• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj maminy, tak unás pěkně leje :rolling_eyes: tak snad se trochu vyjasní
Maruško, tak nám trocha slunka pošly jestli tam máte stále pěkně
:dizzy_face:

Holky odkopávají se vám děti v noci? Máme otevřené okno, tak se bojím aby jim nebyla zima :zipper_mouth:
11. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
jj stále tu krásně svítí sluníčko a je teploučko,takže sluníčko šup směr západ :wink:

NO Domík se nikdy neodkopával,začal až od té doby co sedí a to protože cestuje v postýlce,v noci ho najdu všude možně jen ne jak má ležet,většinou se v noci vzbudí,sedne si a v ten moment usne takže přepadne dopředu na bříško a tak jen nohy narovná a spí,takže to řeším overálkem dlouhým a zavřené okno,jak v noci k němu jdu tak ho narovnám,ale stejně je to jen na chvíli,za chvíli si to udělá zase po svém.
11. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
my se odkopáváme :grinning: dneska jsem ho našla bez zavinky a peřiny,vše zkopané pod nohama

jo a frajer jako snad chce sedět nebo já nevím...leží a furt se snaží zvednout..hlavu zvedne a snaží se i tělo..blázen..a vzteká se že to nejde a nevidí..jako ve 3 měsících ho do sporťáku nedám :grinning:

no já taky doufám,že odpo to trochu přestane a aspoň na chvíli půjdu ven
11. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
jj taky máme overálek dlouhej, ale doteď jsme jim deku zavázaly k postýlce, ale na dnešek už nee a Tomik jak cestuje, tak byl odkopanej :angry:

no, zatím tady slunko není :frowning2: a asi ani dneska nebude :angry:
11. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
malej spává ve spacím pytli, takže dneska jsem deku našla zhužvanou podél postýlky, a byl jen v tom pytli... mmch už stojí i ve spacím pytli, uspávání už je náročnější, proč spát když toho mám tolik na práci že...
11. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky, tady je také pořád krásně, tak si ten déšť klidně nechtě :wink:

Malí spí v pytlích, jinak to nejde, jsou to naši malí cestovatelé.

Zítra jdeme na neuro a Tadýsek mi asi chtěl udělat radost (mám strach, že zase budeme muset cvičit, když ještě ani jeden nesedí a nelezou) a dneska přelezl pokoj!
11. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
pepi, unás je to taky už náročný hlavně večer. Dopol. mě usínají krásně a sami :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Juli, tak to gratuluji k lezení.

Kluci sedí už oba jen Tomik stále plazí jak partyzán a Filík se staví už sám, ale přidržuje se...
11. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
taky mám koupenej pytel
11. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky já bych spala... bolí mě břicho dostanu to, venku je hnusně, malej je protivka - je zvyklej být venku 2x denně když je přijatelně....
11. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky tak se po dlouhe dobe hlasim... malej si zacal v patek stoupat a je vymalovano... kolotoc musi z postylky pryc, ohradku jsem musela omotat hadrem neb ji okusoval a ty trisky v puse nic moc, supliky v kuchyni jsme museli zabezpecit nem to ma jako zebriny a bude hur... zacali jsme mu dodelavat pokojik, odstehovali jsme velkou postel, pridelali sit na stresni okno (je super ale draha jak prase :frowning2: ) a objednala jsem velkej hraci koberec...

jinak co se tyce lezeni tak malej nema problem lezt po plovoucce, spis naopak :slight_smile:

a pozice v postylce - no coment!!!! do pytle uz se mi nevejde :frowning2:
11. kvě 2009 ve 13:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj maminy, tak jsme z dovči doma....bylo tam tůůůůze krásně hned bych se tam vrátila....... :grinning:

tady pár foteček

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=356115
11. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kacm: ahojky...koukala jsem a super fotky :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
niky díky.........dneska to počasí je fakt šílené....tady leje jako z konve ven nemůžeme nic! :frowning2:
11. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
tady už přestalo.vyhodím kluky ven a potřebuju uklidit tak na to budu mít klid aspoň :wink:
11. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
jo MAruuu tak při jídle kouše do savičky,tak to jsou jasný zuby.hned po probuzení prst v puse a už to tam honil :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak to začalo i domikovi ve 3m a v 5m byli první zuby,teď je žralok :wink:
Už tu prší,aspoň uklízím,ven jsme stihli naštěstí :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoj holkyyy hlasim se o vik. jsem Vas cetla ale nemela casik pisat, tak doctu dnesek...bylo hnusne a je, ale ven jsem musela..tak asi mate dnes velkou dochazku :wink: mame nejakej podelanej pc dneska nevim manza na to musi kouknout...Kacka je v pohode, tak mam radost..akorat volali od mudry, ze musime znovu u ni odchytit moc,ze jim to prislo ze to bylo kontaminovane!! Hmm divny..jsme ji dali na nocnik a cekali jsme a pod ni v nocniku byla sterilni misticka a vse v pohode...no a ted nas to ceka znovu...nakonec ji curani na nocniku naucime chte nechte... :sweat_smile: jenze Kata je mensi nez ten nocnik :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
jo a taky spi fakt divoce ve vsech polohach odkopana, mam otevrenou vetracku, ale spi v dlouhem overalku, tak to moc neresim a prikryvam, ale spi jednou tak a jednou tak a musim se pochlubit uz spi i na brisku coz donedavna neslo vubec...porad ji to budilo ted se zarochni a spi dal...jo a vcera si ji deda dal za krk na konika a Katule mela hned hlavu v lustru... :confounded: joo dedecek byl nateseny a nekoukal nad hlavu ze?? :sweat_smile: nastesti cinkla jen celickem o kraj lustru uff :unamused: ted si tu vyklada je to prdolka :dizzy_face:

