• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ja tu taky strasim..vsude jede Michael Jakson a me se taky nechce spat... :unamused:
26. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
my darky: chci koupit odstkovadlo to uz mam vybrane, nejake boticky asi, ale to moc neni darek ze..ale ona to zatim nevi...dostane dortik a pak se jeste uvidi..mluviciho pejska uz mame..mel byt na prvni rocek, ale neslo to odolat...navic byla pritom, kdyz jsem ho sla vyzvednout....a to pak neslo uz ji ho nedat..a tak jsem si rikala, ze nedostala nic k dnu deti tak ho ma..a uspech jako veliky...tanci pri nem... :grinning:
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak tady uz fakt asi nikdo...
26. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
já jsem ještě tuuuuu :sunglasses: :grinning:
26. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
malá taky reaguje na hudbu a hlavně u švagra na nějaký disco... :grinning:
26. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
Dobré ránko!! tedy dobré :unamused:
noc byla katastrofální!!!! už dlouho jsem nic podobného nzažila, mám dojem, že jsem snad ani nespala, Váša pořád pobrekával, ve 2hod si dal se spánkem pauzu, tak jsem ho uspala u sebe, pak chvíli klid a pak zase nanovo, tak kolem půl 5 byl už s námi a před 6hod budíček a krmení...
teď jsem jako mumie a čekám, kdy začne být zase ospalý a šup frčíme spát, jinak budu dnes nepoužitelná!!!

a asi mu také bylo horko, protože jsem mu nakonec sundala kalhoty od pyžámka a ponožky a spal jen s body s kr. rukávem, nedá se dýchat!!!
27. čer 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobré ranko,
tak si to Leni naše děti vyměnili,Domi naštěstí tuto noc spal krásně,ale to co píšeš moc dobře znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem ještě taky v pyžamu a přemýšlím jak půjde malý do hodiny spát jestli s ním nebo ne :sunglasses:
Jo a ještě k těm dortíkům tak Domi bude mít dort medvídka pů (jak jinak :sweat_smile: ) a speciální dortík přímo jen pro něj ten udělá kámoška :dizzy_face:
27. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Sobré ránko, tak u nás noc jako šla nebylo to nejhorší ale pořád to není ono stím spinkáním....Holky to počasí je děs u nás dusna jak v prádelně jen jsem uklidila malé hračky a jsem spocená až až.....jeee kdy se tohle umoudří a bude konečně líp....
27. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Tak jsem to včera zakřikla. Dnes mám pocit že jsem vůbec nespala. Aný byla vzhůru snad co půl hodiny a pobrekávala, pak sice zase hned usnula, ale mě to vždycky vzbudilo. No a když už jsem ve 4 hodiny rezignovala a šla si lehnout do obýváku na M. matraci, tak jsem zjistila že tam leží M., který měl spát přes noc u kámoše, páč byli kalit... No tak už jsem zůstala v obýváku na boulatým gauči a poslouchala opilecký chrápání :-€S
27. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
Veru jak tě chápu :frowning2: Takovou noc zažívám často,taky mi tak pobrekává,ale dneska ťuk,ťuk bylo dobře,vzbudil se jen jednou jinak spinkal jak miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
Ali taky dusno,očekávám,že bude pršet :unamused:
27. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás noc v pohodě, taková klasika...se těším až se jednou vyspím celou noc bez buzení...ale vzhledem k tomu, že chcem druhé, tak si ještě počkám!!! :grinning: Venku je takové počasí pod mrakem, tak doufám, že to Kája po snídani zase zalomí a já případně s ní... :sweat_smile: Včera jsem si s ní dala "dvacet" odpolko když usnula, nějak mě totiž posledních pár dní pořád pobolívá hlava, asi tlak nebo co! :cry:
Koukám, že se tady pořád rozebírají dárky a dorty, tak co se týče dárků od prarodičů a ták, tak to máme vyřešené, dostaneme penízky, které přidáme na plavání, které je nekřesťansky drahé a my jí koupíme nějakou hračku, ale nebudeme to přehánět, přeci jen jich má dost, tak jen nějakou pro radost...a dortík, tak ten zatím nevím, ráda bych nějaký upekla, tak uvidím co ukuchtím, ale budu se inspirovat tady u vás, přeci jen jsme poslední srpňátko, tak než na nás dojde řada, tak tu bude spousta inspirace... :sunglasses:
27. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
u nás to na pršení nevypadá není nějak pod mrakem a tak by to potřebovalo pročistit malá mi vtom horku přes den nechce spát a potom je protivná
27. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Tak Ali to přijde,tady je taky pod mrakem a co jsem sledovala počasí tak by prý mělo do 12h pršet na celém území ČR :pensive:
27. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
No Domi už spinká,ale já se v noci i vyspala takže nepůjdu budu raději žehlit :zipper_mouth:
27. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
SIL, vidíš jak to máš super, pak koupíš dárek, který se ostatním nejvíc líbil a máš to. A my červencový budeme testovací králíci. :slight_smile:
A teď nevím, jestli jsi o tom krámku na Proseku s autosedačkama psala ty, že tam je super paní co poradí... Ale já tam včera podruhé vlezla (a to už jsem se jednou zařekla, že tam nic nekoupím, protože jsem tam měla objednanou matraci do cestovní postýlky a když jsem se pro ní stavovala - pršelo jak blázen a já přebíhala od auta s Aný v autosedačce - tak mi paní v krámu řekla, ať si počkám venku 20 minut, že teď musí zamknout a něco zařídit :angry: ) a FAKT UŽ NIKDY VÍCE. Ta ženská mi ani neodpověděla na pozdrav, což fakt jakožto zákazník nesnáším a když jsem tam okukovala ty sedajdy, tak dělala, že mě vůbec nevidí. A to jsem je tam chtěla včera fakt okouknout, vyzkoušet a až by byla potřeba tak koupit. Ale v tomhle já jsem fakt děsná, ale to si fakt radši zaplatím sedačku o 200 dražší jinde, než abych udělala kšeft takovýmhle... Ježiš to jsem se zase rozčílila :grinning:
27. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
taky tu mám žehlení....
A se spaním no malá dopolede zalomí před obědem ale odpoledne v kočárku nechce spát a pak kolem 5-6 je unavená a chce spát jenže jí nenechám aby mi neusínala až v 10 11 večer takže jí nosíme hrajeme si pak koupání a usíná se skvělě ale nějak to odpolední spinkání bojkotuje...
27. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
A kde je ten krám? To bych paní asi poslala někam za takové chování, na toto jsem taky alergická a když je "neschopná" obsluha třeba v restauraci, tak nenechávám dýžko a vezmu si i poslední korunu... :angry: My jsme kupovali autosedačku tady www.babystyle.cz a s prodavačkou moc nediskutovali, protože jsme věděli co chceme a na pár našich dotazů odpovídala na půl huby, tak jsem si říkala, že to je tedy vizitka obchodu hrůza děs, tak nevím, zda to byla ta samá prodavačka! :wink:
Jj, vy hezky vybírejte dárky a já se pak budu inspirovat, však jsme s Kájou a Ivdou a Tomšou poslední srpňátka! :grinning:
27. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
SIL, to je ten krám a ta ženabyla takový chemlonová blondýna
27. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Tak to psala asi IVDA, že jí tam kupovala.
27. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Hm, tak to je ta samá...souhlasím s tebou, že ochotou zrovna neoplývala...jsem si říkala, že na to, že tam člověk chce nechat 5tisíc, tak by se mohla snažit víc!!! :angry:
27. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, když se prodavačky tvářej jak kyselá prdel, tak odcházím taky... Jednou jedinkrát mě jedna krááááva vytočila tak, že jsem se jí zeptala "a už jste slyšela, že povinnost pracovat byla zrušená? když vás tohle nebaví a jste namíchnutá že tu musíte být, tak to NEDĚLEJTE."
27. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
PEPI, já tohle nechápu. Ale asi paní zjevně nemá procenta z tržeb, když už 2x mě takhle zasklila. No fakt tam už nikdy. A přitom ta majitelka je děsně fajn, před 2 roky jsem tam byla kupovat golfky s kamarádkou a od ní teda super přístup.
27. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Verus - víš co, tak ať jde dělat kuchtu nebo uklizečku, prostě NE DO SLUŽEB... taky to nechápu... Prostě jeden náš známej to lapidárně shrnul do hesla NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ NEPŘÍTEL :grinning:
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
tak se zase hlásím a jak jsem předpokládala již v noci, tak Váša má teplotu, zatím 37,5 po odečtu
buď ho trápí zou¨bky, nebo se něco ještě projeví později... ale protivka to tedy je... :frowning2:
teď spinká, docela brzy, vstával v 8hod a v půl 10 byl zase na spaní, tak si vypil půlku mlíka a šel... nechce mi vůbec jíst, takže asi zoubky..

