• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Aji,
Tomáškovi a Filípkovi přeji VŠE NEJ k 1. narozeninám!!!!
tak atˇjsou hlavně zdraví a dělají vám jen samou radost!!!!

:dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Ajiik: všechno nejlepšíííííííííííí Filípkovi a Tomáškovi k prvnímu ročku :slight_smile: už nám to tady fakt začíná.......a parádní oslavu :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Maru děkujem moc. Jsem nějaká lítostivá v noci jsem byla pořád vzhuru a bolelo mě pěkně břucho asi další porod :sweat_smile: Dneska neslavíme přesunuli jsme to na půli července aby bylo teplo a slunko a mohly být na zahradě a aby mohly kluci do bazenku. Myslím, že to nevadí, že to neslavíme dneska oni to ještě nechápou. A pak si to pěkně užijeme moooc se těším. :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
moooooooooooooooc všem děkujemeeeeee :slight_smile: jsem na měkko :cry:
27. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
jinak Maty je dneska ufňukánek,v noci se 2x vzbudil s kraválem a dneska nemá svůj den....a ještě je hnusně a mně je nějak zle od žaludku a bolí mně v kříži,no to zas bude a děcka si navymysleli palačinky a mně se nechce stát u sporáku....
27. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ježuškote, hlavně že včera na to večer myslím a dnes mám v hlavě prázdno... to asi tou šílenou nocí :unamused:

TOMÁŠKU A FILÍPKU, k vašim prvním narozeninám vám přejeme spoustu zdravíčka, lásky, štěstí, lumpačení s bráškou a chlapské objevování světa s tátou. Ať hezky přes den papáte, v noci spinkáte a necháte maminku odpočinout. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
jj Aji to bude asi ten porod :grinning: V kolik se kluci narodili? NO a klukům to určitě nebude vadit,že to odsunete,my budeme slavit asi na 3x :zipper_mouth:
No tak koukám,že většina děti dnes v noci neměla svůj den a Domi,aby byl opět výjimka tak tentokrát spal :unamused:
27. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Verusv, děkujeme za krásné přání :slight_smile:

Maru, kluci vykoukly Tomášek 6,52 a Filípek v 6,59 :slight_smile: a slavit asi budeme na 2x s rodinou a spřáteli
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Takže už mají opravdu 1.rok :wink:
Mě to strašně dojalo,mám slzy v očích a četla jsem si v sekci porody "jaký byl porod" a brečím,Domi spinká a já už teď nevím jak přežiju 10-12.7,dobu kdy jsem rodila a pak mě čeká 16 dní po porodu strávených v nemocnici .... hrozně mě to bere,nevím proč já fakt když si vzpomenu na porod cítím desinfekci JIpky,Domínka jak voněl a ty zatracené nivea kapesníčky co mě na prdelku :pensive:
27. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ty jsi rodila dva dny? To bych asi nevydržela. Mě praskla voda v 2,45 a jak jsem psala, tak před 7hod. byli oba venku. Ale dřina to byla a jaká :angry: já jsem snima byla 9 dní v nemocnici. Ale týden před tím jsme tam docházeli byla jsem doma abych se dala dokupy. Já desinfekci necejtila anebo jsem ji nevnímala jak jsem byla dlouho v nemocnici...
27. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Já jsem Aji rodila 36 hodin a holky koníkovky se mnou :sweat_smile:
V porodce jsme byli 16 dní, 8 dní JIpka (2 dny inkubátor,zbytek podložka vyhřívací) 8 dní intermediální.
Voda mi nepraskla,praskli mi ji v 7h ráno po 31h kontrakcí :wink:
27. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak to jsis pěkně užila :fearful: já byla ráda že byl krátkej, ale v tu chvily byl nekonečnej :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jo to věřím,že byl nekonečný,stejně jako vytlačit 2 děti po sobě,ty jo já byla blahem bez sebe,že je jeden venku a co kdyby tam byl druhý? To bych už fakt nedala :sweat_smile:
Ty a Juli jste super matky a super ženy,tlačli jste 2x :confused:
27. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Určitě bys to zvládla jako každej :wink: já už to mám zasebou a tebe to ještě čeká a třeba taky dvě? :slight_smile: Ale co si nedovedu představit rodit trojčata, ale to asi už berou na císaře. Já bych neměla sílu jako jsem myslela, že to nezvládnu u Filípka :pensive:
27. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nééé dvě fakt ne :pensive: Jeden mě čeká to jo,ale dvě jedině až vyhraji miliony :grinning:
Jako fakt se nedivím,já bych druhé dítě prostě nevytlačila,veškeré síly jsem dala do Domínka a moc jich nezbylo potom maratonu :zipper_mouth:
27. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mě ještě po porodu musely dát krev dost jsem ji ztratila. Stejně my ženský to nemáme jednoduchý než chlapi :angry:

