• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jinak tady neprší ale je dusno strašný ani se to nehne.....když už tohle počasí skončííííí....

A přemýšlela jsem že když pojedu na srazík asi tam budu nejmladší tak aby jste se semnou bavily jakoooooooooo :unamused: :sweat_smile:
27. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
petul: bože to jste si vytrpěli na pohotovosti. tak dlouho čekat....tak snad Samíka teplůtky brzo opustí...já to čekání u dr. táááák nesnášíííííííííííím!!!!

leni: ty jo,ty asi budeš brzo těhotná :slight_smile: jak se ti po všem tak moc stýská :slight_smile:
a já v okruhu svých přátel nemám ani jednu těhuli a ani žádné miminko... :frowning2: no škoda...

ali: kdybych jela já na srazík ,tak se se mnou ...s takovou starou řepou..nikdo nebude bavit :grinning: :grinning: :grinning: ale mládí má zelenou,takže věk ti jenom můžu závidět :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
AjiK: Všechno nejlepší klukum k 1. narozeninám, at jsou zdraví a šťastní :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Gabi jsi mlaádá jak se cítíš ne??jsi krásná maminka svý krásných dětí a užívaš si to ne?? :dizzy_face:
27. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
ali: to ti nebudu ani říkat na kolik se cítím :grinning: :grinning: :grinning: jj užívám si to...
27. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
to ty prázdniny začaly pěkně blbě..takové hnusné počasí..děcka dřepí doma.Tak snad bude líp,ty jo,a bude vůbec léto???
27. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
hele celkově zima dlouhá a léto žádný za chvili zase zima brrrr já nemám ráda zimu ale zase na druhou stranu budeme poprvé sááánkovat tak se i těším když léto stojí za prd,napustily jsme na zahradě bazen a zatím tam jen stihlo napršet :angry:
27. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Gabi já se někdy cítím jako důchodce takže nic neříkám
27. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Hoj,tak jsme doma,šli jsme k tetě na návštěvu po cestě tam lehce pršelo tak dobrý,no a cestou zpět chcalo jak z konve,takže já komplet mokrá,kočár mokrý,jen miláček jako v bavlnce suchý a ještě se cestou domů prochrupkal a teď má záchvat smíchu,tak to dneska asi brzy neusne :sweat_smile: Ali neříkej,že u vás neprší není možné :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Maruško u nás jen spadly tři kapky moc nepršelo ale honí se mraky myslím že v noci něco příjde...
27. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
malou mám ještě u tchánat tak jsem měla dnes vegáč...manža je pryč malou jsem měla pryč ale za chvilku dojedou už se na toho mýho smíška těšinkám :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Fakt jo? tady prostě fakt chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě si vezme zítra malého na procházku mamka,ale nevím teda jestli přestane pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mám novinku :dizzy_face: Dneska malému povolila předkožka,je celá venku takže já jsem jednoznačně pro to stahovat co to pustí,tak to má za sebou nenásilnou a hlavně bezbolestnou formou :dizzy_face: No a Niikkyy taky stahovala a Kuba má 4m a předkožku celou volnou :wink:
27. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Až ted začalo pršet ale takovej zahradní deštík....
Malou už mám doma tak honem napapat a pak chrupčit koupaly jsme včera tak dnes nemusíme....
27. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
ahojek...

tak hlásím, že tady celý den nepršelo!!! ale tady nikdy moc neprší a je dusno...

Vašík už byl odpoledne v pohodě, asi zapomněl, že ho bolí zoubek...
už jsem ho dala do postýlky a chrní... :grinning: to byla tedy rychlost

Gabi, těhu nebudu, jak dostanu červenou, tak má u mě zelenou antiko!! konečně jsme si ho vyzvedla...

a Ondrášek je moc krásný a malinký a souhlasím s Ajikem, že z toho mimušenka, které jen spí, jí. čůrá a kaká a někdy pláče, tak vyroste strašně moc rychle...
a moc pěkně voněl miminkem... jsem si zavzpomínala.. :dizzy_face:

Gabi, věk neřeš.. vypadáš skvěle a mladě... :dizzy_face:

začátek léta opět nezklamal, prší a je hnusně co? my se koupali v bazéně v květnu, protože byly pařáky a nádherně a červen nestojí za nic
27. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Maru, talk to je super, že předkožka povolila, snad nám také brzy povolí...
a je to jako úplně znát? :sweat_smile:

si to na tom malém pindíkovi nedokážu jaksi představit

a jdu si dát kafe..
27. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Venca šel zapíjet Ondřeje... tak jsem sama doma
27. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Jo Leni je to sakra znát,jsem se lekla jak na mě vykoukl a nějak mi to nešlo dát zpátky jak to povolilo dolů,ale pak jsem to dala zpátky do původního stavu :sweat_smile: a zkusila znovu a jde to krásně :sunglasses:
27. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
tak to jsme ráda, snad nám to také tak půjde, lehce mu to stahuji vždy při koupání
27. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
musím se vás na něco zeptat..jen tak jestli jsem normální

