• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi, vcera jsem to zapomnela napsat, taky gratuluju k dobrym vysledkum, musely to byt hrozne nervy :confused:
A pepi ma pravdu, za deti se neplati. :wink:
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
pepi za pobyt v nemocnici 60 kč
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Aha Gabi tys byla vlastne s malym, tak ze sebe, ne?
26. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
no asi za sebe..já to pořádně nečetla na tom papírku..ale asi jo..ani nevím,že se za děti neplatí...zase jsem mimo :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Krásné ranko maminy, tak dneska malý spinkal celou noc. Prostě už jsem přitvrdila a když se vzbudí a kňourá, tak k němu nejdu a on pak usne, je to lepší, hold si nás ty děti víceméně ochočili a při každém pláči tak letíme a oni to vědí, že maminka vždy příjde, tedˇ budu razantnější, jinak bych se nevyspala snad to jeho tří let. Sousedka má holčičku tříletou a ta se budí na čajíček a sunár ještě ted´, což je pro mě odstrašující případ, takže jak jsem četla moudrou knížku, tak opravdu děti už od 6ti měsíců nepotřebují v noci jíst ani pít......tak holky výdrž.....Maru zkus Domínka nechat třeba chvíli vyplakat, třeba je fakt zvyklej že k němu vždy vstaneš a trochu toho zneužívá. Nám rostou asi stoličky, zatím jsem nedávala na zuby žádné zklidňující kapky nic jen mastičku.... :dizzy_face:
26. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
LINN, JANULEVRTULE, CIPIN, to je super, že jedete všechny Olomoučandy!!! :slight_smile: Tak už nás bude stopro 5!

Jen pro opáčko, tady jsou tabulky

HLASOVÁNÍ O HOTELU
http://www.doodle.com/p4gxrcfagupd3yqf

TEN KDO URČITĚ POJEDE MŮŽE TADY NAVOLIT NA JAK DLOUHO A JAKÝ CHCE POKOJ
http://www.doodle.com/tzwzz882xkvhebz5

PEPi, to je mi líto, hlavně že fretka je ok.

GABI, se ti vůbec nedivím, měla jsi plnou hlavu jiných věcí než nějakýho pitomýho poplatku.

MARU, já myslím, že to taky může být tím počasí a s tím souvisejícím tlakem atd. Vždyť je to hrozný... Včera třeba bylo furt zataženo a přeháňky a přitom 26 st! Venku bylo jak v prádelně.
26. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Hezký den, asi to bude tím počasím, protože Kája poslední dny taky nespala úplně ideálně a dost často se budí, takže já jsem jak vyvoraná myš, a to nemluvím o manžovi! :sweat_smile:
Gabi, to jsem ráda, že vyšetření dopadlo dobře!!! :grinning:
Tak koukám, že srazík se pomalu rýsuje, tak snad vám dopadne!!! :slight_smile: Verus a co nějaký ten mini srazík v Praze jak se původně plánovalo?
26. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Já nevím jestli počasím,dřív to bylo "mami brečím bojím se" teď to je "mami brečím bolí" já už prostě poznám pláč od pláče neni to ten vystrašený uječený pláč teď to je takové bolavé pobrekávání.
Kacm,když on ten čaj vůbec teď nechce pít v noci,jedině co si vezme je mlíčko a ještě jak kdy po něm usne,dnes v noci první várka nezabrala až mlíčko ve 4h uspalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Pepovi rostou špičáky, včera i bez protestů dal sirup...
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Maru Daňa na čajík vstával pravidelně, ale místo čaje jsem kolem 6tého měsíce začala dávat převařenou vodu a to už se tak často nebudí jen opravdu když má žížu tak vodu vypije, jinak si cucne a jak ví, že to není čaj nebo mlíko, tak usne.......první mlíko máme v pět ráno.....jinak v noci už ne, ale Je možné že Domínek má velké bolesti z těch zubisek, Danda ty zuby docela dobře snáší i bez léků..........kažéd dítko je opravdu originál. :grinning:
Tak ho třeba může z toho počasí bolet hlavička, mě teď bolí skoro každý den, už aby se to konečně ustálilo.... :unamused:

SIL, klíďo píďo, my teď nebudeme mít plavčo, tak krom první půli července (to jsme pryč) můžeme kdykoliv.
My tu budeme dá se říct celé léto, protože vzhledem k domečku a stěhování jsme letos dovču vzdali, tak se pak můžeme na srazíku domluvit...snad už bude i lepší počásko, tak ta Stromovka by byla fajn! :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlasime od mudry.... mame antibiotika, v krku rudo a nelibi se ji ze se horecky vratili po 2 dnech zpet... Vysledky vyteru budou ve st tak uvidime.... takze si to uzivam, manza ma od pondeli dovo a meli jsme spoustu planu, misto toho mi bude drzet prcka pri odsavani :frowning2: ma jeste ke vsemu zadni rymu :frowning2:
26. čer 2009 v 11:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
to počasí je naprd..mně se zase pořád točí v hlavě,jakmile vstanu ze země od Matyho nebo klečím,tak dostanu takového motáka..no nevím,fakt asi tlak..a taky mi včera 2x v noci řval,jsem musela jít k němu a spát s ním....
jinak děcka vízo: Vojta samé 1 a Míša 1 trojku,jsem myslela,že mně oblejou,se teda zhoršila jedničkářka,ale co jsem jí na to měla říct...poprvé takové škaredé vízo...
ale už budou doma,tak super.....Maty má o zábavu postaráno :grinning:
26. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky,
Gabus super, že vyšetření dopadlo dobře konečně už víš na čem jste :wink:
Mě se hlava taky strašně motá při každým zvenutí, včera jsem sebou málem sekla, ale myslím si, že je to tlakem. Protože včera bylo šílený dusnu a dneska to docela jde.

Chci se vás zeptat je možný, aby měl Samík k zubům horečku 39 stupňů? Žádný příznaky ničeho nemá, tak jedině mě napadly ty zuby- My totiž nemáme ještě ani jeden.
26. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
gabus jj splašily se jí hormony a na učení prdí :slight_smile: nebo se jí prostě nedařilo?
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
verusv jdu se zapsat, ale jako jsem v rozporu, rada bych zubri, ale holky zase chteji telc a je to pul na pul, toz nevim, ale jako urcite od patku do nedele a asi teda jednoluzak, luci(cipin)divala jsem se do tabulky, dala jsi jednoluz. tak ja teda asi taky, no nic jinyho mi nezbyde :grinning: ale ja se sama nebojim :grinning:

jo a jinak, cetla jsem, ze nekdo mel jet, pak nejede atd, tak je nekde aktualni tabulka kdo jede?jen tak pro zajimavost? :wink:
jinka jsem cetla o gabus, je fajn, ze je matysek OK a s tou 3 si nic nedelej, tuhle jsme se se spoluzakama bavili na sraze a vsichni 3kari maji tak 2 VŠ a ostatni sprti na zakladce jako ja jsou max vyuceni(tim nemyslim ze vyucenej clovek je neco malo) a tak, no takze nakonec treba budes mit doma nejakou vedatorku :wink: staci kdyz si dite nesedne s ucitelem atd :wink:
jinaks pani u nas super, tak nevim, jestli to mam psat, abych to za chvili nemela doma jak maruska :confused:
26. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
JANI, tabulka aktuál je ta co jsem dávala odkazy. Ten kdo tam bude zapsaný (v té druhé kde se volí den příjezdu a pokoj) určitě jede. Já už taky totiž nevím kdo jede a kdo ne, furt se to mění... Ale na 100% jedu já a LISOUNEK :wink:

PETUL, je to možné.