mizím kluci jsou vzhuru a pujdou papkat a razíme ven snad nebude pršánkovat to už mě neba :rolling_eyes:
27. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
U vás neprší? tady od 11h jo :frowning2: Tak papa a užívejte dnešní den,přijde zase až za rok :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
maru tady neprší, ale je divně....
27. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
hm tak tady leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
u nás pršelo,te´d už ne,ale ven nejdu....Míše jsem tu nachystala žehlení a já jdu na nádobí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matyho jsem vrzla do postýlky,jsem zvědavá ,zda lehne :grinning:
27. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
prdlajs..PRŠÍ...ale malinko :angry:
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
juhůůů tak to je dobré znamení,že to přestane :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
maru: moc se neraduj...
27. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jsem raději neměla číst :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: né přestane,u nás už to nevypadá,že by mělo lít :slight_smile:

musím na to nádobí...
27. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gabi věřím ti :dizzy_face: :sunglasses:
27. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojda,
Tomáškovi a Filípkovi přejeme všechno nej nej k prvním narozeninám hlavně hodně zdravíčka :wink: :slight_smile: hezky užijte si krásné první narozeniny :slight_smile:
Tady neprší, ale mraky se tak divně honěj a je dusno, ale myslím, že z toho nic nebude.
Dopoledne jsme byli na pohotovosti malej má pořád 39. Po dvou hodinách, kdy se nás uráčili vzít nám dr. stejně, řekla, že na něm nic neshledává a že je to fakt možná ta 6 nemoc. Pokud budou teploty přetrvávat, tak v pondělí moč a uvidí se co dál. Tak snad to bude ok a teploty zmizí.
27. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak jsme po obědě, vašík je zatím docela ok, ale celé dopoledne byl plačtivý a tak se mnou koukal na telku...
budou to ty zoubky!!!

za chvíli frčím za kámoškou do porodky mrknout na malého Ondřeje, tak se těším!!!! další miminko si pochovám...
pak v říjnu sestřenka a v listopadu švagrová.. to zase bude dětí! :grinning:

holky, já na porod myslím strašně mooooc často a na těhu období a tak celkově, když byl Vašík miminko..
prostě to stále prožívám, hlavně než usnu, tak si to celé přehrávám a je i tak nějak smutno, že to tak letí, asi jsem divná
a hlavně jak se kolem mě stále rodí, tak to mám stále před očima!!!
27. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky holky....
Tomáškovi a Filípkovi taky přejem hodně zdravíčka a štěstíčka ktomu krásnému ročku.....
chjo holky to tak letí,,,,,
Leni taky na všechno strašně ráda vzpomínám pořád koukám na fotky z porodky....moje sestra má termín v září a já už se těším až si to miminko pochovám....pořád říkám že bych to vrátila aby byla Julinka mimiko i když ted je užasná ale to miminko tak strašně to uteklo....
27. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
HOlky a s prodavačkama je to děs běs neváží si tý prace a některý jsou opravdu na ranu....já jsem taky prodavačka prodávala jsem oblečení a já jsem taková prostě že poradím všechno ale jak je někdo nepříjemnej ke mě tak jsem i já,nemám ráda lidi jteří jdou nakupovat a jsou nas.....
Když jdu nakupovat má mě to bavit a ne sr....t že musím něco sehnat....
Ale o autosedačkách mi ani nemluvte u nás v olomouci těch obchodů z dětským zbožím moc není tak jsme jely do sam baby je to u nás takový větší obchod ale je to tam děsně přecpaný,no a my vybíraly tu sedačku tam napsáno velkým písmem vybírejte zboží očima nebo něco takového ale že by knám někdo přišel a ukázal to nehrozí tak já na celou ttu prodejnu jsem volala halooo mužete sem někdo přijít chtěly bychom sedačku,no a nic tak jsme začaly zkoušet pak přišla jedna pani se strašně moc krásným pohledem tak jsem jí řekla že ten obličej muže zbalit že jsme se vybraly sami...čuměla jak péro z gauče a začala p nás kontrolovat ty sedačky no mohla by něco říct koza jedna....
27. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.