• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
A ohledně starých přesluhujících doktorů... Kopčím mail co mi posílala kámoška, docela mě pobavil...

Kámoška ze základky mi vyprávěla, že měla doporučenou od mamky doktorku (z polikliniky na Proseku). Ve 20tt jí řekla, že má problém s čípkem a bude muset na operaci, tak jí poslala do Podolí. Tak tam šla ubulená, sbalená na pár dní a když viděli v Podolí to doporučení, tak se jí jenom zeptali "Kolik je Vaší doktorce? Asi je hodně stará, viďte, když Vás poslala na operaci, která se už 12 let nedělá :slight_smile:))) :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Veru no ja se tu vypisovala vcera vecer hmm ale to je jedno... :frowning2: jdu uspat tu dracici lita tu jak kdyby prave vstala :slight_smile: holky a ted Kata zase perli....kdyz ji neco zapadne pod gauc, tak se uplne natahne na bricho a lovi to jak dospeli, navic solidne obchazi nabytek a ted poprve slezla z gauce po zadu pekne noha za nohou...ty joo :fearful:
26. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
LIS, ty jo, tak to je šikulka šikovná, kdybych měla nechat slézt Anču z postele nebo gauče, tak to je po hlavě :confounded:

Jooo, už vím, ohledně pus a objímání... No když si dáváme s M. pusu, tak Aný na nás kouká a usmívá se. A teda jako sex před mimčem bych nedala ani za nic. My to nedělali v jedné místnosti ani když byla Aný úplně malilinkatá. Já si myslím, že to vnímají, ale nevědí samozřejmě oč jde. A tak přece nebudu před ní dělat věci, které se normálně před dětma nedělají, jen proto, že z toho ještě nemá rozum. Přece taky nebudete před dítětem třeba mejt záchod chemikáliema...
26. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Veru já jsem si dnes četla srpen08 22.8 2008 no krásnýýýýýý až slzička ukápla
26. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
ALLI jaký srpen??? Stará témata zmizla ne?
26. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ty vogo, tady zase chčije a chčije, až mi z toho hustého deště přestala jít TV - žádný signál. Jako mě takovýhle počasí vůbec, ale vůbec nebaví
26. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Lis ohldně toho objímání a pusinek no tak malá jak jen sliší od někoho dej pusinku nebo jen mlasknutí a je posílá dělá to pusinkou spojí rtíky a udělá mlask no a už to dělá dlouho i když jí řekneš dej pusinku tak jí pošle je to krásný...
26. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lis tak mi se normálně pusinkujeme a objímáme a Domi natahuje ruce po mě,že chce asi taky nevím jestli to chápe,ale směje se na mě. No a sex nehrozí před ním,ale když byl miminko tak taky ne a teď jak spinká v pokojíčku tak to je pohoda,máme své soukromí.
Srpen 08?
ver srpen IV. to jsem nenapsala promin
MARU, to máte dobrý, my řádili v posteli naposled snad před rokem a půl (ještě když jsem neměla moc břicho, páč to pak M. se mnou už nechtěl nic moc mít :grinning: ). A to vlastně stejně nebylo moc "řádění" :grinning: :frowning2:
26. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
škoda,že tam není červenec :frowning2: :cry: :cry: :cry:
Lis, my to sice v jedné místnosti děláme, ale jen když spí...
jinak nee....
ale pusu to jo, to na nás kouká.. ale on nás také pusinkuje... tak to mi přijde normální..
ale sex ne.. vím že z toho rozum nemá, ale diváka s vykulenýma očima, ketrý ustavičně něco vykřikuje a žvatlá, fakt nepotřebuji!!!! i když je tma...
ALLI, aha, to už jsem měla měsíční Aničku....
26. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
A 22.8 byl můj termín :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru jj ten pokojíček má svoji výhodu,ale nevýhodu,že v noci nachodím kilometry zvlášť jak máme bojové noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
MARU, tak to já se těším na domeček, až Aný poptuje do svého pokojíčku a my zase budeme s M. spát konečně v manželské posteli. A já bych se nenacestovala, Anička spí celou noc :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Veru prásvě jsem hledala i témata předtím ale bohužel no....
Maru jj já vím že jsi měla termín 22.8 a pořád se spekulovalo o tom kdo bude rodit v tenhle datum... :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
no a ted už spekuluji nad tím co koupit Julince na narozeninky
26. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Závidím :frowning2: taky spí a spal by,ale něco ho pořád budí s toho spaní a já to nejsem :sweat_smile: On nestojí a nehraje si nebo tak,prostě brečí a jak ho uklidním chce spát dál,usne na moment a zase křičí :frowning2:

jj Ali sletělo to hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
také dumáme na dárečkem!!!

a termín jsem měla stejný s Maruškou!!!
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
No já jsem před cca před měsícem a půl, (kdy mi v noci plakala a já jí dávala mlíko, páč jsem myslela že brečí hlady) zkusila dát 5 minut na uklidnění (prostě jsem dělala, že tam nejsem) a ona se během ani ne těch 5 minut uklidnila a dál chrupkala. A od té doby mi spí celou noc. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
maruško u nás už je to kapánek lepší ale jako nic moc vzbudí se v 00.30 to si cucne čajíku a spinká dál pak asi okolo 4-5 hodiny se probere tak jí dám dudlík a za hodinu zase ale pláče a má zavřený očička tak dám zase dudlýk a pak se spinká do 7.30 a pak už jako vstávačka tak nevím jeden den zkusím udělat mlíčko jestli je to třeba tím
26. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
já jsem měla stejný termín s Lucineckou 19.8
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Já to mám vyřešené,koupíme tatrovku a kostičky nějaké na stavění a taky umělohmotné neboť dřevěné kouše,drobnosti už mám doma,pak děda koupí odrážedlo s madlem vepředu,tchýně botičky pořádné,kámoška mu koupí vkládačku a Domi má dárečků jako lusk :sunglasses:
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
no já chci malé koupit malý bazenék stěmi balonkami a pak toho mluvícího pejska a nějakou hrací vkládačku :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
a na babičkách a tetičkách co dastaneme nějak nevyslíchám at mám i já překvapení :grinning: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
oni se semnou radili co koupit,tak jsem dala tipa :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak tatrovku dostane teda více dětí..my taky :slight_smile: já už pro Matyho dárky koupené mám :slight_smile:

jinak Maty se mi během několika dnů rozmluvil,je to paráda,pořád žvatlá a já mám radost,je to super to poslouchat :slight_smile: Tu pusu už asi nezavře :grinning: a zase spí ve velké posteli,dala jsem ho do postýlky a kravál,tak jsem ho vzala do velké postele a trochu poblbnul( zase chtěl zdrhat) a pak usnul :slight_smile:
a já jdu taky....děcka se zas hádají o PC,prý mají prázdniny,tak můžou být vzhůru déle :grinning:
tak dobrou raráškama nenarušenou noc :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak koukám nemužu nějak spát nechce se mi,manža odjel na ryby a já jsem sama doma a nějak se mi nechce jít do pelechu to zase ráno budu vypadat...
Tady nikdo tak přeji dobrou nocku pa pa
26. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.