prostě dnes u nás byli tchánovci a my se s Vašíkem spolu honili po zemi, on lezl na kolenách a já za ním a má z toho vždy děsnou legraci a snažií se mi utéct
no a někdy se prostě stane, že nohy jsou rychlejší než ruce a tudíž padne na nosík!!
a to se právě stalo, tak začal plakat a tak jsem si ho vzala a řekla, že je to dobrý a pohladila ho, ale nějak moc ho nechi utěšovat, pokud to opravdu není nějak vážné
v tom přijde za mnou tchán a vezme mi malého z ruky aby ho utišil...
tak mi řekněte jak byste reagovaly nebo se cítily?
díky
27. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
No já to taky lehce stahovala co to šlo až jsem zkusila dneska více a pustilo mě to :slight_smile:
Leni já vám závidím,že u vás neprší,kde to bydlíš,že bych se tam odstěhovala?
27. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Maru, bydlíme ve Vyškově, tady nikdy neprší, okolní kopce to většinou stáhnou...
v noci se tady blýská na všech stranách, ale sem nic nepřijde
a když, tak jen okrajově...
kolikrát jsme se těšili, že zaprší a ono nic, ale to byly fakt sucha a horka a déšť bychom uvítali, ale tento týden už nee, to stačilo, pršelo od minulého pátku do středy
27. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
leni tak já bych doslova řekla přesně toto: " Proč by ho bereš - berete? je to moje dítě a já si ho utiším sama" a vzala bych si ho zpátky a přes to vlak nejede,to by se mi fakt nelíbilo :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
maru, já vždy zatnu zuby a mlčím, i když to ve mě vře...
ale rozhodla jsem se ptoro, že si s nimi narovinu promluvím, co se mi nelíbí tad, asi to bude jendodušší...
chovají se k nám jako k děckám... thcyně mě dnes poučovala, jak pokládat malého do postýlky... je to učitelka.. ale už toho mám fakt plné zuby...
a stále jsou mu za zadkem a hlídají ho aby nespadl.. i když padá na zadek
27. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
jsem z nich docela unavena.. stále se přetvařuji a snažím se krotit, ale minule jsme už vypěnila..
prý co mu děláme chudáčkovi, když začal natahovat... jsem řekla, že ho mlátím
27. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Leni tak s deště mje to u nás taky tak,bydlíme ve vesničce za olomoucí a budto déšt stáhne morava a nebo z druhé strany lesy,ale ted tu docela pršelo ale jinak když má zapršet tak neprší....

Leni no na to že tchán je na malou hodně opatrnej a pořád nám říká at jezdíme sní opatrně a at hlavně na ní dáváme pozor a na chemikálie pozor a na sporák pozor tak si dávám u něj sakra pozor aby se něco nestalo...ale asi bych mu řekla že už jsem ho utěšila a je to v pořádku tak ho nemusí už utěšovat,jako nepřeháněla bych to ale já jsem taky taková že si nenechám jen tak něco říct kdyby se nějak zatvářil nebo něco pronesl asi bych se neudržela a řekla že jsem máma já a že si ho umím utěšit sama
:unamused:
27. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
v té chívíli mi přišlo, že snad nejsem jeho máma, ale že ho jen hlídám a neuhlídala jsme ho... :unamused:
27. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Ali, to je jasné, že člověk dává pozor..1000x si dáváš pozor na to a na to, ale vždy se něco stane, nikdy to nejde uhlídat na 100%, tady jde o to, aby to nebylo nic vážného, opařeniny atd... to že se bouchne, tak to se bouchne ještě mockrát.. hlavně když neteče krev a nejsou vyražené zuby
27. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
no tak to je jasné malá má na čelíčku modřinku a já fakt nevím od čeho dne ráno jsem na to koukala a umývala ale je tam ona na všechno dělá berany berany ale na všechno na zed na skřín na našeho pejska no je to sranda tak asi od toho no,a samozdřejmě první co bylo u tchánat tak ne aby pozdravil ale tchán hned co ty to máš tady na česlíčku čo se ti štalo...taky se někdy moc rozmazluje až mě no drásá nervy...takže jsem neměla ani sílu odpovídat...
Leni malá taky jak lozí tak jí podjely ručiččky a ten ret si rozkousla byl večer a byla unavená moc plakala a pak vypadala jako angelina jolie nevím jak se to píše no chudinka ještě že to neviděl to by bylo,moje mamča to bere sportovně a uklidnuje mě že se to stane mockrát,protože já jsem taky citlivka hned jí lituju ale už ne už jsem tröšku drsnější pofoukám pohladím řeknu že dobrý že už si mužeme zase hrát a je to ale on on by jí uduchmla a se*e mě že jí naučily chovat nikdy na to moc nebyla ale on si jí vezme do ruk a jen si ukazuje a on chodí,potom to zkouší na mě doma ale já nejsem taková,nejsem taková že si jen zamrčí a já hned jdu to bych nic jinýho nedělala jen jí nosila :unamused:
27. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
leni: já bych mu ho bez mluvení sebrala,já bych to nevydržela...i když se Maty třeba bouchnul ,když ho tady mamča hlídala,jako fest bouchnul a já byla taky u toho,tak jak si ho vzala mamka,aby ho pochovala,tak jsem ji ho hned brala do mé náruče...u maminky je nejlíp :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
leni. tak to nemáš teda dobré tchánovce,jak ti mluví do určitých věcí...ty jo...ale za to máš krásný vztah s mamkou,a to ti závidím :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.