Veru, takové prodavačky nesnáším... také jsme to zažili v brně, když jsme jeli pro sedačku, v Chiccu, slečna neochotná, tak jsme odešli a koupili sedačku jinde... asi je pro ně 5 tisíc málo

holky, kde kupujete trika s dlouhým rukávem a mikiny? Mám dojem, že letní sezona tady nabízí pouze body bez rukávů a letní věci, ale že může být i chladno a děti rostou, tak to je snad ani nezajímá!!!
Včera jsem do půlnoci byla na MMB a alepsoň jsem vybrala mikču, ale potřebovala bych ještě jednu
a trika s dl. rukávem také, už mi ze všeho vyrostl
27. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Veru, je to rozdíl, když je tam majitelka...
my s kolegyní se také chováme slušně ke všem lidem... nedovolíme si na ně být nepříjemné, víš co...
je to náš obchod, tak se snažíme, abychom měly dobrou popvěst a zatím se nám daří, moc si ženské chválí náš přístup a rády se vrací.. a také nám to přímu řeknou...
27. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
jdu žehlit, hromada se hromadí a ne a ne zmizet!! :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Leni, já nakupuju buďto od kamarádky kt. má staršího kloučka, nebo se mi tu a tam podaří úlovek v globusu (bodynka s dlouhým r. 3ks za 198 kč)
27. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj všem,

Gabi , :slight_smile: moc gratuluji k Matyaškovi, že je vše v pořádku. Smajlík měl být nakonci nešel mě tam dát.

Holky jak jste probíraly jídlo v noci, tak Filík se někdy a skoro pořád budí na jídlo. Dneska jsem ho chtěla nechat a jen ho ududlat čajem, ale pak začal řvát, tak jsem mu musela dát mlíčko a byl klid. A když v noci jí, tak slyším jak má prázdný bříško. Myslím si, že to záleží na dětech jak oni potřebuji jíst, ale ráda bych ho to odnaučila, ale nedaří se.

Juli, děkujeme a přání. Hrozně to uteklo až moc!!!
27. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
jééééééééé Aji klukům všechno nej. k 1.ročku :dizzy_face: Gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak to prožíváš rok poté? To je krásné,tak už slavíme :sunglasses:
27. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
ajiiik, gratulace oslavenečkům :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.