jdu skouknout Ani fotecky...a Kacm fotecky prima, meli jste krasne...my byli taky na vylete v Pruhonickem parku, takze hodim nejake fotecky...

a gratulace ke vsem pokrokum at SIl tak Michele nebo ajikovi - to co popisujete my uz mame na dennim poradku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jo a bude hur :grinning: :angry:
11. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
u nás už se ta smrš´t taky přehnala...te´d už jenom prší!!!!!

Maty spí v pyžamku,má ponožtičky..do spacího pytle ho nedávám,nemohl usnout v posledních dnech,asi mu bylo horko,a tak ho jen přikryju,ale to nemá cenu,je hned odkopaný a točí se v postýlce,tak je furt jinak... a teď se ve spánku přetočí na břicho a je furt vzhůru..no paráda :frowning2: :frowning2: :frowning2: a dneska je hodně ufńukaný,ani nespal venku v kočáře a doma usnul na 15 minut,podle toho teď vypadá....no půjde brzo večer spát...
11. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
11. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
juj Dany od Moni je fakt uz taky fesak juj a mamka je kóča že? :slight_smile: vsechny fotecky jsou fakt hezkýýý :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
holky,tady byl zase slejvák,se divím,že svítíme..jsem čekala,že budem bez proude podle toho,co jsem venku viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matyho už jsem okoupala,ať to mám z krku,dneska povalí dříve...do postele

LIS: krásná vysmátá Káťa :slight_smile: a na tom nočníku má fakt tu dupinu skoro v něm...bobiš malý.to už je v novém kočárku?

no já mám někde taky nočník,jsem ho po porodu kupovala v Ikei,ale zatím hnije někde ve skříni :grinning:
11. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
gabi: to je puvodni kocarek jen ve sportovnim moc ho nepouzivame spis golfky...ted se mi Kata rachla tak do cela o skrinku uplne to ma vyryte ty joo a modrina bude to jsem matka a stojim u ni :frowning2:
11. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
LIS:takových modřin bude..neboj...mně Maty sklouzl teď v tescu z kočáru,jsem ho na poslední chvíli zachytila,jsem ho zapomněla přikurtovat....byl to fakt mžik,nedomýšlím ani ,co by se stalo.
11. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Fotečky jsou nádherné,omrkla jsem Danyho,Michaelka,Vašíka,Káťu a všechny jsou božííí :sunglasses:
Xena na nočníku je sladká,mě ji je líto jak ji vidím v tom pyžámku a vidím v té nemocnici,ale vynahradila mi to na ostatních fotečkách jak se řehní :dizzy_face:

A propro nočník,tak Domi čůrá do nočníku rád a jen co ho posadím tak říkám udělej lulu a on se vyčůrá,dneska tak tlačil,aby tam něco bylo až vytlačil malilinkého bobíka,tak já jsem toho názoru,že dítě ví co dělá,totiž když se vyčůrá tak ho děsně chválím a tleskám jakože povedlo se,dostane pusinku pohladím ho a chválím jak divá. On ví,že má čůrat a čůrá.Nechci ho odnaučovat od plín jen prostě čůrá do nočníku,když ho tam posadím.
11. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
¨Lis Domi má na nohou modřiny a netuším z čeho,takže buď v klidu toho fakt bude moc :wink:
11. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
jo tak na nohou ma modriny taky porad ale to se nedivim ted ma slinc nad okem asi 6 cm :frowning2:

Domik je sikula ad nočnik ty joo :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Lis není to pravidlo,že se vždy vyčůrá,někdy se těsně před tím vyčůrá do plínky tak se nechytám,ale z 80% se vyčůrá,dávám ho pokaždé jak se vzudí to je úspěch téměř zaručený a pak jak mě napadne během dne.
11. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.