snad!
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Leni, my moč odchytáváme kvůli ledvinám pravidelně, tak jsme si koupili dětské záchytné pytlíčky, jsou sterilní a je to naprosto vpohodě.
25. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
gabiiiii superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mam radost, ze je v poradku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted musi jen zapomenout to spatne a ty taky, ale doma uz to bude oki :slight_smile: :slight_smile: drzte se!!!

Leni jo kope a strasne nekdy i do prsou, hrudniku, je jak splasena a vubec se mi to nelibi...navic se zacala dost vztekat, moc dobre uz vi co smi a nesmi..nekdy staci ze na ni zvysim hlas a nekdy 3x a ona si to rozmysli a nekdy proste ne mermo moci chce to co si usmysli a ja ji to zakazu nebo treba i naznacim placnuti do rucky...no a rev jak jelito... :confused: ale snazim se byt trpeliva a ucit ji co by nemela..ale znate to :grinning: :grinning:

Jo u kluku se pry odchytava moc dobre..my uz odchytavali mockrat..a v roce zase :zipper_mouth: Katule ma ted pry nejak zvyseny jaterni testy, ale dr. rikala, ze si to pohlida, ale ze to nekdy male deti maji... :frowning2: jinak testy na vsechny alergie a krevni obraz v poradku, tak alespon neco...samotny odber byl ale teror :pensive:
25. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
ivd: jenze ty pytlicky jsou pro holcicky hruza..davali to v nemocnici a jako lepit ji to na genital byla hruza...byla na tom neco jako samolepka a tou se to lepilo kolem te čuriny.... :unamused: (omlouvam se nevim jak to napsat...)...a to teda dost hruza, u kluku je to asi super....takze nikdy radeji budu cumet u nocniku treba hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo a holky jak se deti divaji kdyz vas treba manza polibi nebo obejme? urco uz to vnimaji, mate nejake postrehy? a myslite, ze pred takovymi prcky uz je sex nevhodny? my tedy nepraktikujeme, ale zajima me to spise z psychologickeho hlediska...a ja osobne si myslim, ze by to ditko nemelo videt snad ani jako mimino..no mela bych kazdopadne blby pocit...no ale ta pusina je neco jineho...Kata si nas prohlizi zkoumave... :grinning:
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
myslim, kdyz me jen manza obejme.. :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kata uz se mnou ve velke posteli nespi a nechce.... :frowning2: musela bych ji drzet, aby se prestala mrskat porad lozi po posteli a skace po nas...proste se to neda...ale jako skoda, taky jsem rano rada s ni dospavala..hmm to uz je pryc... :fearful:

tak jsem se tu vykecala a jdu... :wink:
25. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Musim souhlasit s Lis, ty pytlicky jsou pro holcicky hrozny, Jula vzdy plakala, kdyz jsem ji ho sundavala, lepi se to zevnitr na pysky .... a stejne jsme nikdy nic nechytly, proste vzdy curala jinam, jednou jsem lepila ja a 4 x sestricka. Kluci to maji jednodussi....
25. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Sebik mel na navsteve Jolanku a Adelku od Janule.
25. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
co to tady čtu?

jsem vůbec něvěděla, že má Kaci takové porblémy s manželem!!!! a jsme z toho úplně opařená :frowning2:
to je šílenost, ani jsem to celé nedočetla...
25. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
tak jsem si to dočetla a nebudu to komentovat, je to každého věc a rozhodnutí, ať už je jakékoliv.
Kači, nebudu ti ani radit... musíš vědět sama jaká je situace.. a co bude pro vás nejlepší... to je vše!!!
ale jsem z toho taková špatná... :pensive:
25. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ajiku, klukům předběžně přeji všechno nejlepší k prvním narozeninám. Hodně štěstíčka, zdraví a sluníčkových dnů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Fretky - miminka to nezvládly, :frowning2: , Felinka jo - ale museli jí kočičku mojí malinkou rovnou vykastrovat, a říkal Honzovi prý doktor že přijet o hodinu dýl tak jsme neměli ani ji.... :confounded:
26. čer 2009 v 06:37  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Pepi, tak to je mi líto!!
jak to, že to nezvládly? narodily se dříve nebo je to pro ně náročné? O fretkách toho moc nevím, tak se ptám...
jsem koukala, že umřel Michael Jackson, to je docela síla, co?

dnes už je zase pátek a víkend, je to šílené jak to letí....
doufám, že se Véna brzy unaví a půjdeme ještě dospávat.. jsem šla spát zase kolem půlnoci, jsem nenapravitelná!!!!
26. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Leni, blbá souhra náhod.... Fretka má dlouhou říji, kterou jí vlastně ukončí až nakrytí (teprve pak se uvolní vajíčka) nebo horm. injekce, která jí oblbne a ona si myslí že si vrzla... Kdyby se neukončila, pořád by měla vysokou hladinu hormonů a mohlo by ji to vyčerpat natolik, že by uhynula. Opticky to poznáš tak, že jí vyleze pipka (vypadá pak jak půlka třešně zhruba), a po nakrytí by se měla začít zmenšovat. Tak jsme pozorovali, nic se nezmenšovalo, tak jsme šli na ukončovačku - no a ona už v tu dobu byla pár dní nakrytá. Ale kdo to moh vědět že jo :frowning2:
26. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
ahoj mamky, hlasim se po silene dlouhe dobe a vcera jsme s holkama projednaly, ze bysme jeli urcite (cipin, ja i linda) tak se hlasim s adelkou taky na sraz, na celej vikend :wink: )
docitat asi nema cenu, to bych tu ztvrdla hodne dlouho!
tak krasny den prejem :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobre rano, za ten odkaz se omlouvam, bylo to nedopatreni, uz jsem prosila o smazani, ale zatim nic :unamused:

Na srazik se hlasime vsechny, jak uz psala Janca.

Leni, ted jsem si toho vsimla :pensive: bylo mu padesat, mel mit ted nejake koncerty, ze?

Pepi, my jsme meli parek osmaku, meli mlady asi 5x, ted naposledy to uz samicka neprezila a samecek ji predevcirem nasledoval :pensive: je dobre, ze je vase fretka ok. Chodite ji vencit?
26. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
chodívali jsme s Ferdou (umřel před dvěma lety), ale Feli procházková není, a Orísek taky ne, to je jen mazlící medvěd :slight_smile: Ferda procházky miloval, stoupl si ke dveřím ven a stál tam tak dlouho dokud nám to nedošlo :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ráno,
já to včera zalomila s Matym,tak už jsem se nedostavila.....a malému jsem taky odchytávala moč do pytlíčku a super...oni kluci to mají jednodušší,u holčiček si to nedovedu představit...

děcka mají dneska vízo,jsem zvědavá :slight_smile:

a včera jsem zapoměla zaplatit poplatek v nemocnici,musím tam dneska zajít....jsem byla mimo....
26. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
gabus, co bys platila, dyť za děti se neplatí, co blbneš :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky
jen na skok,musím se vrhnout na úklid a vaření.Jen vám chci nahlásit,že noc opět katastrofa katastrofální už nevím co se to děje,to je noc co noc,tipuji zuby dostal nurofen a spinkal,ale po chvíli opět prostě katastrofa!!
26. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.