MICHELE, safriš, držím palce ať je bobánkovi co nejdřív dobře.
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Aho holky, nakukuju, jsem slaměná vdova, manža měl jet sjíždet Vltavu, ale vzhledem ke stavu vody nepoštějí malé lodě, tak to padlo a jeli aspon turistit do Českého ráje (závidím:frowning2: ) My vyrážíme s na chatu, ale musíme vlakem přes to povodňové území, tak doufám, že dojedeme, váhám, ale nechce se mi sedět samotné doma tak asi pojedeme :sweat_smile:
Jinak k tomu srazíku, my bychom chteli s Janulivrtuu dvojlůžák, nevím, jak to tam napsat - potrebovala bych to v té tabulce zmenit, komu mámnapsat?
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Píšu jak tatar, omlouvám se... Navíc jsem někam zašila jolančinu průkajdu pojištěnce tak jsem na sebe nastvana, nedala jsem si ji totiž po té neurole hned do peneženky ale do kalhot a pak jsem ji nekam uklidila a nevím kam, nebo mi mozná vypadla v obchode, jeste dalsi nadeje, musím se tam skočit zeptat...
26. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Petul, jj, nebo treba sesta nemoc.

Verus, jak pise Cipin - ja jednoluzak a jana s cipin dvojluzak :slight_smile:

Cip, tak to sis celkem oddechla, ne?
Muj manza zas jel na cely vikend na ryby, k nejake mensi nadrzi na J Moravu :unamused:

Michele, at je brzo li a ATB rychle zaberou.
26. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Linn, jj docela jo, preci jen voda není sranda a navíc tam včera ve Větřní zůstal jeden rafťák... Jdu to tu trochu ukoidit, Jolítko jsem nejak zničila pri cviceni, tak chrní... :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
CIPIN, já vám to tam změním :wink:
26. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem hlasovala pro zubri :sweat_smile: jsem zvedava jak to nakonec dopadne :grinning:
26. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
veru dekujeme za zmeny :wink: no ale zatim jsme to potvrdili jen my tri z ol a ty a lis, holky tak kdo jede jeste?bude prca, decka se vyblbnou, mamky pokecaj, pojedte a nebudte labute!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
JANI,není zač.

PEPI nebo SIL, nejdete teď odpo na procházku??? Že bysme se s Aný přidaly. Jsem bez pesandy, neb si jí vzal M. na domeček, tak jsem taková "volnější" :wink:
26. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jinak já se na ten batolecí pelmel těším. Jsem zvědavá na prcky až je dáme do chumlu jak na sebe budou koukat, když se ještě neviděli (teda krom Ol.) :wink: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
veru, jsem trapka, ale prisim te, chtela bych zmenit hlasovani me na telc, je o moc hezci, stejna cena i lepsi a i se snidani a krasnejsi o dost :wink: diky moc
26. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
pepi: já si myslím,že na učení te´d prděla,byla víc času na PC a i když mi říkala,že se učí a že si s kámoškama něco posílají přes PC,tak jí nevěřím...no příští rok má poslední ,tak tvrdě zasáhnu :grinning:

janule: bude to redaktorka..už nějakou dobu se jí to drží :slight_smile: na to ale potřebuje asi gympl,tak má co dělat,aby se dobře učila....
tak Maty usíná,ale je tam děsný smrad...se posmolil :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem mu vyzkoušet blumu,měl to na kousíčky,tak trochu snědl,sice to přežvykoval v puse ,ale jedl,takže možná z toho udělal ee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Diky za prani a podporu...

Holkyyy umiram ten muj kulihrasek zabral az ted... rano dal 10min v aute po ceste od mudry, pak 15min pred obedem a ted jsme se prali a ja houpala jak diva a konecne je tuhyk..... teda jako udrzet ho v klidu se neda...

Pridavam se k rostoucim zoubkum, nam rostou spicaky dole, ma to nality a cerveny ale zatim zadna carka neni videt a jak ho znam tak dlouho ani nebude pokud to ty ATB nepopozenou :grinning:
26. čer 2009 v 15:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.